Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#1 Spaha, izvini!!!

Post by dinty2 »

zaista se vidjelo koliko ga je zabolio onaj zvizduk
momak gine,voli ovu zemlju.,dobro igra.,zeli najbolje reprezentaciji...i to sve vec godinama,,,a vraca mu se onako
:( :( zaista je tuzno bilo gledati onaj momenat i slusati njegove rijeci
SPAHA CARE IZVINI ,,nismo svi kao ona neraspisana stoka,,,,nadam se da ces nam oprostiti :sad:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#2 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by zecko_kupuz »

Trebali su tog kloca nagazati i k'o zeca ga Spahiću donijeti pred noge. :D
User avatar
punk's not dead
Posts: 81
Joined: 03/12/2009 20:24
Location: Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,al' ja sam prvo rek'o ŽELJO,pa sam poslije rek'o tata

#3 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by punk's not dead »

sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#4 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by BSn »

spaha otidji, ovi te ne zasluzuju.
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#5 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by zecko_kupuz »

punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
Zar te taj postupak toliko uvrijedio? :oops: :-)
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#6 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by dinty2 »

punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
sram i stid nek te bude
IlijaLadin
Posts: 1218
Joined: 24/10/2004 23:46
Location: Soli

#7 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by IlijaLadin »

Jedan je Spaha! A ni ovih idiota, srećom, nema mnogo.

:bih:
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3351
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#8 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Dupli_skalp »

onakvim "navijačima" treba doživotno zabraniti na utakmice repke. dno dna su bili. i ne samo večeras, ali ovaj put je baš prevršilo mjeru.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#9 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Murat Sabanovic »

dinty2 wrote:zaista se vidjelo koliko ga je zabolio onaj zvizduk
momak gine,voli ovu zemlju.,dobro igra.,zeli najbolje reprezentaciji...i to sve vec godinama,,,a vraca mu se onako
:( :( zaista je tuzno bilo gledati onaj momenat i slusati njegove rijeci
SPAHA CARE IZVINI ,,nismo svi kao ona neraspisana stoka,,,,nadam se da ces nam oprostiti :sad:
jedno pitanje kolega...
sta mislis ,da li bi ti zvizdao da si bio na punom kosevu???
User avatar
punk's not dead
Posts: 81
Joined: 03/12/2009 20:24
Location: Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,al' ja sam prvo rek'o ŽELJO,pa sam poslije rek'o tata

#10 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by punk's not dead »

zecko_kupuz wrote:
punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
Zar te taj postupak toliko uvrijedio? :oops: :-)
raja je platila ulaznicu i to masno,a za to su ocekivali borbu i igru koju zasluzuju,ali kad su kola krenula nizbrdo,nema tog spahe koji bi bez salve zvizduka bio ispracen sa onog mikrofona.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#11 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Chmoljo »

eee blago Saši Papcu :mrgreen: iz kakvih je govna čovjek izašao :mrgreen:
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#12 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by snaga_znanja »

Oni koji su zvizdali Emiru Spahicu jednostavno ne zasluzuju da gledaju fudbal. Ustvari da zive! Sto je najgore covjek je ginuo na terenu! Seljaci, primitivci i sta sve jos...
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#13 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by smoki_choko »

prije da su oni zvizdali zato sto ga je sudija natjero da moli navijace da se smire. spaha je car, nema mu ravnog
mikogoago
Posts: 1182
Joined: 31/10/2009 17:33

#14 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by mikogoago »

Chmoljo wrote:eee blago Saši Papcu :mrgreen: iz kakvih je govna čovjek izašao :mrgreen:
E izgleda da si u pravu :run:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#15 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by zecko_kupuz »

punk's not dead wrote:
zecko_kupuz wrote:
punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
Zar te taj postupak toliko uvrijedio? :oops: :-)
raja je platila ulaznicu i to masno,a za to su ocekivali borbu i igru koju zasluzuju,ali kad su kola krenula nizbrdo,nema tog spahe koji bi bez salve zvizduka bio ispracen sa onog mikrofona.
Ali na ulaznici ne piše "Garancija - 100 posto pobjeđujemo", koliko ja znam. ;-)
User avatar
bordo gandalf
Posts: 9909
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#16 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by bordo gandalf »

punk's not dead wrote:
zecko_kupuz wrote:
punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
Zar te taj postupak toliko uvrijedio? :oops: :-)
raja je platila ulaznicu i to masno,a za to su ocekivali borbu i igru koju zasluzuju,ali kad su kola krenula nizbrdo,nema tog spahe koji bi bez salve zvizduka bio ispracen sa onog mikrofona.
Kome li su samo đep napunili :-)
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#17 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Joey Tribbiani »

punk's not dead wrote:
zecko_kupuz wrote:
punk's not dead wrote:sta on glumi da baca mikrofon i nesto se kofrci na raju,on je zabavljac,a raja nije bila zabavljena veceras,zato neka bude zahvalan sto je dobio samo zvizduke sa tribina,mogla je mirne duse poletjeti koja klipaca pa ga spucati u onu rascupanu glavetinu.
Zar te taj postupak toliko uvrijedio? :oops: :-)
raja je platila ulaznicu i to masno,a za to su ocekivali borbu i igru koju zasluzuju,ali kad su kola krenula nizbrdo,nema tog spahe koji bi bez salve zvizduka bio ispracen sa onog mikrofona.
a inače spaha odredjuje cijene ulaznica i kriv je za sve pa ga treba "klipačom u raščupanu glavetinu"...dzaba sto nas je skupa s kenom spasio jos vece bruke
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#18 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by MokeQc »

Iskreno, ja sam mislio da ce dobiti aplauz, jer da nije njega bilo bilo bi bar 5:0. I inace, bez njega, ne bi nas na mapi bilo. Osim fudbala i saveza i drzave, mislim da je konacno i raja otisla u *urac...
User avatar
johnny_blazze
Posts: 888
Joined: 29/09/2009 00:27

#19 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by johnny_blazze »

neez ali problem nisu ni igraci ni selektor,bar sto se mene tice ljudi rade svoj posao kako najbolje znaju,problem su oni sto nemaju obraza i vode glavnu rijec u BH fudbalu
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#20 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by don vito »

Svakako, Spaha izvini!!!

Zasto niko nema hrabrosti da napise:
Francuzi, izvinite zbog zvizdanja vasoj himni
Tamnoputi francuski igraci, izvinite zbog majmunskog hukanja stoke sa tribina
ili ce se naci neki pametnjakovic da napise da su to zasluzili zbog Miterana, Moriona, Platinija, Napoleona...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#21 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by burek_in_space »

punk's not dead wrote: raja je platila ulaznicu i to masno,a za to su ocekivali borbu i igru koju zasluzuju,ali kad su kola krenula nizbrdo,nema tog spahe koji bi bez salve zvizduka bio ispracen sa onog mikrofona.
Da ponovim josh jednom: ko god mu je zvizhdao, neka mi se napushi one stvari, stoka debilna!
Chmoljo wrote:eee blago Saši Papcu :mrgreen: iz kakvih je govna čovjek izašao :mrgreen:
Jes', dobio chovjek priliku da mu u Shkotskoj navijachi osrednjeg kluba u evropskim okvirima jebu mater kad pogrijeshi... shupak.
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#22 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Kenan-sa »

Spahic je veliki borac,patriota,i nas najbolji igrac! zna on dobro da u svakom gradu ima debila koji su na svoju ruku ,divljaci pravi..nadam se da ce BIH sve svoje naredne domace utakmice igrati u Zenici,tamo smo mi 50% opasniji nego na Kosevu pred onako mlitavim navijacima..Vjerujem da ce i Spahic razgovarati sa Susicem o tome i da ce on u ime igraca insistirati da igramo u Zenici! nije Ciro lud sto nije htio da cuje niti za jedan drugi stadion osim Bilinog Polja!
User avatar
punk's not dead
Posts: 81
Joined: 03/12/2009 20:24
Location: Nije to bolest rijetka,nisu posljedice rata,al' ja sam prvo rek'o ŽELJO,pa sam poslije rek'o tata

#23 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by punk's not dead »

zecko_kupuz wrote:
punk's not dead wrote:
zecko_kupuz wrote:
raja je platila ulaznicu i to masno,a za to su ocekivali borbu i igru koju zasluzuju,ali kad su kola krenula nizbrdo,nema tog spahe koji bi bez salve zvizduka bio ispracen sa onog mikrofona.
Ali na ulaznici ne piše "Garancija - 100 posto pobjeđujemo", koliko ja znam. ;-)
izvini,ako moze par pitanja,jesi li ti ikad prisustvovao nekoj utakmici?jel' ti se ikad desilo da te ponesu emocije,da uopste ne mozes da kontrolises ljutnju i gnjev zbog loseg rezultata tvoje svetinje?jesi li primjetio da mu je prije tog zvizduka citav stadion skandirao ime?kako bi ti reagovao da je umjesto spahica stajao oficijelni spiker i rekao ono?bil' zaboravo da se to uopste desilo? ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by Edin H. »

Zakasnilo se sa bakljadom :oops:

Ne znam sta su cekali, da postignemo gol :roll: , umjesto da pokusamo dekocentrisati Francuze.

Zvizduk nije bio upucen Spahicu (premda su ga svi nasi reprezentativci zasluzili ukljucujuci i njega), nego sudiji koji opominje navijace. To je uvijek tako bilo i bice. Isto je bilo na mnogim utakmicama, a ovi koji preferiraju pratiti iz udobnosti svoje stolice, cini se to nisu primjetili.

Sudiji bi bolje bilo da suti, pa vidio je da gubimo :D

Nama uopste ne bi bila kazna ukoliko nam zabrane da igramo na domacem terenu, osobito ukoliko ce Pape i dalje insistirati na Kosevu.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#25 Re: SPAHA;IZVINI!!!!!

Post by leo karan »

don vito wrote:Svakako, Spaha izvini!!!

Zasto niko nema hrabrosti da napise:
Francuzi, izvinite zbog zvizdanja vasoj himni
Tamnoputi francuski igraci, izvinite zbog majmunskog hukanja stoke sa tribina
ili ce se naci neki pametnjakovic da napise da su to zasluzili zbog Miterana, Moriona, Platinija, Napoleona...
navijac zmajeva ima pravo da bude seljak za sopstvenih 40 maraka
Post Reply