Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#2326 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by OldMayor »

Spahi zahvaliti, pripremiti oprostaj od repke i to je to.

Jednostavno on vise NE MOZE BITI KAPITEN. Onakvo arogantntno ponasanje ne dolikuje igracu koji se predstavlja kao vodjom jedne ekipe.

Svi su svrsvali kad je samaro onog malog Marina, ko ta ce on, e pa takve situacije su i dovele da Spaha konta da je bog na terenu, a ustvari je obicni kiks igrac koji je podbacio kad nam je najvise trebao.

Ponavljam, hvala mu za sve, ali jednostavno on vise nema kapacitet da igra na visokom nivou, ili mozda ima ali nece. Kakogod na EP se ne moze voditi ni on, a ni Miske. Stari su, tromi, te nisu sposobni da trce vise od 45 min.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2327 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by edo_79 »

OldMayor wrote:Spahi zahvaliti, pripremiti oprostaj od repke i to je to.

Jednostavno on vise NE MOZE BITI KAPITEN. Onakvo arogantntno ponasanje ne dolikuje igracu koji se predstavlja kao vodjom jedne ekipe.

Svi su svrsvali kad je samaro onog malog Marina, ko ta ce on, e pa takve situacije su i dovele da Spaha konta da je bog na terenu, a ustvari je obicni kiks igrac koji je podbacio kad nam je najvise trebao.

Ponavljam, hvala mu za sve, ali jednostavno on vise nema kapacitet da igra na visokom nivou, ili mozda ima ali nece. Kakogod na EP se ne moze voditi ni on, a ni Miske. Stari su, tromi, te nisu sposobni da trce vise od 45 min.
POTPIS !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

P.S. Traka zna se kome ide

Image

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
insigne
Posts: 18
Joined: 22/06/2014 13:27

#2328 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by insigne »

Ne treba zaboraviti da su mnogi tvrdili i da se Hasan Salihamidzic oprostio od reprezentacije zbog terora Emira Spahica, a sve je kulminiralo na utakmici BIH - Francuska.
Sam Bog zna koliko nam je Hasan kasnije trebao.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/zasto- ... /081014089

Ja reprezentaciju vise necu pratiti ako se taj covjek ne oprosti na augustovskoj prijateljskoj utakmici i preda traku najvecoj ljudini u reprezentaciji, jedinom pravom vodji, Asmiru Begovicu.

Znam da je to nebitno, al et, ja dalje ne zelim gledati Spahicevu reprezentaciju.
User avatar
N.N.
Posts: 3024
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#2329 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by N.N. »

Koga zaboli racku hoces li ti pratiti repku ako se Spaha ne oprosti ? :-)
Zbog novokomponovanih pratioca repke vise normalan svijet nema mjesta na stadionu. Sve neke fensi pensi face, zene, politicari i ko vec sve ne :D

Vrijeme i atmosfera kao npr. protiv Norveske u Zenici je nesto nenadjebivo sto se tice repke. Cudo nevidjeno kako se navijalo za "Spahinu" repku.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2330 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by edo_79 »

N.N. wrote:Koga zaboli racku hoces li ti pratiti repku ako se Spaha ne oprosti ? :-)
Zbog novokomponovanih pratioca repke vise normalan svijet nema mjesta na stadionu. Sve neke fensi pensi face, zene, politicari i ko vec sve ne :D

Vrijeme i atmosfera kao npr. protiv Norveske u Zenici je nesto nenadjebivo sto se tice repke. Cudo nevidjeno kako se navijalo za "Spahinu" repku.
Nit je kad bila nit će kad bit ;-)
User avatar
N.N.
Posts: 3024
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#2331 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by N.N. »

Ma to ja za ovog gore iznad, vidis da pise da nece da navija i gleda Spahicevu repku :D
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#2332 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by edo_79 »

N.N. wrote:Ma to ja za ovog gore iznad, vidis da pise da nece da navija i gleda Spahicevu repku :D
Ah to ..... izvini onda :thumbup:

P.S. Spaha i Sušić su svoje završili ..... Spahi se one greške protiv Nigerije nesmiju oprostiti, u najmanju ruku skidanje kapitenske trake i klupa ili častan oproštaj .....
insigne
Posts: 18
Joined: 22/06/2014 13:27

#2333 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by insigne »

N.N. wrote:Koga zaboli racku hoces li ti pratiti repku ako se Spaha ne oprosti ? :-)
Zbog novokomponovanih pratioca repke vise normalan svijet nema mjesta na stadionu. Sve neke fensi pensi face, zene, politicari i ko vec sve ne :D

Vrijeme i atmosfera kao npr. protiv Norveske u Zenici je nesto nenadjebivo sto se tice repke. Cudo nevidjeno kako se navijalo za "Spahinu" repku.
Zbog takvih "pametnih", koji nemaju sta pametno prozboriti pa se kace na bilo sta - sam i napisao, znam da je nebitno. Vrati se i procitaj jos jednom.
To je moj stav, i imam ga pravo iznijeti na ovom forumu.

Znas koliko mene zaboli sto tebe ne zanima hocu li ja pratiti ili ne.

Zbog takvih jadnih podanika nam se ovo sve i desava. Spaha idol, Susic nas odveo na SP i slicne gluposti. I to su ti novokompnovani o kojima pricas, novkompnovani ne daju na Spahu i Susica, selektora svih selektora.

Kad sam ja pratio repku po raznim vukojebinama, ti si vjerovatno bodrio Real Madrid u finalima lige spamiona.
I zato nikada necu pratiti nesto sto je necije privatno vlasnistvo, jer imam sjecanja o repki koja je bila isklucivo nasa, od ovog naroda i mnogo bliza narodu.
User avatar
N.N.
Posts: 3024
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#2334 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by N.N. »

Qva qva.
User avatar
piupiu
Posts: 16642
Joined: 05/01/2008 05:08

#2335 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by piupiu »

Procitah negdje gore ‘sjeme ti se zatrlo, Spahicu’. Heeeeeej - ’sjeme ti se zatrlo’??? :? :twisted: Kako vas nije sramota takve stvari pisati? Koji je to nivo zrelosti - od toliko zrelih, koji ovdje dijele lekcije o zrelosti i profesionalizmu? Sramota.

Cini se da ovdje vlada neko misljenje da reprezentacija duguje nesto svakom pojedincu ovdje, kao da je svaki pojedinac ovdje licno od usta odvajao za istu, i licno podizao svakog igraca ponaosob … ne, ovoj reprezentaciji mi dugujemo nesto - malo postovanja i duzeg sjecanja i prihvatanja cinjenice da ovi momci igraju pod takvim strasnim pritiskom da narodu kompenziraju sve ono sto mi kao drustvo i drzava napose nismo u stanju da ostvarimo, i da je ovo bespostedno, egocentricno pljuvanje po tim ljudima jeste jedan obicni pateticni, sebicni, tipicno balkanski ‘ugodjaj’ bez kojega mi ne mozemo, zabava onih koji znaju samo tudjim k…em gloginje mlatiti (jeste, bas tako, tudjim … izanalizirajte jos malo frejm po frejm svakog gifa i onda popunite ‘prazninu’ svojom mastovitom interpretacijom Spahicevih namjera i misli iz milisekunde u milisekundu, jer vi znate tacno sta je on mislio, i sta je nana Munevera cula od komsinice Mejre ciji je sin juce pio kafu pored stola za kojim je sjedio prijatelj Spahicevog rodjaka … :-)).

Grozno, grozno je citati ovo bespostedno pljuvanje naseg kolektivnog bosanskog derista po ljudima koji su i od svojih zivota i za nase drustvo nesto napravili. Odvadite malo, ljudi. :oops:
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#2336 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by OldMayor »

Nisam ni ja za vrijedjanje, ali daj odvadi i ti malo. Pa ko da pricas o nekakvim siromasima iz biafre, a ne milionerima.

Cuj igraju pod pritiskom, a ostali ne igraju jel? Pa pogledaj natpise spanskih medija. Engleskih. itd. Pa mi smo mila majka jbt. :roll: Kod nas novinari ne smiju nista napisati, eeej gdje ces sta napisati protiv Dzeke, protiv Papeta, protiv repke - odmah si izdajnik. Jos Spaha glumi nesta i nece da daje izjavu za DRZAVNU televiziju, pa halo ba ti si kapiten. Izadji i reci svoje jbmu. Ali jok to sve ko uvrijedjene mlade, novinar ih napao, hjoooj jadnice nase sta ce sad.

Podrzavam ih i ja, branim, ali sad sam skontao ma zasta ba. Otisli su tamo, suncali se, zajebavali, ljudi nas poderali i sad mi treba da njih nesto uzdizemo. Pa vise smo svi mi pogubili zivaca nego oni protiv Nigerije. Vise je moja tetka bila zainteresovana od Spahica koji je dijelio lopte nigerijcima. Nemam sta analizrati gifove, gledao sam tekmu i svi smo vidjeli svojim ocima.

Jos sam ko zadnji debil otisao da ih docekam na aerodrom, klocevi se nisu udostojili ni da izadju kako treba pred navijace i da ih pozdrave. Joooook, to su zvjezdice odose u hotel princezice da se odmore.

Ma mars, sve to treba dovesti u red. Neces da trcis, aj na klupu ima ko hoce. Pape je dobar covjek, i tu dobrotu su svi iskoristili i digli se ko da su ne znam ti sta. Obicna skupina balavurdije kojoj treba malo jaca ruka da im pokaze gdje im je mjesto.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#2337 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by kakotakonikako »

Emir Spahic kapiten - IZDRZI SPAHA LEGENDO.
pljuvaci ce proci.
User avatar
sinuhe
Posts: 11484
Joined: 03/06/2011 11:33

#2338 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Mozel od Spahe kakva humanitarna izjava ako ista :roll:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3028
Joined: 25/06/2014 14:16

#2339 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by kakotakonikako »

sinuhe wrote:Mozel od Spahe kakva humanitarna izjava ako ista :roll:
pametan kretenima ne daje izjave.nasi novinari dupeuvlakaci i dno dna.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2340 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by groove »

edo_79 wrote:
OldMayor wrote:Spahi zahvaliti, pripremiti oprostaj od repke i to je to.

Jednostavno on vise NE MOZE BITI KAPITEN. Onakvo arogantntno ponasanje ne dolikuje igracu koji se predstavlja kao vodjom jedne ekipe.

Svi su svrsvali kad je samaro onog malog Marina, ko ta ce on, e pa takve situacije su i dovele da Spaha konta da je bog na terenu, a ustvari je obicni kiks igrac koji je podbacio kad nam je najvise trebao.

Ponavljam, hvala mu za sve, ali jednostavno on vise nema kapacitet da igra na visokom nivou, ili mozda ima ali nece. Kakogod na EP se ne moze voditi ni on, a ni Miske. Stari su, tromi, te nisu sposobni da trce vise od 45 min.
POTPIS !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

P.S. Traka zna se kome ide

Image

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
bjezi sunjicu vidis da je asmir nervozan :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2341 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

Ovo je tema kao ona "žene pitaju žene". Sve neka patetika, cmoljenje, slinjenje.
De malo muškosti, 'bem mu miša. Prestanite sipati te para-patriotske mudrolije i posmatrajte malo fudbal kao fudbal, a ne kao vašu ličnu psihoterapiju.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#2342 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by HomeSweetHome »

piupiu wrote:Procitah negdje gore ‘sjeme ti se zatrlo, Spahicu’. Heeeeeej - ’sjeme ti se zatrlo’??? :? :twisted: Kako vas nije sramota takve stvari pisati? Koji je to nivo zrelosti - od toliko zrelih, koji ovdje dijele lekcije o zrelosti i profesionalizmu? Sramota.

Cini se da ovdje vlada neko misljenje da reprezentacija duguje nesto svakom pojedincu ovdje, kao da je svaki pojedinac ovdje licno od usta odvajao za istu, i licno podizao svakog igraca ponaosob … ne, ovoj reprezentaciji mi dugujemo nesto - malo postovanja i duzeg sjecanja i prihvatanja cinjenice da ovi momci igraju pod takvim strasnim pritiskom da narodu kompenziraju sve ono sto mi kao drustvo i drzava napose nismo u stanju da ostvarimo, i da je ovo bespostedno, egocentricno pljuvanje po tim ljudima jeste jedan obicni pateticni, sebicni, tipicno balkanski ‘ugodjaj’ bez kojega mi ne mozemo, zabava onih koji znaju samo tudjim k…em gloginje mlatiti (jeste, bas tako, tudjim … izanalizirajte jos malo frejm po frejm svakog gifa i onda popunite ‘prazninu’ svojom mastovitom interpretacijom Spahicevih namjera i misli iz milisekunde u milisekundu, jer vi znate tacno sta je on mislio, i sta je nana Munevera cula od komsinice Mejre ciji je sin juce pio kafu pored stola za kojim je sjedio prijatelj Spahicevog rodjaka … :-)).

Grozno, grozno je citati ovo bespostedno pljuvanje naseg kolektivnog bosanskog derista po ljudima koji su i od svojih zivota i za nase drustvo nesto napravili. Odvadite malo, ljudi. :oops:

:thumbup:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14656
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2343 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by DaysleepeR »

evo bez imalo zlobe, svjetsko je pokazalo da je čovjek ispod potrebnog nivoa da bude vođa odbrane i da mu je vrijeme da se lagano seli na klupu. samim tim, vrijeme mu je da prepusti kapitensku traku nekom drugom.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2344 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Šibicar »

Spahić je vazda bio kreten i kiksao je u odlučujučim trenutcima i utakmicama za našu reprezentaciju,zato ga treba nabiti nogom za sva vremena,da nikad više ne vidi reprezentativni dres a ne da ga obuče.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#2345 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by HomeSweetHome »

DaysleepeR wrote:evo bez imalo zlobe, svjetsko je pokazalo da je čovjek ispod potrebnog nivoa da bude vođa odbrane i da mu je vrijeme da se lagano seli na klupu. samim tim, vrijeme mu je da prepusti kapitensku traku nekom drugom.
:thumbup:


pristojno receno :)
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#2346 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by omega369 »

'ta ce smetljar





:D :D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#2347 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by vryzas »

Evo i info "iz druge ruke" :oops: ...definitivno je bilo sranja u svlacionici nakon utakmice sa Nigerijom. "Kapiten" je bio upetljan...valjda ce neko iz FSBiH javno progovoriti o ovome!
Kako god, "kapiten" u 34 godini moze samo pruzati jos gore partije na terenu, a svakako strucnjaci savjetuju podmladjivanje reprezentativne selekcije.
Nadam se da ce mu utakmica protiv Irana biti upisana kao zadnji nastup za reprezentaciju BiH!
Baresi 6
Posts: 461
Joined: 26/03/2014 13:34

#2348 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Baresi 6 »

i treba da bude sranja u svlacionici nakon onako lose igre izgubljene utakmice i ispadanja. sta treba da bude parti?
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2349 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Edin H. »

HomeSweetHome wrote:evo bez imalo zlobe, svjetsko je pokazalo da je čovjek ispod potrebnog nivoa da bude vođa odbrane i da mu je vrijeme da se lagano seli na klupu. samim tim, vrijeme mu je da prepusti kapitensku traku nekom drugom.
Utakmice sa USA-om je pokazala da je Spaha za koplje ispred ostalih branica :oops:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#2350 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

ako misliš na onu prijateljsku....prije svega je ta pokazala da je Sušić, kao strateg iza svih trenera i igrača

al nije Spahić još za odbaciti...ima naš El Loco još kuveta i damu da odigra solidno, s tim da ga treba hladiti u ključnim tekmama
Post Reply