Emir Suljagic rodoljub sa politickim i vizionarskim gardom

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Bosnolog

Emir Suljagic rodoljub sa politickim i vizionarskim gardom

Post by Bosnolog » 18/08/2011 01:39

Pregleda sam ovaj video prilog debate na kojoj je ministar Suljagic pricao jezikom kakv treba da se cuje vise prema onima koji propagiraju i zastupaju etnoaparthejdsku anti BH bolesnu ideologiju .
Image
Ministar Suljagic je ovim dokazanim etnotorovskim glasnogovornicima antigradanske velikosrpske i HDZ nacipolitike u obliku Gatala koji je pokazao i dokazao da je velikosrpska bolest pisopije Dabica i dalje u njegovim bolesnim vijugama u cemu ga podrzava i istu zagovara Bojan Stanic, velikosrpska sluga i istomisljenik Bobana i Tudmana,kao i Radomir Kezunovic iz Caviceve DP koja je nista manje zlo od Dodikove stranke kada se radi o viziji politickog pogleda i uredenja BiH....

Steta sto nema prevod na bosanskom za one koji ne razumiju engleski jezik,.Posebno su me pozitivno iznenadile ove dvije dame koje su pokazale sirinu potrebe gradanske BiH koja ce se desiti na kraju ove dvodecenijske ceto-ustaske etnofasisojade ili ce BiH postati nacionalna drzava Bosanjka i bosnoljuba,zahvaljujuci upravo najvise bolesnim ideologijama koje propagiraju Gatalo,Stanic i slicni nacitorasi....

Gatalo je svoju kuknjavju nastavio na (Kopanjinom) rezimskom velikosrpsko-sumskom glasilu,....http://www.glassrpske.com/vijest/16/kol ... lture.html

Sasvim_Obican

Re: Emir Suljagic rodoljub sa politickim i vizionarskim gardom

Post by Sasvim_Obican » 18/08/2011 04:23

Emir Suljagić i ova djevojka što se preziva Mihajlović su rastavili ovu boraniju jada utjelovljenu u ovog Stanića i piskaralo Gatala. Gatalo je skužio dokle je zaglibio kad su mu poklopili za ono da jedino i prvo može biti Bošnjak, pa je onda šutio do kraja i opet se prosuo, pa je Mihajlovićka morala intervenisati. Ne znam šta im je trebao ovaj Stanić. Lik nit' se zna koristiti engleskim jezikom nit je neka kompetentna ličnost. Onako, obično šovinističko ađudantče. Ona izjava o "bošnjačkom" jeziku je :-) . Ali i tu ga je Suljagić srušio kao kulu od karata...

Uglavnom, Emir Suljagić i ostala pro-bosanska ekipa ovdje je do kraja ogolila fašizam utjelovljen u HDZ+SNSD-ovski pakt. Njihovo insiztiranje na nacionalnoj podjeli države i nacionalizaciji svega što se kreće je sada postalo očiglednije nego ikad...

Bravo Emire ! :bih:

Chmoljo
Forum administrator
Has thanked: 21 times
Been thanked: 70 times

Post by Chmoljo » 18/08/2011 04:38

ne znam zašto se drznuh da pročitam Gatalov "tekst"... čak i mi, forumaši, "pisači po zidovima toaleta", pokušamo s vremena na vrijeme da ponudimo argument, i da izbjegnemo "vid' mu glave" priču, tj ad hominem argumentaciju.

dođi ti, Veseline, opet u Rajvosa. i dobićeš tretman kao što su i tvoji tekstovi - prosječan. niko neće obratiti pažnju na tebe, jer si poput svojih tekstova - nebitan. i ako te neko eventualno pozna, pa da te taj neko proziva na ulici ili prijeti, to bi usitinu bilo glupo - kao i tvoji tekstovi.

toliko o prdimahovini.

o Emiru neću ništa, jer sam subjektivan. a mislim da je i tema bez razloga otvorena, i da se moglo staviti negdje u aktuelne teme na politici. o Emiru ćemo najviše suditi po njegovom radu kao ministra obrazovanja KS, u predizbornoj kampanji.

dotad čovjeka treba pustiti da radi svoj posao, a polemike sa ocvalim nerealizovanim alternativcima ostaviti po strani.

nosara
Has thanked: 14 times
Been thanked: 13 times

Post by nosara » 18/08/2011 07:59

Ima sve, osim podrske u kuci... :roll:

Penicilin

Post by Penicilin » 18/08/2011 08:51

Ne znam šta je to toliko fascinantno svi vidjeli u Suljagićevom nastupu. Sve što je rekao nije ništa novo i radikalno u odnosu na ono što različiti političari platformskog bloka govore svaki dan. Jedina razlika je što je njegov nastup ovdje bio izuzetno agresivan, bučan, fizički intenzivan (mahanje rukama) ili jednostavno rečeno krkanski. Reakcija na njegov nastup zapravo pokazuje da krkanluk u ovoj zemlji univerzalno dobro prolazi. Koliko vidim niko do sada nije smogao hrabrosti da uopšte komentariše ovaj aspekt njegovog nastupa. Čovjek je očigledno patriota, govori ono što želimo da čujemo prema tome najmanje je bitno to što je njegov nastup potpuno neumjesan naročito imajući u vidu da je bio suočen sa trećerazrednim sugovornicima od kojh niti jedan nije profesionalni političar niti ima neko iskustvo u vođenju debata i javom nastupanju.

Ljudi ovo se dešava na stranoj globalno dostupnoj televiziji. Kako mislite da su ovu emisiju doživjeli stranci koji su je gledali? Da li uopšte ima ikakvog smisla stranoj javnosti prezentirani naše dnevnopolitičke probleme i to na tako agresivan i emocionalan način? Da li bi vi poželili otiću u takvu zemlju nakon što ste pogledali ovu emisiju? Međutim ovaj njegov nastup zapravo je u liniji sa njegovim dosadašnjim potezima. Cijelu famu oko vjeronauke kreirao je također svojim politički neumjesnim nastupom. Cijela ta stvar mogle se provesti i bez puno dizanja prašine i javne svađe sa Cerićem i sve što je uz to išlo. Tek sad mi je jasno zašto ovaj čovjek nema bezrezervnu podršku svoje stranke. Ali evo vidimo da su mnogi zapravo žedni ovakvih likova na našoj strani.

Možda nekome može izgledati da nije loše imati nekoga ko će se prepucavati sa Vasićem, Dodikom, Cerićem i ostalim kretenima ali mislim da će prije ili kasnije biti kao i sa lepim Hakom. Ja ne vidim ničega produktivnog u prepucavanju ni sa jedne ni sa druge strane. Po meni bi puno vrijednije bilo kada bi Suljagić ako ništa drugo proveo reformu školstva u KS. Isto se odnosi na sve patrotski nastrojene političare. Ja se uopšte ne pali na to ko je glasniji ili veći mangup. Problemi ove države mogu se riješiti samo ekonomijom i razvojem. Druge alternative nema!!!!!!!!!!!!!! Prema tome svaka druga priča je gubljenje vremena.

Black swan

Post by Black swan » 18/08/2011 08:54

ne da mi se ni gledat ni čitat šta piše ali pretpostavljam da opet hrvati i srbi seru (futuristički u prezentu ili retroaktivno) a bošnjaci cvjeće i moderne legende liberali naprednjaci... bla bla bla

jel tako?

neće da može

mrtva kokoš

Post by mrtva kokoš » 18/08/2011 08:54

nosara wrote:Ima sve, osim podrske u kuci... :roll:
neda tata sinu ispred sebe pa da je jos onoliki :-)
bojim se da se nece bas proslaviti zbog picica iz razreda.. :-?

mO k3
Has thanked: 19 times
Been thanked: 9 times

Post by mO k3 » 18/08/2011 08:59

idem u off topic ,ali imam pitanje kud ne pozvase majkicku ????

vs84sa

Post by vs84sa » 18/08/2011 09:11

On kao ministar bi trebao znati da se u kantonu sarajevo, tj u srednjim skolama govori bosanski, srpski i hrvatski... Vjerovatno zna al je ostao nedorecen kad mu je ovaj "srednjobosanski hercegovac" rekao da govori bosnjackim jezikom...

Sve ostalo ok al vec odavno isprana prica. ova zemlja nije podijeljena samo etnicki nego prije svega vjerski. kad se rijesi problem u Jerusalemu rijesit ce se i u Sarajevu.

ultima_palabra
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Post by ultima_palabra » 18/08/2011 09:19

Black swan wrote:ne da mi se ni gledat ni čitat šta piše ali pretpostavljam da opet hrvati i srbi seru (futuristički u prezentu ili retroaktivno) a bošnjaci cvjeće i moderne legende liberali naprednjaci... bla bla bla

jel tako?

neće da može
Pretpostavka je majka zajeba... ako ti se ne da gledati i čitati, ne bi trebao ni pisati.
Penicilin wrote:Ne znam šta je to toliko fascinantno svi vidjeli u Suljagićevom nastupu. Sve što je rekao nije ništa novo i radikalno u odnosu na ono što različiti političari platformskog bloka govore svaki dan. Jedina razlika je što je njegov nastup ovdje bio izuzetno agresivan, bučan, fizički intenzivan (mahanje rukama) ili jednostavno rečeno krkanski. Reakcija na njegov nastup zapravo pokazuje da krkanluk u ovoj zemlji univerzalno dobro prolazi. Koliko vidim niko do sada nije smogao hrabrosti da uopšte komentariše ovaj aspekt njegovog nastupa. Čovjek je očigledno patriota, govori ono što želimo da čujemo prema tome najmanje je bitno to što je njegov nastup potpuno neumjesan naročito imajući u vidu da je bio suočen sa trećerazrednim sugovornicima od kojh niti jedan nije profesionalni političar niti ima neko iskustvo u vođenju debata i javom nastupanju.

Ljudi ovo se dešava na stranoj globalno dostupnoj televiziji. Kako mislite da su ovu emisiju doživjeli stranci koji su je gledali? Da li uopšte ima ikakvog smisla stranoj javnosti prezentirani naše dnevnopolitičke probleme i to na tako agresivan i emocionalan način? Da li bi vi poželili otiću u takvu zemlju nakon što ste pogledali ovu emisiju? Međutim ovaj njegov nastup zapravo je u liniji sa njegovim dosadašnjim potezima. Cijelu famu oko vjeronauke kreirao je također svojim politički neumjesnim nastupom. Cijela ta stvar mogle se provesti i bez puno dizanja prašine i javne svađe sa Cerićem i sve što je uz to išlo. Tek sad mi je jasno zašto ovaj čovjek nema bezrezervnu podršku svoje stranke. Ali evo vidimo da su mnogi zapravo žedni ovakvih likova na našoj strani.

Možda nekome može izgledati da nije loše imati nekoga ko će se prepucavati sa Vasićem, Dodikom, Cerićem i ostalim kretenima ali mislim da će prije ili kasnije biti kao i sa lepim Hakom. Ja ne vidim ničega produktivnog u prepucavanju ni sa jedne ni sa druge strane. Po meni bi puno vrijednije bilo kada bi Suljagić ako ništa drugo proveo reformu školstva u KS. Isto se odnosi na sve patrotski nastrojene političare. Ja se uopšte ne pali na to ko je glasniji ili veći mangup. Problemi ove države mogu se riješiti samo ekonomijom i razvojem. Druge alternative nema!!!!!!!!!!!!!! Prema tome svaka druga priča je gubljenje vremena.
Slažem se da bi morao poraditi na javnim nastupima i izljevima emocija... afera vjeronauka mu je trebala pokazati koliko toga ne zna o politici.

S druge strane, pokazao je da zna raditi i da je zainteresovan za poboljšanje stvari u svojoj oblasti... treba nam još ljudi koji će "zatalasati" stvari u svojoj nadležnosti, kao što su on, Zukan Helez, Hamdija Lipovača... ako uz to ide i dizanje prašine, neka ide...

Robyn

Post by Robyn » 18/08/2011 09:23

Penicilin wrote:Ne znam šta je to toliko fascinantno svi vidjeli u Suljagićevom nastupu. Sve što je rekao nije ništa novo i radikalno u odnosu na ono što različiti političari platformskog bloka govore svaki dan. Jedina razlika je što je njegov nastup ovdje bio izuzetno agresivan, bučan, fizički intenzivan (mahanje rukama) ili jednostavno rečeno krkanski. Reakcija na njegov nastup zapravo pokazuje da krkanluk u ovoj zemlji univerzalno dobro prolazi. Koliko vidim niko do sada nije smogao hrabrosti da uopšte komentariše ovaj aspekt njegovog nastupa. Čovjek je očigledno patriota, govori ono što želimo da čujemo prema tome najmanje je bitno to što je njegov nastup potpuno neumjesan naročito imajući u vidu da je bio suočen sa trećerazrednim sugovornicima od kojh niti jedan nije profesionalni političar niti ima neko iskustvo u vođenju debata i javom nastupanju.

Podrzavam, like je bezveze totalno, al eto fura se da je multi-kulti, eto on je patriota, silne hiljade sto izginuse nisu, samo on. Pravio frku bezveze oko vjeronauke ne pitajuci se da li to ljudi zele ili je samo povodjen grupicom istomisljenika kao eto to njima ne odgovara. Pravi krkan i stranacki dupeljubac, poslusnik. Nije on za ministra pogotovu obrazovanja, zato nam i jeste sve ovako. Eto alternativa za tri vladajuce stranke -nacionalne je ovo, on i njegova stranka. Mlati covjek praznu slamu i inat da mu brze prodje mandat, zaista dragulj u kruni od ...vana. Bahati krkan, komad, itd itd....

Bljak, Bljak, Bljak

nosara

Post by nosara » 18/08/2011 09:27

ultima_palabra wrote: S druge strane, pokazao je da zna raditi i da je zainteresovan za poboljšanje stvari u svojoj oblasti... treba nam još ljudi koji će "zatalasati" stvari u svojoj nadležnosti, kao što su on, Zukan Helez, Hamdija Lipovača... ako uz to ide i dizanje prašine, neka ide...
Zatalasat, onda dobit po nosu od nekog olosa, povuc se i ispast luzer... Zasto je to dobro...?

Mada, meni je otvorilo oci... Hvala partiji... :D

ultima_palabra

Post by ultima_palabra » 18/08/2011 09:34

nosara wrote:
ultima_palabra wrote: S druge strane, pokazao je da zna raditi i da je zainteresovan za poboljšanje stvari u svojoj oblasti... treba nam još ljudi koji će "zatalasati" stvari u svojoj nadležnosti, kao što su on, Zukan Helez, Hamdija Lipovača... ako uz to ide i dizanje prašine, neka ide...
Zatalasat, onda dobit po nosu od nekog olosa, povuc se i ispast luzer... Zasto je to dobro...?

Ako će takav slijed događaja ukinuti diskriminaciju, zašto ne?

Vidi, njegov mandat i mandat vlade se neće ocjenjivati po tome koliko puta je šuknuo Lucifer-efendiji, nego po konkretnim pomacima... ideološke bitke stvarno nisu prioritet u ovom trenutku ;-)

vs84sa

Post by vs84sa » 18/08/2011 09:37

Robyn wrote:

Podrzavam, like je bezveze totalno, al eto fura se da je multi-kulti, eto on je patriota, silne hiljade sto izginuse nisu, samo on. Pravio frku bezveze oko vjeronauke ne pitajuci se da li to ljudi zele ili je samo povodjen grupicom istomisljenika kao eto to njima ne odgovara. Pravi krkan i stranacki dupeljubac, poslusnik. Nije on za ministra pogotovu obrazovanja, zato nam i jeste sve ovako. Eto alternativa za tri vladajuce stranke -nacionalne je ovo, on i njegova stranka. Mlati covjek praznu slamu i inat da mu brze prodje mandat, zaista dragulj u kruni od ...vana. Bahati krkan, komad, itd itd....

Bljak, Bljak, Bljak
jest i mene je malo razocarao sto nije ukinuo vjeronauku. nisu valjda on i zlaja popustili pod cericevim pritiskom. nadam se da ce imati hrabrosti to sprovesti u djelo do kraja, pocet cistit u svojoj avliji pa onda drugima postavljat kriterije. inace, nije on los, ima potencijala...
koga bi ti za ministra, mozda bulgarija?

Bosnolog

Post by Bosnolog » 18/08/2011 09:41

Gatalo je na ideoloskoj liniji ovih velikosrpskih mracnjaka i Dabicevih genocidasa,......

nosara

Post by nosara » 18/08/2011 09:44

ultima_palabra wrote:
nosara wrote:

Vidi, njegov mandat i mandat vlade se neće ocjenjivati po tome koliko puta je šuknuo Lucifer-efendiji, nego po konkretnim pomacima... ideološke bitke stvarno nisu prioritet u ovom trenutku ;-)
Covjek je imao sasvim jasnu i u zakonu utemeljenu namjeru da napravi pozitivan pomak, a ne da nekom sukne...

sdp je zauzeo gard kakav je zauzeo i nikakva vadiona tu ne pomaze... Ocigledno se racuna na odredjen profil glasaca u buducnosti, sto je legitimno... Dal' ce bit nafake, bumo videli... :D

madner
Has thanked: 3 times
Been thanked: 16 times

Post by madner » 18/08/2011 09:48

Bucan i fizicki intenzivan :D
Da se ne spremas da krenes u komentatorske vode.
Nisi pogledao, bilo je i profesionalnih politicara.
Penicilin wrote: Ljudi ovo se dešava na stranoj globalno dostupnoj televiziji. Kako mislite da su ovu emisiju doživjeli stranci koji su je gledali? Da li uopšte ima ikakvog smisla stranoj javnosti prezentirani naše dnevnopolitičke probleme i to na tako agresivan i emocionalan način? Da li bi vi poželili otiću u takvu zemlju nakon što ste pogledali ovu emisiju? Međutim ovaj njegov nastup zapravo je u liniji sa njegovim dosadašnjim potezima. Cijelu famu oko vjeronauke kreirao je također svojim politički neumjesnim nastupom. Cijela ta stvar mogle se provesti i bez puno dizanja prašine i javne svađe sa Cerićem i sve što je uz to išlo. Tek sad mi je jasno zašto ovaj čovjek nema bezrezervnu podršku svoje stranke. Ali evo vidimo da su mnogi zapravo žedni ovakvih likova na našoj strani.
Naravno da ima, jako je bitno staviti do znanja da nema nista od mirnog razdruzivanja, da je politika nepriznavanja izbora put do ponistavanja Dejtona i da itekako postoji i treca opcija. Tacno je da ovo nije emisija za turiste, ali nisu ni turisti ciljna publika.
Sto se tice vjeronauke, famu je kreirao sam Ceric. Nastup na Buni.

Penicilin wrote: Možda nekome može izgledati da nije loše imati nekoga ko će se prepucavati sa Vasićem, Dodikom, Cerićem i ostalim kretenima ali mislim da će prije ili kasnije biti kao i sa lepim Hakom. Ja ne vidim ničega produktivnog u prepucavanju ni sa jedne ni sa druge strane. Po meni bi puno vrijednije bilo kada bi Suljagić ako ništa drugo proveo reformu školstva u KS. Isto se odnosi na sve patrotski nastrojene političare. Ja se uopšte ne pali na to ko je glasniji ili veći mangup. Problemi ove države mogu se riješiti samo ekonomijom i razvojem. Druge alternative nema!!!!!!!!!!!!!! Prema tome svaka druga priča je gubljenje vremena.
Zato sto Dodo i Ceric nemaju nikakvu moc i nije im potrebno oponirati, predstavljaju jednu manju stranku.
Ali ako ti ne vidis nista produktivno u tome, odmah treba prestat. :D

Sada hoces reci da zbog ove emisije nije mogao provesti reforme? Ili da ne moze provoditi reforme i prepucavat se sa ovim i ovakvim.

Varas se sto se tice ekonomije i razvoja, ova drzava je imala ogroman rast na ta dva polja pa su svi problemi iz 96 jos tu.

Inace imas jako puno kvazi argumenta, gdje izjavis tautologiju i onda to pokusas predstaviti kao bazu za nesto nevezano.

Luka 1

Post by Luka 1 » 18/08/2011 09:50

Bosnolog wrote:

Gatalo je na ideoloskoj liniji ovih velikosrpskih mracnjaka i Dabicevih genocidasa,......
:lol: gdje ti ode :-)

Stvarno ,odavno ne procitah bolji clanak od tog Gatalovog .
Taj Suljagic je bzze lik i tipicni je predstavnik partije iz koje dolazi.

ultima_palabra

Post by ultima_palabra » 18/08/2011 09:50

nosara wrote:Covjek je imao sasvim jasnu i u zakonu utemeljenu namjeru da napravi pozitivan pomak, a ne da nekom sukne...

sdp je zauzeo gard kakav je zauzeo i nikakva vadiona tu ne pomaze... Ocigledno se racuna na odredjen profil glasaca u buducnosti, sto je legitimno... Dal' ce bit nafake, bumo videli...
Nepromišljenošću i lošim tajmingom odluke Emir je natjerao vrh stranke na takav potez... zbog toga ćemo od jeseni imati ne samo vjeroučitelje nego i nastavnike alternativnog predmeta na budžetu :roll: Dobro je i ostao u fotelji...

vs84sa

Post by vs84sa » 18/08/2011 09:54

kad je vec sve ocjenio iz engleskog trebao je i sebi ocjenu dati, ili mozda nebi imao prolaz za debatu :)

i kad mu toliko ime Bosna smeta, trebao ga je Suljagic upitat jel isto toliko brani istocnu hercegovinu u Banjaluci na debatama.

sve u svemu, novinar 0%. veiliki postovalac lika i djela reisa cerica :)

nosara

Post by nosara » 18/08/2011 09:56

ultima_palabra wrote:
nosara wrote:Covjek je imao sasvim jasnu i u zakonu utemeljenu namjeru da napravi pozitivan pomak, a ne da nekom sukne...

sdp je zauzeo gard kakav je zauzeo i nikakva vadiona tu ne pomaze... Ocigledno se racuna na odredjen profil glasaca u buducnosti, sto je legitimno... Dal' ce bit nafake, bumo videli...
Nepromišljenošću i lošim tajmingom odluke Emir je natjerao vrh stranke na takav potez... zbog toga ćemo od jeseni imati ne samo vjeroučitelje nego i nastavnike alternativnog predmeta na budžetu :roll: Dobro je i ostao u fotelji...
:lol:

To, sto je ostao u fotelji, mu je veeeeeliki minus... I nije njegova greska taj dodatni trosak, vec "vrha stranke" koja se pokazala, u najmanju ruku, pickastom... Gdje je u "pet politika" poglavlje o bezpogovornom izvrsavanju naloga reisa...? Bljak...!

Bosnolog

Post by Bosnolog » 18/08/2011 10:06

nosara wrote:
ultima_palabra wrote:
nosara wrote: Zatalasat, onda dobit po nosu od nekog olosa, povuc se i ispast luzer... Zasto je to dobro...?

Covjek je imao sasvim jasnu i u zakonu utemeljenu namjeru da napravi pozitivan pomak, a ne da nekom sukne...

sdp je zauzeo gard kakav je zauzeo i nikakva vadiona tu ne pomaze... Ocigledno se racuna na odredjen profil glasaca u buducnosti, sto je legitimno... Dal' ce bit nafake, bumo videli... :D
Pitanje vjeronauke u skolama je mnogo manji prioritet u rijesavanju nagomilanog politicko zivotnog smeca u drustvu i drzavi a koje treba cistiti po prioritetu s ciljem prevencije siranja zaraze bolesti uzrokovane dvodecenijskim talozenjem istog,...Vjeronauka u skolama ce se morati rijesavati na drzavnom niovou a entitetski je minimum na kome se moglo razmisljati ali nikakao na kantonalnom i to u pocetnoj fazi preuzimanja vlasti,.MIslim da je odluka bila ishitrena i nepotrebno istrcavanje u nesto gdje se ne obave gotovo nikakve pripreme niti izvrse konsutacije sa onima kojih se ta odluka ticala,....Suljagic je imao dobru namjeru ali je tajming i procjena kao i priprema terena te ospte stanje u drustvu i drzavi totalno u diskursu sa zamisljenom idejom sekularizacije drustva,sto treba ici od vrha,....

Suljagic je posten,iskren i dobronamjeran, ali i emotivan u nastupima,.Najvise bih ga savjetovao da svoje impulsivne emocije kontorlise razumom i mudroscu,...To nije mahana vec samo dokaz da je mlad i da treba da vrijeme nacini od njega ono sto mu ga dode kao nadgradnja a sto ce doci samo po sebi,....

Najbitnije je da je pokazao svoju iskrenu i ljudsku stranu licnosti,Svakako nije tesko shvatiti da je Suljagic neko ko ima iskrene i dobronamjerne nakane u svojim nastupima i onog sto radi,...

Nakon ove emisije Suljagic je u mojim ocima i pored sitnih emotivnih ispada porastao i izrastao u nekoga koga vrijedi podrzati,...

Takode se slazem da je njegov prioritetan posao Ministarstvo obrazovanja KS,stoga ce se mjeriti njegov uspjeh u tom segmentu ukupne slike platformaske vlasti ciji je kormilara i kapetan SDP sa koalicionim strankama,...

Bosnolog

Post by Bosnolog » 18/08/2011 10:12

Luka 1 wrote:
:lol: gdje ti ode :-)

Stvarno ,odavno ne procitah bolji clanak od tog Gatalovog .
Taj Suljagic je bzze lik i tipicni je predstavnik partije iz koje dolazi.
Pa odoh tamo gdje nas vodi Gatalo i Dodik za koga pise i prica,Gatalo je frustriranonapuhani obrijani Risto Dogo 21 vijeka,on je glsnogovornik iste velikosrpske mantre koja mijenja oblik i sredstva shodno vaktu i okolnostima ali ne odstupa od ostvarenja istog cilja,i ima svoj kontinuitet jos od Nacertanija,....Mnogo je to dublje od onog sto nam pokusavas prodati,..... :mrgreen: ;-)

ultima_palabra

Post by ultima_palabra » 18/08/2011 10:14

nosara wrote:
ultima_palabra wrote:

:lol:

To, sto je ostao u fotelji, mu je veeeeeliki minus... I nije njegova greska taj dodatni trosak, vec "vrha stranke" koja se pokazala, u najmanju ruku, pickastom... Gdje je u "pet politika" poglavlje o bezpogovornom izvrsavanju naloga reisa...? Bljak...!
A možda bi bolje bilo da "neformalne grupe" roditelja tužile Kanton zbog mijenjanja pravila igre pred kraj školske godine, uz besplatnu pravnu pomoć advokata IZ koji su ajkule samo takve? Hajde ba @nosara, znaš da sam u pravu... odluka je trebala da se donese prije nove školske godine, a da se dotad javnost priprema za to. Ono što je vrh SDP-a uradio je bilo damage limitation.

Locked