ekupon.ba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Vaše mišljenje o ekupon.ba ?

Dobra ideja, učestvovati ću u kupovinama
403
64%
Ništa posebno, a sigurno je i navlakuša
103
16%
Ne zanima me
119
19%
 
Total votes: 625

User avatar
brown.sugar
Posts: 1131
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#3551 Re: ekupon.ba

Post by brown.sugar »

Ja sam jednom otisla u taj Mutvak (bez kupona) i nikad vise. Vlasnik je seljacina samo takva, a hrana je bila uzasna. :run:
Boxon_123
Posts: 33
Joined: 01/06/2012 12:47

#3552 Re: ekupon.ba

Post by Boxon_123 »

Ljudi, razmisljam da curi kupim ovu cetku (http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/zdra ... ku-za-kosu), je l' ko probao?
Ima li ko iskustva sa Frizerlandom? Kakvi su?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3553 Re: ekupon.ba

Post by seoBIH »

hahaha zajebaješ se*? Pa ne kupuješ joj četku od 100KM, vec od 9KM. Šta možeš očekivati od takve četke? Za izdvojeni novac, radit će svoj posao više nego dobro.
Shon Phon
Posts: 81
Joined: 26/12/2012 08:33

#3554 Re: ekupon.ba

Post by Shon Phon »

Ima li iko kakvo iskustvo sa ovom masazom u Modisu ili bilo kakav prijedlog za dobru masazu?
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#3555 Re: ekupon.ba

Post by dpjokala26 »

brown.sugar wrote:Ja sam jednom otisla u taj Mutvak (bez kupona) i nikad vise. Vlasnik je seljacina samo takva, a hrana je bila uzasna. :run:
to je na marin dvoru?
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#3556 Re: ekupon.ba

Post by karanana »

da.
mutwak je prije valjo. sad se pokvario katastrofa je.
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#3557 Re: ekupon.ba

Post by dpjokala26 »

karanana wrote:da.
mutwak je prije valjo. sad se pokvario katastrofa je.
nekad sam isla i bas bila zadovoljna, zato sam se i zacudila. :?
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#3558 Re: ekupon.ba

Post by karanana »

jel ikad neko kupovao na slicnim sajtovima iz susjednih zemalja? moze li to tako se raditi? recimo odem ne crnojaje.hr i kupim neki kupon za popust u na primjer nekom hotelu u splitu ili sloveniji?
Frutek
Posts: 1523
Joined: 22/01/2005 01:39

#3559 Re: ekupon.ba

Post by Frutek »

dpjokala26 wrote:
karanana wrote:da.
mutwak je prije valjo. sad se pokvario katastrofa je.
nekad sam isla i bas bila zadovoljna, zato sam se i zacudila. :?
Uzas, nikad više tamo!
karanana wrote:jel ikad neko kupovao na slicnim sajtovima iz susjednih zemalja? moze li to tako se raditi? recimo odem ne crnojaje.hr i kupim neki kupon za popust u na primjer nekom hotelu u splitu ili sloveniji?
Jesam, kupio 1 kupon na crnom jajetu putem debit kartice, sutra do 10h ujutru stigne voucher, iskoristio i bio veoma zadovoljan kupljenim!
bumboo
Posts: 269
Joined: 15/01/2010 23:47

#3560 Re: ekupon.ba

Post by bumboo »

I ja sam kupovala na Crnom jajetu neko putovanje i bila sam prezadovoljna. Normalno platila našom debitnom karticom.

Uzela bih neki kupon za kozmetički tretman lica, gledam trenutne ponude na ekuponu i sličnim portalima:

Ema Art Health Center na Skenderiji -mezoterapija 29 KM
Modis u Šenoinoj - nekakav "kraljevski tretman lica" 29 KM
ADA na Socijalnom u Šentadi - tretman kisikom - 24 KM

Je li iko već bio u nekom od ovih salona? Kakvi su utisci?
User avatar
yoda82
Posts: 1592
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#3561 Re: ekupon.ba

Post by yoda82 »

Kod mene su različita iskustva kod ovih kupovina, mada mislim da je više do ''davaoca usluge'' nego do prodavca kupona. Npr: Đulagin dvor, kod Keme, Woki i još neka mjesta su imali jako loše ponude (npr: Đulagin kod dvije porcije tortilja se dobije po jedna tortilja, a regularno idu dvije, kod Keme ne dobiješ pola onog što naručiš.....) dok npr. Surf&Fries, Fan Ferhatović i još neki su extra i ispoštuju sve što je napisano. Generalno treba dobro pročitati svaku ponudu i odvagati njenu stvarnu vrijednost.
okean
Posts: 64
Joined: 03/06/2011 19:36

#3562 Re: ekupon.ba

Post by okean »

Sta mislite o ovoj novoj ponudi za Tursku(Antalija i td)
Meni izgleda previse dobro da bi bilo istinito, tj. da ne bude nekakvih problema? :?
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#3563 Re: ekupon.ba

Post by Amazonka27 »

okean wrote:Sta mislite o ovoj novoj ponudi za Tursku(Antalija i td)
Meni izgleda previse dobro da bi bilo istinito, tj. da ne bude nekakvih problema? :?
Samo pogledaj slike koje sam postavila za hotel Minerva Podgora...tamo kazu nije do nas, ovi kazu nije ni do nas. Zali se ti Nailovoj materi kad odmah uplatis kompletan iznos. Poudili mi 20 KM utjesnog bona. Slagali pola stvari sa ponude....ili su oni tamo slagali....ne znam...neko nas je zajebao...
okean
Posts: 64
Joined: 03/06/2011 19:36

#3564 Re: ekupon.ba

Post by okean »

Amazonka27 wrote:
okean wrote:Sta mislite o ovoj novoj ponudi za Tursku(Antalija i td)
Meni izgleda previse dobro da bi bilo istinito, tj. da ne bude nekakvih problema? :?
Samo pogledaj slike koje sam postavila za hotel Minerva Podgora...tamo kazu nije do nas, ovi kazu nije ni do nas. Zali se ti Nailovoj materi kad odmah uplatis kompletan iznos. Poudili mi 20 KM utjesnog bona. Slagali pola stvari sa ponude....ili su oni tamo slagali....ne znam...neko nas je zajebao...
Pretpostavljam da je ovo kupovina macka u vreci... :-)
User avatar
brown.sugar
Posts: 1131
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#3565 Re: ekupon.ba

Post by brown.sugar »

U Minervi su do prije nekoliko godina bile smjestene izbjeglice. "Hotel" slovi za jedan od najgorih na podrucju Dalmacije. Zao mi je zbog tvog iskustva, Amazonka27. :( Sto se tice tih ponuda za putovanja, slazem se da je u najvecem broju slucaju bas to sto kazes, okean. Zato uvijek treba dooobro istraziti iskustva drugih na netu ako je u pitanju nekih smjestaj i slicno. Ima masa turistickih stranica gdje ljudi ostavljaju recenzije. :thumbup:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#3566 Re: ekupon.ba

Post by Amazonka27 »

Ma meni je zakazao ekupon. Prvo sto prodaju neprovjerenu uslugu, drugo sto nisu ni pomislili da ista poprave. Mi smo gledali recenzije i nismo ocekivali nista pretjerano dobro, ali stanje koje smo zatekli je bilo ocajno. Trece...mnogo su nalagali u ponudi. Razlika kada se ide preko ekupona je sto se cijeli iznos plati unaprijed. Kada idete u vlastitoj organizaciji...dodjes, vidis i odlucis. Za svoj novac koji imate u novcaniku/kartici birate za sebe najbolje. Preko ekupona ne bi vise otisla ni na drugi tab na browser-u a kamo li na tako dalek put.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#3567 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

Amazonka27 wrote:Ma meni je zakazao ekupon. Prvo sto prodaju neprovjerenu uslugu, drugo sto nisu ni pomislili da ista poprave. Mi smo gledali recenzije i nismo ocekivali nista pretjerano dobro, ali stanje koje smo zatekli je bilo ocajno. Trece...mnogo su nalagali u ponudi. Razlika kada se ide preko ekupona je sto se cijeli iznos plati unaprijed. Kada idete u vlastitoj organizaciji...dodjes, vidis i odlucis. Za svoj novac koji imate u novcaniku/kartici birate za sebe najbolje. Preko ekupona ne bi vise otisla ni na drugi tab na browser-u a kamo li na tako dalek put.
to nije i ne može biti do kupona, već do davaoca usluge
ekupon kao i ostali slični sajtovi, su marketinške agencije,
i prodaju oglasni prostor na malo drugačiji način
to znači da je do vas, ako odete negdje i razočarate se,
to je zato što se niste dovoljno raspitali gdje idete
to bi bilo kao da vidiš reklamu na televiziji, privuće te i kupiš nešto
u što se razočaraš, nećeš sebi reći da više nećeš gledat televiziju?
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#3568 Re: ekupon.ba

Post by Amazonka27 »

Novac uplacen ekuponu. Tacka. Oni nisu prostor za oglasavanje nego posrednici. Poenta br 1. je: ako smo se mi zajebali da drugi budu oprezni. Oglas je bio pun lazi a tu se igra na kartu povjerenja. Poenta br 2. je: Veliki novac nije za ekupon jer postoji rizik od laznog oglasa i totalna nemogucnost povrata novca i bez prava na zalbu.
Kome moj post nije upozorenje da ne kupuje ljetovanja/zimovanja/putovanja/izlete preko ekupona - nek' izvoli. Za istinost mojih tvrdnji postoje printscreenovi ponude, dokaz uplate, dokaz cekiranja u hotelu, slike hotela, korespodencija sa ekuponim nakon prituzbe i njihova ponuda od 20 KM.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#3569 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

Amazonka27 wrote:Novac uplacen ekuponu. Tacka. Oni nisu prostor za oglasavanje nego posrednici. Poenta br 1. je: ako smo se mi zajebali da drugi budu oprezni. Oglas je bio pun lazi a tu se igra na kartu povjerenja. Poenta br 2. je: Veliki novac nije za ekupon jer postoji rizik od laznog oglasa i totalna nemogucnost povrata novca i bez prava na zalbu.
Kome moj post nije upozorenje da ne kupuje ljetovanja/zimovanja/putovanja/izlete preko ekupona - nek' izvoli. Za istinost mojih tvrdnji postoje printscreenovi ponude, dokaz uplate, dokaz cekiranja u hotelu, slike hotela, korespodencija sa ekuponim nakon prituzbe i njihova ponuda od 20 KM.
da me pogrešno ne shvatiš, imao sam i ja dosta negativnih iskustava,
ali za to okrivljujem isključivo pružaoce usluga i samog sebe.
sa putovanjima jeste najveći rizik, ali eto tu sam imao svu sreću na kraju
budem zadovoljan (blanka vlašić , dubrovnik rixos i spa blue resort, termag i td...)
al to je opet najviše iz razloga što sam se dobro raspitao (ili znao) o kakvim
objektima je riječ!
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3570 Re: ekupon.ba

Post by seoBIH »

Puno je i 20KM sto su ti ponudili. Imas vremena da razglabas na forumu, a nisi imala vremena da se informises gdje ides.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3571 Re: ekupon.ba

Post by Pitarrr82 »

Kakva je hrana u ovom restoranu Zacin?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3572 Re: ekupon.ba

Post by quarterback »

seoBIH wrote:Puno je i 20KM sto su ti ponudili. Imas vremena da razglabas na forumu, a nisi imala vremena da se informises gdje ides.
:thumbup:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3573 Re: ekupon.ba

Post by quarterback »

Pitarrr82 wrote:Kakva je hrana u ovom restoranu Zacin?
hvale mjesto, ja licno nisam bio
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3574 Re: ekupon.ba

Post by Pitarrr82 »

quarterback wrote:
Pitarrr82 wrote:Kakva je hrana u ovom restoranu Zacin?
hvale mjesto, ja licno nisam bio

Tako sam i ja nacuo hehe ali ne znam nekog ko je bio, hvala svakako.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3575 Re: ekupon.ba

Post by quarterback »

Pitarrr82 wrote:
quarterback wrote:
Pitarrr82 wrote:Kakva je hrana u ovom restoranu Zacin?
hvale mjesto, ja licno nisam bio

Tako sam i ja nacuo hehe ali ne znam nekog ko je bio, hvala svakako.
nista, ovaj drug sto hvali je fakat pegla pa ako on hvali mjesto vjerovatno i valja :D
Post Reply