ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#51 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by PipiDugaDevetka »

komi wrote:žestoka prilika da mazohistični glasači svoj bijes iskale na izborima :mrgreen:
O, da,...Sve sami rubni dijelovi grada, na prvoj liniji odbrane,...Sada, SVI NA VANREDNE IZBORE!

Ah, da,...ništa se ne dešava slučajno, naročito PRED izbore,...Bilo koje...!
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#52 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by Fiore »

maki_celo wrote:e,nas'o si gdje ces se zaliti...tctcttctctctc

Bezze si se registrovao da bi pokrenuo ovu temu na kojoj ces dobiti more komentara kako si ti kriminalac jer si napravio kucu bespravno i tako *ostetio* drzavu i kako treba da zivis negdje pod satorom (pretpostavljam da si doselio u Sarajevo u ili poslije rata) odakle si protjeran i gdje su ti srusili kucu,mozda i pobili pola familije i kako treba da zivis sa agresorima koji vrebaju da te bilo kako ostete u svakom momentu.No,to forumasi ovog foruma ne kontaju jer su im ocevi *malo* prije rata doselili u Sarajevo i uletili u neke stanove od firmi i sad se busaju kako su oni Sarajlije i kako treba sve dosljake protjerati iz Sarajeva.
Neopravdavam bespravnu gradnju ali ljudi su se morali snalaziti a i mnogima je obecano da ce dobiti dozvole (doduse pred izbore) i cak je tim ljudima stizala pomoc od stranaka i borackih organizacija...sve u cilju pobjede na izborima ,jbg
Nego ti,ako si izgradio bespravno kucu,budi spreman na snosenje posledica ili spremi dobru cifru pa odradi dozvolu (ako nema nacionalizacije na lokaciji) a ovi sto palamude kako treba sve dosle protjerati i bespravno izgradjene kuce srusiti nek' tipkaju kao i do sad sto su tipkali,svakako neznaju sta ce od sebe pa samo traze zrtvu da se iskale na njoj jer ne smiju nista poduzeti kad treba ustati od racunara i podici guzicu,odraditi nesto za kolektivno dobro,ne,tu njih nema jer nemaju *kokosije proizvode medju nogama* a prvi su kad treba popljuvati borca,invalida,izbjeglicu,prognanika...novog clana foruma :D ....ali kakvi su takvi su,nasi su :P
VELIKI POTPIS
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#53 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by ja_cura_ »

slicno....

kod mene je u ulici bio slican slucaj samo sa gasovodom.... hadzo je kupio kucu od nekog i napravio garazu na dva sprata (kuca u brdu, a ima prilaz s dvije strane) i to iznad glavnog gasovoda za cijelo naselje (kod stadiona na grbavici) i kad je bila eksplozija plina u zavodu za meterinstvo, fino je sarajevogas isao od vrata do vrata i kontrolisao projekte. kod mene sve po ps-u, a njemu naravno kazu ili rusi garazu ili premjestaj o svom trosku glavni gasovod! do tada ce iskljuciti gas, sto su odmah sutra i uradili. nema gasa a mjesece novembar! naravno, ja za to sve nisam ni znala dok nije doveo majstore da kopaju u MOM dvoristu pored njegove garaze te da ide glavni gasovod kroz moje dvoriste - to mu je trosak od oko 4000 maraka.... naravno, kad je takvo djubre - htio to uraditi a da nam ne kaze, mi fino rekli jok, ne damo kroz moje dvoriste.... elem, skoro mjesec dana je obilazio svaki dan sarajevogas, trazio stele, elem apelirao na to sto je invalid (ne ratni)... bla, bla, bla....

i kad je cijelo naselje pritislo na njega, sto nemaju gasa, fino je iskesirao 15 000 hiljada i napravio po projektu sarajevogasa novi gasovod.

tako mu i treba, kad se pravio mangup i pravio bez dozvole!(kasnije je tek sve dozvole regulisao, a u medjuvremenu je digao jos jedan sprat na svojoj trospratnici)
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#54 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by veljaca »

Ali meni nije jasno samo :

KAKO IM JE UKLJUCENA STRUJA ????? NA OSNOVU CEGA ????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Jer da bi je iskljucili, prvo su je morali UKLJUCITI !!!!!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
User avatar
nineinchnails
Posts: 1668
Joined: 24/02/2009 12:09

#55 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by nineinchnails »

veljaca wrote:Ali meni nije jasno samo :

KAKO IM JE UKLJUCENA STRUJA ????? NA OSNOVU CEGA ????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Jer da bi je iskljucili, prvo su je morali UKLJUCITI !!!!!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Dobar zakljucak :-D
A zasto da ne ukljuce kad ubiru "profit" od toga?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#56 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by veljaca »

nineinchnails wrote:
veljaca wrote:Ali meni nije jasno samo :

KAKO IM JE UKLJUCENA STRUJA ????? NA OSNOVU CEGA ????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Jer da bi je iskljucili, prvo su je morali UKLJUCITI !!!!!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Dobar zakljucak :-D
A zasto da ne ukljuce kad ubiru "profit" od toga?
Da, ali onda su i ONI sukrivci .....
User avatar
nineinchnails
Posts: 1668
Joined: 24/02/2009 12:09

#57 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by nineinchnails »

micki125 wrote:
naravno, a poslije isključenja će opet tražiti pare da im se plati uključenje. :-)
Tacno :-D I eto njima jos loma profita.
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#58 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by Truba »

18000 velis

vrijeme je da se kupe dionice EP :mrgreen:
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#59 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by Luke Perry »

drugi su tu razlozi a ne briga za urbanizmom.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#60 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by PipiDugaDevetka »

Luke Perry wrote:drugi su tu razlozi a ne briga za urbanizmom.
Ah, da,...ništa se ne dešava slučajno, naročito PRED izbore,...Bilo koje...!
Lesli Eldridž
Posts: 3544
Joined: 10/01/2008 15:23
Location: Ko će to znati

#61 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by Lesli Eldridž »

Znači do izbora dogodine neće biti struje :D
sjever76
Posts: 332
Joined: 30/10/2007 12:45

#62 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by sjever76 »

slusam neki dan se zale iz onog naselja prema doglodima, kaze lik grmljavina im haos napravili od instalacija u kucama.pitam ih pa gdje su vam gromobrani a lik mi mrtav hladan odgovara "jesi li ti lud pa nisam budala da za to dajem pare".i sta covjek da mu na to odgvori!? jos kaze da mora otic do opstine da izganja kakvu nadnoknadu.
BajrinNajmladji
Posts: 609
Joined: 23/07/2008 12:26
Location: Živim u nadi, druge adrese nemam

#63 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by BajrinNajmladji »

sjever76 wrote:slusam neki dan se zale iz onog naselja prema doglodima, kaze lik grmljavina im haos napravili od instalacija u kucama.pitam ih pa gdje su vam gromobrani a lik mi mrtav hladan odgovara "jesi li ti lud pa nisam budala da za to dajem pare".i sta covjek da mu na to odgvori!? jos kaze da mora otic do opstine da izganja kakvu nadnoknadu.
Čini mi se da nadoknada ide samo za slučaj proglašenja elementarne nepogode ili ako mu je osiguranje pristalo da osigura,....Bez gromobrana.
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#64 Re: ELEKTROPRIVREDA ISKLJUCUJE STRUJU ZA 18200 KORISNIKA

Post by slavkoimamodilera »

Jaaaaoooo sto me zaboli juznije od dushe :zjev:
Post Reply