Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45434
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#101 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Chmoljo »

@respo

zaboravljamo onaj segment škola da su to i odgojne institucije. što se mene tiće, ja bih bio najsretniji kad bi gole hodale... :mrgreen: da se ene lažemo ovdje :mrgreen:

ali iz poštovanja prema INSTITUCIJI fakulteta trebala bi postoja ti neka pravila. :) ali kako kritikovati studente kad jedan, kao što već JThomas spomenu, Bajro Golić ide fakultetom i pogledom skida djevojke. iskreno da ti kažem, nekad se pitam koliko mu fali da stavi ruku gaće i odradi se tu, na licu mjesta...

zato, ovakvo odijevanje studenata je samo pokazatelj stanja u društvu :) eno Hrvati hoće treći entitet :mrgreen:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#102 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by respo »

chmoljo zaboravljamo onaj segment skola i fakultet
skola u koju idu maloljetnici i fax u koju idu punoljetne osobe koje same biraju sta zele i sta hoce i za sta mogu odgovarati
dok maloljetnici ne odgovaraju nizasta i dok im roditelji pa tako i sistem moze nesto nametnuti u ovom slucaju nacin odjevanja kao sto im je nametnuto obrazovanje dok fax nije nametnut zar ne ;)

p.s. isto je i u americi pa se ne odrazava na stanje drustva kao ni ovdje
sad je samo pitanje sto je ovakvo drustvo
ako uzmes kako se one oblace samo je razlika u brandu odjece izmedju ove u sa i one u nyc
a to stanje je druga prica
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#103 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Lakat Jebić »

@ Chmoljo, da te citiram s teme "Pravni faklutet" :D
Chmoljo wrote:A ono za za*ebancije sa faxa: jel se ko sjeća kad je, navodno, neka koka došla kod Durmiševića i ona malo ovo-ono, to minjak, to malo noga preko noge, a on se iživciro: "TO što imaš među nogama pereš vodom, ne provjetravaš!" :lol: :lol: :lol: Tito... :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45434
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#104 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Chmoljo »

respo wrote:chmoljo zaboravljamo onaj segment skola i fakultet
skola u koju idu maloljetnici i fax u koju idu punoljetne osobe koje same biraju sta zele i sta hoce i za sta mogu odgovarati
dok maloljetnici ne odgovaraju nizasta i dok im roditelji pa tako i sistem moze nesto nametnuti u ovom slucaju nacin odjevanja kao sto im je nametnuto obrazovanje dok fax nije nametnut zar ne ;)

p.s. isto je i u americi pa se ne odrazava na stanje drustva kao ni ovdje
sad je samo pitanje sto je ovakvo drustvo
ako uzmes kako se one oblace samo je razlika u brandu odjece izmedju ove u sa i one u nyc
a to stanje je druga prica
mi nismo amerika. ne znam kakvo je stanje u njihovom društvu. ;-)

istina je to za punoljetstvo. ali opet kažem, ne govorimo o njihovom oblačenju van fakulteta. :)

ja govorim o poštovanju institucije fakulteta. jer kako neko fino reče, punoljetni rade i u sudovima, pa se opet moraju primjereno oblačiti. dobro tempora reče, pitanje je gdje je granica.

ovo i nije neka tema oko se treba puno raspravljati jer i jedno i drugo rješenje nema za posljedicu ništa značajnije. kažem, to je najviše odraz svijesti pojedinca. ali ako bi se uvela neka normalna pravila, ne bih imao ništa protiv. to je sve. samo znajući da kod nas ništa ne uspije kako treba, mogu vrlo lako zamisliti da bi ta pravila napravila još veće probleme :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45434
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#105 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Chmoljo »

Lakat Jebić wrote:@ Chmoljo, da te citiram s teme "Pravni faklutet" :D
Chmoljo wrote:A ono za za*ebancije sa faxa: jel se ko sjeća kad je, navodno, neka koka došla kod Durmiševića i ona malo ovo-ono, to minjak, to malo noga preko noge, a on se iživciro: "TO što imaš među nogama pereš vodom, ne provjetravaš!" :lol: :lol: :lol: Tito... :mrgreen:
:lol: da.

isti taj je profesor vratio lika koji je došao na polaganje ispita u papučama, šorcu i otkopčanoj košuljici sa izbačenim maljama :mrgreen:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#106 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by respo »

Chmoljo wrote:
mi nismo amerika. ne znam kakvo je stanje u njihovom društvu. ;-)

istina je to za punoljetstvo. ali opet kažem, ne govorimo o njihovom oblačenju van fakulteta. :)

ja govorim o poštovanju institucije fakulteta. jer kako neko fino reče, punoljetni rade i u sudovima, pa se opet moraju primjereno oblačiti. dobro tempora reče, pitanje je gdje je granica.

ovo i nije neka tema oko se treba puno raspravljati jer i jedno i drugo rješenje nema za posljedicu ništa značajnije. kažem, to je najviše odraz svijesti pojedinca. ali ako bi se uvela neka normalna pravila, ne bih imao ništa protiv. to je sve. samo znajući da kod nas ništa ne uspije kako treba, mogu vrlo lako zamisliti da bi ta pravila napravila još veće probleme :mrgreen:
pa i na fakultetu je isto kao i van njega a do postovanja istog ne izrazava se u odjeci nego u postupcima
punoljetni rade ali studenti ne rade na faxu nego tu dolaze kao stranke isto kao osudjenici recimo ili ti koji trebas na rociste itd
pa ne vjerujem da je ijedna ili ijedan dosao bas vulgarno kao sto se po gradu ne mogu vidjeti
svi dodju vjerujem kao i bilo gdje da vidis djevojke i muskarce
shvatas o cemu govorim a ako je normalno vidjeti to u ferhadiji onda to nije preslo granicu nigdje pa ni u fakultetu
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45434
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#107 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Chmoljo »

respo wrote: pa i na fakultetu je isto kao i van njega a do postovanja istog ne izrazava se u odjeci nego u postupcima
punoljetni rade ali studenti ne rade na faxu nego tu dolaze kao stranke isto kao osudjenici recimo ili ti koji trebas na rociste itd
pa ne vjerujem da je ijedna ili ijedan dosao bas vulgarno kao sto se po gradu ne mogu vidjeti
svi dodju vjerujem kao i bilo gdje da vidis djevojke i muskarce
shvatas o cemu govorim a ako je normalno vidjeti to u ferhadiji onda to nije preslo granicu nigdje pa ni u fakultetu
ma ja u drvo ti u klin. :mrgreen: nejse.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#108 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by respo »

pa jeli treba u drvo ili u klin ;)
valjda u klin jer ne bi tu bio da ne treba :D
hanaha
Posts: 1
Joined: 08/12/2009 23:13

#109 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by hanaha »

nek cure budu obucene kao bule i opatice onda bi veliki dio starije populacije dosao na svoje,ja licno volim obuci i suknju i stikle sa visokom potpeticom ,suknja je do koljena,studentica sam prava a nisam vidjala cure be grudnjaka,ukusi su razliciti tako ne pokusavajte svoj ukus nametnuti drugim kroz uniforme i slicne gluposti.Taj jadni profesor sto se zali sigurno ima neku zabu kuci pa mu zao sto se jadan ozenio,sad bi volio da nije.
Cuj ovih sto idu po skolama i faxovima i propovjedaju kako se zgrazaju necijem oblacenju,mozda se te osobe zgrazaju vasem.Ako neko zeli privuci paznju i to mu uspijeva ocito su drugi ljubomorni sto njima ne uspijeva,recite u lice ljudima sto mislite ako imate hrabrosti a ne ovako iza ledja propovjedat tradicionalizam a uzivo glumiti emancipovane muskarce i zene.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#110 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by burek_in_space »

Chmoljo wrote: :lol: da.

isti taj je profesor vratio lika koji je došao na polaganje ispita u papučama, šorcu i otkopčanoj košuljici sa izbačenim maljama :mrgreen:
A opet, isti taj lik je dobio batine jer je probao da provjetri jednu studenticu. :oops:
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#111 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Dado dijasporitus »

hakazvaka wrote:pustite se šuplje, dajte se u fotografisanje :D :D
Fakat. Evo vec 5 stranica potrosili a ni jedne vjerodostojne slike da podrzi stav profesora. :D

Dajte slike inace odoh s teme :P
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#112 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by madner »

PipiDugaDevetka wrote:
madner wrote:Ja sam za da se uvedu uniforme ohvim bez aduta. Mislim stvarno nema smisla, pokvari covjeku dan totalno da nakon prijatnih prizora nespreman naleti na takvo nesto.
Dakle, podržavaš segregaciju,...
Malo su nam dvije-tri škole pod istim krovom :D :skoljka:
Pa eto bar da budu u jednom cosku. I da stave neko zvono kao signalizaciju kretnje.

Ljudi smo jel.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45434
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#113 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Chmoljo »

burek_in_space wrote:
Chmoljo wrote: :lol: da.

isti taj je profesor vratio lika koji je došao na polaganje ispita u papučama, šorcu i otkopčanoj košuljici sa izbačenim maljama :mrgreen:
A opet, isti taj lik je dobio batine jer je probao da provjetri jednu studenticu. :oops:
kad je levat. čemu asistentice služe? :mrgreen:
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#114 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Dado dijasporitus »

madner wrote:
PipiDugaDevetka wrote:
madner wrote:Ja sam za da se uvedu uniforme ohvim bez aduta. Mislim stvarno nema smisla, pokvari covjeku dan totalno da nakon prijatnih prizora nespreman naleti na takvo nesto.
Dakle, podržavaš segregaciju,...
Malo su nam dvije-tri škole pod istim krovom :D :skoljka:
Pa eto bar da budu u jednom cosku. I da stave neko zvono kao signalizaciju kretnje.

Ljudi smo jel.
Ha jah. Nismo krave :lol:
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#115 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by chengaba »

U svakom slucaju sam za univerzalne uniforme u skolama i fakultetima. Ovo bi rijesilo i problem socijalne prirode, tj. segregacije finansijski manje sposobnih studenata... :)


Prijedlog 1:

Image


Prijedlog 2:

Image


Ocigledno je da je prijedlog 2 namijenjen hladnijem vremenu i djevojkama koje su malo "povucenije"...
Svake sugestije su dobrodosle :D
User avatar
viva_castro
Posts: 725
Joined: 19/02/2008 21:10
Location: sa

#116 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by viva_castro »

I profesorima i studentima treba nametnuti kodeks oblačenja.

Neko je 3000 godina gradio instituciju kakva je univerzitet da bi je danas oni skrnavili dobivajući ocjene na dekolte i minić ili da bi je skrnavili profesori tražeći dekolte i minić.

Ništa bolje mišljenje nemam ni o šarlatanima koji dolaze u utegnutim-providnim majicama bez rukava, kao da idu u "Atilu" a ne na fakultet. Sramota! Fuj!

Lijepi zakon, lijepe mjere. Kad se ne znaš ponašati kao čovjek, onda ti se zabrani kao životinji. Prosto kao pasulj.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#117 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Zmijuga loma »

Panza wrote:prijedlog 1 za drugi semestar, prijedlog 2 za prvi, (jesen zima)

gdje treba da potpisem peticiju?
Odlicno, to smo rijesili. Nego, sta cemo sa Ljetnom Skolom? Molim prijedloge.
m_begy
Posts: 1
Joined: 12/12/2009 22:37

#118 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by m_begy »

mladog hoce a stari ih guze :lol:
User avatar
muz66
Posts: 17981
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#119 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by muz66 »

Lakse im je izbaciti sise i guze nego sjesti i nauciti...ha ya. Mozda cak i posexati se sa profesorom, to je danas tako kuuuuuuuuuuuuuul :-)
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#120 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by sodom »

HOĆEMO SLIKE!
ajmo studenti, mobitele u ruke i taj rad... :D
User avatar
niskoprofilni
Posts: 344
Joined: 17/12/2006 04:12
Location: Canada

#121 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by niskoprofilni »

Sve je počelo od ove rospije! Ooops I did it again! :)
Image
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#122 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Prozor »

:lol: jadne profe pokušavaju prenijeti znanje, a onda završe k'o moleri u wc-u(okreče ga :D ) :lol: :lol: ne al ozbiljno zgodne cure znaju bit distrakcija 8-) a kamoli kad su "erotizirane" :roll: ipak su i profe od krvi i mesa :shock: :oops: :D
Andaluzijski pas
Posts: 190
Joined: 06/12/2009 13:18

#123 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Andaluzijski pas »

Ne postajte na silu moralisti i ne osporavajte nas zgodne i erotično odjevene studentice, zavidnjaci i zapičnjaci jedni!
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#124 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by Baltazar_khan »

Irm@ wrote:ja sam djevojka koja isto tako obuce i prekratku suknjicu i mozda previshe se nasminka..
8-) :kiss:
User avatar
bellisperennis
Posts: 98
Joined: 13/04/2009 13:40

#125 Re: Erotično odjevene studentice na Sveučilištu u Sarajevu!

Post by bellisperennis »

ja studiram i ne znam za druge ali na mom fakultetu imaju pravila oblačenja, da li su pisana ili ne,ne znam, ali nas su na prvoj godini opomenuli da muškarci ne smiju dolaziti u kratkim hlačama a djevojke u kratkim suknjama i golih leđa što je sasvim razumno o kakvoj se instituciji tu radi. kako bi bilo da dođe profesor u havajkama :D :thumbup:
Post Reply