ERONET

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Ero sa ovog svijeta
Posts: 21
Joined: 10/01/2017 22:54

#2051 Re: ERONET

Post by Ero sa ovog svijeta »

Vizionar 1985 wrote:Da pitam nesto ak mi se moze odgovorit, ima li u eronetu data kartica sa prijemom poziva, da ima neta do 8 Gb a da ne kosta previse. Gledo sam ono net tarifa ne znam dosla bi mi skuplje za 12 km.

Znaci nest do 25 mozda maks 3 deset maruna.
Imal sta.
Odes u poslovnicu, napravis ugovor na optimum 9 tarifu i trazi da ti ukljuce dodatni internet od 15 KM gdje dobijes 4 GB interneta po punoj brzini. Dakle, kostalo bi te sveukupno 28 KM. Nakon 3 mjeseca, odnosno 3 racuna, zatrazi prelaz na free tarifu, tako da mozes primati pozive i ukljucis internet od 8 GB za 23,40 KM ukupno.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2052 Re: ERONET

Post by Sanjarko »

Ero sa ovog svijeta wrote: Odes u poslovnicu, napravis ugovor na optimum 9 tarifu i trazi da ti ukljuce dodatni internet od 15 KM gdje dobijes 4 GB interneta po punoj brzini. Dakle, kostalo bi te sveukupno 28 KM. Nakon 3 mjeseca, odnosno 3 racuna, zatrazi prelaz na free tarifu, tako da mozes primati pozive i ukljucis internet od 8 GB za 23,40 KM ukupno.
Hvala na odgovorima, svima.
edys
Posts: 686
Joined: 18/06/2013 13:04

#2053 Re: ERONET

Post by edys »

Moze li pojasnjenje malo ove SuperFamily tarife, ne snalazim se bas dobro u onim tabelama. Moze li se uvezati 4 prepaid broja i ako moze sta se dobija, cijena razgovora,kolicina interneta i na kraju koliko bi to kostalo po clanu...hvala unaprijed
Ero sa ovog svijeta
Posts: 21
Joined: 10/01/2017 22:54

#2054 Re: ERONET

Post by Ero sa ovog svijeta »

edys wrote:Moze li pojasnjenje malo ove SuperFamily tarife, ne snalazim se bas dobro u onim tabelama. Moze li se uvezati 4 prepaid broja i ako moze sta se dobija, cijena razgovora,kolicina interneta i na kraju koliko bi to kostalo po clanu...hvala unaprijed
Mozes uvezati cetiri prepaid broja uz uslov da ti jedan broj mora biti na postpaid. Za svaki prepaid broj se placa naknada od 10 KM koju dobija svakog prvog u mjesecu na racun. Uvezivanjem u grupu, clanovi medjusobno komuniciraju uz naplatu uspostave poziva od 0,05 KM. Prepaid brojevi nemaju neku drugu pogodnost u vidu kolicine interneta, besplatnih minuta i poruka. Dakle, jedan broj mora biti na jednoj od Super tarifa (15, 25, 35..), i na to dodaj po 10 KM za svaki prepaid broj i to ce ti biti mjesecna pretplata.
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#2055 Re: ERONET

Post by zunazu »

Dobih SMS:
hej tarifa na kojoj se trenutno nalazite izlazi iz ponude, te do 30.3. mozete besplatno odabrati drugu hej tarifu. Ukoliko se ne prebacite sami, 31.3. bit ce vam aktivirana druga hej tarifa s nizom cijenom minute poziva.
O cemu ze tacno radi, zna li neko? Hvala.
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#2056 Re: ERONET

Post by perfect_guy »

na kojoj si sad tarifi?
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#2057 Re: ERONET

Post by zunazu »

perfect_guy wrote:na kojoj si sad tarifi?
Nikakva posebno, kad sam uzeo startni paket nikad ništa nisam mijenjao.

Aktivirao sam ovu nekakvu !hej Savršena:
http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... ej-tarife/

To je kao neka standardna, bez posebnih usluga. Valjda. :run:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#2058 Re: ERONET

Post by beni-bu-man »

zunazu wrote:
perfect_guy wrote:na kojoj si sad tarifi?
Nikakva posebno, kad sam uzeo startni paket nikad ništa nisam mijenjao.

Aktivirao sam ovu nekakvu !hej Savršena:
http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... ej-tarife/

To je kao neka standardna, bez posebnih usluga. Valjda. :run:
jes razmiljo o predplati super25
getriba
Posts: 391
Joined: 02/08/2014 09:40

#2059 Re: ERONET

Post by getriba »

zunazu wrote:Dobih SMS:
hej tarifa na kojoj se trenutno nalazite izlazi iz ponude, te do 30.3. mozete besplatno odabrati drugu hej tarifu. Ukoliko se ne prebacite sami, 31.3. bit ce vam aktivirana druga hej tarifa s nizom cijenom minute poziva.
O cemu ze tacno radi, zna li neko? Hvala.
Trebaš biti na jednoj od ove 4 tarife:
http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... ej-tarife/

Pogledaj šta nudi svaka i odluči se za jednu ;-)
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#2060 Re: ERONET

Post by perfect_guy »

zunazu wrote:
perfect_guy wrote:na kojoj si sad tarifi?
Nikakva posebno, kad sam uzeo startni paket nikad ništa nisam mijenjao.

Aktivirao sam ovu nekakvu !hej Savršena:
http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... ej-tarife/

To je kao neka standardna, bez posebnih usluga. Valjda. :run:
i ja sam na istoj, a ništa mi nije stiglo.
getriba
Posts: 391
Joined: 02/08/2014 09:40

#2061 Re: ERONET

Post by getriba »

perfect_guy wrote:
zunazu wrote:
perfect_guy wrote:na kojoj si sad tarifi?
Nikakva posebno, kad sam uzeo startni paket nikad ništa nisam mijenjao.

Aktivirao sam ovu nekakvu !hej Savršena:
http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... ej-tarife/

To je kao neka standardna, bez posebnih usluga. Valjda. :run:
i ja sam na istoj, a ništa mi nije stiglo.
Vjerovatno je bio na nekoj staroj pa je sada aktivirao savršenu
User avatar
zunazu
Posts: 1429
Joined: 02/11/2014 11:20

#2062 Re: ERONET

Post by zunazu »

getriba wrote:Vjerovatno je bio na nekoj staroj pa je sada aktivirao savršenu
Tako je.
getriba wrote:Pogledaj šta nudi svaka i odluči se za jednu ;-)
Odlučio sam se lako - za najjeftiniju. :D
beni-bu-man wrote:jes razmiljo o predplati super25
Nisam, ne koristim puno telefon pa mi nije potrebna pretplata.
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2063 Re: ERONET

Post by escobar__ »

Ma garant ukidaju !hej i !hej non-stop prastare tarife koje su u prodaji bile i davne 2004. godine kada sam uzeo Eronetov broj.
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2064 HT Eronet

Post by Cupko_ »

Budući da je ova tema misteriozno nestala i ne vidim da je otvorena nova, evo otvaram je ja kako bi ovdje mogli saznati ono što vas zanima, pitati za nešto, razmijeniti iskustva i sl.

Za početak, vijest - ubrzo će krenuti prodaja Tourist start paketa u Eronetu koji će na sebi sadržavati 10GB mobilnog interneta + 30 minuta za razgovore. Start paket će koštati 20KM.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2065 Re: HT Eronet

Post by Sanjarko »

Super. Cim bude, ukidam mtel. Ako je ovo istinito.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2066 Re: HT Eronet

Post by avaks »

A to će ti biti par mjeseci kao akcija, nije stalna ponuda :D
Nego kad će povećavati minute i internet na manjim paketima pretplate? Ima li govora o 4G uskoro?
User avatar
Truba
Posts: 81757
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2067 Re: HT Eronet

Post by Truba »

lopine
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2068 Re: HT Eronet

Post by avaks »

A postali su ublehaši izgleda i to žešći...
Ja kada sam potpisivao ugovor koliko toliko su bili bolji u odnosu na konkurenciju a evo 15 mjeseci ništa nisu promijenili...
BHT ih s Mini 15 trenutno uzima opasno:
Image

Jest da je akcija ali i bez nje imaju bolju ponudu za sada... Još ko ima MojuTV da uveže onda tu nema kompromisa...
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2069 Re: HT Eronet

Post by Cupko_ »

avaks wrote:A postali su ublehaši izgleda i to žešći...
Ja kada sam potpisivao ugovor koliko toliko su bili bolji u odnosu na konkurenciju a evo 15 mjeseci ništa nisu promijenili...
BHT ih s Mini 15 trenutno uzima opasno:
Image

Jest da je akcija ali i bez nje imaju bolju ponudu za sada... Još ko ima MojuTV da uveže onda tu nema kompromisa...
Nemoguće je odmah odgovoriti na svaku ponudu, tim tempom bi za 2 godine došli do 5GB na najmanjoj tarifi :D Ne bi to bilo loše za korisnike ali gdje je tu zarada? Za 17,55KM BHTelecom trenutno ima bolju ponudu, ali na većim paketima i nije baš tako (obzirom da je kod njih još uvijek akcija za duple MB). Nevezano za to, do kraja 09. mjeseca će biti urađen redizajn tarifa i Super15 će imati 500MB.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2070 Re: HT Eronet

Post by avaks »

A ne mora vala 5GB na najmanjoj tariifi ali 1GB je neka normalna količina za 2017tu jbg...
Znaš li hoće li još minuta nabaciti ili će samo promjene za internet pakete da budu?!
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2071 Re: HT Eronet

Post by escobar__ »

Jeste li se konačno dogovorili kako se mreža zove, Eronet ili HT Eronet? :lol:
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2072 Re: HT Eronet

Post by Cupko_ »

avaks wrote:A ne mora vala 5GB na najmanjoj tariifi ali 1GB je neka normalna količina za 2017tu jbg...
Znaš li hoće li još minuta nabaciti ili će samo promjene za internet pakete da budu?!
Ne znam vjeruj za minute, moguće, ali ne obećajem jer nisam siguran. Za internet znam da će ići gore.
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2073 Re: HT Eronet

Post by Cupko_ »

escobar__ wrote:Jeste li se konačno dogovorili kako se mreža zove, Eronet ili HT Eronet? :lol:
HT Eronet se zove, a to što se ponekad negdje koristi bez tog "HT" ne gledam kao neki problem :D
User avatar
Radar71
Posts: 7289
Joined: 21/07/2010 15:43

#2074 Re: HT Eronet

Post by Radar71 »

Cupko_ wrote:
avaks wrote:A postali su ublehaši izgleda i to žešći...
Ja kada sam potpisivao ugovor koliko toliko su bili bolji u odnosu na konkurenciju a evo 15 mjeseci ništa nisu promijenili...
BHT ih s Mini 15 trenutno uzima opasno:
Image

Jest da je akcija ali i bez nje imaju bolju ponudu za sada... Još ko ima MojuTV da uveže onda tu nema kompromisa...
Nemoguće je odmah odgovoriti na svaku ponudu, tim tempom bi za 2 godine došli do 5GB na najmanjoj tarifi :D Ne bi to bilo loše za korisnike ali gdje je tu zarada? Za 17,55KM BHTelecom trenutno ima bolju ponudu, ali na većim paketima i nije baš tako (obzirom da je kod njih još uvijek akcija za duple MB). Nevezano za to, do kraja 09. mjeseca će biti urađen redizajn tarifa i Super15 će imati 500MB.
Redizajn samo Super 15 ili Sve?
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2075 Re: HT Eronet

Post by avaks »

S tim da je mtel opasno podebljao paket od 36KM očekivati je da i oni sve pakete redizajniraju.
Evo i na BHT midi uz ovu akciju imaju 6GB mobilnog neta što je za naše uslove ekstra ponuda...
Post Reply