Elvir Lakovic - LAKA

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
No_oNe__
Posts: 797
Joined: 21/11/2003 00:00

#1 Elvir Lakovic - LAKA

Post by No_oNe__ »

Po meni genije, za vas ...?

Svako gostovanje u emisijama, oplacem od smijeha!
Treba biti i preinteligentan da bi mogao glumiti onakvog lika kakvim se on predstavlja.
Muzika, textovi, definitivno nesto drugacije i vrijedno svake pohvale.
Spotovi umikatni kao sto je i on sam.







Ako neko ima link za neku emisiju njegovu, ili kakav snimak...
Agadafi
Posts: 43
Joined: 11/03/2005 05:13

#2

Post by Agadafi »

Pogledajte ovaj spot. Stvarno je covjek pravi umjetnik.

Laka - Punomoc


http://youtube.com/watch?v=XAqW5tdHAuI
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#3

Post by irfan2 »

treba mi punomoc ..za tvoje oci vodene ..

dobar je laka :)
User avatar
ZZZlica
Posts: 397
Joined: 17/08/2006 15:43

#4

Post by ZZZlica »

Laka je nešto najbolje što se desilo na učmalo BH estradi i to odavno...
Kao lik je presmiješan, bez da se upinje i trudi, muzika mu je autorski zrela i originalna, a tekstovi nadrealni... u istojezičnoj i široj regiji ga gotive pravo. Lično mu želim puno sreće, uspjeha i inspiracije u budućem radu, da nas opet obraduje svojom muzikom iz koje izvire dječja ljepota duše :)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#5

Post by Neelix »

:shock: :lol: meni ste smjesniji vi koji onu spodobu nazivate umjetnikom :lol:
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#6

Post by irfan2 »

brate al si sirov :D ..
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#7

Post by RIZVA »

cuo sam da je laka mason :lol:
Sit svega
Posts: 127
Joined: 22/11/2006 19:36

#8

Post by Sit svega »

Neelix wrote::shock: :lol: meni ste smjesniji vi koji onu spodobu nazivate umjetnikom :lol:
A ti si glupan, jeli ti i to smiješno :lol:
Edoxxx
Posts: 289
Joined: 25/06/2007 22:25

#9

Post by Edoxxx »

Ima li neko snimak gostovanja na hajatu ... ona emisija popodne sto ide sa onim kuharom ... aida vodi ... e neki dan je Laka gostovo ... voditeljica i kuhar se valjali od smijeha i ni ja sebi nisam mogo doci ... volio bih ponovo pogledati ako ko ima snimljeno ... ili bar link ...
strujnik
Posts: 340
Joined: 28/02/2003 00:00

#10

Post by strujnik »

:-)
Ne znam sta je Vama tu smijesno. Meni se iskreno cini da Laka nije osoba u elementu, tako da se njegovim postupcima i ne mogu smijati. Daj budite realni, mislite da bi onakve stvari radila neka normalna osoba.
A sad da je i umjetnik, ne znam sta Vama znaci muzika, ali meni je muzika umjetnost gdje se moze vidjeti glasovne sposobnosti pjevaca i njegova kreativnost, naravno tu dolazi i tekstopisci i kompozitori. Stvarno, ja nisam u Lakinoj muzici vidio nista umjetnicko.
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#11

Post by abondanzieri »

Odhebite zli jezici.Laka je legenda :kravata:
mala od skandala
Posts: 207
Joined: 10/09/2007 15:24
Location: tamo gdje je sve po mom

#12

Post by mala od skandala »

ma gospodin čovek :D
monolog
Posts: 186
Joined: 13/09/2005 08:20

#13

Post by monolog »

Laka je predobar, umjetnik pravi, samo me ponekad zivcira visok glas... Ali su mu pjesme haos, brutalne, zbunjujuce, komicne a iznad svega (barem meni) fenomenalno romanticne.
mala od skandala
Posts: 207
Joined: 10/09/2007 15:24
Location: tamo gdje je sve po mom

#14

Post by mala od skandala »

monolog wrote:Laka je predobar, umjetnik pravi, samo me ponekad zivcira visok glas... Ali su mu pjesme haos, brutalne, zbunjujuce, komicne a iznad svega (barem meni) fenomenalno romanticne.
potpisujem i romantične!
".. đe da nabavim ljubavi?" :-D
divan je ...
Peca
Posts: 91
Joined: 06/01/2007 01:24
Location: Sarajevo

#15

Post by Peca »

JEDAN JE LAKA!!!!!!! :-D
Bajko
Posts: 141
Joined: 11/03/2002 00:00

#16

Post by Bajko »

strujnik wrote::-)
Ne znam sta je Vama tu smijesno. Meni se iskreno cini da Laka nije osoba u elementu, tako da se njegovim postupcima i ne mogu smijati. Daj budite realni, mislite da bi onakve stvari radila neka normalna osoba.
A sad da je i umjetnik, ne znam sta Vama znaci muzika, ali meni je muzika umjetnost gdje se moze vidjeti glasovne sposobnosti pjevaca i njegova kreativnost, naravno tu dolazi i tekstopisci i kompozitori. Stvarno, ja nisam u Lakinoj muzici vidio nista umjetnicko.
:-) osoba u elementu??
:-) a šta je to normalna osoba??
:-) ne znas ti strujček šta je umjetnost :)
User avatar
zaphodia
Posts: 272
Joined: 30/06/2006 15:18
Location: InBeTween

#17

Post by zaphodia »

ma laka je autenticna genijalcina, sa svim ispunjenim uslovima!

komentar na nase nasminkane estradne zvijezdice i jet-setterice i njihovo pustosenje sveCkih stolova na koktelima u roku od 15 min (hayat, kod aide):

"oni imaju karmine protiv mesa"!


napokon neko bez poziranja! moja mama (gdja od 60 godina) mi dala u zadatak da, gdje god da laku sretnem, prenesem njene srdacne pozdrave i dovedem ga na obilan maminski rucak.
Wednesday
Posts: 362
Joined: 24/12/2006 22:00
Location: Sarajevo

#18 Re: Elvir Lakovic - LAKA

Post by Wednesday »

No_oNe__ wrote: Treba biti i preinteligentan da bi mogao glumiti onakvog lika kakvim se on predstavlja.
po meni je upravo ovo u pitanju. laka nije nimalo naivan lik, mislim da je sve sto vidimo jedna jako dobro odglumljena uloga. :D

sto se tice njega kao umjetnika- i nije neko ko izaziva moje divljenje.

sto se tice njega kao javne i estradne licnosti- skidam mu kapu. ima moje potpuno divljenje. od tekstova, muzike, gostovanja u emisijama, spotova... svaki njegov potez je pravi pogodak. :thumbup:
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#19

Post by kEN0 »

dobar lik :-)
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#20

Post by Tesssa »

strujnik wrote::-)
Ne znam sta je Vama tu smijesno. Meni se iskreno cini da Laka nije osoba u elementu, tako da se njegovim postupcima i ne mogu smijati. Daj budite realni, mislite da bi onakve stvari radila neka normalna osoba.
A sad da je i umjetnik, ne znam sta Vama znaci muzika, ali meni je muzika umjetnost gdje se moze vidjeti glasovne sposobnosti pjevaca i njegova kreativnost, naravno tu dolazi i tekstopisci i kompozitori. Stvarno, ja nisam u Lakinoj muzici vidio nista umjetnicko.
Zavisi sta smatras normalnim. Meni je eto Laka normalniji od 90% poznatih licnosti koje se pojavljuju na TV ekranima. Puno mi je nenormalnije nabaciti carsaf na sebe i nekakav sesir ko ona Amra Daca (pade mi na pamet :lol: ).
Volim ga gledati na tv-u iz razloga sto je zabavan, svaka mu je na svom mjestu na beskrajno duhovit nacin. Zato me malo nervira sto ga ljudi posmatraju kao dvorsku ludu i smijesan im je na taj nacin. A za njegov stil oblacenja, ovdje za to treba imati itekakve petlje, jer cim si razlicit od ostalih, s tobom nesto nije u redu.

Sto se muzike tice, ona mi je isto kao i on beskrajno zabavna. Nisam nikada na svom kompjuteru pustila neku njegovu pjesmu, ali mi nije nimalo mrsko kada ugledam neki spot na TV-u. A sama cinjenica sto uspijeva izmamiti osmijeh tekstovima cini ga umjetnikom (sada bih ja mogla do sutra razglabati o tome kako je umjetnost relativan pojam :D )
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#21

Post by StupskaBitanga »

hehhehe sad ga vinuste u zvijezde kao da je bolji od Ruže :lol: :lol: :lol: :lol:
gdje je taj rizo da nas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#22

Post by Ali_G »

Izgleda na ovom forumu ako neko kaze kontra vecine odmah je glup, 'vakav, 'nakav...
Na stranu sto je njegov scenski nastup interesantan, sto je jednostavan, otvoren, bez dlake na jeziku, ali ja ne vidim po cemu se to moze svrsati u umjetnike. O ukusima naravno ne treba raspravljati, al' postoje neki kriteriji i muzike i teksta koji ocjenjuju nesto kao umjetnsto. Hajde eto muzika mu i nije losa, al' tekstovi su nebuloze zestoke. Al izgleda da je danas bitno samo da se fura nekal alternativa, neki urbani fazon, jebes kvalitet.

Ah, da spotovi su mu prva liga, da ne bude sve negativno :D
User avatar
Gabriela
Posts: 160
Joined: 02/01/2007 19:27
Contact:

#23

Post by Gabriela »

Ma Laka je, ako nista drugo orginalan, ali i posebana jer uspijeva tolike ljude nasmijati. Pa moji straci kad ga negdje gledaju, ismiju se total, i svaka negova jaca se prepricava, a bude ih. A sto se tice muzike lik je jednostavno drugaciji, ima lude ideje, ali nimalo neukusne, cak su na neki nacin i dubokoumne :-) zrele za kakve literarne analaize Svidja mi se bas sto neko rece gore :
ZZZlica wrote:Laka je nešto najbolje što se desilo na učmalo BH estradi i to odavno...
Kao lik je presmiješan, bez da se upinje i trudi, muzika mu je autorski zrela i originalna, a tekstovi nadrealni... u istojezičnoj i široj regiji ga gotive pravo. Lično mu želim puno sreće, uspjeha i inspiracije u budućem radu, da nas opet obraduje svojom muzikom iz koje izvire dječja ljepota duše :)
Slazem se skroz 8-)
Cuj "volim te k'o medjed" :lol: Pa kome bi to palo na pamet?!
Centurion
Posts: 135
Joined: 06/11/2005 14:42
Location: Rajvosa
Contact:

#24

Post by Centurion »

nemoj mi laku dirat, ces da dobijes po labrnji
User avatar
Gabriela
Posts: 160
Joined: 02/01/2007 19:27
Contact:

#25

Post by Gabriela »

Pa dobro, necemo sad u detalje, zato i stoji i postoji ovaj smiley :-)
Post Reply