Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#1 Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/erdogan ... /180425014
Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting
Ma ko mi se to ušutio :kiss: I nitko da se pohvali. Čestitke :thumbup:
Kud će suza nego na oko. U vremenu kada većina EU država okreće leđa Erdoganu i sukladno svom standardnom fašizmu i islamofobiji brani održavanje bilo kakvih masovnih predizbornih skupova na svojim teritorijama, Sarajevo kao i bezbroj puta do sada pokazuje onu svoju čuvenu gostoprimljivost i umjetnost zbližavanja koja ne poznaje granice. A ovako mi svejedno, i politički je više nego mudro. Ha ja, nek se zna tko je s kim.

Valjda će Bake dijeliti cenera po glavi da to nekako ispadne masovno, ali i spontano i dostojanstveno :)

P.S.
Nešto kontam, mogli bi Bake i Choe nešto tako slično organizirati u Austriji i Njemačkoj. Ima tamo koja stotina tisuća omladine koju su otpravili gore u ove 4 godine.
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#2 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by BHCluster »

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#3 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by seln »

BHCluster wrote:
Cova odnio harac u Stambol...
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#4 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by arzuhal »

Naša stranka: Dolazak Erdogana u Sarajevo je provociranje Evropske unije

Provocira EU? Mislim, osobno sam protiv njegovog dolaska u svrhu predizborne kampanje i zapišavanja balkanskog prostora, ali ako je ovo istina dajte ga onda minimalno na hevtu kod nas, neka priča dvaput dnevno narodu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#5 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by CSKA »

Dobra taktika...red rusa,red turaka i Brisel ubrzano prihvata BiH u EU :D
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#6 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Ludzak »

Kad nas neće EU, onda nas hoće istočni blok. Trebali bi se priključiti istočnom bloku, bez obzira što negiraju genocid i ratna zbivanja u Bosni.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#7 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by arzuhal »

Nakon ruske delegacije, pa onda Erdogana, trebali smo pozvati visoku iransku delegaciju (zadnja trećina mubarek šehri-ramazana, da dođu i u učači Kur'ana), pa Kadirova.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11051
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#8 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Tito_i_Partija »

Slazem se. Provociranje EU? Zar stvarno nisu nista bolje mogli smislit? :lol:

A i to za zapisavanje balkanskog prostora se slazem. Bake je ovo odlicno odigr'o, Babo Erdo ce mu tako fino nalozit' sve one glasace koji se dvoume izmedju njega ili jednog od odmetnika SDA.
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#9 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Ludzak »

CSKA wrote:Dobra taktika...red rusa,red turaka i Brisel ubrzano prihvata BiH u EU :D
prije će oni nas nogirati nego prihvatiti. Eto nekome je u interesu neku tamo jadnu Bosnu da prihvaća.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#10 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by kmirsad »

Rusi i Turci... samo dvije vrste oraha u istoj baklavi...
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#11 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by CSKA »

Ludzak wrote:
CSKA wrote:Dobra taktika...red rusa,red turaka i Brisel ubrzano prihvata BiH u EU :D
prije će oni nas nogirati nego prihvatiti. Eto nekome je u interesu neku tamo jadnu Bosnu da prihvaća.
Uskoro cemo svi traziti drzavljanstvo CG.Imam neki utisak da ce oni jedini otici u EU.
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#12 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Ludzak »

CSKA wrote:
Ludzak wrote:
CSKA wrote:Dobra taktika...red rusa,red turaka i Brisel ubrzano prihvata BiH u EU :D
prije će oni nas nogirati nego prihvatiti. Eto nekome je u interesu neku tamo jadnu Bosnu da prihvaća.
Uskoro cemo svi traziti drzavljanstvo CG.Imam neki utisak da ce oni jedini otici u EU.
kako god, Crna Gora i Kosovo će prije nego Bosna.
User avatar
enko 1964
Posts: 1087
Joined: 11/02/2010 10:45

#13 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by enko 1964 »

arzuhal wrote:Naša stranka: Dolazak Erdogana u Sarajevo je provociranje Evropske unije

Provocira EU? Mislim, osobno sam protiv njegovog dolaska u svrhu predizborne kampanje i zapišavanja balkanskog prostora, ali ako je ovo istina dajte ga onda minimalno na hevtu kod nas, neka priča dvaput dnevno narodu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Malo je hefta. Heftu može kod mene na konak. Jest malo potijesno al' stisnućemo se.
Naći će se nešto i na kašiku. A i od srca je.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#14 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by kmirsad »

I mi smo dobro odmakli u odlascima u EU. Kažu da nas je u zadnjih par godina već oko 350 000 tamo... pridodaj preko milion dijaspore od ranije... uskoro će nas, ako se takav trend nastavi. biti više tamo nego vamo... ko zadnji pođe neka ugasi svjetlo...
User avatar
Ludzak
Posts: 5505
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#15 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Ludzak »

Koliko svršavamo na Tursku čudo nas tamo nema u milionima.
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#16 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by swanfilter »

Desi li se ovo, ocekujmo jedne i druge komsije sedmicno ...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#17 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Hafis »

Gledam i političku pozadinu ovoga.
Ovo će bez sumnje još više doprinijeti Bakirovom političkom kredibilitetu, poglavito u očima Zapada.
Pogotovo što realno gledajući u BiH praktički živi zanemariv postotak turske višemilijunske dijaspore. I ovih navedenih 10 000 je napumpano za ovu priliku.
Klasično tjeranje inata preko leđa hizmećara.
Pa vi gledajte hoće li Slavo ili Komšo u predsjedništvo da bude 2:1.
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#18 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by fakat »

Ne znam kako je "medju rajom" i u RL, ali na ovome forumu na tesko da sam upamtio ijednog forumasha da je zesci turkofil. Ne znam, mozda neko moze iskopati jednog-dvojicu...na onoj temi o Turskoj samo pljuvacina koliko ja vidim. To mi djeluje ko jedna od lukavih ubleha kako Bosnje svrsaju na Turke. U odnosu na srpsku opsjednutost Rusima mi smo male mace.

A ovi iz NS su bas se ufurali u ulogu FGR, bas postaju antipaticni ...
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#19 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Matzan »

Mog'o je vala i u Beograd među svoje, al' et', bujrum, Sarajevo je otvoren grad.
Nenad-BIH
Posts: 22
Joined: 20/04/2018 15:01
Location: http://najboljicitati.com
Contact:

#20 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Nenad-BIH »

Ne vidim svrhu ovoga ni iz Erdoganove perspektive. Kakvog utjecaja ima 10.000 Turaka u BIH na izbore u Turskoj koja ima 80 miliona stanovnika? Čudnovati potezi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by _BataZiv_0809 »

Dobro doso Precjednice :bih:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#22 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Lincoln-Burrows »

Ovi Turci u Njemačkoj će bolje čuti govor iz Sarajeva nego iz Ankare, bliže je.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#23 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by _BataZiv_0809 »

A kad dodje papa Franjo to nije problem?
User avatar
Sanjarko
Posts: 23295
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#24 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by Sanjarko »

Pa izredali se svi. Nesto se sprema. Bila Ruskinja, valjda danas onaj iz EU, sad Erdogan... :?
User avatar
fakat
Posts: 1954
Joined: 21/06/2008 04:03
Location: suburbia

#25 Re: Erdogan usred predizborne kampanje u Turskoj dolazi u Sarajevo da održi miting

Post by fakat »

Matzan wrote:Mog'o je vala i u Beograd među svoje, al' et', bujrum, Sarajevo je otvoren grad.
:lol: :thumbup:
Post Reply