Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#26 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by MokeQc »

punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
ma ja....poznati, visoko civilizovani gest : gadjanje klipacom u glavu u slucaju nezadovoljstva

inace je li tako izlazis iz kina ili sa koncerta, ako ti se ne svidi, ti klipacom u vusugla prvog koga stignes i koji ti onako, odokativno, izgleda kriv za tvoje nezadovoljstvo ?!
Last edited by MokeQc on 08/09/2010 00:24, edited 1 time in total.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#27 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Chmoljo »

burek_in_space wrote:
Chmoljo wrote:eee blago Saši Papcu :mrgreen: iz kakvih je govna čovjek izašao :mrgreen:
Jes', dobio chovjek priliku da mu u Shkotskoj navijachi osrednjeg kluba u evropskim okvirima jebu mater kad pogrijeshi... shupak.
barem mu ne jebe mater blakanska bagra koja nije u stanju ukinuti bezvizni režim :mrgreen: nije isto kad ti jebe mater intelektualac i brđanin :oops: :mrgreen:
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#28 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by BSn »

Edin H. wrote:Zakasnilo se sa bakljadom :oops:

Ne znam sta su cekali, da postignemo gol :roll: , umjesto da pokusamo dekocentrisati Francuze.

Zvizduk nije bio upucen Spahicu (premda su ga svi nasi reprezentativci zasluzili ukljucujuci i njega), nego sudiji koji opominje navijace. To je uvijek tako bilo i bice. Isto je bilo na mnogim utakmicama, a ovi koji preferiraju pratiti iz udobnosti svoje stolice, cini se to nisu primjetili.

Sudiji bi bolje bilo da suti, pa vidio je da gubimo :D

Nama uopste ne bi bila kazna ukoliko nam zabrane da igramo na domacem terenu, osobito ukoliko ce Pape i dalje insistirati na Kosevu.

s ovakvim "navijacima", nama bi bilo "extra" kad bi igrali bez navijaca i kuci i na strani.
ljudozder
Posts: 257
Joined: 05/06/2010 01:12

#29 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by ljudozder »

Vjerovatno je opet savez kriv što nam igrači igraju ko bez nogu i što je trener glup :lol:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#30 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by bingov buraz »

don vito wrote:Svakako, Spaha izvini!!!

Zasto niko nema hrabrosti da napise:
Francuzi, izvinite zbog zvizdanja vasoj himni
Tamnoputi francuski igraci, izvinite zbog majmunskog hukanja stoke sa tribina
ili ce se naci neki pametnjakovic da napise da su to zasluzili zbog Miterana, Moriona, Platinija, Napoleona...
:thumbup:
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#31 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Joey Tribbiani »

Kenan-sa wrote:Spahic je veliki borac,patriota,i nas najbolji igrac! zna on dobro da u svakom gradu ima debila koji su na svoju ruku ,divljaci pravi..nadam se da ce BIH sve svoje naredne domace utakmice igrati u Zenici,tamo smo mi 50% opasniji nego na Kosevu pred onako mlitavim navijacima..Vjerujem da ce i Spahic razgovarati sa Susicem o tome i da ce on u ime igraca insistirati da igramo u Zenici! nije Ciro lud sto nije htio da cuje niti za jedan drugi stadion osim Bilinog Polja!
a sto to da se opet igra u Zenici...ko kaze da su na stadionu bili isključivo navijači iz Sarajeva? Ja sam danas vidio pun grad dijasporaca i ljudi sa strane. Drago mi je što nas ima ali nece se valjda ljude srednjih godina učit šta trebaju, a šta ne trebaju raditi.
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#32 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by karanana »

sto je to papac bogati shupak?

pa bolje da mu pijani skoti jebu majku nego neki dvozubi na tribini koseva, a da ga u svlacionici uci neko ko ne zna sastaviti dvije recenice, a kao i dva gore navedena primjera isti su i oni u administraciji na ferhadiji zbog kojih je primarno i otisao.

papac, haso i ako ima jos koji slican - svaka vam cast!
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#33 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by campa_xxx »

leo karan wrote:
don vito wrote:Svakako, Spaha izvini!!!

Zasto niko nema hrabrosti da napise:
Francuzi, izvinite zbog zvizdanja vasoj himni
Tamnoputi francuski igraci, izvinite zbog majmunskog hukanja stoke sa tribina
ili ce se naci neki pametnjakovic da napise da su to zasluzili zbog Miterana, Moriona, Platinija, Napoleona...
navijac zmajeva ima pravo da bude seljak za sopstvenih 40 maraka
E nemas pravo buraz...Rampa na Dolac Malti od slijedece utakmice...Cuj MuNdza :-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#34 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by burek_in_space »

Edin H. wrote:Zakasnilo se sa bakljadom :oops:

Ne znam sta su cekali, da postignemo gol :roll: , umjesto da pokusamo dekocentrisati Francuze.

Zvizduk nije bio upucen Spahicu (premda su ga svi nasi reprezentativci zasluzili ukljucujuci i njega), nego sudiji koji opominje navijace. To je uvijek tako bilo i bice. Isto je bilo na mnogim utakmicama, a ovi koji preferiraju pratiti iz udobnosti svoje stolice, cini se to nisu primjetili.

Sudiji bi bolje bilo da suti, pa vidio je da gubimo :D

Nama uopste ne bi bila kazna ukoliko nam zabrane da igramo na domacem terenu, osobito ukoliko ce Pape i dalje insistirati na Kosevu.
Sad si ti skont'o shto se zvizhdalo i da nije bilo upuceno Spahicu, nego sudiji a mi ostali blesavi?!

:roll:
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2564
Joined: 07/05/2009 19:51

#35 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Magarece_godine »

Spaha oprosti .... Salihamidzicu idolu
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#36 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by BSn »

Chmoljo wrote:
burek_in_space wrote:
Chmoljo wrote:eee blago Saši Papcu :mrgreen: iz kakvih je govna čovjek izašao :mrgreen:
Jes', dobio chovjek priliku da mu u Shkotskoj navijachi osrednjeg kluba u evropskim okvirima jebu mater kad pogrijeshi... shupak.
barem mu ne jebe mater blakanska bagra koja nije u stanju ukinuti bezvizni režim :mrgreen: nije isto kad ti jebe mater intelektualac i brđanin :oops: :mrgreen:

"izvolite dobiti maramicom u lice" i to na opce zgrazavanje zgranute publike predvodjeni prof. sociologije koji predvodi navijanje sa ograde.

User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#37 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by burek_in_space »

Chmoljo wrote:
barem mu ne jebe mater blakanska bagra koja nije u stanju ukinuti bezvizni režim :mrgreen: nije isto kad ti jebe mater intelektualac i brđanin :oops: :mrgreen:
Inache su shkoti prisutni na tribinama stadiona Glasgow rangersa intelektualci vecinom?! :mrgreen:
karanana wrote:sto je to papac bogati shupak?

pa bolje da mu pijani skoti jebu majku nego neki dvozubi na tribini koseva, a da ga u svlacionici uci neko ko ne zna sastaviti dvije recenice, a kao i dva gore navedena primjera isti su i oni u administraciji na ferhadiji zbog kojih je primarno i otisao.

papac, haso i ako ima jos koji slican - svaka vam cast!
Objasnio sam nekad davno, a to ponovio prije par dana, ne da mi se opet pisati...
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#38 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by MokeQc »

don vito wrote:Svakako, Spaha izvini!!!

Zasto niko nema hrabrosti da napise:
Francuzi, izvinite zbog zvizdanja vasoj himni
Tamnoputi francuski igraci, izvinite zbog majmunskog hukanja stoke sa tribina
ili ce se naci neki pametnjakovic da napise da su to zasluzili zbog Miterana, Moriona, Platinija, Napoleona...
Ovo nisam stigao da napisem, ali ovom prilikom 100% potpisujem !
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#39 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by lerdi »

Ja samo znam da su večeras produženi mandati ovim debilima u savezu, a svako ko je zviždao Spahiću nek se pogleda u ogledalo i skontat će da nije majmun ;)
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#40 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Edin H. »

BSn wrote:
Edin H. wrote:Zakasnilo se sa bakljadom :oops:

Ne znam sta su cekali, da postignemo gol :roll: , umjesto da pokusamo dekocentrisati Francuze.

Zvizduk nije bio upucen Spahicu (premda su ga svi nasi reprezentativci zasluzili ukljucujuci i njega), nego sudiji koji opominje navijace. To je uvijek tako bilo i bice. Isto je bilo na mnogim utakmicama, a ovi koji preferiraju pratiti iz udobnosti svoje stolice, cini se to nisu primjetili.

Sudiji bi bolje bilo da suti, pa vidio je da gubimo :D

Nama uopste ne bi bila kazna ukoliko nam zabrane da igramo na domacem terenu, osobito ukoliko ce Pape i dalje insistirati na Kosevu.

s ovakvim "navijacima", nama bi bilo "extra" kad bi igrali bez navijaca i kuci i na strani.
Sarajevo se sjajno pokazalo, bravo, sjajna atmosfera :dance:

Taj navijac vam je sve ovo predvidio (ne da mi je drago zbog toga), a ti i dalje uzivaj u svojoj uskogrudosti.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#41 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by BSn »

Edin H. wrote:
BSn wrote:
Edin H. wrote:Zakasnilo se sa bakljadom :oops:

Ne znam sta su cekali, da postignemo gol :roll: , umjesto da pokusamo dekocentrisati Francuze.

Zvizduk nije bio upucen Spahicu (premda su ga svi nasi reprezentativci zasluzili ukljucujuci i njega), nego sudiji koji opominje navijace. To je uvijek tako bilo i bice. Isto je bilo na mnogim utakmicama, a ovi koji preferiraju pratiti iz udobnosti svoje stolice, cini se to nisu primjetili.

Sudiji bi bolje bilo da suti, pa vidio je da gubimo :D

Nama uopste ne bi bila kazna ukoliko nam zabrane da igramo na domacem terenu, osobito ukoliko ce Pape i dalje insistirati na Kosevu.

s ovakvim "navijacima", nama bi bilo "extra" kad bi igrali bez navijaca i kuci i na strani.
Sarajevo se sjajno pokazalo, bravo, sjajna atmosfera :dance:

Taj navijac vam je sve ovo predvidio (ne da mi je drago zbog toga), a ti i dalje uzivaj u svojoj uskogrudosti.

da, da... neponovljiva atmosfera iz luksemburga na koju su se igraci zalili, selektor prenio, al' sta zna selektor i igraci sta im smeta, bhf je najpametniji. sirokogrudni bhf koji ne priznaje nista osim sebe.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#42 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Edin H. »

burek_in_space wrote: Sad si ti skont'o shto se zvizhdalo i da nije bilo upuceno Spahicu, nego sudiji a mi ostali blesavi?!

:roll:
Ne tvrdim ja da je niko blesav, nego govorim da se ovo vec par puta desavalo nakon bakljada i na opomene bez obzira od koga su dolazile je uvijek sljedio zvizduk. Pametna ili ne, logicna ili ne, ali to je uvijek reakcija plebsa.
A da ih je trebalo izvizdati na kraju utakmice ukljucujuci i Spahica naravno da je trebalo.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#43 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by burek_in_space »

Edin H. wrote:
Ne tvrdim ja da je niko blesav, nego govorim da se ovo vec par puta desavalo nakon bakljada i na opomene bez obzira od koga su dolazile je uvijek sljedio zvizduk. Pametna ili ne, logicna ili ne, ali to je uvijek reakcija plebsa.
A da ih je trebalo izvizdati na kraju utakmice ukljucujuci i Spahica naravno da je trebalo.
Gubish mi se malo Edine, jer da nije tog istog Spahica, mi bi fasovali josh bar 3 gola.
Ali hej, najbitnije je reci Savez napolje, upaliti baklju...
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#44 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by elSaik »

Jedno je kad mu zviždi navijač koji je ostavio dušu na tribini da bi tom istom kapitenu pomogao, a nešto sasvim drugo kad mu zviždi ovca koja je prije toga 70+ minuta nijemo posmatrala dešavanja na terenu.
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#45 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Obuca9 »

elSaik wrote:Jedno je kad mu zviždi navijač koji je ostavio dušu na tribini da bi tom istom kapitenu pomogao, a nešto sasvim drugo kad mu zviždi ovca koja je prije toga 70+ minuta nijemo posmatrala dešavanja na terenu.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Nemoj tako, pa pjevali su "Bosna je šampion ooooo", "Bosnom beha probeharao", a par puta su i uzviknuli "Napolje" skupa sa sjeverom.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#46 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Bosanski_kralj »

BSn wrote: da, da... neponovljiva atmosfera iz luksemburga na koju su se igraci zalili, selektor prenio, al' sta zna selektor i igraci sta im smeta, bhf je najpametniji. sirokogrudni bhf koji ne priznaje nista osim sebe.
A i našim igračima podosta toga smeta. Te nemoj ovo pjevati, te nemoj ono...Et večeras su uglavnom ćutali, pa zar i to ne paše?
User avatar
punk's not dead
Posts: 81
Joined: 03/12/2009 20:24
Location: Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,al' ja sam prvo rek'o ŽELJO,pa sam poslije rek'o tata

#47 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by punk's not dead »

elSaik wrote:Jedno je kad mu zviždi navijač koji je ostavio dušu na tribini da bi tom istom kapitenu pomogao, a nešto sasvim drugo kad mu zviždi ovca koja je prije toga 70+ minuta nijemo posmatrala dešavanja na terenu.

jarane,ljudi su platili kartu,platili da gledaju utakmicu,neces im ti,niti bilo ko,govoriti kako i da li trebaju da navijaju,on je platio ulaznicu i moze komotno da sjedne i da prati desavanja na terenu,bez da izusti i jednu jedinu rijec,svakom svoje prosudjivanje,ali realnost je to,tako da nema potrebe da ti kao neko ko brani spahica od ovih seljacina sto su zvizdali,lijepis tako kultrune i profinjene epitete kao "ovca".isto tako neki kulturni i prifinjeni su govorili da im se napuse qrca,svi sto su zvizdali,mislim stvarno. :-)
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#48 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by BSn »

Bosanski_kralj wrote:
BSn wrote: da, da... neponovljiva atmosfera iz luksemburga na koju su se igraci zalili, selektor prenio, al' sta zna selektor i igraci sta im smeta, bhf je najpametniji. sirokogrudni bhf koji ne priznaje nista osim sebe.
A i našim igračima podosta toga smeta. Te nemoj ovo pjevati, te nemoj ono...Et večeras su uglavnom ćutali, pa zar i to ne paše?

na sta su se zalili, osim na "napolje"?
User avatar
glade
Posts: 311
Joined: 24/05/2009 16:21
Location: Kod Damira

#49 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by glade »

jedini pametan potez ovih sto idu na utakmice reprezentacije...

prvo izvizdat svakog igraca jer uopste igra za privatnu reprezentaciju saveza, pa onda izvizdat samog sebe jer je upravo kupio auto sulejmanu, bogdanu ili ilji (zavisi na koga je red)

p.s. a isto tako i ovi sto gledaju na tv-u da zvizde samim sebi jer i tako kupuju auta i kuce doticnim
Last edited by glade on 08/09/2010 00:50, edited 1 time in total.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#50 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by burek_in_space »

punk's not dead wrote:
jarane,ljudi su platili kartu,platili da gledaju utakmicu,neces im ti,niti bilo ko,govoriti kako i da li trebaju da navijaju,on je platio ulaznicu i moze komotno da sjedne i da prati desavanja na terenu,bez da izusti i jednu jedinu rijec,svakom svoje prosudjivanje,ali realnost je to,tako da nema potrebe da ti kao neko ko brani spahica od ovih seljacina sto su zvizdali,lijepis tako kultrune i profinjene epitete kao "ovca".isto tako neki kulturni i prifinjeni su govorili da im se napuse qrca,svi sto su zvizdali,mislim stvarno. :-)
Da ponovim josh jednom - neka se dobro napushe, stoka debilna! ;-)
Post Reply