Euroexpress slanje paketa

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
MrRango
Posts: 166
Joined: 10/08/2012 11:47

#1 Euroexpress slanje paketa

Post by MrRango »

Pozdrav svima,
Najprije da kažem, zvao sam njihov info broj. ali kaže radno vrijeme do 17h, tako da nisam uspiodobiti potrebne informacije.
Dogovorio sam se preko pika za slanje paketa preko Euroexpress službe, provjerio sam na stranicikoliko me poštarina košta, ali nije mi sad jasno gdje ja taj paket predajem, da li kurir dolazi na kućnu adresu i preuzima paket, ili trebam u lokalnu poštu ostaviti, kako tačnije to ide.
Dalje, koliko je sigurno slanje pošte i paketa tim pouzećima, i naplatom pri preuzimanju, da li postoji šansa da primalac ne plati, da me izradi.

I ako bi neko mogao malo detaljnije objasniti sam postupak slanja paketa.
Hvala.
fantabox
Posts: 220
Joined: 12/07/2007 10:11

#2 Re: Euroexpress slanje paketa

Post by fantabox »

MrRango wrote:Pozdrav svima,
Najprije da kažem, zvao sam njihov info broj. ali kaže radno vrijeme do 17h, tako da nisam uspiodobiti potrebne informacije.
Dogovorio sam se preko pika za slanje paketa preko Euroexpress službe, provjerio sam na stranicikoliko me poštarina košta, ali nije mi sad jasno gdje ja taj paket predajem, da li kurir dolazi na kućnu adresu i preuzima paket, ili trebam u lokalnu poštu ostaviti, kako tačnije to ide.
Dalje, koliko je sigurno slanje pošte i paketa tim pouzećima, i naplatom pri preuzimanju, da li postoji šansa da primalac ne plati, da me izradi.

I ako bi neko mogao malo detaljnije objasniti sam postupak slanja paketa.
Hvala.
Kurir dodje i pokupi, može odbiti preuzeti ako nije upakirano prema uputama. Ima negdje na njihovim stranicama sve pojasnjeno. Slanje je sigurno.
Šansa da primalac ne plati uvijek postoji ali ti ćeš dobiti robu nazad. Zašto? Kada kurir predaje robu, prvo uzme novac pa onda preda pošiljku.
E sad, ako se primalac predomislio pa odbije hebi ga dešava se, ali bar se roba vrati tebi.
Post Reply