EURO 2016

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2001 Re: EURO 2016

Post by Logovan »

agnostic_front wrote:Fakat je ovaj sport1 odron.
Sport1 je dobar, kakvi su ostali.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2002 Re: EURO 2016

Post by groove »

bosna ima najvise sportskih portala po glavi stanovnika.

zmajevibih7 najjaci :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#2003 Re: EURO 2016

Post by omar little »

sokantno, znam. :D
Marc Wilmots sacked as Belgium head coach following poor Euro 2016
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#2004 Re: EURO 2016

Post by Tito_i_Partija »

omar little wrote:sokantno, znam. :D
Marc Wilmots sacked as Belgium head coach following poor Euro 2016
Najbolji potez koji je njihov savez mog'o da napravi. A sto se novog trenera tice, ja da imam ovakvu generaciju ne bi para zalio nimalo.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6325
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#2005 Re: EURO 2016

Post by agnostic_front »

Logovan wrote:
agnostic_front wrote:Fakat je ovaj sport1 odron.
Sport1 je dobar, kakvi su ostali.
Ma sve je to tu negdje.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2006 Re: EURO 2016

Post by cyprus »

Ne zajebajite, dobar je sport1, pogotovo otkad sam ja počeo pisat za njih :mrgreen:

Nego, da ja dam kratki završni osvrt na ovo prvenstvo i onda možete pakovati ovaj podpodforum :D Na početku sam "branio" kvalitet fudbala na ovom prvenstvu, jer sam fakat bio zadovoljan prvim kolom... Međutim, ovo kasnije sve me razočaralo, i mislim da je postalo prilično očigledno zašto je sistem sa 24 ekipe jedno poprilično sranje... Na kraju, kada se za aBd 20-30 godine probam sjetiti ovog prvenstva ostaće mi u pamćenju vjerovatno samo tri stvari: portugalska nafaka, Vels i naravno Island... Ali dok je sjećanje još svježe, kratki komentar za svaku reprezentaciju:

Portugal - drago mi je jedino zbog Ronalda... Može ga neko ne volit, ali reći da nije zaslužio trofej i sa reprezentacijom, to ne može niko... Što se tiče ostatka selekcije - meh... Niko nikad nije imao ovoliko nafake pri osvajanju trofeja, a vjerovatno i neće... Pa jbt, sa samo jednom pravom pobjedom, uz smiješan žrijeb, stative, penale, nakaradan sistem - možda ne bi trebalo reći da je nezasluženo, ali da je sa ogromnom nafakom - jeste...

Francuska - uvijek mi je drago kad domaćini prvenstva dobiju po nosu, pa makar to bilo i u vidu gola nekog Edera u produžetku... Francuzi su se dizali kako je prvenstvo odmicalo, ali eto, protiv portugalske nafake nisu mogli...

Vels - godinama govorim da su Velšani vrlo potcijenjena reprezentacije, i konačno se pokazalo da sam bio upravu... Mislim da bi ovo mogao biti početak njihovog boljeg kotiranja u svijetu fudbala... Svakako su, uz Island, hit prvenstva...

Njemačka - kako već rekoh, Nijemci su već u kvalifikacijama pokazivali da su u blagoj silaznoj putanji u odnosu na Brazil, gdje su bili na vrhuncu... Bez obzira na veliki kvalitet koji posjeduju, polufinale je bilo njihov realan domet... Löw je kralj :oops:

Poljska - Poljaci su bili vrlo dobri, rekao bih očekivano dogurali do četvrtfinala... Da je još Lewandowski bio na svom nivou, ko zna dokle su mogli...

Island - za mene su oni šampioni ovog prvenstva... Ovu konstataciju ne smatram floskulom o tzv. moralnim pobjednicima... Ne, oni su zaista priča broj 1 ovog prvenstva... Opet kažem, za mene...

Belgija - zaista bih volio vidjeti kako bi izgledali pod palicom nekoga ko je sposobniji nego Wilmots... Ogromna šteta bi bila da sa ovom generacijom koja teško da će im se ikad više ponovit ne naprave ništa veliko...

Italija - vrlo prijatno iznenađenje... Istina, neshvatljivo je i kako takva fudbalska nacija nema u ovom trenutku bolje igrače od Zaze, Pellea, Parola i sličnih, ali ovo što je Conte napravio, zaista je hvale vrijedno...

Hrvatska - samo ću reći - šteta... Ova ekipa je mogla jako daleko...

Irska - očigledno ograničeni kvalitetom, izvukli su maksimum...

Sjeverna Irska - veliki uspjeh za njih, mada nisam siguran da li i sami znaju kako su dovde došli... Selektor im je šupak što nije dao Willu Griggsu ni minute :oops:

Slovačka - ono što bi se reklo - nit' smrde, nit mirišu...

Švicarska - obzirom na lošu formu njihovih reprezentativaca, bili su pristojni... Pamtiće se onaj Shaqirijev gol...

Engleska - :zzzz:

Mađarska - ako sam za Irce rekao da su izvukli maksimum, Mađari su izvukli 120%... Kiraly rules :mrgreen:

Španija - jednostavno zamor i zasićenje... A i Del Bosqueu je bio vakat da ide nakon prošlog prvenstva...

Turska - nisam ih gledao u toj pobjedi nad Češkom, ali ovo što jesam gledao - grozota jedna...

Albanija - igrali su dosta hrabro, i rekao bih da su po prikazanom više zaslužili osminufinala od nekih koji su se tamo plasirali... Bez obzira na to, ostat će mrlja zbog načina na koji su došli na prvenstvo...

Rumunija - po meni nisu bili ni toliko loši, ali mi ostaje misterija kako država sa 20 miliona stanovnika i solidnom fudbalskom tradicijom ne može izbaciti bar 2-3 igrača koja nešto znače na najvišem fudbalskom nivou...

Švedska - kad ne igra Zlatan, ne igra ni Švedska...

Češka - gdje nestadoše oni igrači svjetske klase što su igrali za Češku? :-)

Austrija - najveće razočarenje prvenstva... Jordi Alaba flop :mrgreen:

Rusija - nema ništa dok Putin ne obuče dres...

Ukrajina - nema veze, uzeli su Eurosong...
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2007 Re: EURO 2016

Post by Raigor Stonehoof »

E cuj pises za sport1... Jestel makar sankcionisali Jordia Alabu :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#2008 Re: EURO 2016

Post by omar little »

daj link teksta sajpruse da vidim :D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2009 Re: EURO 2016

Post by cyprus »

Jok, ja bih da ostanem amoniman :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25821
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2010 Re: EURO 2016

Post by BHF_Manijak »

Kol'ko placas da te ne ofiram? :mrgreen: :skoljka: :skoljka:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2011 Re: EURO 2016

Post by MOSALJOZE »

Fahdova
Okupljalište same kreme športskog novinarstva,i to petkom 8)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2012 Re: EURO 2016

Post by Tomahawk11 »

Gledaj teme, sve se novinari okupili :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#2013 Re: EURO 2016

Post by Tito_i_Partija »

Velkoski likes this.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2014 Re: EURO 2016

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Gledaj teme, sve se novinari okupili :D
Misliš kvazi novinari?

:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2015 Re: EURO 2016

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Gledaj teme, sve se novinari okupili :D
Misliš kvazi novinari?

:mrgreen: :mrgreen:
Samo ti izazivaj. Kad te sacekaju na Ciglanama, oho ti se :mrgreen:
Locked