ERONET

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
LTE
Posts: 99
Joined: 28/06/2009 23:19

#51 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by LTE »

0,24 KM po minuti prema svim mrezama unutar BiH. Znaci zovem 061 broj i jedna minuta razgovora me kosta 0,24 Km ?
Ova !hey Zovima tarifa je ona standardna tarifa koju koristimo kada kupimo njihovu karticu na trafici zar ne?
Meni ovo nista nije jasno jer ja sam provjeravao i meni uzimaju kada zovem 061 broj oko 0,37 KM -.-
Neznam ko ovdje koga pravi budalom.

Ma jok. Ti nisi ni prešao na novu tarifu nego si još na staroj. Ja imam ovu novu Zovimo tarifu i duplo su mi niži troškovi. Zovni Korisničku službu i reci im da te prebace na novu trifu.
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#52 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

LTE wrote:
0,24 KM po minuti prema svim mrezama unutar BiH. Znaci zovem 061 broj i jedna minuta razgovora me kosta 0,24 Km ?
Ova !hey Zovima tarifa je ona standardna tarifa koju koristimo kada kupimo njihovu karticu na trafici zar ne?
Meni ovo nista nije jasno jer ja sam provjeravao i meni uzimaju kada zovem 061 broj oko 0,37 KM -.-
Neznam ko ovdje koga pravi budalom.

Ma jok. Ti nisi ni prešao na novu tarifu nego si još na staroj. Ja imam ovu novu Zovimo tarifu i duplo su mi niži troškovi. Zovni Korisničku službu i reci im da te prebace na novu trifu.
Jeste. Svim korisnicima !hej Svi tarife automatski je aktivirana tarifa !hej Zovimo. Nema potrebe da pozivaš Službu za korisnike. Čak i ako koristiš prastare tarife !hej i !hej Non-stop ne moraš nikoga pozivati već novu tarifu aktiviraš slanjem SMS poruke (a aktivaciju ti, btw, naplate 10 KM). I ne laži ljudima džaba, troškovi nisu duplo niži već ravno 0,01 KM (na !hej Svi tarifi minut je koštao 0,29 KM, dok je sada 0,28 KM).

@BoGGy5m4ll5: Da, !hej Zovimo tarifa je aktivirana automatski kupovinom !hej broja. Prava cijena minute razgovora i unutar HT ERONET mreže, i prema drugim mrežama jeste 0,28 KM/min, i tu ne zakidaju. Ali zakidaju obračunskom jedinicom koja je 15 sekundi.

Dakle, razgovor traje 16 sekundi ti plaćaš 30.
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#53 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

Gdje nam nestade @LTE, zaposlenik HT ERONET-a, da nam pojasni kako je HT ERONET majka? :lol: :lol: :roll:

Jel' @LTE, kako ono ide slogan? HT - Jer svaki zaposlenik je važan
LTE
Posts: 99
Joined: 28/06/2009 23:19

#54 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by LTE »

Samo kažem da se meni sada upola smanjila potrošnja u ovih nekoliko dana od kad sam na novoj tarifi. Prešao sam davno na Eronet jer mi je valjalo ono 1000minuta, i trošio sam jedno 2 bona mjesečno, a sada nisam ni 3 KM u ovih nekoliko dana potrošio što znači da je skoro duplo jeftinije.
Nego čitam ove komentare često a rijetko se javljam i mislim da ne može se ništa napravit a da neko ne popljuje.
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#55 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

LTE wrote:Samo kažem da se meni sada upola smanjila potrošnja u ovih nekoliko dana od kad sam na novoj tarifi. Prešao sam davno na Eronet jer mi je valjalo ono 1000minuta, i trošio sam jedno 2 bona mjesečno, a sada nisam ni 3 KM u ovih nekoliko dana potrošio što znači da je skoro duplo jeftinije.
Nego čitam ove komentare često a rijetko se javljam i mislim da ne može se ništa napravit a da neko ne popljuje.



Ma da, ovaj "izum" Eroneta je super. Obračunska jedinica 15s je extra, na sms-ajmo je 30s - to je dakle još bolje. Ja stvarno mislim da su svi ovdje ludi i da niko ne konta ovo veliko sniženje cijena, osim tebe. Ovo je vrhunski potez Eroneta, a to će i vrijeme pokazati. Mislim da će sa ovim i zvanično postati no1 u ovoj našoj BiH.
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#56 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by hakazvaka »

AMD wrote:
LTE wrote:Samo kažem da se meni sada upola smanjila potrošnja u ovih nekoliko dana od kad sam na novoj tarifi. Prešao sam davno na Eronet jer mi je valjalo ono 1000minuta, i trošio sam jedno 2 bona mjesečno, a sada nisam ni 3 KM u ovih nekoliko dana potrošio što znači da je skoro duplo jeftinije.
Nego čitam ove komentare često a rijetko se javljam i mislim da ne može se ništa napravit a da neko ne popljuje.



Ma da, ovaj "izum" Eroneta je super. Obračunska jedinica 15s je extra, na sms-ajmo je 30s - to je dakle još bolje. Ja stvarno mislim da su svi ovdje ludi i da niko ne konta ovo veliko sniženje cijena, osim tebe. Ovo je vrhunski potez Eroneta, a to će i vrijeme pokazati. Mislim da će sa ovim i zvanično postati no1 u ovoj našoj BiH.
a ja ja ja hhahahahaha
bas gledam jumbo nekakav, i pise Mobilni operater broj 1 u BiH !? I mean, WTF !?
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#57 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

To ti njima piše tako već godinama :P
LTE
Posts: 99
Joined: 28/06/2009 23:19

#58 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by LTE »

Ma da, ovaj "izum" Eroneta je super. Obračunska jedinica 15s je extra, na sms-ajmo je 30s - to je dakle još bolje. Ja stvarno mislim da su svi ovdje ludi i da niko ne konta ovo veliko sniženje cijena, osim tebe. Ovo je vrhunski potez Eroneta, a to će i vrijeme pokazati. Mislim da će sa ovim i zvanično postati no1 u ovoj našoj BiH
Ma boli me briga jel 15 sekundi ili 10 ili 5 sec. Isto mi je. Nisam imao razgovor ispod 2 minute... ne sjećam se. Eto to sad neko nešto može reći za 1-2 sec? To je dobro za klošare koji se samo prozivaju.
Pa sam naziv tarife SMS valjda znači ko to uzme da će više slati smsove nego zvati... Ma u biti najbolje bi bilo sve džaba, ali je** ga izglasali smo kapitalizam i došao je kapitalizam. Nema džabe ni u stare babe.
A evo razloga zašto nisam na BH telecomu (ne daje mi se 140KM za 1000 min razgovora prema naj broju):


BH Telecom d.d.
Izvod iz Cjenovnika za prepaid korisnike BH Mobile mreže (sa PDV-om) važi od: 26.12.2008.
U cijene je uračunat PDV po stopi od 17%.

ULTRA USLUGA

Domaći saobraćaj
- Pozivi unutar BH Mobile mreže
1 minut
0,28
- Pozivi prema fiksnim mrežama unutar BiH
1 minut
0,22
- Pozivi prema drugim mobilnim mrežama unutar BiH
1 minut
0,32
- Pozivi prema "Naj" broju
1 minut
0,14

User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#59 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

Eronet usluga 1000 minuta kapa dole. Nemam tu šta reći. Ali vidi sad situaciju. Ja imam pretplatu od 15 KM BHT i imam još 063 broj. Otprilike potrošim 15-20 KM od BHT i još uzmem svaki mjesec 10 kM bon 063, aktiviram 1000 (dnevno 6-7 poziva po par minuta) minuta i ostane mi ono 2 KM i tako za 4 mjseca skupim onih 8 km opet :P Dakle 4 mjeseca na BHT dam 80KM + eronet 30 KM. To je po starom i izađe oko 110 KM.

Novo:

Dodamo ovih 80 KM na BHT i sada idemo sa 063. Mjesečno kupim 1 doplatu od 10 KM i aktiviram 1000 minuta i ostane mi 4 KM. Sada tako svaki dan uspostavim 6-7 poziva, to košta oko 0.40 KM x 30 dana = 12 KM. Ostane mi onih 4 KM nakon aktivacije i sada imam "deficit" od 8 KM mjesečno. Nije to neka cifra, ali opet je 32 KM više za 4 mjeseca. Zbir je oko 140 KM. šta mene sad zanima? Kako je ovo jeftinije i kako se ovo meni isplati?
LTE
Posts: 99
Joined: 28/06/2009 23:19

#60 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by LTE »

Razumijem. Kada se tako gleda to je nepovoljnije za tebe.

Ali... nije tu niko lud. Ovi iz Eroneta vidjeli da većina koristi njihove kartice za 1000min džabe, a BH Telecom koriste za glavninu poziva, i šta rade... preve 3 nove postpaid tarife dosta isplative (da bi ljudi prešli na njihovu mrežu zaprave), a na prepaid malo smanje cijenu minute, a uvedu dodatni "porez" na 1000min. Vjerujem da će u dogledno vrijeme uvesti i ovaj naj broj na ove plus tarife i onda će to biti super.
Ali ne treba se zavaravati. Ovdje će drastična smanjenja cijena poziva biti tekkada se privatiziraju još i BHT i HT. Državne firme su spore i tako je to uvijek bilo. M:tel se iskobeljao iz sr***a tek kad ih je Srbija kupila. Dotad ih je održavao jedino nacionalizam.
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#61 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by Qler »

ne znam sta su oni kontali, ali ja jos oko 40 feninga imam na eronetu i kad se to potrosi kartica se baca... ostaje samo pretplata telecomu
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#62 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

HT ERONET je pljačkaš broj jedan u BiH. Zvanično.

Niko te nije popljuvao, jednostavno govorim o činjenicama. Ti nama prezentuješ neke fiks ideje kako su ti se troškovi upolovili, a na njihovoj Web stranici fino piše da je razlika između cijena na tarifi !hej Svi, i tarifi !hej Zovimo ravno 0,01 KM. Jel' ovo upola, ili sam ja nešto propustio? :? WTF?

Te nove postpaid tarife nemoj ni pominjati, na prvoj stranici ovog topica imaš cijene, a posebno je interesantan onaj dio gdje kaže da ti naplate uspostavu svakog poziva 0,06 KM. Vidi sad ovo čega su (ste) se dosjetili...

Cijena minute razgovora prema drugim mobilnim mrežama na 15 Plus tarifi je 0,25 KM (sa PDV-om). Dodaš na to 0,06 KM za uspostavu poziva i dobiješ cijenu 0,31 KM/minut. Pa meni je na BH Mobile mreži jeftinije zvati sa prepaid ULTRA kartice nego na vašoj us**noj postpaid tarifi.

@Qler: Moja je već u kanti za smeće (na deponiji, da budem precizniji). :mrgreen:

I @LTE: Poruči kolegama iz HT ERONET-a da se ne sramote sa onim reklamama "Mobilni operater broj 1 u BiH" jer ni u čemu niste broj 1. BH Mobile za koga sam uvijek imao mahana, i za kojeg ću ih uvijek pronalaziti je bolji od vas. Znaš kad ste bili dobri? Dok niste bili u vlasništvu HT-a (Jer svaki zaposlenik je važan). Nakon spajanja postali ste smeće. ;)
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#63 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

@LTE

Ti kontstanto pričaš kako je BHT skuplji, ali to nije poenta priče. Poenta je da je Eronet sada poskupio. Hajde nazovi 061 i pričaj 59 sekundi i onda mi reci koliko si tačno potrošio?
LTE
Posts: 99
Joined: 28/06/2009 23:19

#64 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by LTE »

Ma ne govorim ja o pljuvanju mene, ne shvatam ja to lično, nego po bilo kojoj ideji ili projektu koji se pojavi od strane bilo koga u ovoj državi (osim ovih starleta i plejboja kojih su puni mediji).

Evo, ovo je usporedba BHT i Ero cijena iste pretplate na što je valjda ciljano. Jest, j**e ova uspostava poziva ali je samo 1. minuta i prema svim mrežema je ista cijena tako da je povoljnije od BHT-a.

ERONET:
PLUS 15
Pozivi unutar HT Eronet mreže (KM/min) 0,22
Cijena uspostave poziva prema HT Eronet mreži (KM/poziv) 0,05
Pozivi prema ostalim mobilnim mrežama u BiH (KM/min) 0,22
Cijena uspostave poziva prema ostalim mobilnim mrežama u BiH (KM/poziv) 0,05
Pozivi prema fiksnim mrežama u BiH (KM/poziv) 0,15
Cijena uspostave poziva prema fiksnim mrežama u BiH (KM/poziv) 0,05
SMS poruka unutar BiH (km/poruka) 0,06
SMS poruka prema inozemstvu 0,12
MMS poruka 0,12
Besplatne vikend minute 30
Cijena uspostave poziva za besplatne vikend minute 0,05


BHT:
Mini 15
Cijene razgovora u domaćem saobraćaju (minuta/ KM)
Pozivi unutar BH Mobile mreže 0,22
Pozivi prema fiksnim mrežama unutar BiH 0,19
Pozivi prema drugim mobilnim mrežama u BiH 0,27
Pozivi unutar grupe (za korisničke grupe od 5 do 15 pretplatničkih brojeva) 0,12
Pozivi unutar grupe (za korisničke grupe sa 16 i više pretplatničkih brojeva) 0,08
Poziv prema NAJ broju
0,11
Slanje SMS poruke prema mrežama unutar BiH 0,06
Slanje SMS poruke prema mrežama izvan BiH 0,14
Slanje SMS poruke prema NAJ broju
0,03





@AMD

Jest, prva minuta je poskupila za 0,012KM radi glupe uspostave poziva ali je sljedeća minuta jeftinija za 0,0585KM pa ispadne da je jeftinije ako se priča duže od min. što i jeste bio cilj.

A ja sam ranije govorio o ovoj tarifi (nisam pojma imao da ima ova Hej svi tarifa i nije me ni zanimalo tek sam sad upratio reklame i pogledao na netu) što je kod mene bila i jest duplo jeftinije.

!Hej Non-stop
SMS poruke0,11
Pozivi unutar 063 mreže (07-19h svaki dan)0,41
KM Pozivi unutar 063 mreže (19-07h svaki dan)0,41 KM
Pozivi prema svim fiksnim mrežama (0-24 svaki dan)0,23 KM
Minuta razgovora prema mobilnim mrežama - BH Telecom i Mobis (0-24 svaki dan)0,64 KM


A razlog zašto sam uzeo eronet prepaid (imam trenutno od firme BHT pretplatu iuako se nadam da će se i to promijeniti) je zato što sam jednom davno išao da uzmem mob na šalter u poštu (BHT pretplata) i tolika seljačina je radila tu da mi se zgadilo. Tip me napao zato što sam pitao kad će im doći određeni model moba kojeg je trenutno nestalo i rekao sam sebi da nema više šanse da koristim privatno BHT, pa makar ovamo bilo i duplo skuplje.
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#65 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

Pa Eronet je morao imati u vidu da uslugu 1000 min ne koristi više od 20% korisnika i to pretežno omladina koja se školuje ili slično, pa im onda i nisu trebali udarati po džepu. Da su ukinuli ove uspostave poziva na tarifi 15 sve bi bilo ekstra, ali pošto oni to nisu uradili ...
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#66 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

@LTE: A kad se to desilo (kad si kupio 063 broj)?

Da jednom za svagda završimo - ne, HT ERONET nije povoljnija mreža od BH Mobile-a, ni u kom segmentu. Da, HT ERONET ima bolju marketing strategiju (što dokazuje broj onih koji se zalete i kupe 063 broj nakon čega slijedi hladan tuš). I ne, Plus tarife iz HT ERONET-a nisu povoljnije od BH Mobile tarifnih modela.

Ne zaboravi jednu jako bitnu stvar, a to je da komunalci koji rade u HT ERONET-u u jednom momentu odlučiše da uspostavu poziva naplate 0,06 KM, što automatski čini njihovih "povoljnih" 0,22 KM prema svim mrežama zapravo 0,28 KM (za 0,01 KM skuplje nego na BH Mobile), bez PDV-a.
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#67 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

Ja sam dao konkretan primjer da su skuplji 8 km mjesečno.
BoGGy5m4ll5
Posts: 33
Joined: 07/04/2009 08:31

#68 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by BoGGy5m4ll5 »

escobar_ wrote:HT ERONET je pljačkaš broj jedan u BiH. Zvanično.

Niko te nije popljuvao, jednostavno govorim o činjenicama. Ti nama prezentuješ neke fiks ideje kako su ti se troškovi upolovili, a na njihovoj Web stranici fino piše da je razlika između cijena na tarifi !hej Svi, i tarifi !hej Zovimo ravno 0,01 KM. Jel' ovo upola, ili sam ja nešto propustio? :? WTF?

Te nove postpaid tarife nemoj ni pominjati, na prvoj stranici ovog topica imaš cijene, a posebno je interesantan onaj dio gdje kaže da ti naplate uspostavu svakog poziva 0,06 KM. Vidi sad ovo čega su (ste) se dosjetili...

Cijena minute razgovora prema drugim mobilnim mrežama na 15 Plus tarifi je 0,25 KM (sa PDV-om). Dodaš na to 0,06 KM za uspostavu poziva i dobiješ cijenu 0,31 KM/minut. Pa meni je na BH Mobile mreži jeftinije zvati sa prepaid ULTRA kartice nego na vašoj us**noj postpaid tarifi.

@Qler: Moja je već u kanti za smeće (na deponiji, da budem precizniji). :mrgreen:

I @LTE: Poruči kolegama iz HT ERONET-a da se ne sramote sa onim reklamama "Mobilni operater broj 1 u BiH" jer ni u čemu niste broj 1. BH Mobile za koga sam uvijek imao mahana, i za kojeg ću ih uvijek pronalaziti je bolji od vas. Znaš kad ste bili dobri? Dok niste bili u vlasništvu HT-a (Jer svaki zaposlenik je važan). Nakon spajanja postali ste smeće. ;)
POTPIS :!: ;-)
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#69 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

Od 01.09.2009 godine HT Eronet sprema novu akciju za svoje vjerne korisnike.

Promotivna tarifa "HEJ, ODERI ME" !!!

Ako si korisnik tarifnog modela !hej Zovimo, na novi tarifni model !HEJ ODERI ME prelaziš tako da pošalješ SMS poruku sadržaja "ODERI ME" na broj 063 7788. Ako si korisnik tarifnog modela !hej SMSajmo, na tarifni model !HEJ ODERI ME prelaziš tako da pošalješ SMS poruku sadržaja "SMS, ODERI ME" na broj 063 7788. Promotivna cijena prelaska na HEJ ODERI ME iznosi samo 99,99 KM.




*
Pozivi unutar HT Eronet mreže (KM/min)
20,24
Pozivi prema ostalim mobilnim mrežama u BiH (KM/min)
40,24
Pozivi prema fiksnim mrežama u BiH (KM/poziv)
30,20
!hej Ti broj*
0,00 KM (1000 min 600KM mjesečno)
SMS poruka (km/poruka) 20,09
MMS poruka 30,13
GPRS (100 kB)
66,66

Pozivi prema svim mrežama u Hrvatskoj (KM/min)
0.10

HT ERONET mobilni operater broj 1 u BIH.
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#70 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

AMD wrote:Od 01.09.2009 godine HT Eronet sprema novu akciju za svoje vjerne korisnike.

Promotivna tarifa "HEJ, ODERI ME" !!!

Ako si korisnik tarifnog modela !hej Zovimo, na novi tarifni model !HEJ ODERI ME prelaziš tako da pošalješ SMS poruku sadržaja "ODERI ME" na broj 063 7788. Ako si korisnik tarifnog modela !hej SMSajmo, na tarifni model !HEJ ODERI ME prelaziš tako da pošalješ SMS poruku sadržaja "SMS, ODERI ME" na broj 063 7788. Promotivna cijena prelaska na HEJ ODERI ME iznosi samo 99,99 KM.




*
Pozivi unutar HT Eronet mreže (KM/min)
20,24
Pozivi prema ostalim mobilnim mrežama u BiH (KM/min)
40,24
Pozivi prema fiksnim mrežama u BiH (KM/poziv)
30,20
!hej Ti broj*
0,00 KM (1000 min 600KM mjesečno)
SMS poruka (km/poruka) 20,09
MMS poruka 30,13
GPRS (100 kB)
66,66

Pozivi prema svim mrežama u Hrvatskoj (KM/min)
0.10

HT ERONET mobilni operater broj 1 u BIH.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:bih: :thumbup:
HT Mostar - Jer svaki zaposlenik je važan
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#71 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by hakazvaka »

AMD wrote:Od 01.09.2009 godine HT Eronet sprema novu akciju za svoje vjerne korisnike.

Promotivna tarifa "HEJ, ODERI ME" !!!

Ako si korisnik tarifnog modela !hej Zovimo, na novi tarifni model !HEJ ODERI ME prelaziš tako da pošalješ SMS poruku sadržaja "ODERI ME" na broj 063 7788. Ako si korisnik tarifnog modela !hej SMSajmo, na tarifni model !HEJ ODERI ME prelaziš tako da pošalješ SMS poruku sadržaja "SMS, ODERI ME" na broj 063 7788. Promotivna cijena prelaska na HEJ ODERI ME iznosi samo 99,99 KM.




*
Pozivi unutar HT Eronet mreže (KM/min)
20,24
Pozivi prema ostalim mobilnim mrežama u BiH (KM/min)
40,24
Pozivi prema fiksnim mrežama u BiH (KM/poziv)
30,20
!hej Ti broj*
0,00 KM (1000 min 600KM mjesečno)
SMS poruka (km/poruka) 20,09
MMS poruka 30,13
GPRS (100 kB)
66,66

Pozivi prema svim mrežama u Hrvatskoj (KM/min)
0.10

HT ERONET mobilni operater broj 1 u BIH.
pricaj ti sta hos, al ova je tarifa super. jer ako uzmemo u obzir da minut razgovora kosta koliko kosta, onda ova opcija da se sa !hej Ti brojem prica za 600 KM mjesecno 1000 minuta izadje nevjerovatno dobro, jer da placamo svaki taj minut, to bi kostalo 20.240 KM. :D :D
naravno, o prelazenju na neki drugi, pu pu, telekom, nema price, jer oni su broj 1!
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#72 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

hakazvaka wrote:pricaj ti sta hos, al ova je tarifa super. jer ako uzmemo u obzir da minut razgovora kosta koliko kosta, onda ova opcija da se sa !hej Ti brojem prica za 600 KM mjesecno 1000 minuta izadje nevjerovatno dobro, jer da placamo svaki taj minut, to bi kostalo 20.240 KM. :D :D
naravno, o prelazenju na neki drugi, pu pu, telekom, nema price, jer oni su broj 1!
Vidiš kolega, dobro zapažanje. Nevjerovatna tarifa, baš u njihovom stilu. @AMD nam nije rekao do kada traje ova promotivna akcija prelaska na !hej ODERI ME tarifni model po nevjerovatnoj cijeni od 99,99 KM?

Također me interesuje da li i na ovom nenadje*ivom tarifnom modelu vrijedi naplata uspostave pozive prema !hej TI broju? Ako da, kolika je cijena? :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#73 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

Zaboravio sam, poštovane kolege, da vam kažem da se uspostava poziva naplaćuje po novoj, super povoljnoj, cijeni od 5,99 KM. I, naravno, akcija traje do isteka zaliha (Dok se kasa Eroneta ne napuni do vrha).
User avatar
febo_acm
Posts: 10237
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#74 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by febo_acm »

Još treba naglasiti da se sprema i posebno iznenađenje za sve naše korisnike, svaki mjesec ćemo dodati 10KM na račun za mobilne usluge. Ovim želimo našim radnicima omogućiti najbolje uslove za ljetne i zimske praznike.
escobar_
Posts: 341
Joined: 17/03/2008 22:30
Location: 0111010001111010
Contact:

#75 Re: Nove HT ERONET tarife

Post by escobar_ »

Hvala za info.

Znači sve u skladu sa korporativnim identitetom HT ERONET-a - Mobilnog operatera broj 1 u BiH? Jer "Pomoč zajednici važan je dio korporativne kulture HT ERONET-a". (HT ERONET) :lol: :lol: :D

Inače, uopšte ne sumnjam da će i ova HT ERONET-ova akcija zapravo pomoč njihovim korisnicima da isprazne zalihe vlastitog novca. :lol:
Post Reply