Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#1 Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by theTruePath »

Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Emina Ganić, kćerka akademika Ejupa Ganića pravi je primjer školovane bošnjačke mladeži. Javnosti je postala bliže poznata poslije njenog angažiranja u slučaju hapšenja njenog oca. Inače, Emina je rođena u Americi, studije završila u Engleskoj i odmah po završetku studija, 2001. godine, radila kao savjetnica specijalnog predstavnika generalnog sekretara Vijeća Evrope u BiH. Od 2004. godine radi za Sarajevo film festival, a prije tri godine postala je njegova izvršna direktorica.

Zvonko Marić, voditelj i urednik emisije “U škripcu” na tv Alfa je ugostio ovu mladu intelektualku

http://www.youtube.com/watch?list=UUJIn ... WNX_Cru6L0
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by It_is_a_Leclerc »

Hajmo za početak ponoviti padeže, jer ovo je već sramota... :zzzz:

Svijetli primjeri su mladi i obrazovani Bošnjaci koji su iškolovali njihovi roditelji na nekoj bosanskoj crkavici, a ne neka djeca ratnih profitera koja od rođenja hržu iz punih jasli.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by nosara »

Red karpet na politici... :lol:
User avatar
rajvoSa0
Posts: 398
Joined: 02/02/2013 14:05
Location: Ciglane ;)

#4 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by rajvoSa0 »

Jedan član moje porodice je blizak sa Eminom, pa mogu reći nešto iz prve ruke.

Djevojka je izuzetno pametna, radi odgovoran posao, uvijek je bila odlična u svemu što je radila.. kvalitet se vidi. Međutim nju je imao ko gurati. Nju je imao ko posavjetovati..

Dakle, njen kvalitet ne osporavam ni NAJMANJE, ali konkretno znam bar petero djece iz običnih bosanskih porodica, koji su se probili bez igdje ikoga da ih progura. Takođe otišli na zapad, završili fakultete, bili najbolji od najboljih a roditelji su im običan, da tako kažem puk.. bosanski prosjek.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#5 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by theTruePath »

It_is_a_Leclerc wrote:Hajmo za početak ponoviti padeže, jer ovo je već sramota... :zzzz:

Svijetli primjeri su mladi i obrazovani Bošnjaci koji su iškolovali njihovi roditelji na nekoj bosanskoj crkavici, a ne neka djeca ratnih profitera koja od rođenja hržu iz punih jasli.
tebi je svako ratni profiter
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#6 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by uglavnomja »

kakve veze ona ima s bosnom?
rodjena u usa, skolovana u engleskoj, babo joj iz srbije ... ''je li se to bosnjastvo stice otimanjem tudjeg :roll:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#7 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Baltazar_khan »

SFF je pao qrcu za uši otkako je ona neki izvršni direktor. ubleha!
User avatar
Kaćunak
Posts: 746
Joined: 09/06/2010 00:27

#8 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Kaćunak »

Ejup Ganic je strasan naucnik.
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#9 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Bronco_Billy »

Baltazar_khan wrote:SFF je pao qrcu za uši otkako je ona neki izvršni direktor. ubleha!
Dje su pare


TaPaTalk Desire HD
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#10 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Krushna mrva »

theTruePath wrote:Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Emina Ganić, kćerka akademika Ejupa Ganića pravi je primjer školovane bošnjačke mladeži. Javnosti je postala bliže poznata poslije njenog angažiranja u slučaju hapšenja njenog oca. Inače, Emina je rođena u Americi, studije završila u Engleskoj i odmah po završetku studija, 2001. godine, radila kao savjetnica specijalnog predstavnika generalnog sekretara Vijeća Evrope u BiH. Od 2004. godine radi za Sarajevo film festival, a prije tri godine postala je njegova izvršna direktorica.

Zvonko Marić, voditelj i urednik emisije “U škripcu” na tv Alfa je ugostio ovu mladu intelektualku

http://www.youtube.com/watch?list=UUJIn ... WNX_Cru6L0
Je li to ona kcerka Jugoslovena koji je jadnog Slobu strpao u umobolnicu, a i danas ponosno zivi u Slobinoj kuci? :skoljka: :evil:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#11 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by de balzac »

Krushna mrva wrote:
theTruePath wrote:Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Emina Ganić, kćerka akademika Ejupa Ganića pravi je primjer školovane bošnjačke mladeži. Javnosti je postala bliže poznata poslije njenog angažiranja u slučaju hapšenja njenog oca. Inače, Emina je rođena u Americi, studije završila u Engleskoj i odmah po završetku studija, 2001. godine, radila kao savjetnica specijalnog predstavnika generalnog sekretara Vijeća Evrope u BiH. Od 2004. godine radi za Sarajevo film festival, a prije tri godine postala je njegova izvršna direktorica.

Zvonko Marić, voditelj i urednik emisije “U škripcu” na tv Alfa je ugostio ovu mladu intelektualku

http://www.youtube.com/watch?list=UUJIn ... WNX_Cru6L0
Je li to ona kcerka Jugoslovena koji je jadnog Slobu strpao u umobolnicu, a i danas ponosno zivi u Slobinoj kuci? :skoljka: :evil:

jeste :skoljka: :oops: :evil:
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#12 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by thea »

Emina vs Bosna vs Propali SFF
Last edited by thea on 26/08/2013 00:31, edited 1 time in total.
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#13 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by udrch »

nosara wrote:Red karpet na politici... :lol:
ja za ovih nekoliko godina nisam haman otvorio nijednu temu..
ali ovaj lik svaki dan mora bar po jednu ovakvu, kapitalnu..
tesanj
Posts: 663
Joined: 23/11/2010 23:03

#14 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by tesanj »

Jel udata :mrgreen:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#15 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Krushna mrva »

udrch wrote:
nosara wrote:Red karpet na politici... :lol:
ja za ovih nekoliko godina nisam haman otvorio nijednu temu..
ali ovaj lik svaki dan mora bar po jednu ovakvu, kapitalnu..
Jesi li se ti udostojio od toliko mlacenja prazne slame po forumu i jednom uzet na zub Eminu ili babuku joj?
Bolje baljezgat o Siriji i Egiptu, jelde? :thumbup:
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#16 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by udrch »

ne mogu doći na red od tebe..ti si dežurni baljezgator..
User avatar
thea
Posts: 1166
Joined: 04/10/2011 23:05

#17 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by thea »

emini mogu vjerovati samo oni koji ne poznaju tjelesni govor, i oni koji su manje obrazovani.
a moze brate pricati na kvadrat, a poznato je da oni koji puno govore obicno nista ne rade.

emina draga, imas cijelu godinu da popravis SFF
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#18 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Krushna mrva »

udrch wrote:ne mogu doći na red od tebe..ti si dežurni baljezgator..
Nisam ni mislio da si ih se ikad dotakao.
Kako i bi? Babo joj je siva eminencija stranke ti, moze da udari po prstima da ne znas odakle dolazi. I vidi majku mu... "moj" Sandzaklija.
Ali znas nesta na drugoj temi meni prebacivat u vezi Sandzaklija. Nevjerivatno ste niski, ta SDA vas je totalno izoblicila, bolje bi ti bilo da se drzis svog Podrinja, to mescini dobro poznajes
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#19 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Krushna mrva »

thea wrote:emini mogu vjerovati samo oni koji ne poznaju tjelesni govor, i oni koji su manje obrazovani.
a moze brate pricati na kvadrat, a poznato je da oni koji puno govore obicno nista ne rade.

emina draga, imas cijelu godinu da popravis SFF
Skroz si u pravo ovo sto si napisala, fin opis. Ali ima tu i dalje i sire od aspekta sposobnosti, to je ono najgore
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#20 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by udrch »

nisam bolan ja tema, već Emina..moj post jasno ukazuje da mislim da je tema o njoj obična glupost i da nemam uopće veliko mišljenje o njoj..
što joj se babe tiče, nemam potrebe da pričam o njemu, ne sjećam se ni da sam pisao kad je bio uhapšen..
nemam neko mišljenje o njemu, ali ga poštujem jer je odradio svoje, izašao na vrijeme..
što se tiče Bošnjaka iz Sandžaka, njih jako volim..ti si mi odvratan iz drugih razloga..
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#21 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Eborg »

Sjajna djevojka/žena s obzirom na sposobnosti ali ima tu porodičnu mrlju. Ipak, treba biti pošten i razgraničiti je od oca, tako da je ne bih stavljao pod neku stigmu, mogla je komotno landarati mudima, praviti belaje i vozati skupa auta kao Branković junior i ostatak ekipe ali je ipak uložila trud u obrazovanje.

Ono što je meni interesantno je da je rođena u SAD-u gdje je završila osnovnu i srednju školu, fakultet u Engleskoj a opet taj isti engleski govori sa izraženim bosanskim akcentom sa minimalnom primjesom britanskog. :)
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#22 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by theTruePath »

Eborg wrote:Sjajna djevojka/žena s obzirom na sposobnosti ali ima tu porodičnu mrlju. Ipak, treba biti pošten i razgraničiti je od oca, tako da je ne bih stavljao pod neku stigmu, mogla je komotno landarati mudima, praviti belaje i vozati skupa auta kao Branković junior i ostatak ekipe ali je ipak uložila trud u obrazovanje.

Ono što je meni interesantno je da je rođena u SAD-u gdje je završila osnovnu i srednju školu, fakultet u Engleskoj a opet taj isti engleski govori sa izraženim bosanskim akcentom sa minimalnom primjesom britanskog. :)
sta je tu interesantno
Sandzack
Posts: 3
Joined: 19/08/2013 14:18

#23 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Sandzack »

theTruePath wrote:sta je tu interesantno
a kako tebi majstore ide bosanski? sto ovo slepas malo?


radis ti sta gore u svedskoj, ili samo dangubis po forumu? de bolan, prihvati se kakvog posla i ne baljezgaj vise..
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#24 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by theTruePath »

Sandzack wrote:
theTruePath wrote:sta je tu interesantno
a kako tebi majstore ide bosanski? sto ovo slepas malo?


radis ti sta gore u svedskoj, ili samo dangubis po forumu? de bolan, prihvati se kakvog posla i ne baljezgaj vise..
mali popusti,sta si se napalio toliko..i ciji si ti troll? izaci s pravim nickom
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#25 Re: Emina Ganić, kćerka dostojna svoga baba

Post by Krushna mrva »

Eborg wrote:Sjajna djevojka/žena s obzirom na sposobnosti ali ima tu porodičnu mrlju. Ipak, treba biti pošten i razgraničiti je od oca, tako da je ne bih stavljao pod neku stigmu, mogla je komotno landarati mudima, praviti belaje i vozati skupa auta kao Branković junior i ostatak ekipe ali je ipak uložila trud u obrazovanje.

Ono što je meni interesantno je da je rođena u SAD-u gdje je završila osnovnu i srednju školu, fakultet u Engleskoj a opet taj isti engleski govori sa izraženim bosanskim akcentom sa minimalnom primjesom britanskog. :)
:-) fakat Top lista Nadrealista. Ulaze u sebe i zato je treba respektovati? :lol:
Od tolikog ulaganja kako joj se ne omaknu da ulozi u neku nekretninu pa da izadje iz Slobine kuce? :oops:
Sto joj se ne omace nekakav mjerljiv uspjeh pa da se i mi, sto vidimo da je car go, da se i mi malo odusevimo?!
Nemoj ba suplje nemoj matere ti, nemoj Allaha ti!
Locked