EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#76 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by JohnnyS »

district-beg wrote:
JohnnyS wrote:Očekujem pobijedu Hrvatske, po mogućnosti 3:1...
savjet: lezi, spavaj....mozda ti se pokaze u snu ;-)

Potraži temu Hrvatska-Njemačka pa vidi da je bilo maltene "ja i još par zanesenjaka" vs "ostatak sa-x foruma" po pitanju tko će pobijediti. Najglasniji na toj temi da će Njemačka tući još se nisu pojavili na forumu :D

Vidimo se sutra pa ćemo stisnut jedno drugome ruku :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#77 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by mIRCerka »

POLITIKU PISITE NA POLITIKA PODFORUMU NEMOJTE DA SE OVO PONAVLJA.
district-beg
Posts: 787
Joined: 07/09/2007 00:50
Location: saldae
Contact:

#78 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by district-beg »

JohnnyS wrote:
district-beg wrote:
JohnnyS wrote:Očekujem pobijedu Hrvatske, po mogućnosti 3:1...


Potraži temu Hrvatska-Njemačka pa vidi da je bilo maltene "ja i još par zanesenjaka" vs "ostatak sa-x foruma" po pitanju tko će pobijediti. Najglasniji na toj temi da će Njemačka tući još se nisu pojavili na forumu :D

Vidimo se sutra pa ćemo stisnut jedno drugome ruku :D
heheh, ok...dogovoreno ;-)
amarpitar
Posts: 166
Joined: 26/05/2006 12:12

#79 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by amarpitar »

Ako brisemo zastave Hrvatske, isto cemo raditi i sa zastavama Turske. Cisto da izbjegnemo politicke sukobe koje vode baniranju.
Hvala na paznji.
PS Slike za postiranje mogu biti samo sa ove tekme ili iz Becha pred tekmu.

mIRCerka
hadis
Posts: 122
Joined: 03/03/2005 15:48

#80 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by hadis »

Hrvatska je idividualno jaca ekipa, al turci imaju nevjerovatnu mentalnu snagu to su nam dokazali dosad!
Grupa Turske je bila izuzetno teska i eto prosli su i dokazali cijeloj evropi da znaju igrati nogomet.
Fizicki su jaki, a i tehnicki. Sto se tice strategije onda Terimu nema premca na ovom Euru.
Imaju boljeg strucnjaka na klupi, al klupa ne igra.
Ako turci odigraju cijelih 90 min kao protiv ceha onda se mogu nadati prolasku, u protivnom ce ih hrvati natrpati iako se evo i sad pitam ko ce davati golove za hrvate???
Modric nije igrao nesto dosad, Kranjcar se puno trudio a nije nest napravio, Srna igra ko muha bez glave trci galami pada i slucajno je dao gol svabama, Petric los dosad, Olic trci pokusava al daleko je to od kvalitetnog napadaca.
Odbrana Hrvatske se dosad sretno provukla. Austrijanci ne znaju dati gol, a misljenja sam da su im svabe pustile tekmu jer su bili sigurni da ce lakse biti s Portugalom nego sa Turcima ili Cesima.


Tvrda ce tekma biti, i ipak samo radi imena dacu prednost Hrvatskoj od nekih 60%!!!

PS. Terim je vuk i ko zna sta ce ovaj put smisliti. Ako izbaci nekog novog keca iz rukava hrvatima se ne pise dobro!!!
Iskreno navijacu za Tursku a kladu cu odigrati na Hrvatsku. Draze bi mi bilo gledati polufinale Njemacka-Turska. E to bi bila tekma za pamcenje.
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#81 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Truba »

stavljam lovu na tursku
a navijam za hrvatsku...

:D

samo da ne bude x
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#82 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Meho Kodro »

amarpitar wrote:
PS Slike za postiranje mogu biti samo sa ove tekme ili iz Becha pred tekmu.

mIRCerka
Onda moze ovo:
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=391824
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#83 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by mIRCerka »

Meho Kodro wrote:
amarpitar wrote:
PS Slike za postiranje mogu biti samo sa ove tekme ili iz Becha pred tekmu.

mIRCerka
Onda moze ovo:
http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=391824
Dovoljan link hvala :D
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#84 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by osa »

hrvatska je bolja ekipa od turske, u puno boljoj je poziciji što se tiče povređenih i kažnjenih igrača, izjave igrača hrvatske odaju smirenost i respekt prema protivniku, dok izjave turskih igrača u stilu"bolji smo i taktički i tehnički i sigurno prolazimo" odaju određenu dozu straha i nesigurnosti, to je naime način samohrabrenja. sama utakmica može otići na bilo koju stranu, jedna greška nekog od igrača (pr. abidal) ili sudca može riješiti utakmicu. u četvr finalu nitko ne može reći da će sigurno pobijediti, pogledajte primjer sinoćnje utakmice, tko je mislio da će portugal onako lako ispasti, sjeća li se itko komentara na ovom forumu na račun hrvatske"ma samo da naleti na jednu ozbiljnu momčad kao recimo portugal", i eto sinoć baš portugal naleti na prvu ozbiljnu momčad i pušiona. najveća opasnost za hrvatsku bila bi potcjenjivanje protivnika, što se , toplo se nadam neće desiti, čini mi se da je bilić svojim pristupom i profesionalizmom uvelike utjecao na igrače i njihov profesionalizam. svi mi realni navijači hrvatske, znamo da je plasman na euro uspjeh, plasman u drugi krug veliki uspjeh, a sve dalje je san i bajka, samo nek potraju.ali ako i izgubimo, mi smo ponosni na naše nogometaše, ne toliko zbog rezultata koliko zbog pristupa, kako reče bilić"ako i izgubimo i sutra će svanuti novi dan".
User avatar
51days
Posts: 46
Joined: 26/01/2007 11:02
Location: Zagreb

#85 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by 51days »

tvrdim(osjećam) :dance: da će večeras Hrvatska PONOVNO pokazati kako se igra za svoju zemlju...i da idemo daljeee..Turska je oslabljena i to je to
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#86 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by bos »

Prolaze Turci i to vjerujem bez pretjerane neizvjesnosti...1-0 poluvrijeme, 3-1 kraj...
HRVojeVukcicHRVATinic
Posts: 76
Joined: 30/12/2004 23:00

#87 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by HRVojeVukcicHRVATinic »

bos wrote:Prolaze Turci i to vjerujem bez pretjerane neizvjesnosti...1-0 poluvrijeme, 3-1 kraj...
Prolazi Hrvatska
damirm
Posts: 542
Joined: 07/03/2007 10:19

#88 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by damirm »

Hrvatska prolazi
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#89 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by mIRCerka »

Tema je fudbal. Nemojte da se ponavljam svako malo.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#90 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Mikado »

Ko pobjedi nek osvoji EURO.

Do sada sam navijao za komsije, al veceras navijam za Tursku. :mrgreen:
User avatar
MoHiKaNaC
Posts: 615
Joined: 17/04/2002 00:00
Location: tu i tamo...

#91 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by MoHiKaNaC »

ako cu navijacki onda Turska i samo Turska!!!

e sad...hrvati zasad djeluju puno bolje.....ono sto me nervira kod turaka jeste odsustvo uigrane taktike....jednostavno pokusavaju nesto sto ne ide i kada zagusti onda uz fanatizam, kondicionu spremu i kvalitetne pojedince preokrenu rezultat...e sad koliko ce im se to osvetiti ili ne ostaje da se vidi....neigranje Serveta Cetina bi im mogao biti veliki problem.....Emre Asik koji ce ga mijenjati je veoma nepouzdan i imao je jako losu sezonu u Turskoj....samo se nadam da ce Turan i Altintop (vjerovatno ce igrati isturenije nego do sada) odigrati kvalitetno i da ce proturiti koju dobru za Kahvecija a on ce znati sta dalje
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#92 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by mIRCerka »

20/06/2008 13:30 Banned user for reason “Vrijedjanje i provociranje na nacionalnoj osnovi ”
» HRVojeVukcicHRVATinic


Pa vi gledajte koliko cete dugo oglushivati na upozorenja za postiranje slika.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#93 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Mikado »

Hvala Administraciji na efikasnosti. Moram reci da nisam ocekivao da ce 24sata objaviti onakvu sliku.
Izvinjavam se za off topic.
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#94 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by juan »

Kaze meni jedan haver moj (Shvabo)
e jesi chuo? Turci stoje opet pred Becom!! :D
Rekoh sta si se uplasio, dosli su samo malo da se igraju :D :D :D :D

Mislim ako turci prodju, onda su njemci u fnale sto posto, dok ako hrvate uzmu, sigurno ce i njemce proc!Tako da u finalu igraju il Njemci i Talijani, il Hrvati i Talijani!
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#95 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Meho Kodro »

http://www.youtube.com/watch?v=KQ5ix843bOI&eurl=
Za Turkish fanove evo prigodne EURO pjesmice


Fatih Terim: Ako pobijedimo nemojte pucati
"ZNAM da Hrvati nisu izgubili niti jednu utakmicu, ali me brojke uopće ne zanimaju", kaže turski izbornik Fatih Terim uoči okršaja s Hrvatskom u Beču.

Nakon utakmice sa Češkom, Fatih Terim je vratio novinarima za njihove kritiziranje turske igre. Podsjetimo, tada je rekao da mu je žao što im je uništio njihove tekstove pobjedom u posljednjih 15 minuta, aludirajući da su oni vjerojatno već pripremili podosta materijala za bacanje blata na tursku reprezentaciju. No, danas se ipak odlučio ispričati predstavnicima sedme sila.

"Žao mi je. Nikad nisam smatrao da su svi jednaki i da su svi protiv nas", rekao je turski izbornik.

Osvrnuo se i na slavlje nakon velike posljednje pobjede apelirajući na dostojanstvenu proslavu ako Turska u petak prođe u polufinale.

"Ako pobijedimo, nemojte pucati. Znam da je posljednji puta ozlijeđena desetogodišnja djevojčica, a pobjeda nije vrijedna ljudskog života", kaže Fatih Terim.

Terim: Ne razmišljamo o produžecima i jedanaestercima

Turski izbornik je govorio o snazi hrvatske reprezentacije i načinima kako pobijediti u sutrašnjem susretu.

"Hrvatska nije odigrala ništa posebno protiv Austrije. Znam da nisu izgubili niti jednu utakmicu, ali brojke me ne zanimaju. Hrvati su dobri, imaju iskusnu momčad i uvjeren sam da će učiniti sve da završe posao u 90 minuta", kaže Terim o našoj reprezentaciji.

Znači li to da će Turska pokušati utakmicu dogurati do produžetaka i možda onda na koljena baciti Hrvate?

"Nismo razmišljali o produžecima niti smo trenirali kaznene udarce. Psihološki ne bi bilo pametno igrače opterećivati produžecima, imamo pred sobom 90 minuta. Moramo biti hrabri i odvažni. Do sada smo u prvim poluvremenima igrali povučenije, a onda smo pritiskali. Ovaj put moramo započeti dobro", kaže Terim.

Turski izbornik žali se na brojne ozljede i izostanke u svojoj reprezentaciji.

"Bez Aurelija neće biti lako, on je važan igrač. Jedini zdravi stoper nam je Emre Ašik, a on ima osam šavova na glavi, onda znate kakva je situacija s ostalim igračima. Neki igrači igrat će na drugim pozicijama, no nije bitno na kojoj poziciji tko igra, nego je bitno kakvi su oni igrači. Imamo 15 igrača i dva golmana, nadam se da će to biti dovoljno. Ovo je natjecanje za pamćenje, veseli me kad vidim koliko smo lijepih trenutaka priuštili našim navijačima, a posebno sam ponosan kad vidim toliko crvenih majci s bijelim polumjesecima", zaključuje Fatih Terim.

Potvrđeno je i da važni stoper Servet Cetin neće sigurno igrati. Ne mogu igrati i kažnjeni vratar Volkan Demirel te Mehmet Aurelio, a zbog ozljede su još otpali Emre Güngör i Tumer Metin, dok se u Turskoj još uvijek nadaju kako bi mogao zaigrati Emre.

http://www.index.hr/sport/euro2008/defa ... &id=391796
User avatar
Guevara
Posts: 135
Joined: 31/01/2006 13:45

#96 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Guevara »

Hrvatska 3-1 Turska
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#97 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Meho Kodro »

ragib wrote: tesko cemo ih pobjediti fali nam pola ekipe :D
Za razliku od vas navijaca, Turski igraci su samouvjereni do bola

Topal: Dominirat ćemo od 1. minute
O Hrvatima: “Tehnički smo superiorniji od njihovih igrača i uz odgovoran pristup, posebno u veznom redu - proći ćemo u polufinale”
http://jutarnji.hr/euro2008/bilicboys/c ... ,123859.jl

A i novinari Turski su uvjereni u prolaz
http://www.jutarnji.hr/euro2008/bilicbo ... ,123803.jl
ragib
Posts: 2330
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#98 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by ragib »

Ne ocekujem prolaz turske ali cu navijati .
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#99 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by shadow »

Ma samo nek ponove igru iz drugog poluvremena protiv Ceske i nema problema, susjedi mogu ici doma :D :dance:
TURKIYE!
User avatar
rIder
Posts: 1001
Joined: 09/03/2004 00:00

#100 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by rIder »

Hrvatska - Turska 3-4

12' Olić...........82' Kazim Kazim
37' Kranjčar.....85' Arda
73' Klasnić.......90' Arda
...................90'+3 Nihat
Locked