EP Pumpa

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#1 EP Pumpa

Post by lajkujMe »

Vidim da nakon pa hajmo reci 2 i po godine izgradnje i svadza s organima u vezi gradnje i rada, evo upravo gledam s prozora i izgleda da ce se bas danas otvoriti.

Mene zivo interesuje da nece biti neka akcija za prve kupce npr napuni gorivo do kraja a nemoras platiti? :lol:

EDIT: radi se o EP pumpi na C.vili
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#2 Re: EP Pumpa

Post by Dr.Mr.Fr. »

aha, ko prvi natoci dobije oktaviju i doživotno tocenje benzina na EP pumpama....get real :lol:
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#3 Re: EP Pumpa

Post by lajkujMe »

Dr.Mr.Fr. wrote:aha, ko prvi natoci dobije oktaviju i doživotno tocenje benzina na EP pumpama....get real :lol:
Pa sto da ne mislim ne na auto ali bar npr prvih 10 kupaca besplatno toci gorivo.
User avatar
tazmaniaBAN4
Posts: 705
Joined: 27/04/2010 11:07

#4 Re: EP Pumpa

Post by tazmaniaBAN4 »

lajkujMe wrote: Mene zivo interesuje da nece biti neka akcija za prve kupce npr napuni gorivo do kraja a nemoras platiti? :lol:
vjerujes li mi da sam i ja na to prvo pomislio! :mrgreen:
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#5 Re: EP Pumpa

Post by lajkujMe »

Bio sam i pitao posto je preko puta, za sat dva ce se otvoriti (novinari tamo sad) i biti ce neki poklon za prvih 20 kupaca, ali sta je to niko nece da kaze, najverovatnije neka majca s ep logom ili privjesak za kljuceve :x
User avatar
hotazmaj
Posts: 308
Joined: 14/03/2004 00:00

#6 Re: EP Pumpa

Post by hotazmaj »

Mene njihove pumpe podsjecaju na one iz horror filmova :D a o ljubaznosti radnika da ne pricam... fuj
Ujedam

#7 Re: EP Pumpa

Post by Ujedam »

lajkujMe wrote:Vidim da nakon pa hajmo reci 2 i po godine izgradnje i svadza s organima u vezi gradnje i rada, evo upravo gledam s prozora i izgleda da ce se bas danas otvoriti.

Mene zivo interesuje da nece biti neka akcija za prve kupce npr napuni gorivo do kraja a nemoras platiti? :lol:

EDIT: radi se o EP pumpi na C.vili
:D :D ideja je genijalna, ali čisto sumnjam :D :D

kod nas ništa nije free :D
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#8 Re: EP Pumpa

Post by zateznistub »

hotazmaj wrote:Mene njihove pumpe podsjecaju na one iz horror filmova :D a o ljubaznosti radnika da ne pricam... fuj
Stup, Cengic Vila, Vijecnica i ne lice bas na horor filmove ili je opet problem u tome sto je to nesto "nase".
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#9 Re: EP Pumpa

Post by poznanik »

zateznistub wrote:
hotazmaj wrote:Mene njihove pumpe podsjecaju na one iz horror filmova :D a o ljubaznosti radnika da ne pricam... fuj
Stup, Cengic Vila, Vijecnica i ne lice bas na horor filmove ili je opet problem u tome sto je to nesto "nase".

Čije "naše" :-) Gdje živiš ti, u kojoj godini :-) Davno je umrli premijer Vlade FBiH, jedan od vrhovnika SDA, prodao - skoro poklonio Energopetrol INA-MOL konzorciju :(

U tranzicijskoj BiH "naše" je ostalo skoro ništa :(
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#10 Re: EP Pumpa

Post by zateznistub »

poznanik wrote:
zateznistub wrote:
hotazmaj wrote:Mene njihove pumpe podsjecaju na one iz horror filmova :D a o ljubaznosti radnika da ne pricam... fuj
Stup, Cengic Vila, Vijecnica i ne lice bas na horor filmove ili je opet problem u tome sto je to nesto "nase".

Čije "naše" :-) Gdje živiš ti, u kojoj godini :-) Davno je umrli premijer Vlade FBiH, jedan od vrhovnika SDA, prodao - skoro poklonio Energopetrol INA-MOL konzorciju :(

U tranzicijskoj BiH "naše" je ostalo skoro ništa :(
popusti zivota ti.
Ponosan
Posts: 689
Joined: 26/02/2011 14:09

#11 Re: EP Pumpa

Post by Ponosan »

jesu li postavili onaj stub gdje bude cjenovnik goriva? do prije neki dan ga nije bilo,jer su cekali njegovu isporuku,zato su i cekali sa otvaranjem vise od mjesec dana iako su radovi poodavno zavrseni....
semso_bonaparte
Posts: 308
Joined: 01/04/2011 09:27

#12 Re: EP Pumpa

Post by semso_bonaparte »

Bio, nasuo i dobio sprej za odledjivanje sajbe, ono malo sto se naprsce u bravu da ne zaledi i strugalica.
lajkujMe
Posts: 12254
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#13 Re: EP Pumpa

Post by lajkujMe »

semso_bonaparte wrote:Bio, nasuo i dobio sprej za odledjivanje sajbe, ono malo sto se naprsce u bravu da ne zaledi i strugalica.
E pa nije tako lose ali fakati mogli su bar dati prvih 50 kupaca besplatno tocenje goriva (jedini problem bi bio sto bi ovi i bidone i bacve donosili :lol: :lol: :lol: )
User avatar
iVar
Posts: 72
Joined: 09/03/2011 09:42
Location: Sarajevo

#14 Re: EP Pumpa

Post by iVar »

User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#15 Re: EP Pumpa

Post by muha_sa »

lajkujMe wrote:
semso_bonaparte wrote:Bio, nasuo i dobio sprej za odledjivanje sajbe, ono malo sto se naprsce u bravu da ne zaledi i strugalica.
E pa nije tako lose ali fakati mogli su bar dati prvih 50 kupaca besplatno tocenje goriva (jedini problem bi bio sto bi ovi i bidone i bacve donosili :lol: :lol: :lol: )
:lol: :lol:
nisu frajeri da daju besplatno gorivo--pošto mi je to u komšiluku prvi bi došo jer mi se paucina uhvatila u rezervoaru :lol: al bi najebali dok bi nasuli :lol: sreca pa nije hladno-bilo bi mi žao radnika koji bi se naceko dok se napuni :lol:
kameni.spavac
Posts: 236
Joined: 16/11/2011 11:08

#16 Re: EP Pumpa

Post by kameni.spavac »

Ali im je zato kvaliteta goriva ravna mjesavini nafte, vode i rakije :-) :x
User avatar
Filter
Posts: 8038
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#17 Re: EP Pumpa

Post by Filter »

kameni.spavac wrote:Ali im je zato kvaliteta goriva ravna mjesavini nafte, vode i rakije :-) :x
to mogu reci jedino za pumpu vijecnica. ostale su OK... barem meni
kameni.spavac
Posts: 236
Joined: 16/11/2011 11:08

#18 Re: EP Pumpa

Post by kameni.spavac »

zar nije isti dobavljac, i samim time isto gorivo na svakoj pumpi??? Moje auto vise nece vidjeti njihovu pumpu pa ga makar morao gurati do prve koja valja.
User avatar
Filter
Posts: 8038
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#19 Re: EP Pumpa

Post by Filter »

kameni.spavac wrote:zar nije isti dobavljac, i samim time isto gorivo na svakoj pumpi??? Moje auto vise nece vidjeti njihovu pumpu pa ga makar morao gurati do prve koja valja.
ne udubljujem se u problematiku :)
sipam gdje sam skontao da valja i ne eksperimentisem... vise :roll:
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#20 Re: EP Pumpa

Post by the_stick »

sto ne mogu ovih raznih 'strucnjaka' koji kao ocjenjuju kvalitet goriva... uvijek me zanimalo i fasciniralo kako to neki ljudi znaju da je negdje gorivo dobro, a negdje lose...

helem... da ne serem plaho... samo jedan podatak... OMV i EP ti imaju ama bas isto gorivo... cak sta vise, OMV nabavlja gorivo preko EP... i jos cak sta vise, na EP pumpama ne mozes kupiti gorivo iz Broda, dok na OMV-u mozes... ali hej... na OMV-u je najbolje gorivo... nema dalje!
kameni.spavac
Posts: 236
Joined: 16/11/2011 11:08

#21 Re: EP Pumpa

Post by kameni.spavac »

the_stick wrote:sto ne mogu ovih raznih 'strucnjaka' koji kao ocjenjuju kvalitet goriva... uvijek me zanimalo i fasciniralo kako to neki ljudi znaju da je negdje gorivo dobro, a negdje lose...

helem... da ne serem plaho... samo jedan podatak... OMV i EP ti imaju ama bas isto gorivo... cak sta vise, OMV nabavlja gorivo preko EP... i jos cak sta vise, na EP pumpama ne mozes kupiti gorivo iz Broda, dok na OMV-u mozes... ali hej... na OMV-u je najbolje gorivo... nema dalje!
Jel neko ovdje spomenuo da OMV ima najkvalitetnije gorivo?? :roll:
Ja se ravnom po mom vlastitom iskustvu kada mi je nakon dva uzastopna sipanja goriva na EP auto skakalo kao pomahnitali konj.
User avatar
Filter
Posts: 8038
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#22 Re: EP Pumpa

Post by Filter »

the_stick wrote:sto ne mogu ovih raznih 'strucnjaka' koji kao ocjenjuju kvalitet goriva... uvijek me zanimalo i fasciniralo kako to neki ljudi znaju da je negdje gorivo dobro, a negdje lose...

helem... da ne serem plaho... samo jedan podatak... OMV i EP ti imaju ama bas isto gorivo... cak sta vise, OMV nabavlja gorivo preko EP... i jos cak sta vise, na EP pumpama ne mozes kupiti gorivo iz Broda, dok na OMV-u mozes... ali hej... na OMV-u je najbolje gorivo... nema dalje!
direktno se obracas nekome ili samo onako... strucno izlazes 8-)
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#23 Re: EP Pumpa

Post by muha_sa »

the_stick wrote:sto ne mogu ovih raznih 'strucnjaka' koji kao ocjenjuju kvalitet goriva... uvijek me zanimalo i fasciniralo kako to neki ljudi znaju da je negdje gorivo dobro, a negdje lose...

helem... da ne serem plaho... samo jedan podatak... OMV i EP ti imaju ama bas isto gorivo... cak sta vise, OMV nabavlja gorivo preko EP... i jos cak sta vise, na EP pumpama ne mozes kupiti gorivo iz Broda, dok na OMV-u mozes... ali hej... na OMV-u je najbolje gorivo... nema dalje!
-znam jer mi se auto iz cista mira ugasi na semaforu--znam jer mi trza ko mahnito :lol: zato, ima itekako razlike u kvalitetu goriva.
-nije EP nit je OMV--vec je jedna vamo :lol:
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#24 Re: EP Pumpa

Post by Qler »

Kako meni ne trza i ne gasi se? Da ti nije palo na pamet da je neki kvar u pitanju? Sipao sam od imzita, green oila, selexa, omv-a, EP-a, ina-e, El Tarika... doduse jedino sam osjetio da auto ljepse radi na turkoilu, ovo ostalo sve isto..
User avatar
muha_sa
Posts: 128641
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#25 Re: EP Pumpa

Post by muha_sa »

Qler wrote:Kako meni ne trza i ne gasi se? Da ti nije palo na pamet da je neki kvar u pitanju? Sipao sam od imzita, green oila, selexa, omv-a, EP-a, ina-e, El Tarika... doduse jedino sam osjetio da auto ljepse radi na turkoilu, ovo ostalo sve isto..
nemam razlog da nešto ko eto pametujem i "mutim"--jednostavno prenesoh svoje iskustvo :D
-sad vozim na plin--vjeruješ li da ima razlike i u kvalitetu plina :-) ima-itekako ima i osjetim razliku na vući.
Post Reply