EuroBasket 2011

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1451 Re: EuroBasket 2011

Post by pOZz »

slobodni armirach wrote:ma nema veze, veceras cemo mi zveknut Makedoniju,

vjerovatno ce trener Makedonije da odmara svoje favorite da dalji tok prvenstva :bih:
Sumnjam da trener Makedonije više voli dva nego četiri prenesena boda.
User avatar
law2
Posts: 628
Joined: 30/09/2008 01:00

#1452 Re: EuroBasket 2011

Post by law2 »

slobodni armirach wrote:ma nema veze, veceras cemo mi zveknut Makedoniju,

vjerovatno ce trener Makedonije da odmara svoje favorite da dalji tok prvenstva :bih:
slaba mi je to utjeha. Ja se radije nadam da ce Mirza i Domerkant biti raspolozeni
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#1453 Re: EuroBasket 2011

Post by motorola01 »

pOZz wrote:
slobodni armirach wrote:ma nema veze, veceras cemo mi zveknut Makedoniju,

vjerovatno ce trener Makedonije da odmara svoje favorite da dalji tok prvenstva :bih:
Sumnjam da trener Makedonije više voli dva nego četiri prenesena boda.
Ne mor aznaciti jer ako nas pobijede,od nasih bodova nemaju nista,je mi ne ulazimo u taj krug gdje s epikaju bodovi od pobjede nad nama..Mi onda ispadamo..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1454 Re: EuroBasket 2011

Post by Tomahawk11 »

pOZz wrote:
slobodni armirach wrote:ma nema veze, veceras cemo mi zveknut Makedoniju,

vjerovatno ce trener Makedonije da odmara svoje favorite da dalji tok prvenstva :bih:
Sumnjam da trener Makedonije više voli dva nego četiri prenesena boda.
Sigurno da vise voli 4 boda, ali mu nije moranje da dobije, a mislim da bi oni vise voljeli eliminisati Grcku nego 2 boda. Ako izgube od Hrvata, Grci se mogu pakovati, a mi mozemo ocekivati jednu ''cudnu'' utakmicu sa Makedoncima.
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#1455 Re: EuroBasket 2011

Post by slobodni armirach »

law2 wrote: slaba mi je to utjeha. Ja se radije nadam da ce Mirza i Domerkant biti raspolozeni
ah, to se podrazumjeva :D
Ledenko
Posts: 414
Joined: 22/08/2011 14:53

#1456 Re: EuroBasket 2011

Post by Ledenko »

Naprijed Hrvati!
Ledenko
Posts: 414
Joined: 22/08/2011 14:53

#1457 Re: EuroBasket 2011

Post by Ledenko »

Tomahawk11 wrote:
pOZz wrote:
slobodni armirach wrote:ma nema veze, veceras cemo mi zveknut Makedoniju,

vjerovatno ce trener Makedonije da odmara svoje favorite da dalji tok prvenstva :bih:
Sumnjam da trener Makedonije više voli dva nego četiri prenesena boda.
Sigurno da vise voli 4 boda, ali mu nije moranje da dobije, a mislim da bi oni vise voljeli eliminisati Grcku nego 2 boda. Ako izgube od Hrvata, Grci se mogu pakovati, a mi mozemo ocekivati jednu ''cudnu'' utakmicu sa Makedoncima.
Ne piši gluposti. Makedonci sa 4 boda su u četvrtfinalu, a Makedonci sa 2 boda su u Skoplju.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#1458 Re: EuroBasket 2011

Post by PasHon1 »

Bar smo u situaciji da sami odlucujemo o svojoj sudbini.
Nema se sta izgubiti, hrabro kao i sinoc, rezultat ce doci. Ako ne dodje, doci ce drugi put. Svaka cast za ovo do sad, nema predaje!
User avatar
Bilki
Posts: 505
Joined: 04/05/2011 22:02

#1459 Re: EuroBasket 2011

Post by Bilki »

u slucaju da hrvatska dobije grcku a mi savladamo makedonce prolazimo u naredni krug sa 4 boda, bio bi to sjajan scenario, makedonci su jedini sigurni za prolaz, sad dali ce biti vise motivirani da pomognu grcima ili da im zagorcaju zivot vidjet cemo veceras, s obzirom da im grcka pravi stalno probleme mislim da prizeljkuju ispadanje grcke ali u tom slucaju nebi prenijeli bodove od njih u dalji krug
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1460 Re: EuroBasket 2011

Post by Tomahawk11 »

Ledenko wrote:
Tomahawk11 wrote:
pOZz wrote: Sumnjam da trener Makedonije više voli dva nego četiri prenesena boda.
Sigurno da vise voli 4 boda, ali mu nije moranje da dobije, a mislim da bi oni vise voljeli eliminisati Grcku nego 2 boda. Ako izgube od Hrvata, Grci se mogu pakovati, a mi mozemo ocekivati jednu ''cudnu'' utakmicu sa Makedoncima.
Ne piši gluposti. Makedonci sa 4 boda su u četvrtfinalu, a Makedonci sa 2 boda su u Skoplju.
Nisu gluposti. Znas li koliko se ''vole'' Makedonci i Grci?! Sad ces reci i da je pitanje glupo, ali da te preduhitrim, 'nema glupog pitanja' :wink:
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#1461 Re: EuroBasket 2011

Post by velikibrnjo »

mislim da nama vise lezi igra balkanskih reprezentacija
ne moze bosnjo trcat za eskimima, koliko se moze naduravat s crnogorcima :D rvatima i macedonijom
a ako se ne varam na pripremnim utakmicama smo makedoniju dobili
U jednom momentu je bilo 14 razike
Al haj ga znaj
Sve je za ocekivat veceras, mada bi najbolje bilo da pobjedi i BiH i Hr pa kud koji mili moji
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#1462 Re: EuroBasket 2011

Post by motachjointa »

opcija 1 - ako hrvatska dobije grcku znaci da pobjeda makedoncima protiv nas donosi 4 boda za dalje i vjerovatno ce zapet da nas dobiju.

opcija 2 - ako grcka dobije hrvatsku onda je makedoncima isti klinac ja dobili ja izgubili od nas nose 3 boda dalje i mislim da bi nas u toj varijanti pripazili, a ne bi ni nama bilo lose jer bi i mi nosili 3 boda u drugi krug a plus bi hrvatice gledali kako odose kuci.

Tako da rezmiram mi treba da navijamo za grke veceras sto je sigurno sigurno jer ko ti garantuje da mozemo uzet makedonce u izravnom duelu kad njima treba pobjeda :-D
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#1463 Re: EuroBasket 2011

Post by vinnie_jones »

velikibrnjo wrote:jos nijesu posteno ni polećeli vec se kuci ide cccc
Naši "pod gasom", mrče k'o napušene, NOKIA wins :lol:

Impavidus wrote:
vinnie_jones wrote:HAJMO MALO ĐETIĆI PIČKA MU MATERINA!

ih da im je Sabe na klupi pa da ih malo "razdrma" na tajm autu, rašćerali bi ove hokejaše s' pola snage :mrgreen:
Bio je nama na klupi, pa nas rašćeraše (kako ti kažeš) u 28 materina... :-) :sad:
Ironija paša moj :wink:

Potpuno zasluženo Suomi rašćerala (nije "moj", termin je posuđen iz crnogorskog "bukvara") đetiće
doduše nije bilo "repete" kao u našem slučaju :-)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1464 Re: EuroBasket 2011

Post by just principe »

Bubalo1 wrote:Sad kad vec MORAMO pobjediti Makedonce bilo bi dobro da Hrvati uzmu pa da onda pobjedom budemo prvi i nadomak cetvrtfinala 8-)

sipak, ako izgubimo onda ce se hrvati nama nasladjivati jer bi oni isli dalje, sto nije nikako dobro :x
Last edited by just principe on 05/09/2011 17:00, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1465 Re: EuroBasket 2011

Post by pirmin »

Odrace nas Komiti kao volove u kupusu...20 razlike! :D





Nemoj da mi se javlja neki pametni magarac, ovo ja namjerno shuham u kontru :D :bih:
palermo
Posts: 22359
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1466 Re: EuroBasket 2011

Post by palermo »

motachjointa wrote:opcija 1 - ako hrvatska dobije grcku znaci da pobjeda makedoncima protiv nas donosi 4 boda za dalje i vjerovatno ce zapet da nas dobiju.

opcija 2 - ako grcka dobije hrvatsku onda je makedoncima isti klinac ja dobili ja izgubili od nas nose 3 boda dalje i mislim da bi nas u toj varijanti pripazili, a ne bi ni nama bilo lose jer bi i mi nosili 3 boda u drugi krug a plus bi hrvatice gledali kako odose kuci.

Tako da rezmiram mi treba da navijamo za grke veceras sto je sigurno sigurno jer ko ti garantuje da mozemo uzet makedonce u izravnom duelu kad njima treba pobjeda :-D
Ne valja ti računica. Ako mi dobijemo makednoce, oni nikako ne mogu ići sa četiri boda, jer ćemo, akobogda, mi ponijeti dva od ta četiri boda.
Meni dosta kalkulacija, nek igraju, što se mene tiče i ovo do sada je dosta, mada,što jese jes, bilo bi mi plaho drago da prođemo u drugi krug :)
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#1467 Re: EuroBasket 2011

Post by slobodni armirach »

au pizdu maternu ima da ih Sabe razvali :D
Image
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#1468 Re: EuroBasket 2011

Post by Murat Sabanovic »

ako zijanimo a zijane i hrvati ,idu finci ..jbt njih nigdje u ovim vasim kalkulacijama...
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#1469 Re: EuroBasket 2011

Post by motachjointa »

palermo wrote:
motachjointa wrote:opcija 1 - ako hrvatska dobije grcku znaci da pobjeda makedoncima protiv nas donosi 4 boda za dalje i vjerovatno ce zapet da nas dobiju.

opcija 2 - ako grcka dobije hrvatsku onda je makedoncima isti klinac ja dobili ja izgubili od nas nose 3 boda dalje i mislim da bi nas u toj varijanti pripazili, a ne bi ni nama bilo lose jer bi i mi nosili 3 boda u drugi krug a plus bi hrvatice gledali kako odose kuci.

Tako da rezmiram mi treba da navijamo za grke veceras sto je sigurno sigurno jer ko ti garantuje da mozemo uzet makedonce u izravnom duelu kad njima treba pobjeda :-D
Ne valja ti računica. Ako mi dobijemo makednoce, oni nikako ne mogu ići sa četiri boda, jer ćemo, akobogda, mi ponijeti dva od ta četiri boda.
Meni dosta kalkulacija, nek igraju, što se mene tiče i ovo do sada je dosta, mada,što jese jes, bilo bi mi plaho drago da prođemo u drugi krug :)
procitaj fino sta sam napisao pa onda kontriraj: mi svakako moramo dobiti makedoniju, ali je bitna razlika ako dobije grcka hrvatsku jer onda makednocima ni za sta ne treba protiv nas i ako dobije hrvatska grcku jer onda makednocima pobjeda protiv nas nosi 4 boda i sigurno da bi zapeli ko sivonje da nas dobiju.
Jest klinac ne valja mi ova racunica :lol:
Last edited by motachjointa on 05/09/2011 17:12, edited 2 times in total.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#1470 Re: EuroBasket 2011

Post by Mustang1 »

Budimo realni ljudi ! Koje pozicije vode u London ? :D
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#1471 Re: EuroBasket 2011

Post by rajv0sa »

just principe wrote:
Bubalo1 wrote:Sad kad vec MORAMO pobjediti Makedonce bilo bi dobro da Hrvati uzmu pa da onda pobjedom budemo prvi i nadomak cetvrtfinala 8-)

sipak, ako izgubimo onda ce se hrvati nama nasladjivati jer bi oni isli dalje, sto nije nikako dobro :x
Jasta bi se nasladjivali,nama ako ih dobijemo praznik,a oni nas buse u svemu otkako postojimo.Ako cemo vec proc bolje da pobijedi hrvatska ,4 boda a u nastavku moguce je da i to bude dovoljno za cetvrtfinale.
Last edited by rajv0sa on 05/09/2011 17:08, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1472 Re: EuroBasket 2011

Post by Edin H. »

Doda37 wrote:20 sekundi +3 za fince, kako imaju srece
Djubrad :x
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#1473 Re: EuroBasket 2011

Post by velikibrnjo »

Grci se ne sale!
Mozda i jest pobjeda Grcke bolja opcija :oops: :D
ne bi li makedonija izasla s postavom (rezervnom) :D

Hrvatska - Grčka 13:25
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1474 Re: EuroBasket 2011

Post by just principe »

bELMIN_666 wrote:
just principe wrote:
Bubalo1 wrote:Sad kad vec MORAMO pobjediti Makedonce bilo bi dobro da Hrvati uzmu pa da onda pobjedom budemo prvi i nadomak cetvrtfinala 8-)

sipak, ako izgubimo onda ce se hrvati nama nasladjivati jer bi oni isli dalje, sto nije nikako dobro :x
Jasta bi se nasladjivali,nama ako ih dobijemo praznik,a oni nas buse u svemu otkako postojimo.Ako cemo vec proc bolje da pobijedi hrvatska ,4 boda a u nastavku moguce je da i to bude dovoljno za cetvrtfinale.

ma kakva Hrvatska, raspad sistema...Sve je do dobre volje makedonaca, to jest u kojoj ce brzini igrati, realno zbog ta 4 boda koja bi prenijeli ako nas pobjede moguce da ce igrati na sve ili nista :roll:
User avatar
Bilki
Posts: 505
Joined: 04/05/2011 22:02

#1475 Re: EuroBasket 2011

Post by Bilki »

ma hrvatska ide kuci to je ocito, mozda i mi za njima krenemo ako nas nabubaju makedonci u tom slucaju bi laponci isli dalje
Post Reply