Evroliga-ULEB

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#26

Post by manijak1 »

:D :D Panatinaikos - jel' tako :D :D se čita na hellas language :? :? izgubi nesretno :D :D od Ulkera :( :( Obradović mnogo tužan beše :D :D
CPETEH
Posts: 137
Joined: 21/10/2004 20:05

#27

Post by CPETEH »

Samo se Vujošević trenutno pika :D:D:D i njegovo raspoloženje tonight! :D:D:D
Satriani
Posts: 285
Joined: 27/06/2004 00:48
Location: Dolina Cupova

#28

Post by Satriani »

U kolko je tekma Partizan Cibona


Ea ea Ciiiiiibooosssssi............. :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#29

Post by manijak1 »

:D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
Partizan 78 :D :D Cibona VIP 81 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) - nije Partizan Bosna :D :D da zmaga Cibonu.
Dakle uz sav već viđeni dekor pojačan i podebljan portretom čiča Draže :D na terenu bio i neki Gurović :D :D .
Srele nemoj :( :( jer ono što je viđeno na toj tekmi je dokaz da Partizan igra stihijski bez concepcion :D - nit' se zna ko igra beka play-a krilo centra, odbrana slaba skok 'nako ali napad bez rješenja - dok je kod Cibone sve pod konac , pogotovo otvaranje meča i sjajna prva četvrtina gdje je Vujošević nadmudren :D :D od Anzulovića - ima neki mali sa M + ohorac tako nekako :D :D koji je vanserijski potencijal.Šta da ti kažem , uživao sam u zadnjoj četvrtini gdje Cibona prestiže Partizan :D :D i u zadnje dvije minute boljom koncentracijom sačuva prednost i utiša Pionir a Gurović ostade zadnji na parketu :shock: :shock: :shock: :shock: :D
maraDONa
Posts: 276
Joined: 29/07/2004 09:39
Location: fc sarajevo

#30

Post by maraDONa »

reko sam ja
ne moze draza medju partizane :D :D
Satriani
Posts: 285
Joined: 27/06/2004 00:48
Location: Dolina Cupova

#31

Post by Satriani »

Vujosevic je najgljuplji trener kojeg sam vidio.Na 7 sekundi do kraja njegov igrac puca za tri poena, mada bi polaganje bilo dovoljno.Cibona se provukla, iako je za klasu trenutno jaca od Partizana, vjerovatno zbog fantasticne podrske koju je Partizan imao u Pioniru.
Post Reply