Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Posts: 3510
Joined: 23/04/2010 01:06

#58351 Re: English Premier League

Post by aCme »

Opleli po Salahu, a zaslužan za sve "uspjehe" otkako je došao. Kad ode u Saudiju liverpulcici se vracaju na tabelu oko 10og mjesta gdje im je i mjesto.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40907
Joined: 21/05/2012 22:46

#58352 Re: English Premier League

Post by AmiĐa_Idriz »

Teško, ne da Chelsea tako lako tu poziciju.

Kakva deracina u Sjevernom Londonu. :o
Steta ce bit za ovaj Arsenal sto ce Man City do kraja uzeti sve.
User avatar
Better Man
Posts: 16801
Joined: 01/10/2006 20:10

#58354 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Herr Flick wrote: 28/04/2024 09:45 Sheffield United bi mogao oboriti rekord po broju primljenih golova od kada je PL formirana,trenutno taj rekord drzi Swindon sa 100 primljenih golova iz sezone 93/94,Sheff Utd trenutno ima 97 i jos 3 kola do kraja.
Oborit će oni sigurno taj rekord.
User avatar
Better Man

#58355 Re: English Premier League

jeza u ledja wrote: 28/04/2024 15:51 Klopp je od Salaha napravio zvijezdu.

Alo je iko zaslužio titulu, onda je to Arsenal. Igraju najljepši fudbal trenutno u Engleskoj.
User avatar
AmiĐa_Idriz

#58356 Re: English Premier League

Arsenalovo pozicioniranje u fazi odbrane u derbijima ove sezone je nevjerovatno, jedno od boljih koje sam gledao.

Post by vaučer »

Nikakva šteta. Bit će to divno iskustvo za navijače i upravu Arsenala. Imaš najbolju ekipu u nekoliko decenija i gledaš u leđa FC 115. Nek se navikavaju.

Post by Sid the sloth »

Dobar Arsenal, nisu pali nakon Bayerna, steta samo sto ce izgleda okusiti sudbinu Liverpoola jer se takmice s jednim od najboljih ikad :D
User avatar
Logovan
Posts: 94591
Joined: 15/05/2010 00:44

#58360 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Arsenal :thumbup: Melju protivnike, ali dzaba sve ako ne osvoje titulu.

#58362 Re: English Premier League

Logovan wrote: 28/04/2024 16:25 Arsenal :thumbup: Melju protivnike, ali dzaba sve ako ne osvoje titulu.
markopd
Posts: 892
Joined: 01/12/2019 23:08

#58363 Re: English Premier League

Post by markopd »

Sa druge strane Siti ima Nottingham koji se bori za opstanak,pa onda gostovanje Tottenhamu koji se bori za mjesto u Ligi Šampiona.Neće biti lako nimalo.

Post by elk »

Isti penal za forest protiv evertona, onaj prvi, nije ni gledan. Samo ga je malo nize opalio.

Post by nuki_cika »

Pokaži mu crveni, jebo mu Rišarlison mater i njegove provokacije.Il igraj fudbal3 ili idi treniraj boks.

Post by Osmi Socrates »

Angeova tvrdoglavost. Trebalo je više odbrambene opreznosti u prvom poluvremenu dok se ne umore. Arsenal fizički nije spreman za 90 minuta okršaja. Svaka čast za efikasnost kod davanja golova, ali nisu bili puno bolji kad se sve uzme u obzir.

Nanomilimetarski ofsajd u prvom poluvremenu kod Tottenhamovog gola. Pitanje je i da li je ofsajd. Al' bilo pa prošlo. Što nisi zaslužio, nisi ni dobio.
User avatar
Logovan

#58371 Re: English Premier League

vaučer wrote: 28/04/2024 16:31 Mogli bi imati neuspješniju sezonu od Liverpoola ili čak Manchester Uniteda ako ovi uzmu FA kup.
Pa sve su prilike da će tako i biti.
markopd wrote: 28/04/2024 16:37 Poslije ove utakmice imaju po meni veće šanse od City-ja za titulu.Do kraja Everton,Man Utd i Bournemouth mislim da neće kiksati niti jednu utakmicu.

Mogli bi protiv Manchestera, iako možda to na prvu izgleda smiješno obzirom kako znaju odigrati. Tottenham redovno uzima bodove Cityju. :lol: Arsenal se dobro zajebao jer ne zavise više od sebe, nego od Cityja.
Posts: 8233

#58372 Re: English Premier League

Malo vi potcjenjujete Arsenalov raspored. Bournemouth je Aston Villa za siromašne po stilu igre i u odličnoj su formi , pogotovo Solanke i Kluivert. Solanke je još u igri za najboljeg strijelca lige.

Ako onaj njihov trener postavi game plan kao Emery, to bi moglo biti zanimljivo. Emery je fizički izdominirao Arsenal, zato ih je i dobio. Kad su pali fizički u drugom poluvremenu, onda ih je lako dokrajčio. Ovaj trener Bournemoutha ima sličnu filozofiju igre.

Od Evertona nikad ne znaš šta očekivati, a Unitedu idu na Old Trafford.
Posts: 2857

#58373 Re: English Premier League

drugtito2011 wrote: 28/04/2024 17:04 Kako jel lijepo vidjeti kad "Citijev" sudija gura Arsenal. Nenadjebivo

Post by ultima_palabra »

Cuj pritisak :lol: Za City je pritisak finale LP, Notthingham, Wolvesi i Fulham nisu nikakav pritisak. Kad budu igrali sa Spursima ovi nece imati sanse za LP, i bit ce sretni da izgube i zajebu Arsenala.
nuki_cika
Posts: 1083

#58375 Re: English Premier League

Dobar Forest.Moglo bi ovdje biti svašta do kraja.Znaju se braniti ali i napadati.