Euro 2008: BiH u grupi s Grčkom, Turskom i Norveškom

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

mnnnmnn
Posts: 63
Joined: 25/12/2004 21:17
Contact:

#2

Post by mnnnmnn »

a znal iko k ide na EP prva dva u grupi ili samo prvi ill nesto trece???
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#3

Post by car-x »

mnnnmnn wrote:a znal iko k ide na EP prva dva u grupi ili samo prvi ill nesto trece???
za ovaj euro nema vise baraza..
idu prva dva iz sedam grupa, plus svica i austrija koji su kao domacini kvalifikovani, sto je ukupno 16 ekipa, odnosno 4 grupe po 4.. ali treba do toga doci..
mnnnmnn
Posts: 63
Joined: 25/12/2004 21:17
Contact:

#4

Post by mnnnmnn »

ma neka nema baraza buraz...ako se sad ne plasiramo mislim da bi trebali potpisati da se odricemo i EP i SP zauvijek...jebo grke i turke a i norwezane....PRVI U GRUPI to treba da nam je cilj...ali ko zna...sa savezom kao sto je nas...
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#5

Post by Frutek »

Ne bi da zvucim pesimisticno, al nam je skroz jebena grupa i daj boze da i ovaj put prodjemo. Od ovih svih ekipa, barem Grci i Turci su objektivno bolje ekipe od nas, sto je i vise nego dovoljno da ne idemo dalje :-x
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#6

Post by car-x »

Frutek wrote:Ne bi da zvucim pesimisticno, al nam je skroz jebena grupa i daj boze da i ovaj put prodjemo. Od ovih svih ekipa, barem Grci i Turci su objektivno bolje ekipe od nas, sto je i vise nego dovoljno da ne idemo dalje :-x
i norvezani su dobri, a i madjare ne treba podcijeniti.. tako da je fakat zajebano bilo sta reci..
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#7

Post by mostarac »

sta je vama ljudi majke vam. Grci i turci su u totalnom padu forme, a Norveska nije bolja repka od nas, a i da nisu un padu forme ni Grci ni Turci nisu mnogo bolji, a u svakom slucaju nisu ni blizu Spaniji i SiCG.
DAKLE

SAD IL' NIKAD
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8

Post by Edin H. »

Prolazimo rutinski :bih:

Koje kompanije lete za Svicu?
Onaj Swiss Air je propao :D
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#9

Post by Frutek »

mostarac wrote:sta je vama ljudi majke vam. Grci i turci su u totalnom padu forme, a Norveska nije bolja repka od nas, a i da nisu un padu forme ni Grci ni Turci nisu mnogo bolji, a u svakom slucaju nisu ni blizu Spaniji i SiCG.
DAKLE

SAD IL' NIKAD
A nek smo mi u zivotnoj formi eto :-?
Pojma nemas kako cemo igrat sljedece godine, mozda neki igraci nece ni doc, liga nam je nikakva, nemas koga zovnut da igra, sve neki manekeni...

Uostalom, da smo tako dobri, onda bi se za ove silne godine uspjeli kvalifikovat za nesto :roll: Nervira me ova unapred zaludjenost/nenormalna optimisticnost, a u grupi sa Grcima (aktuelni euro prvaci), Turci (treci na svijetu proslo svjetsko), Madjari (umal ne izbacise Hrvate iz kvalifikacije i meni jedno od najvecih iznenadjenja proslih kvalifikacija za svjetsko)...

i eto, kao sve cemo ih poroljat, pomalo ba, odvadite malo zivi bili :-)
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#10

Post by addem »

Sve druge grupe su jace od nase. Niakada nismo imali ovako jednostavnu! Grci i turci uopste nisu favoriti i jako su slabi u zadnje vrijeme. U nasoj grupi niko se nije uspio plasirati na svjetsko prvenstvo sto najbolje govori kako je grupa najlaksa od svih. :lol: :lol: :lol: :lol:
Al obzirom na nas kvalitet cisto sumnjam da cemo se plasirati.
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#11

Post by winetou »

BiH teško dolazi do pobjede protiv bilo koga. Ova grupa je najbolja.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#12

Post by addem »

Mislim da ce se sve u zadnjem kolu rjesavati i da necemo proci kao i obicno. 8)
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#13

Post by Edin H. »

Treba da idemo na maksimalan broj bodova sto ce nam dati povoljniju poziciju pri izvlacenju grupa u Svici i Austriji :D
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#14

Post by addem »

Mi treba da idemo na pobjedu odmah na pocetku a ne da se zadovoljavamo sa nerijesenim rezultatom kod kuce. Volio bih da se varam al mislim da nemamo neke sanse iako je ovo najbezazlenija grupa. Dobiti Grcku iz prvog sesira je Bingo.
winetou
Posts: 2030
Joined: 30/07/2003 00:00
Location: cyber prerije
Contact:

#15

Post by winetou »

Dobiti Grcku iz prvog sesira je Bingo.
To je to. Zbog toga i jeste najlakša grupa. Da je kojim slučajem neka druga ekipa automatski bi bilo minus 6 bodova.
Ono sa Španijom je bio neki izuzetak :D
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#16

Post by jazzer »

Ovo su prve kvalifikacije u kojima, objektivno, mozemo
racunati makar na sve domace pobjede. Ipak Grcka i Turska
kao repke iz prve i druge jakosne grupe nisu isti sto i,
recimo Engleska, Holandija ili Italija i Njemacka.
Ako ni ovaj put ne uspijemo onda i nismo za velika takmicenja.
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#17

Post by ak-47 »

Grupa nam je odlicna bolja nije mogla biti iako nisam bas optimistican da cemo proci al treba se potruditi. :D

Hajmo BOSNO :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
*Unreal*
Posts: 366
Joined: 13/04/2005 01:01
Location: Sarajevo

#18

Post by *Unreal* »

Grcka je bingo, samo pogledajte ostale repke iz prvog sesira,
Tursku smo vec dobili u prijateljskoj 2-0, a objektivno nisu neka sila..., Norveska je ispricana prica, svake godine su gori i gori...
Madarska je neugodna ali ne bolja od nas...
Moldavija se ne smije podcjenit ...
Malta nas je vec jednom iznenadila...


Bitno je da poznajemo protivnike :D :D
Nesferatu
Posts: 744
Joined: 22/03/2004 06:09

#19

Post by Nesferatu »

Samo bih da predlozim da Grke docekamo ko sto su oni nas za rukomentu utakmicu u EP. Znaci, ne treba im dati da spavaju, da zive, da se autobusom vozaju, ne treba im dati da izadju cijeli sa stadiona ako uzmu bod ili tri, treba ih vjesati za noge pa na bandere, upravo onako kao sto su njihovu dobrovoljci po Srebrenici vjesali Bosance i Herecegovce....

Govna Grcka. .

Odlicna je grupa. Turska kad bude dolazila treba tu utakmicu da odigramo u Banjaluci, da i oni "anamo" odrade nesto za BiH. A, njima to nece mrsko pasti.

I tako.

Samo na silu. Ovo je Balkanska grupa. Moze se jedino na silu. A. Norvezanima ce zaplakati majka, kad Oslo i pola Novrske zapale BHFanaticosi. A, za Budim jos budemo vidjeli, kak' sta.

"Nad nama nebo ima da gori!"
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#20

Post by mostarac »

gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#21

Post by gavrilo »

Nesferatu wrote:Samo bih da predlozim da Grke docekamo ko sto su oni nas za rukomentu utakmicu u EP. Znaci, ne treba im dati da spavaju, da zive, da se autobusom vozaju, ne treba im dati da izadju cijeli sa stadiona ako uzmu bod ili tri, treba ih vjesati za noge pa na bandere

... sigurno zbivanja na marakani osudjujes (svako normalan ih osudjuje), ali sa ovim komentarom djelujes licemjerno :-?
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#22

Post by gavrilo »

mislim da imamo realne sanse da budem prvi :bih:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#23

Post by mostarac »

gavrilo wrote:
Nesferatu wrote:Samo bih da predlozim da Grke docekamo ko sto su oni nas za rukomentu utakmicu u EP. Znaci, ne treba im dati da spavaju, da zive, da se autobusom vozaju, ne treba im dati da izadju cijeli sa stadiona ako uzmu bod ili tri, treba ih vjesati za noge pa na bandere

... sigurno zbivanja na marakani osudjujes (svako normalan ih osudjuje), ali sa ovim komentarom djelujes licemjerno :-?
eeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

davno sam ja rekao da krilo ne pada daleko od beka, pa ni Balkanac od Balkanca :D
Nesferatu
Posts: 744
Joined: 22/03/2004 06:09

#24

Post by Nesferatu »

gavrilo wrote:
Nesferatu wrote:Samo bih da predlozim da Grke docekamo ko sto su oni nas za rukomentu utakmicu u EP. Znaci, ne treba im dati da spavaju, da zive, da se autobusom vozaju, ne treba im dati da izadju cijeli sa stadiona ako uzmu bod ili tri, treba ih vjesati za noge pa na bandere

... sigurno zbivanja na marakani osudjujes (svako normalan ih osudjuje), ali sa ovim komentarom djelujes licemjerno :-?
A, sto to licemjerno?

Grcki navijaci su prebili na mrtvo ime rukometase Bosne i Hercegovine, sve tri vjere, neki su isli u bolinicu da im se pruzi pomoc. A, sto to? Sve jer smo kao mala zemlja, nasli se Grcima koji su 6-ti u Europi, izmedju njihovog plasmana na sljedece EP i naseg.

Sta je to uradila Europska komisija? Nista. Utakmica nije ponistena. Grci nisu kaznjeni. Grci idu na EP. To, sto Bosance i Hercegovce moze svako na Balkanu na noz skoro da nabija, je ne za osuditi nego za proslaviti.

E, sad neka razmisljaju kako ce doci. Ugostili smo ih ko bogove u Viskom. Imali su tri dana hotel, trening, sve im je dato, igralo se fer, navijaci nisu pravili sranja, izgubili su jednim golom razlike sto je za situaciju u kojoj su bili, odlican rezultat bio za njih, sto li im je ono u Grckoj trebalo?

Ja nisam nikad za to, da se prave sranja, i da se prave indicenti, ali za onog ko na mene i moje Bosance digne ruku prvi, bez razloga, tim i takvima ko tim, vratio bih ceh sa kamatom i to itekakvom, pa da vidim onda, kako Grcka majka svog ce sina da doceka.

Pa da vidim sljedeci put, kako nece obezbjedenje na utakmici biti takvo, da se ne moze papiric baciti na igraca gostujuceg, kamoli sici da ga tuku ne samo navijaci, vec i igraci Grck i njihov pomocni trener. Hej! To su sportisti? Ma to su zabokracine od ljudi, koje treba satrati, pa ce razmisljati sljedeci put.
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#25

Post by zzzzz »

mostarac wrote:inace forum je u mostaru :(

http://forum.bljesak.info/index.php?showtopic=9430&st=0
E bas me nasikirase :zzzz: Ali ima jedna utjesna napokon ce i Dodik navijati za BiH, sad kad smo u grupi sa Turskom :D

Ma .ebe mi se za njih i za koga navijaju......iskreno
Post Reply