Enduro,Mottocross 2t ili 4t?? Šta kupiti?

Podforum za motocikliste...
Post Reply
MatejTejoIvkic
Posts: 1
Joined: 17/05/2021 03:57

#1 Enduro,Mottocross 2t ili 4t?? Šta kupiti?

Post by MatejTejoIvkic »

Ovako vozim motore od 6 god. počevši s pokerbajkom 50 ccm vrcljivim onim malim skočivši na tomosa automatika pa na skuter s 12-13 god Keeway Matrix 150ccm 4t pa na Kawasaki Kx250 2t motocross zlo i naopako, pa s toga s 16-17 god. na Kawasaki 636 C serija 2006 godina utegnut sa staze power commander i mnogo dodataka, što se tiče same vožnje najvise sam se naučio na tom Kxu iskreno od padova do svega upraksao sam se da tako kazemo i oslobodio,da ne duljim vozim vec duze ganjao sam razno što šta i probao ovako od 50-1800ccm od skutera,čopera do sportaka ponajviše :evil: ali su me počele zanimati kroserice.. :lol: zanima me razlika izmedju motocrossa i endura jer sam u planu prelaziti na to nisam više za ceste poginut ću gdje krenuo sam sa divljanjem,sam po sebi volim adrenalin i brzu vožnju i preporučen od strane par osoba za stazu ali sam odbio samim tim iskusan sam vozač ali nekad iskreno zatrazi mi se i taj užitak uživanja pa me zanima vaše iskreno mišljenje da mi netko opiše razlike motocrossa i endura i razlike 2t i 4t osobno me zanima održavanje i dugotrajnost mašina, kako financijski stoje održavanja i vremenski koliko učestalo se rade generalke? Treba mi motor za full sve ali da ne bacam pare svakih mjesec dana i sl. na generalku vaša preporuka od 250 pa nadalje ispod toga ni ne pomišljam jer planiram od šume,blata,pomalo i staze pa da se i uzme po koja nagradica aBd haha Netko ko ima iskustva više sa tim bilo bi poželjno da mi pojasni,unaprijed zahvaljujem! Ne igraju mi ulogu novci, niti marka i model motora nego da se navozam i nauživam! Pozz za sve! Da se razumijemo ostarilo se 21 se pregazila da netko ne pomišlja da sam još klinac koji ne razmišlja😏😂

:run: :bih:

Image

Image
Post Reply