Elvir Lakovic - LAKA

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
krmenadla
Posts: 92
Joined: 06/04/2008 13:58

#676 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by krmenadla »

mosfet wrote: Stvarno čudno da neko misli da je njegova priča neki navježban trik... Laka nije čovjek sa estrade i ti estradni fazoni ne važe za njega, on ne izmišlja afere o sebi i poslije ih plasira u tabloide, nema neki osmišljeni marketing kojim se prodaje, on je jednostavno onakav kakav jeste. Zar je to teško ukapirati?
Šta reče (podvučeno) pa osta' živ? :lol:

Laka je bezze, samo će ti se kazati za koju sedmicu/mjesec kad ga prokužiš.
I ja bijah mišljenja da je kul dok ne se ne uvjerih kako stvari stoje nakon njegovog 10-tog jednoličnog intervjujčića i konstantno istog batrganja.
Počeo me pravo nervirati jer je psihozna osoba i ima dijagnozu, a u tome nema ama baš ništa KUL kako ti misliš.
Ddur
Posts: 114
Joined: 11/12/2006 16:16

#677 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Ddur »

User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#678 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by ladyblue18 »

Ddur wrote:Evo spota za Pokušaj
http://www.sarajevo-x.com/clanak/080422117
:shock: speechless :D
odavno se nisam ovako prijatno necemu iznenadila, stvarno nisam ocekivala nista posebno...
ali ono sto mi je narocito drago je sto je jako dobro predstavio BiH :lol: :lol: :lol: :lol: :D :thumbup:
Go Laka!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#679 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by mIRCerka »

zuna wrote:moj grad
jelde nas je brena trebala ... :D sa onom mi mi mi :dance: :dance: mi mi mi :lol: :lol: mile voli disko :dance: disko ;-) as ja kolo sumadisko . de´ba pokri se po usima dok te nije ko osunetijo :lol: :lol:
de ba ti malo ba spusti loptu i bez pokusaja shukanja na nacio osnovi ba dok nije ba mirci skontala ba da ti posalje ba zvanicno upozorenje ba...
_ferhat_
Posts: 17
Joined: 06/07/2003 00:00
Contact:

#680 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by _ferhat_ »

Ddur wrote:Evo spota za Pokušaj
http://www.sarajevo-x.com/clanak/080422117

Ovi sto sreu protiv Lake neka se malo zapitaju sami o sebi i svojim navikama i ukusima...laka je kralj i to morate znati...a ja se smijem zaklet da je top% na eurosongu zagaraNTOVANO.


A sto se tice spota, genijalan je...pravi prikaz evrovizije - cirkus- i to je ono sto ce laku dovesti do dobrog rezultata....covjek se sa njima samo zajebava
User avatar
perfect_guy
Posts: 6509
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#681 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by perfect_guy »

Ddur wrote:Evo spota za Pokušaj
http://www.sarajevo-x.com/clanak/080422117
jel iko slučajno na youtube, pošto ovaj nešto nije htio da mi pokrene?
s@mson
Posts: 894
Joined: 23/03/2007 10:50

#682 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by s@mson »

Spot je dobar, čak šta više...
Mislim da je ovim spotom rečeno ono što stvarno jest taj eurosong i ono što ja lično mislim o tome...
Pogodio je baš...
sl@ven
Posts: 220
Joined: 06/11/2005 17:44

#683 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by sl@ven »

spot ludilo...

ostavi ti onaj osjecaj neceg :)))

predobar majkemi
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#684 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by alphonse kauders »

Ipak mi je ovo najjača verzija:

Prvi dio: http://uk.youtube.com/watch?v=9uASSvkbcB0
Drugi dio: http://uk.youtube.com/watch?v=UYH2rmFsPhs :lol: :lol: :lol:

Luđaci :mrgreen:
User avatar
moe_syzlak
Posts: 82
Joined: 21/03/2008 12:27

#685 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by moe_syzlak »

evo citam kako mnogi pljuju po njemu po ovom forumu,,,,idiotizam.....

ocigledno nekima vokri sto predstavnik na evroviziji nije sarajlija pa pljuju po laki



GO LAKA GO LAKA


:bih:
shalaedin
Posts: 1337
Joined: 28/03/2008 00:35

#686 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by shalaedin »

Mali je originalan...
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#687 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

Bloody hell Bosnia and Herzegovina, what the devil have you done here? Without a trace of exaggeration, Pokusaj might just be the best Eurovision song by any country in five years. It's incredible - a kind of statacco Tropicalia opening that bursts into a heart-rending chorus that sounds equally like Sigur Ros and a better version of Coldplay and a 20-year-old Japanese videogame and Sabres Of Paradise, with lyrics like "I will try to kiss you and you act stupid/ I will try to wake you up and you pretend to be awake" that are touchingly universal and odd at once. It's completely different to any of the other Eurovision entries and it's brilliant.
http://www.hecklerspray.com/eurovision- ... 813316.php
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#688 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by StLouis »

perfect_guy wrote:
Ddur wrote:Evo spota za Pokušaj
http://www.sarajevo-x.com/clanak/080422117
jel iko slučajno na youtube, pošto ovaj nešto nije htio da mi pokrene?
Odlicno!! 12 bodova!! :bih:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#689 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by ladyblue18 »

bijelo_dugme wrote:
Bloody hell Bosnia and Herzegovina, what the devil have you done here? Without a trace of exaggeration, Pokusaj might just be the best Eurovision song by any country in five years. It's incredible - a kind of statacco Tropicalia opening that bursts into a heart-rending chorus that sounds equally like Sigur Ros and a better version of Coldplay and a 20-year-old Japanese videogame and Sabres Of Paradise, with lyrics like "I will try to kiss you and you act stupid/ I will try to wake you up and you pretend to be awake" that are touchingly universal and odd at once. It's completely different to any of the other Eurovision entries and it's brilliant.
http://www.hecklerspray.com/eurovision- ... 813316.php
auuu :D
btw kaze jos "but we want Elvir Lakovic Laka to win Eurovision more than anything. Current Eurovision betting odds - 20/1 " :-)
Laka, Laka! :bih: :D
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#690 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Umjetnik a »

LAKA sigurno pobjeđuje
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#691 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by StLouis »

Laka me pomalo podsjeca na Davora Gobca :-)
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#692 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by CLIO »

Eurosong je cirkus, pa tako da mislim nema veze i ako ne pobijedi, neka ih malo ismijava . :dance: :thumbup: :bih: :dance:
User avatar
dobar_skroza
Posts: 9
Joined: 20/03/2008 01:36

#693 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by dobar_skroza »

Laka je bez sumnje jedan od rijetkih talenata danasnje muzicke i uopste umjetnicke scene na Balkanu. Ne samo njegova muzika, nego i koreografija, video spot, je totalno originalno i bez greske odradjeno.
Koga briga za plasman na Euroviziji. Laka je vec pobijedio!
Svaka cast care!
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#694 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Sezam »

ladyblue18 wrote:
bijelo_dugme wrote:
Bloody hell Bosnia and Herzegovina, what the devil have you done here? Without a trace of exaggeration, Pokusaj might just be the best Eurovision song by any country in five years. It's incredible - a kind of statacco Tropicalia opening that bursts into a heart-rending chorus that sounds equally like Sigur Ros and a better version of Coldplay and a 20-year-old Japanese videogame and Sabres Of Paradise, with lyrics like "I will try to kiss you and you act stupid/ I will try to wake you up and you pretend to be awake" that are touchingly universal and odd at once. It's completely different to any of the other Eurovision entries and it's brilliant.
http://www.hecklerspray.com/eurovision- ... 813316.php
auuu :D
btw kaze jos "but we want Elvir Lakovic Laka to win Eurovision more than anything. Current Eurovision betting odds - 20/1 " :-)
Laka, Laka! :bih: :D
samo da dodam da sam se okladio prije 2 sedmice, kada ste josh uvijek mogli naci kvotu 40/1 :bih:

Chak i na 20/1, ako pokrijete 'each way' bet, garantovano vam je 2,5 x ulog ako Laka zavrshi u prvih 4...kontajuci da cemo pokupit 12ke od susjednih zemalja, top4 je sasvim realan domet...
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#695 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

OT ali opet o Evroviziji. Jeste culi da ce Goran Bregovic gostovat u Beogradu?

Jebo sve svoje, nije Srbijanac koji ce kurac tamo!
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#696 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by zuna »

sada si me stvarno nasmijo :lol: :lol: :lol:
a sta velis o drven-grad-u :lol: :lol:
al laka gorazdak :D , :lol: :lol: il seka , moraju baciti kisobran i "tim" pokazati da su pobjedili govna , ona i sa lijeve i desne strane , izvinite , al nisam mislio na potok drinu :sad:
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#697 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by zuna »

vec na govna :D
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#698 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

zuna wrote:vec na govna :D
Proljev ili kako kazu u Gorazu Proliv :-)
User avatar
LadyBear
Posts: 324
Joined: 15/03/2008 17:56

#699 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by LadyBear »

Alfie
Posts: 1
Joined: 25/04/2008 21:46

#700 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Alfie »

Činjenica je da ima još budalaša koji znaju da provaljuju i onih kojih se zaista trude. Ali svima je jako poznato na koji originalan način on dovede mnoge u smijeh, to je dokazao na mnogim gostovanjima po raznoraznim emisijama. A za moje omiljene skeptičare jedna mala molba: uzmite vremena i pregledajte njegove nastupe...uvjeren sam da ćete se i vi nasmijati.

=)
Post Reply