ekupon.ba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Vaše mišljenje o ekupon.ba ?

Dobra ideja, učestvovati ću u kupovinama
403
64%
Ništa posebno, a sigurno je i navlakuša
103
16%
Ne zanima me
119
19%
 
Total votes: 625

User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#3476 Re: ekupon.ba

Post by lavorpunvode »

ema_ wrote:
lavorpunvode wrote:Ja sam uplatila preko kupikupona online Cambridgeov kurs engleskog jezika, kurs je poceo nekad sredinom februara, i po meni se do sad ne cini lose..
ko se preda tome, moze fino usavrsiti poznavanje jezika. slusanje, gramatika, cak se ocjenjuje i citanje i izgovor. sad zasad - super stvar!

Jesi uradila placement test, da li na osnovu njega dalje biraš šta pohađaš ili kako ide? Ne bih da kupim, a da me baci unazad negdje.

I koliko dnevno/sedmično vremena treba za tu "aktivnost" ?
evo vam link za test poznavanja jezika.

http://quizlevel.cambridgeinstitute.es/index.php/en/

mozes ga uraditi bez obzira na to hoces li upisati kurs, cisto da se preispitas.

po meni, trebalo bi upisati nivo u koji realno "upadnes" po broju bodova. meni je falio 1 bod za sljedeci nivo, ali sam ipak upisala taj u koji sam upala, da se ne precijenim.
diplomu ces dobiti za nivo koji upises, to je jedino mana jer sam se nadala da cu kroz tih 6 mj, koliko se moze "razvuci" pohadjanje kursa, ipak ici malo dalje.

niko te ne obavezuje da moras raditi testove 2-3 puta sedmicno ili sl., imas 6 mjeseci da zavrsis kurs, a na tebi je hoces li sjesti pa sve sklepati za 10 dana ili ces ici polako i polako uciti. ja sam, od 8 oblasti, presla vec jednu, iz 3 puta po 1h otprilike.

diploma se doplacuje 9 eura po zavrsetku kursa, ko zeli diplomu naravno.
Ona originalna, stampana diploma se doplacuje 45 eura, sto, meni licno, ne pada na pamet :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#3477 Re: ekupon.ba

Post by ema_ »

Ja sam ga uradila (na onoj Academy Cambridge stranici), i pokazalo mi je da sam šesti level, i hipotetički, da uzmem ovu ponudu i uključim se, znači pohađala bih taj šesti level? Koliko ih ima ukupno uopće? Sorry na smaranju :) .
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#3478 Re: ekupon.ba

Post by lavorpunvode »

ema_ wrote:Ja sam ga uradila (na onoj Academy Cambridge stranici), i pokazalo mi je da sam šesti level, i hipotetički, da uzmem ovu ponudu i uključim se, znači pohađala bih taj šesti level? Koliko ih ima ukupno uopće? Sorry na smaranju :) .
ne znam sad stvarno... imas po zavrsetku testa tablicu.
ja mislim da imaju 3 osnovna, A, B i C i svaki od njih ima po 3 ili cak vise podgrupa.. to je po onom opceprihvacenom okviru za poznavanje jezika..
veliki_ah
Posts: 1080
Joined: 28/09/2008 23:42

#3479 Re: ekupon.ba

Post by veliki_ah »

http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/prof ... 50-popusta

Jesul ikome ovi cistili stan? Kako ciste? Jesu li od povjerenja?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#3480 Re: ekupon.ba

Post by MedenoSrce »

Ne znam jesu li od povjerenja ali 5-6 KM po satu mozes naci i preko drugih agencija bez e-kupona.
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#3481 Re: ekupon.ba

Post by nera18 »

ako imas neku preporuku, daj pliz :)
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#3482 Re: ekupon.ba

Post by lajk »

pa imas kupon na svom profilu
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#3483 Re: ekupon.ba

Post by lajk »

joooj wrote:
lajk wrote:pa imas kupon na svom profilu
zaboravila na to :hihihi: hvala :D
nema na cemu :-D uzivaj
User avatar
Lucazode
Posts: 2743
Joined: 27/03/2008 18:06
Location: Where I belong.

#3484 Re: ekupon.ba

Post by Lucazode »

Sta je ba ovo :?

Kupio dvije karte za projekciju u Kinu Novi Grad za 6,5 KM. Dolazi mail kupac ja " taj i taj" i vrijednost 8KM...Kako?
Fulam li nešto?
JonJones24
Posts: 38
Joined: 27/01/2014 10:56

#3485 Re: ekupon.ba

Post by JonJones24 »

.
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#3486 Re: ekupon.ba

Post by hakazvaka »

kiki-miki wrote:
P308 wrote:Je li neko polirao auto u Total Caru ili dubinski prao? Iskustva?

I mene ovo interesuje.Je li neko to radio?
Ja sam danas imao negativno iskustvo... Traljavo oprano, izgubili su mi dio jedan iz gepeka ("ker sazvakao") i dizali haubu automobila te dopunjavali tekucine na svoju ruku.
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#3487 Re: ekupon.ba

Post by van Basten »

http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/sman ... fuel-stick
zna li ko šta je ovaj fuel stick ustvari? Marketinška ubleha ili stvarno smanjuje potrošnju goriva?
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#3488 Re: ekupon.ba

Post by pathyeshme »

Vjerovatno glupo pitanje :D Ali šta mislite mogu li ovo muški kupiti? http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/spre ... og-tijela-

Imam malo sala na stomaku pa bih da mi se to skine :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#3489 Re: ekupon.ba

Post by lavorpunvode »

Imas broj od tog salona na dnu ponude, nazovi pa pitaj. Ako ti nije ofirno. :D
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#3490 Re: ekupon.ba

Post by terra_incognita »

pathyeshme wrote:Vjerovatno glupo pitanje :D Ali šta mislite mogu li ovo muški kupiti? http://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/spre ... og-tijela-

Imam malo sala na stomaku pa bih da mi se to skine :D

mislim da nema veze musko ili zensko

ono sto bih ti preporucila je da malo prelistas hrvatske forume na ovu temu
ja sam ovu ponudu htjela kupiti prije par mjeseci, samo neki drugi salon

kada sam vidjela slike zena poslije ovog tretmana pocela sam salu da tepam :D
to su modrice i podljevi da te bog sacuva


ali eto progooglaj
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#3491 Re: ekupon.ba

Post by hakazvaka »

hakazvaka wrote:
kiki-miki wrote:
P308 wrote:Je li neko polirao auto u Total Caru ili dubinski prao? Iskustva?

I mene ovo interesuje.Je li neko to radio?
Ja sam danas imao negativno iskustvo... Traljavo oprano, izgubili su mi dio jedan iz gepeka ("ker sazvakao") i dizali haubu automobila te dopunjavali tekucine na svoju ruku.
Samo da pohvalim eKupon i njihovu podrsku, novac ove ponude mi je vracen nazad!
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#3492 Re: ekupon.ba

Post by ado_sar »

hakazvaka wrote:
hakazvaka wrote:
kiki-miki wrote:

I mene ovo interesuje.Je li neko to radio?
Ja sam danas imao negativno iskustvo... Traljavo oprano, izgubili su mi dio jedan iz gepeka ("ker sazvakao") i dizali haubu automobila te dopunjavali tekucine na svoju ruku.
Samo da pohvalim eKupon i njihovu podrsku, novac ove ponude mi je vracen nazad!
ja sam takodjer imao izuzetno lose iskustvo sa Total Carom. Auto je nakon dubinskog pranja bio prljaviji nego sto sam ga odvezao. Sve nesto bijelo ostalo po unutrasnjosti, mozda nisu isprali sapunicu, ne znam ni ja. A to bijelo je ostalo na mjestima sa kojih ih je skoro pa nemoguce izvuci. Zalio sam se ekuponu, a oni su me uputili da nazovem total car i da ponove pranje. Iskreno, to mi nije naumpadalo, nikada ne dajem drugu sansu, a i strahovao sam da ce jos vise zeznuti nesto uzeinat. Ekupon apsolutno nije htio da vrati pare i to je ujedno bio i zadnji kupon koji sam kupio. A bio sam redovan kupac.
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#3493 Re: ekupon.ba

Post by mumy »

Jel ko isao kod ovog dr.kozarica,kakvi su?Imam nekih crijevnih problema pa sam kontala uzeti ovaj kupon.Jel ovo dobra ponuda,da se ne zaletim...hvala!
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#3494 Re: ekupon.ba

Post by mahalas505 »

hakazvaka wrote:Samo da pohvalim eKupon i njihovu podrsku, novac ove ponude mi je vracen nazad!
To tebi preko stele :D.

Nego vidim negativna iskustva sa ovom autopronicom, pa reko da je preskocim, a bio sam zainteresovan za ovo poliranje.
lady____
Posts: 163
Joined: 02/03/2008 14:26

#3495 Re: ekupon.ba

Post by lady____ »

Vidim, trenutno je aktuelna ponuda za salon Carpe Diem. Ja sam kod njih radila nadogradnju trepavica nekada davno i djevojka koja je tu zaposlena mi je stvarno super odradila. Đavo me natjera i uzmem opet kod njih da uradim, ali ovaj put sam imala čast da mi radi vlasnica salona i totalni debakl :-? Dok je sve to trajalo stalno mi govorila da budem mirna, a onda počne da postavlja pitanja i naravno ja ako treba da odgovaram, pa me izljepila gdje treba i ne treba..krajnji ishod katastrofa! Muka bila nositi jer je uzasno bilo urađeno, a trepavice sljepljene jedna uz drugu, (pošto nisam bila mirna dok je radila :-), pa muka kada treba koga zavesti i trepnuti koji put.
Ali..u svom tom našem razgovoru, došli mi na temu laserske depilacije koju sam ja odavno odradila i s obzirom da u taj vakat kod to nije bilo bas popularno, doobro se informisala,pa malo i tome protabirimo. Kada sam čula njene komentare na tu temu, kako ona radi i šta savjetuje djevojkama, došlo mi da pobjegnem sta stola sa tepavicama samo na desnom oku.
Nisam tip koji u svemu vidi loše, ali kada je laser u pitanju, mislim da se nije zazati s tim i treba dobra obuka da se prodje da se s tim barata kako treba, tako da ako odlučite da idete tamo zbog toga, moj je savjet da se dobro raspitate. Za zube ne znam koja je procedura, ali kada je koža u pitanju treba ozbiljan pristup. Po onome što visi na zidu u salonu, djevojka je izgleda za sve 'expert', ali ja joj se više u ruke ne bih prepustila..
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#3496 Re: ekupon.ba

Post by Bluemore »

isla sam par puta u Carpe Diem i imala slicno iskustvo

na depilaciji me oprzila, kuci sam dosla sa malom opekotinom i crvenilom na dijelu koze koje je trajalo par dana. vlasnica nije uopste reagovala, kao sve je to rega normala.

kako salta radnice, a nudi sve i svasta od usluga, cesto im je nesto pokvareno ili ne znaju se sluziti nekim aparatom pa traje neko snalazenje... moj zakljucak niti vlasnica vlada svim uslugama koje nudi, niti je osoblje obuceno za isto.

ovako su jako ljubazni sto jest jest.
lady____
Posts: 163
Joined: 02/03/2008 14:26

#3497 Re: ekupon.ba

Post by lady____ »

Ako ćemo pošteno i ne možeš biti expert za sve. Ne volim upirat prstom u nekoga tek tako, ali bez obzira na pomalo šaljivi ton kojim sam napisala prethodni post, sa nekim stvarima se ipak nije šaliti i zato sam odlučila napišem isti, bar da se raja malo raspita prije nego se odluči za neki malo ozbiljniji tretman.
User avatar
druzeljubiva
Posts: 285
Joined: 19/03/2008 13:03
Location: Sarajevo

#3498 Re: ekupon.ba

Post by druzeljubiva »

Zna li neko kakve su kvalitete fotografije kod "Edo i tata"?
Isplati li se uzimati ovaj kupon?
Posljednja 2 puta sam izradjivala fotografije preko Pycsell i zadovoljna sam kvalitetom, ali ovo bi bilo povoljnije ako je kvalitet dobar.
User avatar
perfect_guy
Posts: 6503
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#3499 Re: ekupon.ba

Post by perfect_guy »

je li za povrat novca dovoljno poslati ekuponu mail ili?
User avatar
brown.sugar
Posts: 1131
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#3500 Re: ekupon.ba

Post by brown.sugar »

druzeljubiva wrote:Zna li neko kakve su kvalitete fotografije kod "Edo i tata"?
Isplati li se uzimati ovaj kupon?
Posljednja 2 puta sam izradjivala fotografije preko Pycsell i zadovoljna sam kvalitetom, ali ovo bi bilo povoljnije ako je kvalitet dobar.
Odlicni su, kad izradjujes bez kupona, dobijes duple slike za cijenu jednog seta slika (era nedigitalnih fotoaparata :mrgreen:) , barem je tako bilo prije par godina. :thumbup:
Post Reply