Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1776 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by The 51st State »

Edin H. wrote:
The 51st State wrote:
Znam ja da se Spahi, prije svega zbog godina priblizilo da se oprosti od reprezentacije, a sa godinama izgubis brzinu, pa pocnes i grijesiti, ali frajer je klasa za sve pobrojane, sto uostalom govori i njegova karijera i klubovi za koje je igrao.
godine i pratece kontroverze i kabadahiluk, da je klasa i nije, a ono kad je i dolazio do izrazaja (ali uvijek uz neko sranje van terena ili kiks na istom) je bilo u situacijama kada je moro malo vise trcati i boriti se usljed nedostatka normalnih bokova ili taktike..., ovi pobrojani uz podrsku mujdze i kolasinca na bekovima ili nekih drugih igraca slicnih kvaliteta apsolutno isto bi odgovorili zadatku.
kako bilo njemu bi trebalo biti noga nakon ovog prvenstva, gledano po svemu.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#1777 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Dr. Kuca »

brad90 wrote:
Kinaski wrote:
brad90 wrote:spaha kontenjeru udari sad šamare mladičima iz pingvinaaa u četri dok jedeš nezdravu hranu u obliku piletine pingvin
Sta je to bilo bgt ?
stjeo da uzme piletinu prije nekog momka, a momcina prije naiso od njeg, ali spaha sa karabaticem puko samar decku i uzo mu piletinu. eto
Valjam se od smjeha.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#1778 Re: Odg: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Infaze Studio »

emigrazione wrote:....samo molim boga da je na nervoznog Begovica naletio, iskreno se nadam da je to ta frka...
Postao/la Infaze Studio dana 06/03/2014 08:48

Prvi igrac koji smije i koji hoce poslati Spahu u neku stvar je Begovic. TAj ga ne jebe ni 2% :wink:
:-D
Uvijek mi se cinio kao ozbiljan i karakteran momak. BEga mora biti nas kapiten. ;-)
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#1779 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by edo_79 »

Image

I poslije toga mu je Bega jebo mater .....

Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1780 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

sumirprimus wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ha !

Evo ga. Znao sam. "Klan" prodao utakmicu.
Jer, Džeki, kraj svojih tričavih 20 miliona eura, svakako treba nigerijska kinta, a nikako slava i status legende u svojoj državi.

Jebote, ja razumijem da su pojedinci bijesni, i sebi umišljaju da ih se nešto pita kad je reprezentacija u pitanju, al' dajte racionalno razmišljajte prije nego nešto napišete. Ovo je sramota i čitati.
de ba, isto ko sto si juce piso kako nema problema u reprezentaciji... :D tacno sramota..
Kako sam i rekao na svaki upis o tzv. klanu, ako i ima problema, radi se o međuljudskim razmiricama koje su normalne i logične u svakom kolektivu. Samo taj dio očito niste pročitali. Razumijem i to. Niste imali vremena. Valjalo je upregnuti vijuge i smisliti ovo:

"Masa je spremna i čeka. Samo treba uprti prst u krivca".

:wink:

Al' dobro. Ja nisam jedan od tzv. "navijača" koji navija da se sve raspadne, tako da - samo pravo. :thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#1781 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Dr. Kuca »

Ma sad ce novinari pravit price od toga a nece niko nista konkretno napisati.
EricClapton
Posts: 1
Joined: 25/06/2014 11:42

#1782 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by EricClapton »

Velika vjerovatnoca je da je ibricic smetlar, odnosno smeće. Iz sanskog mosta sam, to je smece pretuklo policajca na duznosti u sred grada i u svakoj normalnoj drzavi bi bio udaljen ili bar suspendovan iz reprezentacije neko vrijeme ali u nasoj drzavi to je otislo pod tepih. I nije mu prvi put da se tako ponasa, nedostojno za jednog reprezentativca, ispod svakog nivoa za covjeka. Nije mi drago sto sam ovo morao napisati, vise bih volio da se ponosim sto je momak iz istog grada, ali nazalost tako je a istina jednom treba izici na vidjelo ili ce se ovo i u buducnosti ponavljati.

I za ove sto kazu da se neki trebaju casno oprostiti....ja ne bih da se iko oprasta dok sve ne bude objasnjeno, ko je u losim odnosima i zbog cega. Imena kolega, imena? Jeste li vidjeli kako se to radi u engleskoj, neki dan je Redknap rekao da su ga neki molili da im nadje izgovor za nedolazak na okupljenje reprezentacije.....sledeci clanak u novinama je kapiten trazio da se izidje sa imenima tih ljudi. Mi dok ne pocnemo prozivati imena necemo imati ni reprezentaciju, ni selektora niti igrace vrijedne navijanja.

A bogami dobili smo 2 momka koji se namecu kao lideri mislim da bi sneko od njizh dvojice trebao biti sledeci kapiten - Asmir Begovic ili Muhamed Besic.....njih dvojica su najsvjetlije tacke ove reprezentacije na svjetskom prvenstvu.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1783 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by The 51st State »

lecler, nisu samo medjuljudski odnosi u pitanju, nemogucnost provodjenja autoriteta usljed jeftinim populizmom opcinjenog naroda likom i djelom emira spahica je ogrooooomaaaan problem. uostalom, vidjeces poslije svjetskog kad novinari, koji su odavno nadrkani na njega, pocnu da iznose prljavstinu.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1784 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

The 51st State wrote:lecler, nisu samo medjuljudski odnosi u pitanju, nemogucnost provodjenja autoriteta usljed jeftinim populizmom opcinjenog naroda likom i djelom emira spahica je ogrooooomaaaan problem. uostalom, vidjeces poslije svjetskog kad novinari, koji su odavno nadrkani na njega, pocnu da iznose prljavstinu.
Ja nemam problem s tim. Smatram da, ukoliko je tačno da je Emir Spahić generisao neku negativnu atmosferu u reprezentaciji, taj problem treba da riješi savez koji ga je poslao u Brazil, i Safet Sušić, ako planira biti selektor. Od medijskog svršavanja na raspadanje reprezentacije, dobit ćemo samo suspenzije, Kodru i prijatelje, bojkote, pisma, batine za Velida Spahu, itd. itd.

Ja sam ovdje danima prije svega ovog, pa i mjesecima, upozoravao da je Emir konfliktna ličnost i da je sklon stvaranju neprijatelja. Al' tad se to nije smjelo govoriti jer je "Spaha kralj", "Samo oštro i u kost".

Dovoljno je samo da odete na dio ove teme gdje se par ljudi zgražavalo na ono njegovo šamaranje igrača Borussie Dortmunda i pitalo - "Šta ako ovo uradi na SP-u", ali su nas uvjeravali da se tako igra kapitenski, grize u žaru borbe, itd.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#1785 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by HomeSweetHome »

Dobro ba vise, mozemo li sacekati taj kraj (bar ovaj za nas)???
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1786 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by The 51st State »

It_is_a_Leclerc wrote:
The 51st State wrote:lecler, nisu samo medjuljudski odnosi u pitanju, nemogucnost provodjenja autoriteta usljed jeftinim populizmom opcinjenog naroda likom i djelom emira spahica je ogrooooomaaaan problem. uostalom, vidjeces poslije svjetskog kad novinari, koji su odavno nadrkani na njega, pocnu da iznose prljavstinu.
Ja nemam problem s tim. Smatram da, ukoliko je tačno da je Emir Spahić generisao neku negativnu atmosferu u reprezentaciji, taj problem treba da riješi savez koji ga je poslao u Brazil, i Safet Sušić, ako planira biti selektor. Od medijskog svršavanja na raspadanje reprezentacije, dobit ćemo samo suspenzije, Kodru i prijatelje, bojkote, pisma, batine za Velida Spahu, itd. itd.

Ja sam ovdje danima prije svega ovog, pa i mjesecima, upozoravao da je Emir konfliktna ličnost i da je sklon stvaranju neprijatelja. Al' tad se to nije smjelo govoriti jer je "Spaha kralj", "Samo oštro i u kost".

Dovoljno je samo da odete na dio ove teme gdje se par ljudi zgražavalo na ono njegovo šamaranje igrača Borussie Dortmunda i pitalo - "Šta ako ovo uradi na SP-u", ali su nas uvjeravali da se tako igra kapitenski, grize u žaru borbe, itd.
tako nekako, savez i jeste pocetak i kraj price, odnosno kakva oni pravila usvoje, takve posljedice i budu.
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#1787 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Janjicar »

U audio snimku komentatora BHT-a Velida Spahe koji je postavljen na YouTubu, u kojem Spaho govori o tuči u svlačionici reprezentacije BiH između kapitena Emira Spahića i još “nekoga”, portal Ljiljan.ba saznaje ko su još bili akteri tuče.

Prema našim izvorima iz reprezentacije BiH, Emir Spahić je nasrnuo na Vedada Ibiševića koji mu je, navodno prigovorio zbog loše igre.

U odbranu Vede stali su Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić i spriječili su veći incident.

Prema nepotvrđenim informacijama, Spahić se htio obračunati i s komentatorom BHT-a Igorom Kristićem.

Saznajemo, kako kapiten Emir Spahić, ima ignorantski odnos prema mlađim igračima, posebno novajlijama Izetu Hajroviću, Tinu Sušiću.
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#1788 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Janjicar »

It_is_a_Leclerc wrote:
The 51st State wrote:lecler, nisu samo medjuljudski odnosi u pitanju, nemogucnost provodjenja autoriteta usljed jeftinim populizmom opcinjenog naroda likom i djelom emira spahica je ogrooooomaaaan problem. uostalom, vidjeces poslije svjetskog kad novinari, koji su odavno nadrkani na njega, pocnu da iznose prljavstinu.
Ja nemam problem s tim. Smatram da, ukoliko je tačno da je Emir Spahić generisao neku negativnu atmosferu u reprezentaciji, taj problem treba da riješi savez koji ga je poslao u Brazil, i Safet Sušić, ako planira biti selektor. Od medijskog svršavanja na raspadanje reprezentacije, dobit ćemo samo suspenzije, Kodru i prijatelje, bojkote, pisma, batine za Velida Spahu, itd. itd.

Ja sam ovdje danima prije svega ovog, pa i mjesecima, upozoravao da je Emir konfliktna ličnost i da je sklon stvaranju neprijatelja. Al' tad se to nije smjelo govoriti jer je "Spaha kralj", "Samo oštro i u kost".

Dovoljno je samo da odete na dio ove teme gdje se par ljudi zgražavalo na ono njegovo šamaranje igrača Borussie Dortmunda i pitalo - "Šta ako ovo uradi na SP-u", ali su nas uvjeravali da se tako igra kapitenski, grize u žaru borbe, itd.
Upravo tako. Ja uvijek pisao da on nije nikakav vodja ali odmah nisi patriota i nemas pojma sta je reprezentacija a sad se svi zgrazavaju nad njim.
Jedva cekam da ovo sve izadje na vidjelo i da se zna ko je krivac i sta se desilo.
Zasto Kolasinac nije igrao ? Je li stvarno bilo sukoba izmedju Vede i Spahica ? sve to lijepo razjasniti, ko je kriv nek ostane van reprezentacije i prica gotova.
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#1789 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by BegA_ »

Janjicar wrote:
U audio snimku komentatora BHT-a Velida Spahe koji je postavljen na YouTubu, u kojem Spaho govori o tuči u svlačionici reprezentacije BiH između kapitena Emira Spahića i još “nekoga”, portal Ljiljan.ba saznaje ko su još bili akteri tuče.

Prema našim izvorima iz reprezentacije BiH, Emir Spahić je nasrnuo na Vedada Ibiševića koji mu je, navodno prigovorio zbog loše igre.

U odbranu Vede stali su Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić i spriječili su veći incident.

Prema nepotvrđenim informacijama, Spahić se htio obračunati i s komentatorom BHT-a Igorom Kristićem.

Saznajemo, kako kapiten Emir Spahić, ima ignorantski odnos prema mlađim igračima, posebno novajlijama Izetu Hajroviću, Tinu Sušiću.
Kreten. K'o da mu je babovina. Nadam se da mu je tekma protiv Nigerije zadnja u nacionalnom dresu.
obuzdan
Posts: 312
Joined: 03/12/2013 14:33

#1790 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by obuzdan »

Edin H. wrote:
The 51st State wrote:
Edin H. wrote:Ma da rijesi se Spahe, bas imamo boljega na toj poziciji :razz:
kolasinac, arslanagic ako bude htio, cocalic (bas njegov tip stopera), zukanovic, sunjic, pa ne bi se reklo bas da su alternative sirmasne....
Stipu to ba, uvijek krpimo odbranu, kolasinac je lijevi bek, od ostalih ni jedan nije ni blizu Spahe, kiks igraci.

Znam ja da se Spahi, prije svega zbog godina priblizilo da se oprosti od reprezentacije, a sa godinama izgubis brzinu, pa pocnes i grijesiti, ali frajer je klasa za sve pobrojane, sto uostalom govori i njegova karijera i klubovi za koje je igrao.

Bas se naigrao, nema sta!
User avatar
Dirty_Eastwood
Posts: 120
Joined: 11/01/2011 21:22

#1791 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Dirty_Eastwood »

Treba kadabahiji se zahvaliti i pokazati izlazna vrata...
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1792 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by The 51st State »

i to na vedu, dobrog duha reprezentacije, e to je govno nadmeno.
sumirprimus
Posts: 81737
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1793 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by sumirprimus »

It_is_a_Leclerc wrote:
Kako sam i rekao na svaki upis o tzv. klanu, ako i ima problema, radi se o međuljudskim razmiricama koje su normalne i logične u svakom kolektivu. Samo taj dio očito niste pročitali. Razumijem i to. Niste imali vremena. Valjalo je upregnuti vijuge i smisliti ovo:

"Masa je spremna i čeka. Samo treba uprti prst u krivca".

:wink:

Al' dobro. Ja nisam jedan od tzv. "navijača" koji navija da se sve raspadne, tako da - samo pravo. :thumbup:
eto ti si...
.doduse,jesi prije sp-a predivdjo mrku kapu za nas,max tri boda(sad je i to vjerovatno preoptimisticno)i bio kolko tolko objektivniji za razliku od nas vecine,al jebiga,zar je nerealno bilo ocekivat minimum 4 boda i prolaz..al tada nismo znali,u kojoj mjeri su ovi popucali,i bas zato i jeste sok,jer vecina nije bila spremna na ovakav razvoj situacije,jedno je izgubi i ispast,a sasvim nesto drugo raspast se...i razumijem sve one koji su nesto znali a sutili zarad atmosfere,eto sp je veceras za nas zavrseno,pa bujrum momci ko sta zna,vrijeme je da se pocisti...
ne navijam ni ja care moj da se sve raspadne,nego da se ocisti konacno situacij,godinama ima prica i pricica,ako ko sta ima nek kaze,ko je krivac za ovakvu atmosferu?pape svakako ide,a problema je vidljivo je bilo i prije papeta...
nismo mi jedni drugima neprijatelji,navjamo za istu repku,samo sto nam se razlikuju misljenja u vezi nacina na koji treba rijsit ovu situaciju,a na zadovoljstvo svih nas i momaka koji igraju...
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#1794 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by the_stick »

Janjicar wrote:
U audio snimku komentatora BHT-a Velida Spahe koji je postavljen na YouTubu, u kojem Spaho govori o tuči u svlačionici reprezentacije BiH između kapitena Emira Spahića i još “nekoga”, portal Ljiljan.ba saznaje ko su još bili akteri tuče.

Prema našim izvorima iz reprezentacije BiH, Emir Spahić je nasrnuo na Vedada Ibiševića koji mu je, navodno prigovorio zbog loše igre.

U odbranu Vede stali su Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić i spriječili su veći incident.

Prema nepotvrđenim informacijama, Spahić se htio obračunati i s komentatorom BHT-a Igorom Kristićem.

Saznajemo, kako kapiten Emir Spahić, ima ignorantski odnos prema mlađim igračima, posebno novajlijama Izetu Hajroviću, Tinu Sušiću.
who the fuck is portal ljiljan.ba i ko su njihovi izvori???

istinita prica...

mjesto radnje: lokal u jednom hercegovackom gradicu
vrijeme radnje: sad za vikend - drugo poluvrijeme utakmice ARG-IRN

govori jedan cikica drugome "jest majke mi, messi rek'o selektoru... ili ja ili tevez... nesto su se njih dvojica zakacili i ne podnose se... itd. itd."

s obzirom da je 99% novinarskih izvora ovog tipa, ja u ove price apsolutno ne vjerujem... sta nasi mozgovi mogu iskontruisati, to vise ni pas s maslom ne moze pojesti... dakle, nama je sada izvor Spaho, koji govori da je nesto cuo od 'nekoga ko je bio dolje', ali nije siguran da je to tacno... zakljucak - sve je 100% istina... Spaho jos usput van bilo kakvog konteksta kaze 'ko te jebe, ko si?'... zakljucak - to je Spaha rekao Susicu... cjelokupni zakljucak i naslov na portalima - Spaho (koji je u Brazilu kao komentator cjelokupnog prvenstva i nema puno dodirnih tacaka sa taborom reprezentacije) nesvjesno otkrio probleme u reprezentaciji... da nije zalnosno, mozda bi bilo smijesno...
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1795 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Havatar »

Prema našim izvorima iz reprezentacije BiH, Emir Spahić je nasrnuo na Vedada Ibiševića koji mu je, navodno prigovorio zbog loše igre.

U odbranu Vede stali su Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić i spriječili su veći incident.

Prema nepotvrđenim informacijama, Spahić se htio obračunati i s komentatorom BHT-a Igorom Kristićem.

Saznajemo, kako kapiten Emir Spahić, ima ignorantski odnos prema mlađim igračima, posebno novajlijama Izetu Hajroviću, Tinu Sušiću.

Loša atmosfera u reprezantaciji djelimično je uticala na rezultat. A nesloga koja vlada ide u prilog činjenici da će Safet Sušić izvesti izmijenjeni sastav protiv Irana danas u 18 sati.

Iskreno se nadamo da će ovakve situacije u narednom periodu biti prevaziđene i da se neće isticati lični interesi kao ni “bosovi” u državnom dresu, jer narod BiH to ne zaslužuje.

Zasto bi igrao Kolasinac koji se stao u odbranu Vede., ne moze jer neda Spahic
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1796 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Havatar »

palermo wrote:
sumirprimus wrote:
palermo wrote:
Uzalud ti je jarane, i gol što su nam poništili je regularnoi poništne, čisti ofsajd bio.....ko nije vidio da je ofsajd ,ćorav je kod očiju
ne zajebaji,cist go nam je ponisten,ofsajda nije bilo...direktno utico na krjanji rezultat,sudice ovcama na novom zelandu odsad...
ovo je drugi par opanaka, i skretanje sa stvarnih problema koje imamo u repki...
Pa, mislim, toliko ste se upeli da kažete da nije bilo faula, da to postaje smiješno. Čak je i onaj novozeladnski pastir stavio pišću u usta da ga svira, i sve gledao u pomoćnog........

Jeste, drugi je par opanaka Spaha kao ličnost, od ovog faula, koji bi se u 80 % slučajeva svirao...
I da je blo faula samo 1 od 10 sudija to svira tako da je prica o tome izlisna.
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#1797 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Janjicar »

the_stick wrote:
Janjicar wrote:
U audio snimku komentatora BHT-a Velida Spahe koji je postavljen na YouTubu, u kojem Spaho govori o tuči u svlačionici reprezentacije BiH između kapitena Emira Spahića i još “nekoga”, portal Ljiljan.ba saznaje ko su još bili akteri tuče.

Prema našim izvorima iz reprezentacije BiH, Emir Spahić je nasrnuo na Vedada Ibiševića koji mu je, navodno prigovorio zbog loše igre.

U odbranu Vede stali su Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić i spriječili su veći incident.

Prema nepotvrđenim informacijama, Spahić se htio obračunati i s komentatorom BHT-a Igorom Kristićem.

Saznajemo, kako kapiten Emir Spahić, ima ignorantski odnos prema mlađim igračima, posebno novajlijama Izetu Hajroviću, Tinu Sušiću.
who the fuck is portal ljiljan.ba i ko su njihovi izvori???

istinita prica...

mjesto radnje: lokal u jednom hercegovackom gradicu
vrijeme radnje: sad za vikend - drugo poluvrijeme utakmice ARG-IRN

govori jedan cikica drugome "jest majke mi, messi rek'o selektoru... ili ja ili tevez... nesto su se njih dvojica zakacili i ne podnose se... itd. itd."

s obzirom da je 99% novinarskih izvora ovog tipa, ja u ove price apsolutno ne vjerujem... sta nasi mozgovi mogu iskontruisati, to vise ni pas s maslom ne moze pojesti... dakle, nama je sada izvor Spaho, koji govori da je nesto cuo od 'nekoga ko je bio dolje', ali nije siguran da je to tacno... zakljucak - sve je 100% istina... Spaho jos usput van bilo kakvog konteksta kaze 'ko te jebe, ko si?'... zakljucak - to je Spaha rekao Susicu... cjelokupni zakljucak i naslov na portalima - Spaho (koji je u Brazilu kao komentator cjelokupnog prvenstva i nema puno dodirnih tacaka sa taborom reprezentacije) nesvjesno otkrio probleme u reprezentaciji... da nije zalnosno, mozda bi bilo smijesno...
Zasto Emir ne dodje do Kolasinca kada je dao sam sebi autogol da ga ohrabri ? kapiten bi valjda to trebao da uradi saigracu.
Zar Kapiten onako treba da grijesi u odlucujucoj utakmici ? A o taborima se prica vec duze vrijeme tako da ne treba Velid Spaho da mi otvara oci mogu i ja sabrt dva i dva.
Zasto Kolasinac nije igrao u drugoj utakmici ?
itd itd.
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#1798 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Alfa_Ze »

zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#1799 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by zlajapravaraja »

Spahicu, majku ti jebem prodanu.
obuzdan
Posts: 312
Joined: 03/12/2013 14:33

#1800 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by obuzdan »

Havatar wrote:Prema našim izvorima iz reprezentacije BiH, Emir Spahić je nasrnuo na Vedada Ibiševića koji mu je, navodno prigovorio zbog loše igre.



U odbranu Vede stali su Sead Kolašinac i Ermin Bičakčić i spriječili su veći incident.

Prema nepotvrđenim informacijama, Spahić se htio obračunati i s komentatorom BHT-a Igorom Kristićem.
Ovo se sve desilo nakon prve utkamice, takod a sva ova prica koja se "navodno" plasira, itekako ima smisla.

Siguran sam da je 99% nas ocekivalo da ce protiv Nigerije igrati isti sastav kao protiv Argentine, s tim da ce Vedo umejsto nekoga zauzeti mjesto u prvoj postavi.

Ono sto je i vise nego ocigledno, niti Kolasinac, niti Bicakcic i Vedo, nisu uopce bili u prvih 11. Samim tim sva ova prica dobija na tezini.

Licno mislim, da se Spahicu i Susicu(i jednom i drugom) treba zahvaliti. Dzeki treba pruziti priliku(iako mislim da on s ovim desavanjima konkretno nema nista) da pokaze ste zeli...Ibricica posalti u 3 pm, a ostatak pokusati odrzati na okupu.

Za selektora treba dovesti nekog autoritativnog trenera kome niko ne smije pisnuti(Van Gaal nije na rapolaganju, nazalost :lol: ). Ne mislim da su Barbarez, Bajevi i ostali koji se spominju (s iznimkom Vahe), trenutno dobra rjesenja....
Last edited by obuzdan on 25/06/2014 13:09, edited 1 time in total.
Post Reply