EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#626 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by broj dva »

madner wrote: 18/08/2020 13:11
The 51st State wrote: 18/08/2020 13:05
madner wrote: 18/08/2020 12:50 Smijes misliti, samo ne i reci.

Linija je odavno predjena, namece se misljenje pod zastitom od diskriminacije. Nije bijelo ako covjek misli da je zuto.
da, skola tzv, critical thinking, produkt je totalna subjektivizacija, nije isparvno ono sto je logicno nego ono sta neko smatra da je ispravno, sto se kosi sa osnovnim drustvenim postulatom, dobrobit drustva je vaznija od dobrobiti pojedinca.
Kosi se sa samom srzi zapadnog sistema, koji je zasnovan na naucnom metodu. Mozes za sebe tvrditi da si cuko, frizider ili helikopter, ali naucni metod omogucava obaranje te teze i set osnovnih normi. Shodno tome i teza da je logika dio opresije bjelaca. :D
Vasi stavovi mi nisu nerazumni (kada se destiliraju na live and let live) ali mislim da se, makar ovde, u nasim brdima, borite protiv vjetrenjaca.
Taj perverzniji dio, I wanna be your dog i "haj sace mali Hamo sa svojih 6 godina da postane Hamija, eto babe sa hormonima" jedostavno ne postoji ovdje.
Imas par crossdressera, nesto javnih gejeva, nesto otvorenih gejeva i to je to. Od San Franciska do Livna ima put preci i ne kazem da nam sve to treba ili da je sve to dobro ali kazem da nas nema cega biti strah. Ako nam podju otimati djecu mi cemo ih torbicom..
A ne vidim ni da je neki veliki egzodus stanovnistva iz te Sodome i Gormore koja je Amsterdam ili San Francisko...
User avatar
madner
Posts: 56753
Joined: 09/08/2004 16:35

#627 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by madner »

broj dva wrote: 18/08/2020 14:36
madner wrote: 18/08/2020 13:11
The 51st State wrote: 18/08/2020 13:05

da, skola tzv, critical thinking, produkt je totalna subjektivizacija, nije isparvno ono sto je logicno nego ono sta neko smatra da je ispravno, sto se kosi sa osnovnim drustvenim postulatom, dobrobit drustva je vaznija od dobrobiti pojedinca.
Kosi se sa samom srzi zapadnog sistema, koji je zasnovan na naucnom metodu. Mozes za sebe tvrditi da si cuko, frizider ili helikopter, ali naucni metod omogucava obaranje te teze i set osnovnih normi. Shodno tome i teza da je logika dio opresije bjelaca. :D
Vasi stavovi mi nisu nerazumni (kada se destiliraju na live and let live) ali mislim da se, makar ovde, u nasim brdima, borite protiv vjetrenjaca.
Taj perverzniji dio, I wanna be your dog i "haj sace mali Hamo sa svojih 6 godina da postane Hamija, eto babe sa hormonima" jedostavno ne postoji ovdje.
Imas par crossdressera, nesto javnih gejeva, nesto otvorenih gejeva i to je to. Od San Franciska do Livna ima put preci i ne kazem da nam sve to treba ili da je sve to dobro ali kazem da nas nema cega biti strah. Ako nam podju otimati djecu mi cemo ih torbicom..
A ne vidim ni da je neki veliki egzodus stanovnistva iz te Sodome i Gormore koja je Amsterdam ili San Francisko...

Nece niko djecu otimati, nego se to kroz obrazovanje indoktrinira.

Isto kao sto djecu ne treba izlagati religiji zbog stetnih posljedica za analticki sklop, ne treba ni ovome.
broj dva
Posts: 4481
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#628 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by broj dva »

E da sam ja diktator i da sve odredjujem kako bi dobro bilo...
MIslim, da slazem se i po pitanju religije. Niko se ne rodi odredjene vjere nego odgoji i idealno svi bi birali kada postanu dovoljno informisani i zreli.. Ali sta sa pravima roditelja da svoje djete odgoje onako kako oni smatraju da je dobro ? Pogotovo ako to pravo ne ide na stetu nasih prava ?
Sve nas je vise i vise i sve smo ekstremniji u normama i nacinima ponasanja.
Umjest homoseksualaca ( i to onih kul tipova, poput Fredi) sada ima cjela lepeza orjentacija i preferasi od kojih neke i meni, poganom perverznom liberalu dizu obrve.
Umjesto vegererijanaca sada imas vegance i paleodijete i gluten alergicare i sta vec.
Umjesto ljevice i desnice ima sta li je vec ova bljuvotina na globaloj politickoj sceni, sa ALTrightiom i QANON i jebenim Blairom kao ljevicarem prosle decenije i alternative facts..
Jebi ga, kompleksan i zahtjevan svjet. Nema nam druge nego malo jace jedni druge tolerisati inace ode sve u neku stvar.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#629 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Sanjarko »

Dok se ne krsi zakon i dok zakon ne krsi prava ljudi dosta toga je uredu.
A_A_AKCIJA
Posts: 5810
Joined: 16/11/2009 02:54

#630 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by A_A_AKCIJA »

broj dva wrote: 18/08/2020 14:50 E da sam ja diktator i da sve odredjujem kako bi dobro bilo...
MIslim, da slazem se i po pitanju religije. Niko se ne rodi odredjene vjere nego odgoji i idealno svi bi birali kada postanu dovoljno informisani i zreli.. Ali sta sa pravima roditelja da svoje djete odgoje onako kako oni smatraju da je dobro ? Pogotovo ako to pravo ne ide na stetu nasih prava ?
Sve nas je vise i vise i sve smo ekstremniji u normama i nacinima ponasanja.
Umjest homoseksualaca ( i to onih kul tipova, poput Fredi) sada ima cjela lepeza orjentacija i preferasi od kojih neke i meni, poganom perverznom liberalu dizu obrve.
Umjesto vegererijanaca sada imas vegance i paleodijete i gluten alergicare i sta vec.
Umjesto ljevice i desnice ima sta li je vec ova bljuvotina na globaloj politickoj sceni, sa ALTrightiom i QANON i jebenim Blairom kao ljevicarem prosle decenije i alternative facts..
Jebi ga, kompleksan i zahtjevan svjet. Nema nam druge nego malo jace jedni druge tolerisati inace ode sve u neku stvar.
Suština čitave priče.

Različiti smo ljudi, ali na kraju, svako ima pravo da odgaja svoju djecu u skladu sa svojim svjetonazorima, kulturama, ideologijama...

To nužno znači da tamo gdje počinju nečija prava, tuđa završavaju.

Pokušajte zamisliti da djecu na obaveznoj nastavi i zvaničnim kurikulima uče da je Isus spasitelj, da ko ne sluša ide u džehennem, da se za krađu odsijeca ruka... I sve to da vaša djeca moraju slušati i da nemate izbora. Da vas proglase fašistom jer ne vjerujete u Boga i ne idete na masovno klanjanje teravije u Titovoj. Nema veze što niste vjernici, dođite da pokažete podršku :) i mašite zastavama sa arapskim natpisima. Da dođete na muslimansku paradu ili litiju i nosite ikone, svijeće i krstove. Da dobijete otkaz jer niste htjeli u restoran ubaciti halal ili košer meso.

Trenutna kampanja LGBT ideologije ide u tom pravcu i koristi tu logiku nametanja i prisile.

Live and let live je jedini ispravan pristup. LGBT ideologija ga trenutno ne nudi.
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#631 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by kluz franjo »

A_A_AKCIJA wrote: 19/08/2020 00:59 Suština čitave priče.

Različiti smo ljudi, ali na kraju, svako ima pravo da odgaja svoju djecu u skladu sa svojim svjetonazorima, kulturama, ideologijama...

To nužno znači da tamo gdje počinju nečija prava, tuđa završavaju.

Pokušajte zamisliti da djecu na obaveznoj nastavi i zvaničnim kurikulima uče da je Isus spasitelj, da ko ne sluša ide u džehennem, da se za krađu odsijeca ruka... I sve to da vaša djeca moraju slušati i da nemate izbora. Da vas proglase fašistom jer ne vjerujete u Boga i ne idete na masovno klanjanje teravije u Titovoj. Nema veze što niste vjernici, dođite da pokažete podršku :) i mašite zastavama sa arapskim natpisima. Da dođete na muslimansku paradu ili litiju i nosite ikone, svijeće i krstove. Da dobijete otkaz jer niste htjeli u restoran ubaciti halal ili košer meso.

Trenutna kampanja LGBT ideologije ide u tom pravcu i koristi tu logiku nametanja i prisile.

Live and let live je jedini ispravan pristup. LGBT ideologija ga trenutno ne nudi.
Ne čudim se ja onom Devijatoru i njegovoj fascinaciji ekstremima. Svako ima pravo na svoje fiksacije.
Malkice se čudim madneru i njegovoj potrebi magnifikacije nekih pitanja na bazi vrlo upitnih izvora za potvrdu teza (nema onog podatka madneru).
Ali ne mogu doći sebi od čuda, o čemu ti pričaš kolega akcija.

I onda navedeš primjer, koji sam izbjegavao navoditi, jer stvarno ne želim učestvovati u takvoj vrsti rasprave.
Ali kada već vučeš za jezik.

Ne trebam zamišljati. U našim kurikulima je Isus/Issa već spasitelj (činjenica). Ko nije dobar ide u pakao/džehennem (činjenica). Ocijenjuje se klanjanje i molitva (činjenica). Slavi se Sv. Sava (činjenica).
Taj kurikulum je kod nas fakat i činjenica.
I meni se sa mojim svjetonazorom od tog kurikuluma diže kosa na glavi od toga. (kao što bi mi se dizala kosa na glavi da mi djeci Drag Queens nude obrazovne informacije)
Znači, sa jedne strane imamo "nelagodu" zbog nekih stvari koje su realne u našem društvu i koje se u svakodnevnom životu forsiraju, a sa druge strane imamo "nelagodu" koja su i u "naprednijim" društvima ekstremne pojave, a koja su kod nas nepojmljiva.

I bez obzira na našu realnost i naš kurikulum ja neću NIKADA, BAŠ NIKADA ONIMA KOJI OVAKAV NAŠ KURIKULUM PODRŽAVAJU, A NI ONIMA KOJI ZAHTJEVAJU JOŠ STROŽIJI I INTENZIVNIJI VJERSKI KURIKULUM USKRATITI PRAVO DA TO TRAŽE I ZAHTJEVAJU NA DEMOKRATSKI I USTAVOM I ZAKONOM ODOBREN NAČIN.

Za mene svi imaju ista prava, slagao se ja sa tim uvjerenjima ili ne.
Meni je iskreno žao, što TI to razlikuješ. Ili jasnim riječnikom nazvano, diskriminiraš.

Molim da shvatiš ovo kao diskusiju dvije dobronamjerne, anonimne osobe na nekom forumu. Drugih ciljeva i intencija ja nemam.
Ja se isključujem iz dalje rasprave na ovom pdf. Čini mi se da je vas troje sasvim dovoljno.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44868
Joined: 29/12/2005 01:20

#632 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by jeza u ledja »

Fazon je i u tome, kolega njofra, sto su osobe poput ove privilegovane u svom svjetonazoru do te mjere da u danasnjem drustvu uopste ne moraju ni cuti da neko ima problem sa sveprisutnom organizovanom i insitucionaliziranom religijom jer se ljudi ustrucavaju ulaziti u tu diskusiju.

Nije to samo u vjeronauku, to je svugdje, doslovce, od zvona crkve do oblacenja, do vjerskih praznika, do obicaja, imena, uzrecica, sve do sitnih detalja koji su stoljecima utkivani u drustveno tkivo.
I neka su. To je ako nista dio necijeg kulturnog nasljedja, identiteta. No to nije svaciji identitet, i ne zeli svako vuci sa sobom teret svog nasljedja.

I sad taj privilegovani covjek, komforan u tom i takvom utabanom drustvenom poretku, uopste ne mora da misli koliko je to nekome drugom, koji ne dijeli iste svjetonazore, mozda neravnopravno, da mora da bude dio tog miljea, da prihvata te tradicije i da nastupa u nekom maniru koji ne diskriminira, ne nipodastava, ne komentarise taj svjetonazor onako kako stvarno o njemu misli - jer opet, to je njihovo pravo. I dok god se ne uplice (a uplice se) u tudja prava svako moze da prakticira sta zeli.

Sva ova prica kao i slicne teme su opet kazem u stvari konflikti izmedju privilegovanih i onih koji to do sad nisu bili. U ovisnosti o kojem se problemu radi razliciti ljudi su razlicito privilegovani. Cesto se preklapaju, ali se nekad svrstavaju u suprotne tabore, pa ih to dodatno zbunjuje i onda ostrascuje da brane svoju privilegiju.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#633 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by The 51st State »

Za razliku od pripravnickog dziberis giberis, postavljo sam jasne primjerei i naucne clanke koji ukazuju na stetnost po drustvo i ljudska prava drugih kada se lgbt ideologija u potpunosti implementira. Sad sto se nema analitickih sposobnosti i intelektualnog postenja da se prizna taj fakt nije moj problem. Do kojih razmjera to ide ukucajte nesto negativno o lgbt na google i bing recimo, rezultati ce vas sigurno iznenaditi.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#634 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Kikibombona »

exliberal-ex wrote: 13/08/2020 16:38
The 51st State wrote: 13/08/2020 16:24glup ti je spin, razlika izmedju perverzija pojedinca i uvodjenja tih perverzija u zakon, zasta na zapadu imaju regularni pokreti je drasticna.
standarno suplja to su pojedinci...nego da te pitam gdje bi ti radijie na zapad ili istok
svi serete po zapadu a jedva cekate da se docekate istog....uostalom odakle toliki pederi po istoku...gdje je jaka praksa da se djecaci koriste kao seksualno roblje, obace kao djevojcice pa iskoristavaju...gdje se zene prodaju kao namjestaj...daj ba mani suplje.
ja radim na poslu sa 5 homosekusalaca, jednom sam i sef.
Nikad niko nije imao problema sa njima, fini, rade, najstariji je ozenjen ima partnera.
ovi mladji , jedan je kanadjanin, drugi iz belgije, treci filipini, cetvrti meksikanac...
radio sam i sa lezbejkama, nikakvih problema sa njima...vise su mi glavobolje donijeli "normalni muskarci i zene" nego ovi "nenoromalni"...
Drug, to ti je tako, seljaci/brdjani mrze i zaziru sve sto ne poznaju. Takav je balkanoid, zadrt, neuk, podlozan histeriji i teorijama zavjere.

Seljacine koje su izrasle iz SDA korijena nisu nikad upoznale homoseksualca. Njihovi strahovi i mrznja su ogromni. Mrze iz neznanja.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#635 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Kikibombona »

Trafalgar Law wrote: 13/08/2020 16:39Nedavno vidjeh video gdje su roditelj doveli mališane do uzrasta od 8 do10 godina da gledaju dva gay stripera kako u tagama plešu ispred njih. Što je najtragičnije djeca su gurnuta u prvi red da bi im gledala u stražnjice. Roditelji su onako hladno klicali, pljeskali rukama, dok su djeca pokušavala da skrenu pogled sa polugolih muškaraca. Tragedija. Sve je počelu u vidu neke kao predstave za djecu, da bi se na kraju završilo sa golotinjom.
Ovo je malo sira pojava o kojoj bi se dalo diskutovati.

Pogledaj djecu heteroseksualnih roditelja u BiH, narocito djevojčice. Oblace djecu kao da su odrasle djevojke, bez ikakve razlike. Svako malo se zaprepastim kada vidim. Na fejsbuku roditelji objavljuju slike nasminkane djece i sl. Onda multitalent emisije gdje djevojčice oblace kao da su odrasle zene, sve sa agresivnim snimkom. Ne bih da sudim, mozda to nije ni lose, nisam zaista kompetentan da govorim o pozitivnim ili negativnim dejstvima na djecu... samo uvidjam velike promjene u proteklih 10 godina.

Svijet se mijenja. Prije samo 100 godina zene su bile hodajuce mumije a vidi sada. Ne zelim da budem stara konzervativna mrcina. Nove generacije donose nova pravila. Uvijek na strani mladih.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#636 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Kikibombona »

jeza u ledja wrote: 13/08/2020 17:32 Najbolje kad kao suknu sega im sto se druzis s gej ljudima. Kao ono, wink wink, znamo odakle vjetar puse. :wink:
To bi valjda trebala biti najgora vrsta uvrede. :lol:

Najteze je probiti taj zatucani mentalitet, gdje zatucana osoba uvjerena da je osoba s kojom prica, a ima suprotno razmisljanje, u stvari takva jer je to danas fazon, moderno, zeli da se uklopi, itd. Cijeli mentalni sklop konzervativca je u stvari da su liberali - lazni liberali, te da u stvari oni isti kao konzervativci, samo su za razliku od njih licemjerni pa se prave progresivnim.
Cijeli argument se svodi na opis osobe, a ne na sam problem o kom se govori, tj. na ljudsko pravo. I tako karavani laju, psi prolaze ( :D ), iz decenije u deceniju svijet napreduje, a isti zatucani i regresivni elementi su u svakom periodu imali sta da kazu, dignu prstic protesta protiv prava zena, manjina, itd. To su isti ljudi kao ovi danas. I najsmjesnije, danas se bas ti ljudi hvale napretkom civilizacije isticuci bas ista ona dostignuca protiv kojih su se bas ljudi poput njih svojski borili svo ovo vrijeme.
:thumbup:

Od kada je svijeta i vijeka bilo je konzervativaca koji su nastojali zadrzati postojeće stanje ili vratiti sat unazad, kao i liberala koji su pomjerali granice.

Ekipa koja danas negoduje protiv LGBT pokreta bi isto tako reagovala protiv dozvole zenama da nose suknje iznad koljena u nekim drugim vremenima. To je taj mentalni sklop.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#637 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Kikibombona »

Pozeljna parada

Image

Nepozeljna parada

Image
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#638 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by high_volume »

Predlažem organizatorima LGBT zajednice u Sarajevu da svoju promociju na sarajevskim ulicama obavi na kamilama. Tako će zadovoljiti obje suprotstavljene strane :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#639 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Kikibombona »

high_volume wrote: 19/08/2020 10:59 Predlažem organizatorima LGBT zajednice u Sarajevu da svoju promociju na sarajevskim ulicama obavi na kamilama. Tako će zadovoljiti obje suprotstavljene strane :D
Ja sam predlagao da homoseksualci i zene sa nikabom organizuju zajednicku paradu jer su jednako ugrozeni u BH drustvu.To bi poslalo jaku poruku, snazno odjeknulo u cijelom svijetu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18499
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#640 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by SmokingMan »

Kikibombona wrote: 19/08/2020 10:01
Trafalgar Law wrote: 13/08/2020 16:39Nedavno vidjeh video gdje su roditelj doveli mališane do uzrasta od 8 do10 godina da gledaju dva gay stripera kako u tagama plešu ispred njih. Što je najtragičnije djeca su gurnuta u prvi red da bi im gledala u stražnjice. Roditelji su onako hladno klicali, pljeskali rukama, dok su djeca pokušavala da skrenu pogled sa polugolih muškaraca. Tragedija. Sve je počelu u vidu neke kao predstave za djecu, da bi se na kraju završilo sa golotinjom.
Ovo je malo sira pojava o kojoj bi se dalo diskutovati.

Pogledaj djecu heteroseksualnih roditelja u BiH, narocito djevojčice. Oblace djecu kao da su odrasle djevojke, bez ikakve razlike. Svako malo se zaprepastim kada vidim. Na fejsbuku roditelji objavljuju slike nasminkane djece i sl. Onda multitalent emisije gdje djevojčice oblace kao da su odrasle zene, sve sa agresivnim snimkom. Ne bih da sudim, mozda to nije ni lose, nisam zaista kompetentan da govorim o pozitivnim ili negativnim dejstvima na djecu... samo uvidjam velike promjene u proteklih 10 godina.

Svijet se mijenja. Prije samo 100 godina zene su bile hodajuce mumije a vidi sada. Ne zelim da budem stara konzervativna mrcina. Nove generacije donose nova pravila. Uvijek na strani mladih.
Ono da bi sada spominjali neku mjeru između ukusa i neukusa je nešto što se treba primjeniti kod stvaranja navika šta bi naša djea trebala nositi, i kako da se komforno osjećaju u onome što noše. Mada odgovornost djeteta koji još ne zna šta želi u životu treba upotpunosti odbaciti, jer je roditelj taj koji do perioda adolescencija uglavnom usmjerava svoje dijete po pitanju i ponašanja i odblačenja. Ako imamo roditelje od kojih drutšvo ima neka očekivanja, ili ona hoće da se više približe društvu kroz trendove, onda tu na prvu liniju svojih neostvarenih želja i drugih pobuda, guraju dijete, opterećuju ći ga stvarima koje nisu prikladne njegovim godinam, izlažemo ga stresu koje vremenom mijenja njegovo ponašanje.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#641 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Banksy »

kluz franjo wrote: 19/08/2020 01:55
Upravo tako.
I što je najvažnije, a ovo jeste najvažnije, sve podržano i podebljano milionima iz državne kase koja se puni novcem i onih koji vjeruju i onih koji ne vjeruju, bez da ih se uopće pita žele li svoj novac usmjeriti, dati, pokloniti tim zajednicama.
A prava i status su uvijek tamo gdje je novac. Veliki novac.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3198
Joined: 28/01/2012 11:38

#642 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by kamberovica polje »

Da mi sin kaže da je peder, uz sve svoje liberalne stavove bi teško to podnio, ali bi nekako to probavio.
Da mi npr. kaže da je glasač SDA, zatuko bi ga ko foku onim maljem.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#643 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by Kikibombona »

kamberovica polje wrote: 19/08/2020 12:25 Da mi sin kaže da je peder, uz sve svoje liberalne stavove bi teško to podnio, ali bi nekako to probavio.
Da mi npr. kaže da je glasač SDA, zatuko bi ga ko foku onim maljem.
Nekako kontam da je to do nas, do nasih sebičnih interesa i unutrasnje odbojnosti. Recimo, puno lakše bih podnio da mi kcerka kaze da je lezba nego sin peder. :D Dva muskarca, sama pomisao, katastrofa.

Al' od svega toga je gore biti clan SDA, to definitivno ne bih mogao podnijeti. :-) To znaci da ti je dijete lopov, poltron, beskarakterna osoba.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5529
Joined: 04/08/2020 19:22

#644 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by -Chesterfield- »

exliberal-ex wrote: 13/08/2020 16:38

standarno suplja to su pojedinci...nego da te pitam gdje bi ti radijie na zapad ili istok
svi serete po zapadu a jedva cekate da se docekate istog....uostalom odakle toliki pederi po istoku...gdje je jaka praksa da se djecaci koriste kao seksualno roblje, obace kao djevojcice pa iskoristavaju...gdje se zene prodaju kao namjestaj...daj ba mani suplje.
ja radim na poslu sa 5 homosekusalaca, jednom sam i sef.
Nikad niko nije imao problema sa njima, fini, rade, najstariji je ozenjen ima partnera.
ovi mladji , jedan je kanadjanin, drugi iz belgije, treci filipini, cetvrti meksikanac...
radio sam i sa lezbejkama, nikakvih problema sa njima...vise su mi glavobolje donijeli "normalni muskarci i zene" nego ovi "nenoromalni"...
Jesu li tu se nekada nabacivali?

I kod mene ih u firmi ima. Nisu javno priznali, jer ipak je ovo BiH. Ali se može primijetiti da su skloni tome.
Na primjer, kroz šalu i uz prisustvo drugih radnih kolega, otvoreno kaže hoćeš li da ti popušim? Ne meni, nego drugim mlađim radnim kolegama.
Ili ako mu je neko okrenuo leđa i nageo se da nešto dohvati, on ga uhvati rukom za guz.

Ti tvoji pederi možda to ne smiju raditi jer si im šef?

Uglavnom loše iskustvo sa BiH pederima.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#645 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by exliberal-ex »

-Chesterfield- wrote: 19/08/2020 13:51
exliberal-ex wrote: 13/08/2020 16:38

standarno suplja to su pojedinci...nego da te pitam gdje bi ti radijie na zapad ili istok
svi serete po zapadu a jedva cekate da se docekate istog....uostalom odakle toliki pederi po istoku...gdje je jaka praksa da se djecaci koriste kao seksualno roblje, obace kao djevojcice pa iskoristavaju...gdje se zene prodaju kao namjestaj...daj ba mani suplje.
ja radim na poslu sa 5 homosekusalaca, jednom sam i sef.
Nikad niko nije imao problema sa njima, fini, rade, najstariji je ozenjen ima partnera.
ovi mladji , jedan je kanadjanin, drugi iz belgije, treci filipini, cetvrti meksikanac...
radio sam i sa lezbejkama, nikakvih problema sa njima...vise su mi glavobolje donijeli "normalni muskarci i zene" nego ovi "nenoromalni"...
Jesu li tu se nekada nabacivali?

I kod mene ih u firmi ima. Nisu javno priznali, jer ipak je ovo BiH. Ali se može primijetiti da su skloni tome.
Na primjer, kroz šalu i uz prisustvo drugih radnih kolega, otvoreno kaže hoćeš li da ti popušim? Ne meni, nego drugim mlađim radnim kolegama.
Ili ako mu je neko okrenuo leđa i nageo se da nešto dohvati, on ga uhvati rukom za guz.

Ti tvoji pederi možda to ne smiju raditi jer si im šef?

Uglavnom loše iskustvo sa BiH pederima.
Nikad, susretao sam se sa njima milion puta i samo je jednom jedan nesto kao steta sto si ozenjen .
Nije me to pogodilo jer mi muski dosta puta zenama kazemo eh da nisam ozenjen al bi se smotao oko tebe...( ustvari mi to i sad mislimo al ko biva fini).
Jedan mi je rekao mi mozemo da poznamo ko je peder izmedju nas....tebi se vidi na kilometar da nepripadas toj grupi.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#646 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by The 51st State »




Toliko da ne zele indoktrinirati.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#647 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by MorningStar »

Kikibombona wrote: 19/08/2020 11:06
high_volume wrote: 19/08/2020 10:59 Predlažem organizatorima LGBT zajednice u Sarajevu da svoju promociju na sarajevskim ulicama obavi na kamilama. Tako će zadovoljiti obje suprotstavljene strane :D
Ja sam predlagao da homoseksualci i zene sa nikabom organizuju zajednicku paradu jer su jednako ugrozeni u BH drustvu.To bi poslalo jaku poruku, snazno odjeknulo u cijelom svijetu.
Mogu onda i nacisti sa jevrejima jednu paradu da ide rabin sa swastikom prvi - otprilike toliko su i te tvoje dvije grupe priblizne ideoloski i po vidjenju drustvenog uredjenja :D
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#648 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by high_volume »

kamberovica polje wrote: 19/08/2020 12:25 Da mi sin kaže da je peder, uz sve svoje liberalne stavove bi teško to podnio, ali bi nekako to probavio.
Da mi npr. kaže da je glasač SDA, zatuko bi ga ko foku onim maljem.
Ne bi ti to rekao u svoje adolescentno doba, niti bi i sam bio svjestan sebe, rekao bi ti kasnije, u punoljetnim godinama, a tada je već "punoljetan", svjestan sebe i svojih prava. Takva, odrasla osoba, neka se sama brine o sebi, i neka sa svojim životom i tijelom radi šta mu je volja.

Zašto roditelji žele djeci doživotno tutorstvo...
kio01
Posts: 1095
Joined: 19/08/2017 15:56

#649 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by kio01 »

The 51st State wrote: 20/08/2020 07:47


Toliko da ne zele indoktrinirati.
Kakve veze ima sex ed sa LGBT??? Izgleda da su za sve sto ti smatras losim oni krivi( malo jevreji da odmore :D ).

Jao uce djecu da postoje gej ljudi i pomazu im da razviju kreativnost kroz pisanje pisama neeeeeee sta cemo saaad, moramo zabraniti sve vrste lgbt odrzavanja i stavit ih pod house arrest da ne bi sa svojim magicnim stapicem pretvorili nasu djecu u drag queens!!!
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7491
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#650 Re: EU ucjenjuje evropske gradove zbog anti-LGBT stavova

Post by AleksoMKD »

Image

Abrakadabra


https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out ... me-n918211

'Drag kids' are slaying the runway — one 'fierce' look at a time

Image
Post Reply