Ćelo (nije Bajramovic) u borbi protiv kradljivaca dijamanata

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#1 Ćelo (nije Bajramovic) u borbi protiv kradljivaca dijamanata

Post by Sensei »

http://www.youtube.com/watch?v=iY6nQvS9uvs

:-) :-) :-)

Ćelo (onaj sto je ofarbo predsjednistvo) u borbi protiv dijamantske mafije... :-)
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2

Post by Comrad »

Bilo je nešto o ovome u novinama, ccc...svašta i u ovoj našoj zemlj, nije nam dosta piramida :D
tataratira
Posts: 1623
Joined: 09/11/2004 12:33

#3

Post by tataratira »

liči na jednog od braće Dalton, samo ne znam kojeg,
i po liku i po djelu.......... ne zaostaje, nimalo
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4 Re: Ćelo (nije Bajramovic) u borbi protiv kradljivaca dijama

Post by mIRCerka »

Sensei wrote:http://www.youtube.com/watch?v=iY6nQvS9uvs

:-) :-) :-)

Ćelo (onaj sto je ofarbo predsjednistvo) u borbi protiv dijamantske mafije... :-)
Celo se zove MLADEN TOMIC.

Iako sumnjam da ima dijamanata tamo, opet me ne bi cudilo, jer jebi ga i prije 30 godina su stranci znali za Hutovo blato, a mi nedavno tek skontali to...
ko ce ga znat...na kraju ce Mladenovih 17 projekata koje smo proglasili naucnom fantastikom ispast cista istina.... :roll:
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#5

Post by fantom slobode »

Ma neka Celo govori, makar ne kaki protiv nase Bosne.I sa ovakvom pricom, makar se cuje drugo misljenje, nego ono sto nam politicari supljiraju vec decenijama.
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#6

Post by Dezidijat »

Mladen Tomic je u periodu od 2001 - 2005 u mlade ljude u Opcini Kakanj ulozio oko 450.000 KM , koje je donio iz Inostranstva.

Te pare je ulozio dijelece ih mladima kako muslimanima, katolicima tako i pravoslavcima u toj opcina da zajedno prave zabave, sportska takmicenja, farbanje unistenih kuca i ostecenih zidova sirom grada,raznim ekoloskim akcijama i svim aktivnostima koje je radila omladinska organizacija Tutto Completo.

Takodjer je prvi katolik koje je nakon rata u BiH skinuo hrvatsku sahovnicu u Opcini Kakanj i umjesto nje podigao zastavu BiH.A kada su ga hadezeovci napali i poceli prozivat lopovom, ludjakom, narkomanom i sl. skupio je grupu katolicke i muslimanske djece koji su preko krova jedne kuce u MZ Catici iscrtali BH zastavu, tako da je svi hadezeovci mogu vidjet a pogotovo Niko Lozancic.

Covjek je jedan od najvecih BH nacionalista koje sam upoznao voli Bosnu i smatra se Bosancem, zivi za dan kada ce BiH ciniti svi njeni gradjani a ne srbi, hrvati i bosnjaci.

Takodjer je tokom rata u BiH zivio i radio u Holandiji, a kao covjeka s parama satirali su ga herceg bosanci i 'rvatski 'ercegovci da ima se pridruzi i zauzme fotelju u Vladi Herceg Bosne i kasnije BiH ....NIJE PRIHVATIO.
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#7

Post by Dezidijat »

Ali sada da se u Pticicima nalazi rudnik dijamanat? :roll: to mi je nekako tesko povjerovat ...mada jeste jako dobro otici u te pticice i za 5 KM bit cijeli dan i kifurit se , jebo Fojnicu
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#8

Post by GandalfSivi »

Ma nije lik dobro, svega mi...
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#9

Post by Celicna_saka »

GandalfSivi wrote:Ma nije lik dobro, svega mi...
Tako se pomjeri svako ko god ima malo vise posla sa vladama u bih.
User avatar
Dirty Harry
Posts: 1238
Joined: 09/08/2003 00:00

#10

Post by Dirty Harry »

Dezidijat wrote:Ali sada da se u Pticicima nalazi rudnik dijamanat? :roll: to mi je nekako tesko povjerovat ...mada jeste jako dobro otici u te pticice i za 5 KM bit cijeli dan i kifurit se , jebo Fojnicu
ispravno je Tičići ...
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#11

Post by Svemirski_Jebach »

Dezidijat wrote:Mladen Tomic je u periodu od 2001 - 2005 u mlade ljude u Opcini Kakanj ulozio oko 450.000 KM , koje je donio iz Inostranstva.

Te pare je ulozio dijelece ih mladima kako muslimanima, katolicima tako i pravoslavcima u toj opcina da zajedno prave zabave, sportska takmicenja, farbanje unistenih kuca i ostecenih zidova sirom grada,raznim ekoloskim akcijama i svim aktivnostima koje je radila omladinska organizacija Tutto Completo.

Takodjer je prvi katolik koje je nakon rata u BiH skinuo hrvatsku sahovnicu u Opcini Kakanj i umjesto nje podigao zastavu BiH.A kada su ga hadezeovci napali i poceli prozivat lopovom, ludjakom, narkomanom i sl. skupio je grupu katolicke i muslimanske djece koji su preko krova jedne kuce u MZ Catici iscrtali BH zastavu, tako da je svi hadezeovci mogu vidjet a pogotovo Niko Lozancic.

Covjek je jedan od najvecih BH nacionalista koje sam upoznao voli Bosnu i smatra se Bosancem, zivi za dan kada ce BiH ciniti svi njeni gradjani a ne srbi, hrvati i bosnjaci.

Takodjer je tokom rata u BiH zivio i radio u Holandiji, a kao covjeka s parama satirali su ga herceg bosanci i 'rvatski 'ercegovci da ima se pridruzi i zauzme fotelju u Vladi Herceg Bosne i kasnije BiH ....NIJE PRIHVATIO.
ovo je sve manje vise tacno...covjek stvarno iskreno voli bosnu - i okupio je i hrvate i bosnjake i srbe - i covjek zivi bosnu.

mozda je malo ekstravagantan u nastupima ali je zaista sav posvecen bosni.

i ovo sto dezidijat kaze za skidanje sahovnica i slicno - je on uradio - a zasto covjeku niko od ovih koji kukaju nad cinjenicom da hrvati ili srbi ne priznaju bosnu, nije dao makar rijec podrske u ovom sto radi.

I da dodam - ne znam da u bosni postoji medjunacionalno tolerantnija sredina od kaknja - od kraja rata ovdje se vratilo jako puno hrvata (srba nije nikad ni bilo puno) i svi zive normalno, nije bilo problema nikad (sem mozda par incidenata netom nakon rata), nema provokacija, nema sukoba, mladi se zajedno druze, rade, zene i udaju...nema mrznje...onako kako treba biti.

Valjda to ima veze sa teskim radom u rudniku koji je hranio gotovo svaku porodicu tamo, a koji je ljude ucinio prijateljima u zajednickoj nevolji koji nisu mrzili jedni druge. Mirci zna to vrlo dobro.

Za razliku od onih koji su udobnim foteljama smisljali kako ubiti komsiju.

Kakanj se moze samo ponositi svojim ljudima.
Post Reply