ekupon.ba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Vaše mišljenje o ekupon.ba ?

Dobra ideja, učestvovati ću u kupovinama
403
64%
Ništa posebno, a sigurno je i navlakuša
103
16%
Ne zanima me
119
19%
 
Total votes: 625

User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#3526 Re: ekupon.ba

Post by P308 »

Evo vidim u TotalCaru opet nude poliranje. Citao sam da je neko imao nekad davno negativna iskustva, ima li neko da je u skorije vrijeme radio i kakvi su utisci?
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#3527 Re: ekupon.ba

Post by un1ted »

Amazonka, sta bi na kraju s ekuponom?
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#3528 Re: ekupon.ba

Post by Amazonka27 »

Iz zastite potrosaca su rekli da je zakon na nasoj strani, uputili nas kod nekih inspektora...posao poslije godisnjeg navalio...a mi smo skontali da je najbolje uzeti advokata. Vidim da se jos ljudi zali na pp da su platili uslugu a nisu je dobili. Izgleda da ako je mali iznos u pitanju i nema nekog rizika...a kod vecih..oni se ograde da su uplatili vas novac na drugi RN i time ne snose nikakav rizik. Ne moze se tako igrati. Ali opet, ko voli nek izvoli...zlatno pravilo - nikada nista unaprijed ne treba placati.

edit: Vidi sto su slike iz nekog razloga ukinute :D
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#3529 Re: ekupon.ba

Post by pumica »

Vidi fakat slike ukinuli.
Sjeverna koreja :D
User avatar
addem
Posts: 2767
Joined: 13/02/2004 00:00

#3530 Re: ekupon.ba

Post by addem »

Meni se cini da su ove grupne kupovine zaista totalno propale. Postali su samo portali za reklamu, jedva da se ista moze naci da je snizeno i da vrijedi i da nije neka prevara.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3531 Re: ekupon.ba

Post by Michun »

ne moze se naci nista da vrijedi 150 a da platis 100 recimo
navedu cijenu od 300 i snize na 150 i realno nesto vrijedi 80

tako oni varaju nas a mi mislimo da smo dobro prosli :D

u pocetku su bile fer ponude
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#3532 Re: ekupon.ba

Post by OldMayor »

ekupon i ostale slicne stranice vise nemaju veze sa grupnom kupovinom. Vec odavno.

Cist dokaz za to je kada su poceli prodavati kupone i da ih odmah mozes koristiti, bez obzira da li ce ponuda uspjeti ili nece.

Pa valjda je citava poenta grupne kupovine da puno ljudi kupi neki proizvod, uslugu i da se na taj nacin fiksni troskovi rasporede i usluga/proizvod bude jeftiniji. Dakle, ekupon nabaci da prodaje peglu umjesto 30 KM za 20 KM, ali mora prikupit 100 ljudi, jer bubam nije isto dovuci i platiti transport za 3 pegle kao i za 100 pegli.

Ovo sad je ko neki portal za reklamiranje, i eto moze se naci neka fina ponuda, da ne trazis direktno, ali ne vidim nikakva super-extra snizenja...

Pogotovo ova putovanja, stavi ti noćenje u Budimpesti 80 KM. Jest, al dok dodjes tamo treba ti 500 KM. Ili kad stavi putovanja bez taksi, bez ovoga, bez onoga...

:run:
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#3533 Re: ekupon.ba

Post by karanana »

OldMayor wrote:ekupon i ostale slicne stranice vise nemaju veze sa grupnom kupovinom. Vec odavno.

Cist dokaz za to je kada su poceli prodavati kupone i da ih odmah mozes koristiti, bez obzira da li ce ponuda uspjeti ili nece.

Pa valjda je citava poenta grupne kupovine da puno ljudi kupi neki proizvod, uslugu i da se na taj nacin fiksni troskovi rasporede i usluga/proizvod bude jeftiniji. Dakle, ekupon nabaci da prodaje peglu umjesto 30 KM za 20 KM, ali mora prikupit 100 ljudi, jer bubam nije isto dovuci i platiti transport za 3 pegle kao i za 100 pegli.

Ovo sad je ko neki portal za reklamiranje, i eto moze se naci neka fina ponuda, da ne trazis direktno, ali ne vidim nikakva super-extra snizenja...

Pogotovo ova putovanja, stavi ti noćenje u Budimpesti 80 KM. Jest, al dok dodjes tamo treba ti 500 KM. Ili kad stavi putovanja bez taksi, bez ovoga, bez onoga...

:run:
tacno je ovo gore za vecinu. poesbo nerviraju putovanja i aerodromske takse. nema tu nikakvih usteda u odnosu na ono sto bih dobio pozivajuci agenciju.

medjutim i dalje se ponekad moze naci nesto gdje je usteda evidentna tipa cevapa na carsiji ili propusnice za terme ilidza. njima ti je na termama istit trosak doso ti za 15 maraka, za 7 maraka ili ne doso nikako, tako da je popust od 50% realan u odnosu na regularnu cijenu.
Tango Down
Posts: 14
Joined: 03/07/2012 11:42

#3534 Re: ekupon.ba

Post by Tango Down »

Sto se tice ponuda za putovanja, nocenje i sl. predlazem da se prije kupovine kupona hotel istrazi na http://www.tripadvisor.com nisam do sad preko kupona uzimala putovanje ali mi je stranica pomogla u odluci kod putovanja iz vlastitog angazmana. Ukucas fino hotel, hostel svejedno i vidis recenzije i ocjene. Ako nema puno ocjena i utisaka ili ako su losi ne uzimas.

Htjela bih napomenuti da paze oni koji kupuju ponude za salon INEA na Malti, ja sam uzela ponudu na Citydeal

http://www.citydeal.ba/deals/keune-kera ... _1966.html

Keune Keratin Curl: Želite zanosne kovrdže bez da oštetite kosu!?
Trajna keratinska njega:
- Jača strukturu kose
- Daje izniman sjaj
- Kreira prirodni efekt za sve savršene stylinge
samo sam izgubila vrijeme i dan i nisam bila jedina. Prvo su u isto vrijeme za isti tretman (za koji je potrebno par sati) narucili u isto vrijeme 4 zene a onda su sve nas vratili jer imamo ofarbanu kosu i ne smije se raditi taj tretman pa nam je bolje vratiti pare ili doplatiti za nesto drugo. Naravno niko ne zeli da se u tom trenutku pegla sa kuponom i moli ih da vrate pare nego su odredili taj dan za termin u salonu i kad su vec tu daj sta das i svi uzmu neku drugu uslugu i doplate gospodi.
Krajnje je neprofesionalno ne navesti da npr tretman "nije pogodan za obojenu kosu" s tim sto sam kontaktirala Keune gdje su mi dali suprotne informacije. Iz toga se moze zakljuciti da se salon samo reklamira i da nema namjeru trositi materijal jer im se ne isplati. Cak su par puta spomenuli kako od ponude imaju 11KM i nece da se bave tim da za te pare unistavaju kosu. Ako neces zasto stavljas?
User avatar
badalpur
Posts: 589
Joined: 08/10/2009 15:50

#3535 Re: ekupon.ba

Post by badalpur »

Totalno sam postala skeptična i nepovjerljiva prema ovom načinu kupovine. Zadnjih nekoliko puta usluge su fuš žešći i čisto bacanje para. Na početku sam imala samo pozitivna iskustva, a sada se više ne usudim kupiti ništa.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3536 Re: ekupon.ba

Post by VenomousV »

http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/kuha ... ceg-celika

Da li je neko uzimao ove nozeve? Valjaju li?
User avatar
holowey
Posts: 8414
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#3537 Re: ekupon.ba

Post by holowey »

VenomousV wrote:http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/kuha ... ceg-celika

Da li je neko uzimao ove nozeve? Valjaju li?
:lol:
http://www.alibaba.com/product-detail/6 ... 41508.html
350 maraka redovna cijena? :shock:
grohotom se smijem :lol:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3538 Re: ekupon.ba

Post by seoBIH »

Grohotom se smijem tvom pokušaju da ispadneš pametan. Da li si vidio stavku 1000 Set/Sets MINIMAL ORDER?

Ako već hoćeš pomoći, nađi gdje da se kupi ovaj set niže nego što je na ekuponu.
User avatar
holowey
Posts: 8414
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#3539 Re: ekupon.ba

Post by holowey »

seoBIH wrote:Grohotom se smijem tvom pokušaju da ispadneš pametan. Da li si vidio stavku 1000 Set/Sets MINIMAL ORDER?

Ako već hoćeš pomoći, nađi gdje da se kupi ovaj set niže nego što je na ekuponu.
znaci to opravdava budalastinu od "redovne" cijene? :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3540 Re: ekupon.ba

Post by VenomousV »

da se razumijemo, znam da je nabavna cijena oko 25 KM al' me to apsolutno ne zanima, zanima me da li valjaju :roll:
User avatar
holowey
Posts: 8414
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#3541 Re: ekupon.ba

Post by holowey »

VenomousV wrote:da se razumijemo, znam da je nabavna cijena oko 25 KM al' me to apsolutno ne zanima, zanima me da li valjaju :roll:
da li fakat ocekujes da za tu cijenu moze valjati? trajati? biti kvalitetno? za tu cijenu to nisu pitanja koja te trebaju zanimati
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3542 Re: ekupon.ba

Post by VenomousV »

holowey wrote:
VenomousV wrote:da se razumijemo, znam da je nabavna cijena oko 25 KM al' me to apsolutno ne zanima, zanima me da li valjaju :roll:
da li fakat ocekujes da za tu cijenu moze valjati? trajati? biti kvalitetno? za tu cijenu to nisu pitanja koja te trebaju zanimati

Nadrkan malo, a?
Pitam bolan, pitam. Hiljadu puta se dogodilo da valja nesto sto je jeftino iliti nije skupo. Nemam ja para da mogu kupovati set nozeva za 300KM i biti sretna, jer kao trajat ce mi :roll:
Gledala sam ovih dana nozeve u tom nekom cjenovnom rangu i ovi mi djeluju kvalitetnije, ipak ne mogu nista znati dok ih ne bih vidjela, uzela u ruke, al' mi neko moze reci valjaju li ili ne :roll:
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3543 Re: ekupon.ba

Post by seoBIH »

Nisam komentarisao cijenu, ti si, pokusavajuciti ispasti pametan.
hashimtachi
Posts: 9
Joined: 09/11/2014 00:18

#3544 Re: ekupon.ba

Post by hashimtachi »

Slabo u zadnje vrijeme imaju ponuda
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#3545 Re: ekupon.ba

Post by CherryLips »

Eno na kuponu neke torte Jasmina,je li neko probao,kakve su?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#3546 Re: ekupon.ba

Post by seoBIH »

Odlicno! Zena jako komunikativna, a posao odlicno radi :wink:
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#3547 Re: ekupon.ba

Post by Frutek »

Kupio kupon neki dan i otišao u Mutvak. Užasno iskustvo! Prvo smo došli oko 3h i nisu htjeli da nas prime, jer se kao nismo najavili (a pritom nikog nema u lokalu)! Vratimo se oko 5h jer nam je bilo usput iz grada (sad smo se već najavili jel), da bi nam vlasnik napravio problem što nismo isprintali kupon! Uzasno nekulturan tip, svadja se i otresa, a ne zna detalje ni sopstvenog ugovora sa e-kuponom gdje fino piše "ako nemate printer, zapišite broj vouchera". Strašno, pritisak mi je skočio, izašli smo i nismo ni jeli nit se ikad mislim vraćat tamo. Ovo je u kratkim crtama. Napisao žalbu e-kuponu, prošlo je par dana i nisu odgovorili. Šta reći...
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#3548 Re: ekupon.ba

Post by Cholina_Lokica »

Frutek wrote:Kupio kupon neki dan i otišao u Mutvak. Užasno iskustvo! Prvo smo došli oko 3h i nisu htjeli da nas prime, jer se kao nismo najavili (a pritom nikog nema u lokalu)! Vratimo se oko 5h jer nam je bilo usput iz grada (sad smo se već najavili jel), da bi nam vlasnik napravio problem što nismo isprintali kupon! Uzasno nekulturan tip, svadja se i otresa, a ne zna detalje ni sopstvenog ugovora sa e-kuponom gdje fino piše "ako nemate printer, zapišite broj vouchera". Strašno, pritisak mi je skočio, izašli smo i nismo ni jeli nit se ikad mislim vraćat tamo. Ovo je u kratkim crtama. Napisao žalbu e-kuponu, prošlo je par dana i nisu odgovorili. Šta reći...
Vec su kukali ljudi ovdje o tome kod mutvaka.... Cuj u fast food-u da se najavis :-)
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3549 Re: ekupon.ba

Post by Pitarrr82 »

Ja sam cini mi se 2x uzimao taj kupon do sada i nisam imao problema, cuj najavu hoce :-)
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#3550 Re: ekupon.ba

Post by Frutek »

Cholina_Lokica wrote: Vec su kukali ljudi ovdje o tome kod mutvaka.... Cuj u fast food-u da se najavis :-)
Ma užas, ne znam da sam ikad imao neprijatnijeg iskustva negdje. Čovjek se svadja s nama, galami, nisam mogao da vjerujem. Neće da pogleda detalje ugovora uopšte, ma eto, šta dalje reći. Definitivno zadnji kupon da sam kupio generalno.
Post Reply