Eserihija koli lijecenje

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
housetent
Posts: 276
Joined: 01/02/2011 18:31

#1 Eserihija koli lijecenje

Post by housetent »

Pozdrav.Skoro sam pitao kako smanjiti kreatinin za osobu koja je vec u bolnici,medjutim ispostavilo se da je uzrocnik eserihija koli.Zanima me postoji li neki prirodan lijek za lijecenje.Hvala na pomoci.
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#2 Re: Eserihija koli lijecenje

Post by nevenkagaragic »

housetent wrote:Pozdrav.Skoro sam pitao kako smanjiti kreatinin za osobu koja je vec u bolnici,medjutim ispostavilo se da je uzrocnik eserihija koli.Zanima me postoji li neki prirodan lijek za lijecenje.Hvala na pomoci.
Cula sam za najdosadniju bakteriju KANDIDU i lek za nju, potvrdjeno od par osoba da ZNAJU za taj prirodni lek i znaju osobe koje su ga primenjivale.
Licno sam iz radoznalosti par puta probala, nikakvih "nus pojava" nije bilo.

Dakle, za tu kandidu (i jos kojekakve bakterije) treba ujutro nataste PROGUTAT 1 cesno belog luka!
Sacekati malo, ne odmah doruckovati.

Inace je poznato da je beli luk prirodni antibiotik (treba zanemariti jak miris kad je zdravlje u pitanju). Ja ga koristim, pogotovo zimi, seckanjem u svako varivo kad zavrsi kuvanje. Ne idem doktoru i ne pijem nikakve lekova (63,5 godine imam).

Evo par linkova koje sam pronasla:

"Bijeli luk
Svi znamo za čudotvorno djejstvo bijelog luka. Iako je neprijatnog okusa kad je zdravlje u pitanju sve se zaboravi. Osobe koje imaju problema s baketrijama, dnevno trebaju pojesti čak 3 glavice bijelog luka. Bijeli luk se sitno isjecka u jogurt, jer ga je tako lakše uzimati. Za samo tri dana bakterije su kao rukom odnesene. Ono što su naši preci znali i prije naučnih istraživanja je da bijeli luk djeluje protiv bakterija, gljivica, parazita, smanjuje masti u krvi, sprečava suženje krvnih sudova (aterosklerozu), snižava krvni pritisak. Treba li šta bolje od ovoga?"


"Ovaj provjereni domaći lijek zaustavlja Ešerihiju koli!

... Sastojci:

- 1 l bijelog domaćeg vina (bez hemikalija i dodataka)
- 3 do 4 grančice ružmarina (po mogućnosti mladi izdanci)
- 10 češnja češnjaka

Bijeli luk usitnite, dodajte u vino pa svemu dodajte ružmarin. Neka sve odstoji u staklenoj boci deset dana na sobnoj temparaturi. Povremeno protresite bocu. Nakon što počnete koristiti napitak, bocu spremite u frižider.

Odrasli koriste jednu kašiku, a djeca jednu čajnu kašičicu svakoga jutra na prazan želudac. Napitak se uzima 40 dana. Nakon toga napravite pauzu i pođite na kontrolu kod ljekara. Nalazi bi trebali pokazati da su bakterije nestale iz mokraćnih kanala. Ružmarin izvrsno djeluje i protiv drugih bakterija pa ovaj napitak pomaže i kod suzbijanja stafilokoka, streptokoka i kandide."

Bijeli luk i vino protiv ešerihija koli infekcije


Licno verujem u "moci" belog luka i inace u prirodni nacin lecenja.
Evo jednog primera:
Retko, vrlo retko me zaboli glava. Desilo mi se da nisam mogla zaspati od glavobolje. oko 4h ujtro setih se da sam davno citala za cokoladu. Uzela sam 1 red obicne mlecne cokolade, napila se vode i ZASPALA! Sreca da sam se setila, eto.
Sa srecom i brzo ozdravljenje!
Post Reply