Ermedin Demirović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Piaty
Posts: 5733
Joined: 01/12/2020 00:58

#51 Re: Ermedin Demirović

Post by Piaty »

15 golova...

Kada je Demirovićeva priča sa Bayernom u pitanju, mislim da se on potcjenjuje kada se kaže da neće imati mjesta iz prostog razloga što 15 golova (do sada) nije nikakva zajebancija. Njegova fizička sprema također nije nikakva zajebancija. Neko to vidi i kaže "Ovaj nije loš, ovaj se ne śali i ovakve slučajnosti ne postoje"
User avatar
Point.
Posts: 27828
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#52 Re: Ermedin Demirović

Post by Point. »

Dok u reprezentaciji ne krene zabijati, nije mi zanimljiv. 1 gol na 24 utakmice je preloše, kako god okreneš
Piaty
Posts: 5733
Joined: 01/12/2020 00:58

#53 Re: Ermedin Demirović

Post by Piaty »

Point. wrote: 08/04/2024 10:27 Dok u reprezentaciji ne krene zabijati, nije mi zanimljiv. 1 gol na 24 utakmice je preloše, kako god okreneš
Nekima današnja reprezentacija nije ni na posljednjem mjestu pa onda pratimo samo pojedince.
User avatar
luckylaka
Posts: 22538
Joined: 15/01/2010 06:28

#54 Re: Ermedin Demirović

Post by luckylaka »

Piaty wrote: 07/04/2024 18:11 15 golova...

Kada je Demirovićeva priča sa Bayernom u pitanju, mislim da se on potcjenjuje kada se kaže da neće imati mjesta iz prostog razloga što 15 golova (do sada) nije nikakva zajebancija. Njegova fizička sprema također nije nikakva zajebancija. Neko to vidi i kaže "Ovaj nije loš, ovaj se ne śali i ovakve slučajnosti ne postoje"
Ma vidi se njemacka skola .Reda,rad i disciplina i uspjeh mora doci.Pogledaj ti one momke Dedica i Gazibegovica,eno sad i Hadzikadunica.Oni oru 90 minuta(osim ako nisu neke povrede).Takticki i tehnicki vrlo potkovani momci,a pogledaj Civica,ko izgubljen slucaj.A garantujem da je i civa prosao ovu neku skolu da bi bio odlican igrac
Ili pogledaj Vedu.Da nije imao onu ozbiljnu povredu pitaj Boga dokle bi dogurao
Post Reply