Estradni umjetnik Damir Niksic

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Breathless
Posts: 1072
Joined: 02/11/2013 16:05

#101 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Breathless »

505sCrtom wrote:pa najbolji dio njegovog koncepta je ustvari budzet s kojim radi. dok vecina umjetnika sjedi na drzavnoj sisi, a ako ne dobiju pare, onda sjede u kuci i zvocaju po facebooku. dok je damir uzeo kameru, izasao van, snimio sta hoce reci i postavio na internet. da. i to kosta. jer neko treba platiti kameru, kompjuter, internet, hranu, stan. ali nema veze, covjek je poslao svoju poruku. i to poruku koja ocito izaziva reakcije. mogao je on isto sjediti u kafani i zvocati kako ima 2 magisterija i kako on zasluzuje pare od drzave da snima, pise i izlaže. znate li nekog drugog bh umjetnika koji radi dzaba, a da nije student ili tek zavrsio skolu?
Nemas ti pojma ni o cemu. :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#102 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by 5 0 5 »

Breathless wrote: Nemas ti pojma ni o cemu. :D
pišat pa spavat. nisam ti ja kriv sto ti je damir odradio trebu pa te sad muci. nadji ga jarane. reci mu u lice. to bar nije tesko. da si bio musko na prvom mjestu, ne bi ti se to ni desilo.
Pjanic15
Posts: 2087
Joined: 27/04/2014 15:31
Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
Contact:

#103 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Pjanic15 »

Havatar wrote:
Pjanic15 wrote:
Breathless wrote:
I kakve sve to veze ima sa umjetnoscu?

I nemoj biti naivan, nema džabe, ni u stare babe, cak ni kada je u pitanju informativno-zabavni program :)
Pa junačino što nam ti ne pokažeš šta je umjetnost, jesi li šta uradio ili čak postigao na tom polju, prvo nam se predstavi imenom i prezimenom kao što je i čovjek koga omalovažavaš iza skrivenog forumskog nicka, pa onda sve ostalo, zatim i argumentovano bez "hamo vid mu glove" fraza osporavati sve u vezi Nikšića, možeš čak i YT kanal napraviti i predstaviti se, ništa ne košta.

Hajde, čekamo junače... :)
Nece posto sada je normalno sto je anoniman ali ako bi ostao anoniman i nakon sto se predstavi imenom i prezimenom preko yt kanala onda bi to bilo previse za njegov ego.
Evo mu šanse, pa da vidimo baš. :oops: :)
Breathless
Posts: 1072
Joined: 02/11/2013 16:05

#104 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Breathless »

505sCrtom wrote:
Breathless wrote: Nemas ti pojma ni o cemu. :D
pišat pa spavat. nisam ti ja kriv sto ti je damir odradio trebu pa te sad muci. nadji ga jarane. reci mu u lice. to bar nije tesko. da si bio musko na prvom mjestu, ne bi ti se to ni desilo.
Jesu li to krajnji dometi ljubitelja visoke umjetnosti? :D :lol:
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#105 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by TheWatcher »

Havatar wrote:
TheWatcher wrote:
Havatar wrote:Uspjesni umjetnici mogu da zive od umjetnosti a oni neuspjesni mogu da zive od pljenuma
:lol: :lol: :lol: vidi se pratis umjetnost :lol: Ekrem ti idol :lol: :lol: :lol:
Znao sam da guslanje steti culu sluha ali nisam znao da steti i culu vida
de jorgan na vuGla i ne izviruj naredni period :lol: :lol: :lol:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#106 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Havatar »

Breathless wrote:
505sCrtom wrote:
Breathless wrote: Nemas ti pojma ni o cemu. :D
pišat pa spavat. nisam ti ja kriv sto ti je damir odradio trebu pa te sad muci. nadji ga jarane. reci mu u lice. to bar nije tesko. da si bio musko na prvom mjestu, ne bi ti se to ni desilo.
Jesu li to krajnji dometi ljubitelja visoke umjetnosti? :D :lol:
Dosad te jedino guslar sa Manjace podrzao u pljuvanju glavnog rusitelja pljenumastva . Doduse guslanje nije estrada..
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#107 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Ridjobrki »

Očito je da po ovoj temi vlada duboka podijeljenost mišljenja...

...između postavljača i diskutanata.



Nikšić je uradio neke jako zabavne i pametne stvari, neke su opet manje zabavne, pametne i kvalitetne ali je sam samcat korisniji od jednog dobrog dijela bh. umjetničke scene koji, kako neko već napisa, sisaju budžete a da nemaju šta drugo reći osim toga da bi htjeli još malo kakvog budžetića. Kakav god da je, o svom je trošku takav. Štete ne pravi, doprinosa će dati ako se u ljudima njegova poruka primi onako kako je zamišljena... To je, po nekim zakonima, valjda ono kako bi umjetnost trebala funkcionirati.

Dosta raje je to prepoznalo i to nije bez razloga.

Znam, znam, popularna je i Ceca, blablablablabla - isto tako su i van Goghovi 'Suncokreti' vrhunsko umjetničko djelo ali su nekom samo nacrtano cviće u ćasi. Pa ti sad diskutuj o umjetnosti...
User avatar
Sarayman
Posts: 1313
Joined: 25/10/2006 09:12
Location: Sarajevo

#108 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Sarayman »

Breathless,
svo vrijeme cekamo da se otvoris i priznas sta se krije u pozadini tvoje mrznje prema nasem Damiru, de fakto umjetniku! Otpij jedan gutljaj one solje toplog mlijeka i ispovijedi se sada i bas tu, priznanjem da je Damir vrsio tajnu radnju tarabljenja s tvojom djevojkom, nekada i negdje. Pomozi nam da shvatimo tvoj gnjev koji prijeti zapaliti citav Klix..
Hvala ti unaprijed u ime armije stovatelja lika i djela naseg Damira Niksica. :bih:
User avatar
karanana
Posts: 47264
Joined: 26/02/2004 00:00

#109 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by karanana »

nisu mi smijesni niti interesantni niti originalni oni njegovi skechevi. ali ok je covjek. ocigledno je veoma pametan, gledo sam ga Posteno, na pomalo cudan nacin izbacuje pricu ali to treba razumjeti.
Breathless
Posts: 1072
Joined: 02/11/2013 16:05

#110 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by Breathless »

Sarayman wrote:Breathless,
svo vrijeme cekamo da se otvoris i priznas sta se krije u pozadini tvoje mrznje prema nasem Damiru, de fakto umjetniku! Otpij jedan gutljaj one solje toplog mlijeka i ispovijedi se sada i bas tu, priznanjem da je Damir vrsio tajnu radnju tarabljenja s tvojom djevojkom, nekada i negdje. Pomozi nam da shvatimo tvoj gnjev koji prijeti zapaliti citav Klix..
Hvala ti unaprijed u ime armije stovatelja lika i djela naseg Damira Niksica. :bih:
Ti izgleda ne možeš dalje od tih seljačkih fora. Publika za pozeljeti, kazem. :D :lol: :lol:
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#111 Re: Estradni umjetnik Damir Niksic

Post by forest gump »

Pa zar moraš baš svaki svoj retardirani post ukrasiti "nazor" smajlijima?

Ne bavim se psihoanalizom ali neke stvari se daju naslutiti.
Locked