English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
The__Doctor
Posts: 456
Joined: 07/02/2008 19:28
Location: Capajebo

#101 Re: English Premier League

Post by The__Doctor »

Bilo je prilika, drmale su se precke i stative ali djaba nema gola dok Adzebayor ne udje :D
User avatar
belafonte
Posts: 1210
Joined: 29/05/2006 17:54

#102 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Svemu sto je lijepo dodje kraj, pa i ovom nizu nepobjedivosti na domacem terenu:D

Volio bih vise da je ovaj niz prekinut od strane ManU-a a ne ovih shugavaca iz jetre, haj ako nista sad su pokazali da su ozbiljni kandidati Arsenalu za 3. mjesto :oops:

Treba priznat da je Rafa nadmudrio Scolarija, ali isto tako treba priznat da ovi nafakaski golovi dzigare nece trajati vjecno, te u zadnjim minutama, te odbice, autogolovi, te preokreti sa igracem vise, mnogo srece na pocetku sezone, koja ce, poucen iskustvom i slicnom igrom Chelsea u proslim sezonama i faktorom srece koji ti nedostaje kad ga najvise trebas zbog toga sto si ga potrosio nekad ranije, im biti najveci neprijatelj sto se sezona blizi kraju
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#103 Re: English Premier League

Post by elSaik »

Jel' mi može neko izbaciti statistiku koliko je Liverpool dao normalnih golova? Ono, da ne puca neko sa 20, lopta se odbije od tri čovjeka i završi u mreži. 7-8%? :run:
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#104 Re: English Premier League

Post by van Basten »

ovo kolo će ostati upamćeno po prvoj pobjedi Totenhema. Stid me vraćati se natrag, kada sam kao "dar horse" za ligu prvaka uvrštavao, između ostalih, njih i Newcastle, a oni sada na zadnja dva mjesta :-)
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#105 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

elSaik wrote:Jel' mi može neko izbaciti statistiku koliko je Liverpool dao normalnih golova? Ono, da ne puca neko sa 20, lopta se odbije od tri čovjeka i završi u mreži. 7-8%? :run:
Daj ba kakva ti je to priča,pa koliko je Liverpool to dao tih golova "nafakaških" kako kažeš? Ionako su bili puno bolji od Chelsea koji usput nije imao niti jedan opasan šut ni intervenciju Reine.Kad Man utd daje golove u zadnjim minutama to je ok,Kad to Chelsea radi isto je to normala,Arsenal to non stop radi i to je super ali kad to Liverpool radi e to onda ne valja :roll: ma bjaaaaažžžžžžžžžžžžžiiiii
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#106 Re: English Premier League

Post by LSD »

Liverpool je baš ljigava i šugava ekipa...pa za njih su i oni Abramovicevi kmetovi gospoda,priznajem.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#107 Re: English Premier League

Post by shadow »

Šibicar wrote:
elSaik wrote:Jel' mi može neko izbaciti statistiku koliko je Liverpool dao normalnih golova? Ono, da ne puca neko sa 20, lopta se odbije od tri čovjeka i završi u mreži. 7-8%? :run:
Daj ba kakva ti je to priča,pa koliko je Liverpool to dao tih golova "nafakaških" kako kažeš? Ionako su bili puno bolji od Chelsea koji usput nije imao niti jedan opasan šut ni intervenciju Reine.Kad Man utd daje golove u zadnjim minutama to je ok,Kad to Chelsea radi isto je to normala,Arsenal to non stop radi i to je super ali kad to Liverpool radi e to onda ne valja :roll: ma bjaaaaažžžžžžžžžžžžžiiiii
Ma daj molim te, svi znamo da se u Engleskoj gine do zadnje sekunde i nije problem kad neko zabije gol u zadnjim minutama ali stvarno nema smisla porediti Liverpool sa ove 3 ekipe, pogotovo ne ove sezone. Non stop imaju igraca vise, daju golove u zadnjim minutama i sto je najtuznije obicno budu nadigrani a na kraju se provuku. Za jucerasnju pobjedu nemam zamjerke, bili su bolji od Chelsea-a, prepustili su im posjed lopte i trku a u odbrani odigrali fantasticno plus u kontrama bili pravo opasni. Ovo su im jedina 3 posteno zaradjena boda. Ali nema veze, i dalje mislim da su ispucali faktor srece i da o tituli samo mogu sanjati. Zivi bili pa vidjeli. Ja se samo nadam da ce u Evropi naletjeti na Arsenal da im Wenger vrati za proslogodisnju eliminaciju.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#108 Re: English Premier League

Post by elSaik »

Šibicar wrote:
elSaik wrote:Jel' mi može neko izbaciti statistiku koliko je Liverpool dao normalnih golova? Ono, da ne puca neko sa 20, lopta se odbije od tri čovjeka i završi u mreži. 7-8%? :run:
Daj ba kakva ti je to priča,pa koliko je Liverpool to dao tih golova "nafakaških" kako kažeš? Ionako su bili puno bolji od Chelsea koji usput nije imao niti jedan opasan šut ni intervenciju Reine.Kad Man utd daje golove u zadnjim minutama to je ok,Kad to Chelsea radi isto je to normala,Arsenal to non stop radi i to je super ali kad to Liverpool radi e to onda ne valja :roll: ma bjaaaaažžžžžžžžžžžžžiiiii

Ma yebe mi se i za jedne i druge, nego samo konstatujem, kad god gledam preglede njihovih tekmi, postižu golove tako što nabiju loptu, ona se odbije od par igrača i onda: a) završi u mreži ili b) dođe na noge njihovom igraču koji je sam pred golom. :mrgreen:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#109 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

shadow wrote:
Šibicar wrote:
elSaik wrote:Jel' mi može neko izbaciti statistiku koliko je Liverpool dao normalnih golova? Ono, da ne puca neko sa 20, lopta se odbije od tri čovjeka i završi u mreži. 7-8%? :run:
Daj ba kakva ti je to priča,pa koliko je Liverpool to dao tih golova "nafakaških" kako kažeš? Ionako su bili puno bolji od Chelsea koji usput nije imao niti jedan opasan šut ni intervenciju Reine.Kad Man utd daje golove u zadnjim minutama to je ok,Kad to Chelsea radi isto je to normala,Arsenal to non stop radi i to je super ali kad to Liverpool radi e to onda ne valja :roll: ma bjaaaaažžžžžžžžžžžžžiiiii
Ma daj molim te, svi znamo da se u Engleskoj gine do zadnje sekunde i nije problem kad neko zabije gol u zadnjim minutama ali stvarno nema smisla porediti Liverpool sa ove 3 ekipe, pogotovo ne ove sezone. Non stop imaju igraca vise, daju golove u zadnjim minutama i sto je najtuznije obicno budu nadigrani a na kraju se provuku. Za jucerasnju pobjedu nemam zamjerke, bili su bolji od Chelsea-a, prepustili su im posjed lopte i trku a u odbrani odigrali fantasticno plus u kontrama bili pravo opasni. Ovo su im jedina 3 posteno zaradjena boda. Ali nema veze, i dalje mislim da su ispucali faktor srece i da o tituli samo mogu sanjati. Zivi bili pa vidjeli. Ja se samo nadam da ce u Evropi naletjeti na Arsenal da im Wenger vrati za proslogodisnju eliminaciju.
Ovo su riječi mržnje očito,Liverpoolu je poništen čist gol Gerrarda protiv Stoke-a koji je završen 0-0,pa je nadigrao i Man utd u pobjedi od 2-1 ove sezone,a ako se sjećaš prošle sezone kad je taj isti Man utd gostovao na Anfieldu gdje ih je Liverpool rasturio u svim segmentima igre i gdje je onaj kloc O'shea zabio gol u zadnjim minutama za pobjedu Man utd-a,a do tad nisu centar prešli kako treba to je očito ok :roll: .Ne branim Liverpool nego jednostavno treba biti pošten pa reći da Liverpool konačno ima ekipu za titulu i snagu da preokrene rezultat.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#110 Re: English Premier League

Post by shadow »

Kakva mrznja, pricas gluposti. Ne znam na cemu ti baziras nadu da ce biti sampioni. Evo njihovih rezultata od pocetka, pokusat cu biti realan:

Sunderland-Liverpool 0:1 - guzovaca, Sunderland bio bolji, Liverpool dao gol u '82
Liverpool-Middlesbrough 2:1 - gubili do '86, pobjedili u sudijskom, uzasno igrali
Aston Villa-Liverpool 0:0 - realan rezultat
Liverpool-M.United 2:1 - zasluzena pobjeda
Liverpool-Stoke 0:0 - pokradeni
Everton-Liverpool 0:2 - zasluzena pobjeda
Manchester City-Liverpool 2:3 - ciganija, gubili pa onda crveni za City pa pobjeda u sudijskom
Liverpool-Wigan 3:2 - ciganija, gubili 2:1 do '75 kad Wigan dobija crveni. Nakon toga Liverpool postize 2 gola za pobjedu.
Chelsea-Liverpool 0:1 - zasluzena pobjeda

Eto, da sumiramo. Zasluzeno pobjedili 3 puta. Pokradeni su jednom a "nagradjeni" crvenim kartonima i golovima u sudijskom 4 puta. Najveca pobjeda je protiv gradskog rivala Evertona i to sa 2 gola razlike, WOW. Sve ostale pobjede su sa samo jednim golom prednosti. Pogledaj rezultate Arsenala, Chelsea-a i Uniteda, svi su isprasili nekoliko protivnika sa po barem 4 komada razlike.
Nejse, nikad u Engleskoj titulu nije osvojila ekipa koju krase ovi epiteti pa nece ni ove godine. Mozda se oni promjene na bolje pa nam ne budu smetala ova provlacenja ali ovo do sada je bilo vise srece nego pameti.
ZiFio :bih:
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#111 Re: English Premier League

Post by LSD »

shadow wrote:Kakva mrznja, pricas gluposti. Ne znam na cemu ti baziras nadu da ce biti sampioni. Evo njihovih rezultata od pocetka, pokusat cu biti realan:

Sunderland-Liverpool 0:1 - guzovaca, Sunderland bio bolji, Liverpool dao gol u '82
Liverpool-Middlesbrough 2:1 - gubili do '86, pobjedili u sudijskom, uzasno igrali
Aston Villa-Liverpool 0:0 - realan rezultat
Liverpool-M.United 2:1 - zasluzena pobjeda
Liverpool-Stoke 0:0 - pokradeni
Everton-Liverpool 0:2 - zasluzena pobjeda
Manchester City-Liverpool 2:3 - ciganija, gubili pa onda crveni za City pa pobjeda u sudijskom
Liverpool-Wigan 3:2 - ciganija, gubili 2:1 do '75 kad Wigan dobija crveni. Nakon toga Liverpool postize 2 gola za pobjedu.
Chelsea-Liverpool 0:1 - zasluzena pobjeda

Eto, da sumiramo. Zasluzeno pobjedili 3 puta. Pokradeni su jednom a "nagradjeni" crvenim kartonima i golovima u sudijskom 4 puta. Najveca pobjeda je protiv gradskog rivala Evertona i to sa 2 gola razlike, WOW. Sve ostale pobjede su sa samo jednim golom prednosti. Pogledaj rezultate Arsenala, Chelsea-a i Uniteda, svi su isprasili nekoliko protivnika sa po barem 4 komada razlike.
Nejse, nikad u Engleskoj titulu nije osvojila ekipa koju krase ovi epiteti pa nece ni ove godine. Mozda se oni promjene na bolje pa nam ne budu smetala ova provlacenja ali ovo do sada je bilo vise srece nego pameti.
ZiFio :bih:
Samo mi reci,po cemu je zaslužena pobjeda od juce protiv Celzija?? šta su to bolji bili?? jesmo li gledali istu utakmicu?? pa Celzi je imao citavu utakmicu incijativu,dzigara zabila na pocetku gol i kasnije samo opstruirali igru (ništa novo od Beniteza)...ono juce nije bila zaslužena pobjeda sigurno,kao ni mnoge njihove pobjede...najveci sadakaši u istoriji fudbala svih vremena je upravo Liverpool.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#112 Re: English Premier League

Post by shadow »

Jucerasnja pobjeda je po meni zasluzena zbog taktike. Zabili su gol rano a onda Chelsea-u prepustili sredinu i posjed lopte ALI su ih na ivici 16-erca kulturno zaustavljali a onda u kontrama bili opasniji nego Chelsea iz izgradjenih napada. Prije bi Liverpool dao jos jedan gol nego Chelsea izjednacio vjeruj mi. Ja sam zbog Arsenala navijao da ovdje bude remi ali jbg. Po meni je ovo zasluzena pobjeda Liverpoola, Rafa je nadmudrio Scolaria.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#113 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

LSD wrote:
shadow wrote:Kakva mrznja, pricas gluposti. Ne znam na cemu ti baziras nadu da ce biti sampioni. Evo njihovih rezultata od pocetka, pokusat cu biti realan:

Sunderland-Liverpool 0:1 - guzovaca, Sunderland bio bolji, Liverpool dao gol u '82
Liverpool-Middlesbrough 2:1 - gubili do '86, pobjedili u sudijskom, uzasno igrali
Aston Villa-Liverpool 0:0 - realan rezultat
Liverpool-M.United 2:1 - zasluzena pobjeda
Liverpool-Stoke 0:0 - pokradeni
Everton-Liverpool 0:2 - zasluzena pobjeda
Manchester City-Liverpool 2:3 - ciganija, gubili pa onda crveni za City pa pobjeda u sudijskom
Liverpool-Wigan 3:2 - ciganija, gubili 2:1 do '75 kad Wigan dobija crveni. Nakon toga Liverpool postize 2 gola za pobjedu.
Chelsea-Liverpool 0:1 - zasluzena pobjeda

Eto, da sumiramo. Zasluzeno pobjedili 3 puta. Pokradeni su jednom a "nagradjeni" crvenim kartonima i golovima u sudijskom 4 puta. Najveca pobjeda je protiv gradskog rivala Evertona i to sa 2 gola razlike, WOW. Sve ostale pobjede su sa samo jednim golom prednosti. Pogledaj rezultate Arsenala, Chelsea-a i Uniteda, svi su isprasili nekoliko protivnika sa po barem 4 komada razlike.
Nejse, nikad u Engleskoj titulu nije osvojila ekipa koju krase ovi epiteti pa nece ni ove godine. Mozda se oni promjene na bolje pa nam ne budu smetala ova provlacenja ali ovo do sada je bilo vise srece nego pameti.
ZiFio :bih:
Samo mi reci,po cemu je zaslužena pobjeda od juce protiv Celzija?? šta su to bolji bili?? jesmo li gledali istu utakmicu?? pa Celzi je imao citavu utakmicu incijativu,dzigara zabila na pocetku gol i kasnije samo opstruirali igru (ništa novo od Beniteza)...ono juce nije bila zaslužena pobjeda sigurno,kao ni mnoge njihove pobjede...najveci sadakaši u istoriji fudbala svih vremena je upravo Liverpool.
Scolari:'Maybe in the future I have one, two, three more players from injury and I have more opportunity to change the system and the players. We lost today because Liverpool were better than us in the game. This is life.I say sorry, but today we are not better than Liverpool and they win. I saw my players try their best, I don't want more than this'.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#114 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

shadow wrote:Kakva mrznja, pricas gluposti. Ne znam na cemu ti baziras nadu da ce biti sampioni. Evo njihovih rezultata od pocetka, pokusat cu biti realan:

Sunderland-Liverpool 0:1 - guzovaca, Sunderland bio bolji, Liverpool dao gol u '82
Liverpool-Middlesbrough 2:1 - gubili do '86, pobjedili u sudijskom, uzasno igrali
Aston Villa-Liverpool 0:0 - realan rezultat
Liverpool-M.United 2:1 - zasluzena pobjeda
Liverpool-Stoke 0:0 - pokradeni
Everton-Liverpool 0:2 - zasluzena pobjeda
Manchester City-Liverpool 2:3 - ciganija, gubili pa onda crveni za City pa pobjeda u sudijskom
Liverpool-Wigan 3:2 - ciganija, gubili 2:1 do '75 kad Wigan dobija crveni. Nakon toga Liverpool postize 2 gola za pobjedu.
Chelsea-Liverpool 0:1 - zasluzena pobjeda

Eto, da sumiramo. Zasluzeno pobjedili 3 puta. Pokradeni su jednom a "nagradjeni" crvenim kartonima i golovima u sudijskom 4 puta. Najveca pobjeda je protiv gradskog rivala Evertona i to sa 2 gola razlike, WOW. Sve ostale pobjede su sa samo jednim golom prednosti. Pogledaj rezultate Arsenala, Chelsea-a i Uniteda, svi su isprasili nekoliko protivnika sa po barem 4 komada razlike.
Nejse, nikad u Engleskoj titulu nije osvojila ekipa koju krase ovi epiteti pa nece ni ove godine. Mozda se oni promjene na bolje pa nam ne budu smetala ova provlacenja ali ovo do sada je bilo vise srece nego pameti.
ZiFio :bih:
Stoji i ta tvoja tvrdnja donekle a gledao sam tekmu protiv City-ja i ne bi se složio da Liverpool nije bio bolja ekipa,i drug ja sam siguran da je bilo koji od tri druga tima iz velike četvorke imao isti ovakav start to bi bilo ok i normala,ali ipak to je Liverpool i odma su sadakični.I moraš svatiti jedno da Liverpool bez Gerrarda i Torresa nije isti tim,a u nekoliko utakmica su igrali bez njih.Isto kao što ni Man utd nije ista ekipa bez Ronalda i Rooney-a ili Chelsea bez Drogbe i Lamparda..itd
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#115 Re: English Premier League

Post by Danss »

Ja ovog Arsenala... a bogami i Tottenham-a... 4:2 za 70. min., a Liverpool ce opet dati gol u sudijskom... ili poslije sudijskog :D
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#116 Re: English Premier League

Post by Danss »

Danss wrote:Ja ovog Arsenala... a bogami i Tottenham-a... 4:2 za 70. min., a Liverpool ce opet dati gol u sudijskom... ili poslije sudijskog :D
Ipak pe(h)nal u 76. da me demantuju... Sta bi od onog slavnog Liverpoola? Ili misle da ce katanacom osvojiti titulu? :lol:
I da se niko ne lozi, nemam nista protiv Liverpoola, al igra im je bezze ove sezone.
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#117 Re: English Premier League

Post by Danss »

ja dobre emisije... Arsenal - Tottenham 4:4. Svaka cast!!! :thumbup:
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#118 Re: English Premier League

Post by shadow »

Joj nafakasha, utrpase dva gola u zadnje dvije minute i izjednacise. Nije mi za njih, cupaju se sa dna ali Arsenal od svih timova bas od ovih bjednika da primi 4 komada :x. Dobar derbi za neutralnog posmatraca.
sajaga885
Posts: 6
Joined: 08/04/2007 23:43

#119 Re: English Premier League

Post by sajaga885 »

opaaaa....
arsenal - tottenham sjajna tekma nema price....tottenham izgleda konacno kao ekipa,bore se a vala imaju i odlicne pojedince.arsenal hmmm..hmmm....licno mislim da ovom politikom nece biti prvaci u skorije vrijeme,previse sjajnih mladaca koji doduse imaju i iskustva ali cini mi se da ne mogu pratiti rutinere manu i chelsea koji su pojacani...a liverpool...sta reci,donio mi je 100tinjak markica veceras...muce se poprilicno protiv levata a bolji u direktnom okrsaju protiv velikih ekipa...sve je moguce....prilicno sam neutralan,mislim da ce najbolja ekipa biti prvak engleske i ove sezone a borbe ce biti i to velike,to je sigurno ko smrt,ali recimo da bih volio da liverpool prekinu dominaciju manu-a,chelsea pa i arsenala....velika su ekipa,imaju odlicne igrace,vodju na terenu i mogu biti prvaci...go liverpoooooooool!!!! :mrgreen:
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#120 Re: English Premier League

Post by LSD »

shadow wrote:Joj nafakasha, utrpase dva gola u zadnje dvije minute i izjednacise. Nije mi za njih, cupaju se sa dna ali Arsenal od svih timova bas od ovih bjednika da primi 4 komada :x. Dobar derbi za neutralnog posmatraca.
Ovi su veci nafakaši i od samog Liverpoola...ona katastrofalna greška koju napravi Clichy je koštala Arsenal 3 boda jer je dala krila Totenhamu...Totenham definitivno nije zaslužio ovaj bod...Arsenal ih je nadigrao,ali šta to vrijedi kad imaju kretenskog Almuniu na golu koji veceras kiksa kod dva gola...ona igra Totenhema je baš ofirna i pacerska a i to je dovoljno da uzmu bod...to je ono što sam ti pricao-Arsenal je premlada i neiskusna ekipa...pa koja bi to ekipa dozvolila onako dva jeftina u zadnjih 5 minuta kad su vec zabilježili pobjedu??
User avatar
since1921
Posts: 431
Joined: 02/09/2007 21:21
Location: Navijati za Sarajevo stvar je geografije a za ZELJU stvar filozofije

#121 Re: English Premier League

Post by since1921 »

Cestitke za obje ekipe tekma prva liga.Tottenhamu :thumbup: hvala nesto je i leglo na kladionici.Tesko i do zadnje minute al je leglo.
Last edited by since1921 on 30/10/2008 00:08, edited 1 time in total.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#122 Re: English Premier League

Post by Gandalf »

Ma nek je Liverpool prvi - ostali pretendenti na titulu kiksaju - ma što mi ih je žao :lol:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#123 Re: English Premier League

Post by abondanzieri »

Gandalf wrote:Ma nek je Liverpool prvi - ostali pretendenti na titulu kiksaju - ma što mi ih je žao :lol:
Ko bi rek'o,i Liverpool docek'o da bude u istoj recenici sa pretendentima na titulu.ajme meni :D
User avatar
since1921
Posts: 431
Joined: 02/09/2007 21:21
Location: Navijati za Sarajevo stvar je geografije a za ZELJU stvar filozofije

#124 Re: English Premier League

Post by since1921 »

LSD wrote:
shadow wrote:Joj nafakasha, utrpase dva gola u zadnje dvije minute i izjednacise. Nije mi za njih, cupaju se sa dna ali Arsenal od svih timova bas od ovih bjednika da primi 4 komada :x. Dobar derbi za neutralnog posmatraca.
Ovi su veci nafakaši i od samog Liverpoola...ona katastrofalna greška koju napravi Clichy je koštala Arsenal 3 boda jer je dala krila Totenhamu...Totenham definitivno nije zaslužio ovaj bod...Arsenal ih je nadigrao,ali šta to vrijedi kad imaju kretenskog Almuniu na golu koji veceras kiksa kod dva gola...ona igra Totenhema je baš ofirna i pacerska a i to je dovoljno da uzmu bod...to je ono što sam ti pricao-Arsenal je premlada i neiskusna ekipa...pa koja bi to ekipa dozvolila onako dva jeftina u zadnjih 5 minuta kad su vec zabilježili pobjedu??
A katastrofalne greske Huttona cini mi se 3 kiksa pogotovo ona poklon lopta za 4-2.Ali volja i borba do zadnje min.su presudile.Samo je ono svemirski fudbal za 4-5 min se izdesava sto u nekim ligama u pola sata mozda i vise.
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#125 Re: English Premier League

Post by LSD »

since1921 wrote:
LSD wrote:
shadow wrote:Joj nafakasha, utrpase dva gola u zadnje dvije minute i izjednacise. Nije mi za njih, cupaju se sa dna ali Arsenal od svih timova bas od ovih bjednika da primi 4 komada :x. Dobar derbi za neutralnog posmatraca.
Ovi su veci nafakaši i od samog Liverpoola...ona katastrofalna greška koju napravi Clichy je koštala Arsenal 3 boda jer je dala krila Totenhamu...Totenham definitivno nije zaslužio ovaj bod...Arsenal ih je nadigrao,ali šta to vrijedi kad imaju kretenskog Almuniu na golu koji veceras kiksa kod dva gola...ona igra Totenhema je baš ofirna i pacerska a i to je dovoljno da uzmu bod...to je ono što sam ti pricao-Arsenal je premlada i neiskusna ekipa...pa koja bi to ekipa dozvolila onako dva jeftina u zadnjih 5 minuta kad su vec zabilježili pobjedu??
A katastrofalne greske Huttona cini mi se 3 kiksa pogotovo ona poklon lopta za 4-2.Ali volja i borba do zadnje min.su presudile.Samo je ono svemirski fudbal za 4-5 min se izdesava sto u nekim ligama u pola sata mozda i vise.
Pa samo uporedi koliko je Arsenal izveo kornera a koliko Totenham,koliko je koja ekipa uputila udaraca (što prema golu,što u okvir gola),koliki je omjer u posjedu lopte...i nece biti teško zakljuciti ko je domimirao terenom...jesmo li mi gledali istu utakmicu??
Post Reply