Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#51 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by thea »

ako neko poznaje gospodu eminu, prenesite joj jednu poruku.

Nek bar nesto radi konkretno za bih, moze to ona.

al valja imati ideje, a sa idejama se radas nema skole koja te moze tome poduciti.
User avatar
Comandini
Posts: 229
Joined: 08/02/2012 00:13

#52 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Comandini »

.
Last edited by Comandini on 26/08/2013 12:27, edited 1 time in total.
User avatar
relativno84
Posts: 15332
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#53 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by relativno84 »

Image

Mogla bi se aaa :djidovoma:
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#54 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by gidra »

thea wrote:ako neko poznaje gospodu eminu, prenesite joj jednu poruku.

Nek bar nesto radi konkretno za bih, moze to ona.

al valja imati ideje, a sa idejama se radas nema skole koja te moze tome poduciti.
A ti malo smaraš.
Već ti je Eborg objasnio neke stvari, a u tvojim postovima se čak vidi i ljubomora.

Emina pametna i elokventna žena. Sjećam je se još od one piramide, davno nekad se prikazivalo na tv-u, gdje je kao vrlo mlada osoba 'razvalila' tadašnje intelektualce u raznim debatama.
User avatar
akcid
Posts: 1901
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#55 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by akcid »

theTruePath wrote:Emina Ganić, kćerka akademika Ejupa Ganića pravi je primjer školovane bošnjačke mladeži...

Image
User avatar
_diviSSion_
Posts: 19
Joined: 31/05/2013 16:41

#56 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by _diviSSion_ »

e jeste zavidni nehljebovici....tststs....
kakve veze gdje je rodjena.....bosnjakinja je i jos uspjesna.....i odmah se sarajlijice javljaju..."ona ovo,ona ono itd"

Emina draga: sjeti se stiha Dine Merlina i uzivaj u plodovima svog truda...

"pusti sta prica ova sica...slusaj osjecaj svoj"...

sve najbolje tebi i svim drugim pametnim i uspjesnim Bosnjacima!
Selam
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#57 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Matijevic_Vlado »

joj cirkusa ovako rano :mrgreen: :mrgreen: Image
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#58 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by mali_balon »

Pa dobro .... mislim..... tata prije rata prodao tamo neke knjige u ameriki pa i dan danas ubire tu neku lovu....naravno bio je jugosloven pa onda elitni esdeaovac i to je pomoglo jel tako i onda naravno da ce dzetic u zivotu imati sve od skole pa do pernatih jastuka i svilene postljine i samim tim moga se vrata otvaraju.
Mislim da ne bio bio "problem" da je tata zivio samo od tih knjiga, onda bi mu bio naklon do zemlje od svih nas,ali tata se je vise koristio politickim polozajem pa samim tim mi cemo mu zamjerati i praunucima.
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#59 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by zli_hordas »

Kako će ona imati bosanski akcenat rodžena u Usa odrasla u Engleskoj porijeklom iz Srbije kontam otkud njoj bosanski akcenat.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11528
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#60 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by japin_mutapi »

udrch wrote:nisam bolan ja tema, već Emina..moj post jasno ukazuje da mislim da je tema o njoj obična glupost i da nemam uopće veliko mišljenje o njoj..
što joj se babe tiče, nemam potrebe da pričam o njemu, ne sjećam se ni da sam pisao kad je bio uhapšen..
nemam neko mišljenje o njemu, ali ga poštujem jer je odradio svoje, izašao na vrijeme..
što se tiče Bošnjaka iz Sandžaka, njih jako volim..ti si mi odvratan iz drugih razloga..
:thumbup:
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#61 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by antimobbing »

-
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#62 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by kockica_kockica »

Toliko o djevojci koja nikad nije morala brinuti ni o cemu osim sto ce obuci za koju priliku...
Meni je uopce smijesno pricati o ovakvim likovima....

Iz nekih njenih izjava i ovogodisnjeg tragicnog SFF-a mogu zakljuciti da nije dorasla funkciji koju je dobila na osnovu veza svoga oca...
nisam_ni_ja
Posts: 105
Joined: 05/12/2012 17:59

#63 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by nisam_ni_ja »

It_is_a_Leclerc wrote:Hajmo za početak ponoviti padeže, jer ovo je već sramota... :zzzz:
Ako misliš na naslov teme, tu nema greške. Na srpskom je pravilno napisati "baba".
neocekivana_sila
Posts: 558
Joined: 22/09/2005 13:48

#64 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by neocekivana_sila »

http://filmfactory.ba/faculty/faculty.html

a sta je ovo, ako nije za Bosnu?
NNNN
Posts: 301
Joined: 26/03/2013 08:42

#65 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by NNNN »

kockica_kockica wrote:Toliko o djevojci koja nikad nije morala brinuti ni o cemu osim sto ce obuci za koju priliku...
Meni je uopce smijesno pricati o ovakvim likovima....

Iz nekih njenih izjava i ovogodisnjeg tragicnog SFF-a mogu zakljuciti da nije dorasla funkciji koju je dobila na osnovu veza svoga oca...
:thumbup:

odron
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#66 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by alphonse kauders »

Šta se ovdje curi tačno zamjera - što joj je otac Ejub? što ima akcenat kad priča?

Mislim, generalno imam i sam averziju prema razmetanjima bogatih ljudi i medijskim forsiranjem ljudi sa zanimanjima koji ničemu ne koriste i bez kojih bi čovječanstvo lako moglo opstati, ali ova tema je izgleda za neselektivno pljuvanje cure sa argumentima tipa "vidi joj glave".

Ok, malo snobovski diva-like izgleda njena pojava , vjerovatno se cura kreće u tim krugovima i smatra to normalnim, ali zar je to razlog da se sad ispituje njeno porijeklo i blati njeno obrazovanje, jezik, otac itd?

Fakat, još nisam skontao šta je to Emina grdno zgriješila da se o njoj toliko piše? :roll:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#67 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by fantom slobode »

Ja ne kontam koji su razlozi da se tema ostavi otvorena...

i sad pogledah...cuj pdf politika...svasta.
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#68 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by iTo »

Oliva prava, samo jos da nadje kakvog Popaja...
Image
guruman
Posts: 295
Joined: 27/05/2011 12:39

#69 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by guruman »

Svaki cigo svoga konja hvali! Trivijalno je raspravljati o nekoj tamo babinoj ćerci,nama tu nikakvog kvalitetnog rada ni dometa,osim pokušaja nametanja ovoj javnosti po receptu nahrupjelog ljudstva sa istoka,željno novca i položaja.Ja kome će nego priglupim bošnjama koji se nimalo ne stide položaja u kome se nalaze.Priče tipa "okolo ničega" su vrsta promocija "nikoga za ništa",tamburanja i filmašenja na iskamčenim društvenim sredstvima u ime nekakve kulture,floskule nametnute kao "tema dana" .Niđe veze sa stvarnošću,kojom smo okruženi,izgubljenih i pregaženih bošnja za koje niko ne haje.
Nigdje rada i rezultata a jesti se mora.Al hočeš! Hljeba ima samo za politologe,povjesničare,hođe i efendije,sociologe i društvene radnike,pravnike i književne misloice,sekretare i sekretarice,stručne saradnike,predsjednile i dopredsjednike,uvažene članove odbora i drugih izmišljenih mjesta i položaja.I svi ti nametnici po glavi jednog "Alije Sirotanovića".Nema te više Alija.........
Jadno je ovo sve do besvijesti,uzorak propalog života i karikatura od ljudske izopaćenosti.Eto sad se može nastaviti priča o
babi i njegovoj ćerci.
User avatar
Brisbane
Posts: 742
Joined: 07/09/2007 04:03

#70 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Brisbane »

Imam ja konkretno pitanje:
1) Nek mi neko napise i stavi link (za smjer i opis kolegija) sta jeEmina konkretno zavrsila na Oxfordu ?

Svako ko je studirao vani, a nesto je vrijedio je nasao posao i ostao. Vremenom i jako puno napredovao. Ako nista drugo, jer plate na kvalitetnim mjestim npr. u UK i Bosni su 10:1. Patriotizam i ostale ublehe su da fukari bude lakse....
User avatar
sinuhe
Posts: 11484
Joined: 03/06/2011 11:33

#71 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by sinuhe »

Eto jos jedna stvar koju mora nekako opravdati :lol:
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#72 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by njonjica »

Krushna mrva wrote:
theTruePath wrote:Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Emina Ganić, kćerka akademika Ejupa Ganića pravi je primjer školovane bošnjačke mladeži. Javnosti je postala bliže poznata poslije njenog angažiranja u slučaju hapšenja njenog oca. Inače, Emina je rođena u Americi, studije završila u Engleskoj i odmah po završetku studija, 2001. godine, radila kao savjetnica specijalnog predstavnika generalnog sekretara Vijeća Evrope u BiH. Od 2004. godine radi za Sarajevo film festival, a prije tri godine postala je njegova izvršna direktorica.

Zvonko Marić, voditelj i urednik emisije “U škripcu” na tv Alfa je ugostio ovu mladu intelektualku

http://www.youtube.com/watch?list=UUJIn ... WNX_Cru6L0
Je li to ona kcerka Jugoslovena koji je jadnog Slobu strpao u umobolnicu, a i danas ponosno zivi u Slobinoj kuci? :skoljka: :evil:
Da, to je ona.
Ljude iz FBiH njeno skolovanje je kostalo 450 000 km.
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#73 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by thea »

nadam se da emina placa porez na svoju placu, jer joj sad valja vratiti debelu stependiju :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#74 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by dječak sa šibicama »

Bosnjacka princeza :oops:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#75 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by udrch »

thea wrote:nadam se da emina placa porez na svoju placu, jer joj sad valja vratiti debelu stependiju :D
nešto te zajebala, već je više nego očito..
Locked