Elvir Lakovic - LAKA

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
bore lee
Posts: 17
Joined: 22/01/2008 22:53

#701 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bore lee »

Laka je car,super su mu sve pjesme,samo mu brate ova evrovizijska pjesma ništa ne valja :sad: .Al zna to on garant.Ko mu inače piše tekstove?
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#702 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by metal_rules_cura »

Ako cu vec birati onda mi je ova najjaca! :-)
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#703 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Mahalac »

a kad ono bi eVrosong...srijeda jel :?:





sta su rekli amerikanci kad su videli Mariju Serifovic.....'uuuu al smo ih bombardovali'

:lol: :lol:
User avatar
Arminovski
Posts: 1236
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#704 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Arminovski »

Bilo kako bilo Elvir i Mirela ce pretstavljati NAS u POZITIVNOM svjetlu na Euroviziji i zbog toga i ako treba samo zbog toga ce da IMA moju podrsku.

Inace, do sad sam poslusao 4-5 pjesama i prijatno sam iznenadjen. Muzika je simpaticna, moderna i dosta neobicna (za ove prostore). Tekstovi dosta jednostavni ali idu uz imidz. Spotovi su fantasticni. Sad da li je to sto on radi umjetnost ili nije... zna se da za umjetnost nema univerzalne definicije niti se nesto moze svima svidjati. Ja npr ne mogu Picassova rana djela. Ako se umjetnost vrednuje po kolicini paznje koje tvoje djelo privlaci, onda je to sto on radi definitivno umjetnost.
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#705 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by vinja »

Laka je car! Odusevila sam se sa njim kada se tek pojavio na sceni prije par godina sa onom vjesticom na metli...mislim...vrh!
Na poslu ga stalno slusam, pa mi sve sto radim bude laganini... Lik je extremno pozitivan. I pametan.
Jeste ga gledali u Milijunasu na OBN-u, pita ga onaj lik sto vodi kviz (uvijek mu zaboravim ime)...Elvir Lakovic Laka...odkud taj nadimak "Laka"? Kaze on mrtav-hladan: "Pa, od Elvir!"

Bio je prosli vikend u Oxigenu, i bilo je zaista fantasticno!
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#706 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by vinja »

krmenadla wrote:Laka je totalno izgubio na svom šarmu i popularnosti, niko više i ne priča o njemu. Jednostavno, čim su ljudi vidjeli sve njegove navježbane trikove, i da i nakon 5 minuta i dalje isto priča i batrga kao i na samom početku, prošla ih je volja za njegovim likom i djelom.

S Lakom na sceni će 100% biti 4 stare bake, kao i sestra Mirela koja je iritantna skoro pa ko i on.


wow! e, vidis ja pricam o njemu godinama...i nije mi dosadio...lik je fenomenalan. i ponosna sam sto je iz BiH i sto ce da nas predstavlja... Hvala Bogu pa nas ne predstavlja neko poput tupave Hanke P., cim otvori usta da nesto kaze, mene odmah stid...unaprijed...ili da nas predstavlja morbidnjak poput merlina...? ma, suvisno je pricati sta ljudi u BiH slusaju...sami sund...debilne narodne dernjave su vrh... i zato ako TA vecina ne voli Laku - to je samo potvrda vise da se radi o kvalitetu...napokon.

ja najvise volim "Dzemper"!!!
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#707 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by metal_rules_cura »

E, pa Vinjo draga, imas pogodnu temu za godine razmisljanja. Dovoljno je to sto si progovorila o Hanki ili Merlinu. Na stranu moje licno misljenje, ali kada Laka snimi pjesme i probije se u uslovima u kojima su to radili Hanka i Merlin onda mi se javi.
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#708 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

metal_rules_cura wrote:E, pa Vinjo draga, imas pogodnu temu za godine razmisljanja. Dovoljno je to sto si progovorila o Hanki ili Merlinu. Na stranu moje licno misljenje, ali kada Laka snimi pjesme i probije se u uslovima u kojima su to radili Hanka i Merlin onda mi se javi.

Jebo te i dino vise

http://www.youtube.com/watch?v=ZUK3Y4E3O-8
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#709 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by metal_rules_cura »

Dugme... Jesi ti normalan ili normalna uopce?

Ne govorim o Merlinu kao nekom koga ja volim vec o jednom od mnogobrojnih koji su teze stvarali karijere nego bilo ko danas.
bore lee
Posts: 17
Joined: 22/01/2008 22:53

#710 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bore lee »

Jest,jest.U pravu je cura.Kad su se Hanka i Dino probijali -bilo je važno znat pjevat' i imat tekstove duže od refrena,a sad kad se Laka probijo-nije uopšte važno znat pjevat' nego imat para da snimiš cd,ili biti lijepa i gola na sceni.A Laka je tako pun,ko brod,a izgleda-kakav Bred Pit.Mora da mu je bilo sad-sad postat 'vako omiljen lik.
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#711 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#712 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by jedna »

laka mi je bio puno drazi ranije. sada ga, sto jes' - jes', ima previse. cak mi se cini da je postao pomalo "isfoliran". sigurno je da je sada dobio novu i mnogobrojnu publiku, ali je vjerovatno (istina malobrojniju) izgubio komercijalizacijom. vrijeme ce pokazati da li ce ga nova publika pratiti i u buducnosti, da nece biti prolazni trend.
a porediti laku s merlinom i hankom je, u najmanju ruku, smijesno. niti pjevaju istu vrstu muzike, niti ima bilo kakvih parametara po kojima ih se moze porediti.
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#713 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by metal_rules_cura »

Ovdje ako covjek spomene ime bilo koga drugog u temi o nekom odmah ispade da se ljudi full porede... :lol:

Covjeka je (pre)vise u medijima zato sto je predstavnik na Euroviziji i tako je bilo sa svakim proslim predstavnikom. Osim ako se ne radi o pjevacu ili pjevacici koji imaju dugogodisnju karijeru (kao sto je to slucaj bio recimo sa Harijem) svim ostalim obicno opadne publicitet poslije takmicenja.
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#714 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

metal_rules_cura wrote:Ovdje ako covjek spomene ime bilo koga drugog u temi o nekom odmah ispade da se ljudi full porede... :lol:

Covjeka je (pre)vise u medijima zato sto je predstavnik na Euroviziji i tako je bilo sa svakim proslim predstavnikom. Osim ako se ne radi o pjevacu ili pjevacici koji imaju dugogodisnju karijeru (kao sto je to slucaj bio recimo sa Harijem) svim ostalim obicno opadne publicitet poslije takmicenja.
Eh sad se i ja slazem stobom :-)
User avatar
jedna
Posts: 1033
Joined: 04/02/2004 00:00
Location: salt lake city

#715 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by jedna »

da, ali ja mislim da je imao neku svoju publiku, kojima vjerovatno nije vise tako zanimljiv. a kada nakon 3 mjeseca prestane biti interesantan i svojim novopecenim fanovima, moza ce se pokazati da taj eurosong bas i nije bio sjajan za njegovu karijeru. najgluplje mi je ono kad se laka pojavi u nekoj emisiji i onda ga voditelj pita: "laka cuo sam da ti je "crveno obuci" jedna od najdrazih pjesama?" i tad slijedi cudjenje publike u stilu "wow, laki se svidja pjesma ljube alicica". i onda on krene objasnjavat zasto voli tu pjesmu. kakva glupost, covjeku se svidja i njegova stvar. sta se ima kome pravdat. a i halid je postao globalna furka nakon sto ga je laka nahvalio, pa ni jedan "urbani" dernek ne moze proci bez "miljacke", jer to cak i laka slusa.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#716 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by mIRCerka »

jedna wrote:da, ali ja mislim da je imao neku svoju publiku, kojima vjerovatno nije vise tako zanimljiv. a kada nakon 3 mjeseca prestane biti interesantan i svojim novopecenim fanovima, moza ce se pokazati da taj eurosong bas i nije bio sjajan za njegovu karijeru. najgluplje mi je ono kad se laka pojavi u nekoj emisiji i onda ga voditelj pita: "laka cuo sam da ti je "crveno obuci" jedna od najdrazih pjesama?" i tad slijedi cudjenje publike u stilu "wow, laki se svidja pjesma ljube alicica". i onda on krene objasnjavat zasto voli tu pjesmu. kakva glupost, covjeku se svidja i njegova stvar. sta se ima kome pravdat. a i halid je postao globalna furka nakon sto ga je laka nahvalio, pa ni jedan "urbani" dernek ne moze proci bez "miljacke", jer to cak i laka slusa.
MAlo si se zeznula, Halid je odavno furka, decenijama, na dernecima svih mogucih profila...
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#717 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Umjetnik a »

Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#718

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 25/05/2015 12:26, edited 2 times in total.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#719 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by ladyblue18 »

dzemmo wrote:
Umjetnik a wrote:http://www.sarajevo-x.com/clanak/080512065

ovaj pobjeđuje
Amin
x2 :D
dobar mu onaj ves na striku :lol: :lol: :lol: :D :bih:
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#720 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Umjetnik a »

ladyblue18 wrote:
dzemmo wrote:
Umjetnik a wrote:http://www.sarajevo-x.com/clanak/080512065

ovaj pobjeđuje
Amin
x2 :D
dobar mu onaj ves na striku :lol: :lol: :lol: :D :bih:

suši se
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#721 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »

ladyblue18 wrote:
dzemmo wrote:
Umjetnik a wrote:http://www.sarajevo-x.com/clanak/080512065

ovaj pobjeđuje
Amin
x2 :D
dobar mu onaj ves na striku :lol: :lol: :lol: :D :bih:

Dobra mu seka :-)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#722 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by ladyblue18 »

User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#723 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by bijelo_dugme »


"Hello I'm Laka and I am reprezenting Bosnia and Herzegovinia"

:lol: :lol:

Nezna ime svoje drzave :lol:

Klasicni Bosanac :bih: :) :-) :lol:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#724 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by tranquil »

bijelo_dugme wrote:

"Hello I'm Laka and I am reprezenting Bosnia and Herzegovinia"

:lol: :lol:

Nezna ime svoje drzave :lol:

Klasicni Bosanac :bih: :) :-) :lol:
Ako i to nije zajebancija ili čak hommage :) vidjeti pod: "Zabranjeno pušenje", "Halid umjesto Halida", onaj Sejin govorni intro na engleskom

:lol: :bih:
User avatar
Asana
Posts: 1456
Joined: 15/12/2004 11:40
Location: Sarajevo

#725 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Asana »

Promotivni nastup u Sarajevu je bio veseo, saren, privukao paznju ali i pridobio simpatje djece ... a ova izvedba mi je nekako - suvise tamna :-?
Post Reply