ELOB LOPOVI

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
milojicabrzi
Posts: 1730
Joined: 18/11/2009 12:43

#701 Re: ELOB LOPOVI

Post by milojicabrzi »

CVIKERASH wrote:
milojicabrzi wrote:
CVIKERASH wrote:zanimljivo ..kako to kod tebe ne radi kod mene sve funkcionise odlicno??


nemojte ljudi nasjedati na ovakve postove ...ja sam uveo internet telemachov prije 10tak dana ,,sve radi odlicno...
Postovani druze,
Moguce da si ti uveo, i da sve funkcionira kako treba, medjutim, kako su se poceli spajati i "pojacavati" brzine, u proteklih mjesec i po dana, sigurno 15 dana nisam imao interneta nikako, a ovaj preostali dio sam dva dana imao, pa dan nema itd.
Potrosio sam bar 30 KM telefona, zovuci, podesavajuci nove IP adrese i Mac-ove, prebacujuci frekvencije, sve po njihovim instrukcijama iz help deska, koji je jako tesko dobiti, jer moras bar 10 min cekati na vezi da ti neko preuzme poziv.
Sve ovo rezultiralo je mojim reklamacijama i obracanjem firmi, nakon cega su dosli njihovi djelatnici (koji su me 10 dana ubjedjivali da je kvar u stvari kod mene, o zavlacenju iza ormara i provjeravanju kablova, pisat cu neki drugi put) i kad su pogledali priznali da je greska kod njih.
Nakon toga, podesili su valjda nesto i radilo je stvarno OK par dana, kad sinoc, novo iznenadjenje o kojem sam pisao u prethodnom postu, i jos mi se izvinjavaju, jer je do njih, ali ne mogu rijesiti problem prije sutra...

Dakle, nije nikakva provokacija, od njihovog interneta ludim vec mjesec-dva, ako ti nesto nije jasno, izvoli me kontaktirati na PP, a ne da ovako bez ikakvog osnova, moje probleme i apsolutnu istinu o neprofesionalnosti, nazivas provokacijom.

Ako si ti jedan od sretnika koje je sve ovo mimoislo (sto je moguce jer kazes kako si novi korinik, pa vjerojatno nije bilo potrebe za mnogobrojna prilagodjavanja na novi sistem) to je tvoja sreca i budi sretan zbog toga.

Sve najbolje.

meni je u citavoj ovoj prici zanimljivo kako se uvijek pojavi neko iz mase,neki "velikomucenik" koji kuka kako mu ne fercera internet.... ja znam najmanje 15 ljudi koji koriste i niko se ne zali na njih.... bas je cudno kako tebi ne ide a meni i svim ljudima koje ja znam sve odlicno radi ..... bas zanimljivo
Jucer mi se sluzbenik u help desku izvinjava i kaze da mnogi korisnici od jucer imaju isti problem, i vidim da je covjeku i neprijatno...ne znam cvikeras, jedino da dodjes kod mene kuci i uvjeris se.
Drago mi je da je kod tebe sve OK, i isto tako mi je zao sto vec mjesec i po ludim jer konekcije ima pa nema. Ako zelis doci osobno se uvjeriti moja vrata su ti sirom otvorena....
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#702 Re: ELOB LOPOVI

Post by dezurni_ucenik »

ok..eto me :-)
User avatar
Latinka
Posts: 93
Joined: 22/10/2010 09:19

#703 Re: ELOB LOPOVI

Post by Latinka »

Eh, zbog tih silnih srpskih kanala u ponudi CATV Elob, mi smo ih odjavili i priključili MOJA TV. Sad su dekoltirane i bikini pjevačice i pjevači u prozirnim mrežastim majicama :roll: zamijenjeni sa nekim lokalnim kanalima, koje, moram priznati, ne gledam, ali barem kad šaltam kanale, ne izlijeću mi na ekran gore navedeni
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#704 Re: ELOB LOPOVI

Post by elSaik »

Patrijote. Ne može čovjek da ih ne voli. :mrgreen:
Risto Kuglarić
Posts: 886
Joined: 15/02/2008 09:30

#705 Re: ELOB LOPOVI

Post by Risto Kuglarić »

elSaik wrote:Patrijote. Ne može čovjek da ih ne voli. :mrgreen:
:lol: :thumbup:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#706 Re: ELOB LOPOVI

Post by Neelix »

jasta, trebali su na logosoft. evo pao snijeg a lud i ponosan nije online. sto li :D
lalemali
Posts: 169
Joined: 03/07/2006 13:31

#707 Re: ELOB LOPOVI

Post by lalemali »

Za telemach korisnike kablovske pitanje: Imate li trenutno sliku na vašoj kablovskoj. Kod mene nema već nekoliko sati, a ovih dana je stalno dolazilo do prekida? Zna li neko šta je u pitanju. Pokušao sam otići na njihov sajt, ali ga nisam uspio otvoriti. Hvala za odgovor.
hurmasica
Posts: 1002
Joined: 18/03/2011 08:51

#708 Re: ELOB LOPOVI

Post by hurmasica »

kazu pao satelit, samo se nadam da nije NLO
lalemali
Posts: 169
Joined: 03/07/2006 13:31

#709 Re: ELOB LOPOVI

Post by lalemali »

Pa sad kad je tekma da padne!? Svašta. Ne mogu vjerovati.
photo
Posts: 839
Joined: 19/09/2003 00:00

#710 Re: ELOB LOPOVI

Post by photo »

lalemali wrote:Za telemach korisnike kablovske pitanje: Imate li trenutno sliku na vašoj kablovskoj. Kod mene nema već nekoliko sati, a ovih dana je stalno dolazilo do prekida? Zna li neko šta je u pitanju. Pokušao sam otići na njihov sajt, ali ga nisam uspio otvoriti. Hvala za odgovor.
na vise od pola kanala slika se zamrzne. i tako stoji satima. ne mogu ih nazvati niti poslati mail jer su ukinuli opciju da im posaljes mail. jebeni telemach.
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#711 Re: ELOB LOPOVI

Post by kween »

ja imam ove nase hayat tvsa ftv i sl..a strane nista nemma ni novu univesrsal foxlife itd..uzas nema smisla !!
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#712 Re: ELOB LOPOVI

Post by ladyblue18 »

@ lalemali - shvatam bijes, ali pripazi na rijecnik!
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#713 Re: ELOB LOPOVI

Post by ja.neron »

ladyblue18 wrote:@ lalemali - shvatam bijes, ali pripazi na rijecnik!
zamandali temu jer nije više elob nego telemach, a imaju ove dvije teme za komentare i kritike

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... &start=775

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=2750
Locked