ekupon.ba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Vaše mišljenje o ekupon.ba ?

Dobra ideja, učestvovati ću u kupovinama
403
64%
Ništa posebno, a sigurno je i navlakuša
103
16%
Ne zanima me
119
19%
 
Total votes: 625

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#26 Re: ekupon.ba

Post by Chmoljo »

Bobi wrote:Kad se budu prodavali BMW-ovi i mercedesi uz 50 % popusta zovite :D.
past će server od navale sa Ilidže tada :mrgreen:
samke.il
Posts: 21
Joined: 22/06/2010 13:41

#27 Re: ekupon.ba

Post by samke.il »

Tranquilizer wrote:Biti ce to fino skroz, mislim da je super ideja a i krajnje korisna :D
ta ideja postoji vec dize vrijeme ljudi su prekoprali stranicu http://www.citydeal.ba/
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#28 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

samke.il wrote:
Tranquilizer wrote:Biti ce to fino skroz, mislim da je super ideja a i krajnje korisna :D
ta ideja postoji vec dize vrijeme ljudi su prekoprali stranicu http://www.citydeal.ba/

Marketing je čudo, a ekupon ima dobar vjetar za leđima :wink:
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#29 Re: ekupon.ba

Post by atko »

Ma hajmo bit iskreni malo ofirna tema ... iza ekupon stoji ista firma (+ jos neki ) koja stoji iza sa-x

mislim cestitam ljudiam na biznisu, na idejama stvarno ... al ovo formatiranje mozga po forumima ... napravicete kontra efekat :-)
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#30 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

atko wrote:Ma hajmo bit iskreni malo ofirna tema ... iza ekupon stoji ista firma (+ jos neki ) koja stoji iza sa-x

mislim cestitam ljudiam na biznisu, na idejama stvarno ... al ovo formatiranje mozga po forumima ... napravicete kontra efekat :-)

Kakve to sad ima veze sa strujom? :-) Temu sam ja otvorila, da forumaši razmijene buduća iskustva sa dotičnom uslugom, šta je tu problem? :?
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#31 Re: ekupon.ba

Post by Zux »

samke.il wrote:
Tranquilizer wrote:Biti ce to fino skroz, mislim da je super ideja a i krajnje korisna :D
ta ideja postoji vec dize vrijeme ljudi su prekoprali stranicu http://www.citydeal.ba/
Ti uzeo kod pa red po red provjeravao je li neko nesto kopirao?

Normalno da su sve stranice ovog tipa slicne. Centralno mjesto zauzima ponuda dana i opis iste, okolo se vrte linkovi za fejsbuk, twitter i slicno. Gore stoji pregled ponuda i to je to. Nema bas prostora za kreativnost, prije svega treba biti funkcionalna i jednostavna stranica. Ideja normalno da postoji odavno, ali je kod nas nije bilo u pravom obliku i obimu realizovane.
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#32 Re: ekupon.ba

Post by missko »

Ta grupna kupovina je veoma popularna sirom svijeta. Jednom sam koristio kupon u jednom talijanskom restoranu u vrijednosti 30 eura a platio sam 15, oni ti s racuna cim ga kupis skinu te pare i ako ponuda ne uspije vrate ti a ako uspije dobijes mailom kartu sa bar kodom koju isprintas i realizujes u restoranu u roku 5 mjeseci, tada nazoves restoran rezervises mjesto i narucujes klopu po zelji s tim kad na kraju budes placao od racuna ti odbiju to 30 eura a ostalo doplatis ako si presao cifru.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#33 Re: ekupon.ba

Post by dadoka84 »

Evo ja zeni narucio tog jednog faraona :D
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#34 Re: ekupon.ba

Post by didgeridoo »

ogorcen sam situacijom oko ekupona i vapiana jer sam sinoc otisao tamo i upoznat sam da se isti moze iskoristiti tek od naredne sedmice... "kontaktirali" menadzera u Bg i nista... sinoc nakon toga sjeo za racunar i fino opleo po mailovima vapiana i .ba i .rs i ekupona... na stranici ponude fino stoji da kupon vazi od momenta primitka na mail pa narednih 90 dana...a za iskoristivost od naredne sedmice ne pise nista...
ne zanima me gdje je greska nastala: u vapianu, ekuponu ili njihovoj komunikaciji, ali je zaista neprofesionalno na takav nacin reklamirati dogadjaj a ne ponuditi sve informacije vezane za isti...
ekupon.ba
Posts: 18
Joined: 17/03/2011 10:29

#35 Re: ekupon.ba

Post by ekupon.ba »

Postovani,

iskreno nam je zao nam je sto ste isli u vapiano. kuponi jos uvijek nisu poslani, vec samo potvrda od pikpaya da je rezervacija novca izvrsena.

kuponi se salju na mailove svih kupaca tek kada se ponuda završi, a pošto ona traje još do noćas u ponoć, kuponi će se slati sutra ujutro. potrudicemo se da popravimo notifikacije koje korisnici dobivaju a za vise inofrmacija rezervisan je telefon za podrsku korisniciima 070 300 333

vise informacija mozete dobiti i na sljedecim stranicama:

http://www.ekupon.ba/kako-radi-ekupon
http://www.ekupon.ba/cesta-pitanja

Hvala na razumijevanju
ekupon.ba
User avatar
hare116
Posts: 67
Joined: 22/02/2008 22:45
Location: Sarajevo
Contact:

#36 Re: ekupon.ba

Post by hare116 »

Zux wrote:Cuj kopirano, presmijesno.

Ja sam tri kupio. Kuponi vrijede 90 dana, sigurno cu ionako otici u tih 3 mjeseca 3-4 puta da nesto pojedem tamo, tako da se isplati.

Ohanite ljudi sa pljuvanjem necega unaprijed, a da ni nemate pojma o cemu se radi. Posebno ne treba obracati paznju na komentare budala na clanke.
Nekome nesto govoris, a ti prvi pljujes po necijem misljenju i nacinu razmisljanja
Ko je rekao da ovo nevalja i da neko ne kupuje?
Bujrum ko hoce neka izvoli, a to sto kazemo da je kopija je da nije nista novo, nije izmisljena topla voda, vec da vec postoji svugdje i da kasni kod nas SVE pa i ovo. :bih: :run:
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#37 Re: ekupon.ba

Post by didgeridoo »

-------------------------------------------------------------
Možete kupiti najviše 5 kupona za ovu ponudu po osobi.

1 ili 2 osobe mogu koristiti samo 1 kupon odjednom.

Kupon vrijedi 90 dana od datuma izdavanja.
--------------------------------------------------------------

nigdje ne pise da kuponi vaze tek kad se zavrsi akcija...
nakon placanja karticom, dobio sam info da cu primiti mail-kupon sa brojem transkacije i da isti isprintam ili da prepisem broj transakcije, koji uz predocenu LK, bude validan za kupovinu...to sam i uradio...ostalo sam vec napisao...
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#38 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

furuna wrote:-------------------------------------------------------------
Možete kupiti najviše 5 kupona za ovu ponudu po osobi.

1 ili 2 osobe mogu koristiti samo 1 kupon odjednom.

Kupon vrijedi 90 dana od datuma izdavanja.
--------------------------------------------------------------

nigdje ne pise da kuponi vaze tek kad se zavrsi akcija...
nakon placanja karticom, dobio sam info da cu primiti mail-kupon sa brojem transkacije i da isti isprintam ili da prepisem broj transakcije, koji uz predocenu LK, bude validan za kupovinu...to sam i uradio...ostalo sam vec napisao...
kad je u pitanju neka nova usluga, koju nisi ranije koristio, prvo se malo raspitaš, informišeš, jedino tako možeš izbjeći ofiranje i slične neugodnosti
Kako eKupon radi u tri jednostavna koraka?

1) Korisnik svaki dan posjeti eKupon.ba da vidi ima li šta interesantno za nju ili njega.

2) Kada korisnik nađe nešto zanimljivo, jednostavno klikne na "Kupi" i unese svoje lične podatke kao i broj kartice. Novac na kartici se rezerviše, te ukoliko ponuda uspije skida se sa kartice, a ako ne uspije novac će automatski biti oslobođen.

3) Nakon što ponuda uspješno završi, korisnik na svoj e-mail dobiva elektronski kupon (eKupon) koji koristi kao sredstvo plaćanja za tu uslugu. Rok iskoristivosti elektronskog kupona zavisi od svake ponude, a najčešće je mjesec dana.
A ponuda za Vapiano još uvijek traje, prema tome... nisi ni mogao dobiti na mail e-kupon. To što si ti dobio, i što smo svi dobili, jeste potvrda o kupovini odnosno transakciji, ili u prevodu - pare su ti skinute sa kartice.
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#39 Re: ekupon.ba

Post by didgeridoo »

ako si tako dobar on-line dijagnosticar i ako zelis nesebicno pruziti pomoc, ja je necu odbiti ;-)
evo procitao sam prvu recenicu: jesi cuo? :oops:
User avatar
Luce
Posts: 406
Joined: 04/04/2008 09:39

#40 Re: ekupon.ba

Post by Luce »

Zvala podrsku korisnicima, zvoni tel, niko se ne javlja :roll: nesto mi nije bilo jasno vezano za br kartice.
Zvala svoju banku i rijesila problem (rekoh mozda podrska korisnicima pije kafu, da ih ne smetam :D
Uzela faraona...pa vidimo
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#41 Re: ekupon.ba

Post by didgeridoo »

Cafe Camargue wrote:
furuna wrote:-------------------------------------------------------------
Možete kupiti najviše 5 kupona za ovu ponudu po osobi.

1 ili 2 osobe mogu koristiti samo 1 kupon odjednom.

Kupon vrijedi 90 dana od datuma izdavanja.
--------------------------------------------------------------

nigdje ne pise da kuponi vaze tek kad se zavrsi akcija...
nakon placanja karticom, dobio sam info da cu primiti mail-kupon sa brojem transkacije i da isti isprintam ili da prepisem broj transakcije, koji uz predocenu LK, bude validan za kupovinu...to sam i uradio...ostalo sam vec napisao...
kad je u pitanju neka nova usluga, koju nisi ranije koristio, prvo se malo raspitaš, informišeš, jedino tako možeš izbjeći ofiranje i slične neugodnosti
Kako eKupon radi u tri jednostavna koraka?

1) Korisnik svaki dan posjeti eKupon.ba da vidi ima li šta interesantno za nju ili njega.

2) Kada korisnik nađe nešto zanimljivo, jednostavno klikne na "Kupi" i unese svoje lične podatke kao i broj kartice. Novac na kartici se rezerviše, te ukoliko ponuda uspije skida se sa kartice, a ako ne uspije novac će automatski biti oslobođen.

3) Nakon što ponuda uspješno završi, korisnik na svoj e-mail dobiva elektronski kupon (eKupon) koji koristi kao sredstvo plaćanja za tu uslugu. Rok iskoristivosti elektronskog kupona zavisi od svake ponude, a najčešće je mjesec dana.
A ponuda za Vapiano još uvijek traje, prema tome... nisi ni mogao dobiti na mail e-kupon. To što si ti dobio, i što smo svi dobili, jeste potvrda o kupovini odnosno transakciji, ili u prevodu - pare su ti skinute sa kartice.
jasno sad,
ali na prvoj strani ponude stoji nedovoljno informacija (koje sam gore kopirao)...u pravilima nigdje ne pise da cu prije primitka kupona dobiti potvrdu o placanju istog...
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#42 Re: ekupon.ba

Post by didgeridoo »

link wrote:
furuna wrote: jasno sad,
ali na prvoj strani ponude stoji nedovoljno informacija (koje sam gore kopirao)...u pravilima nigdje ne pise da cu prije primitka kupona dobiti potvrdu o placanju istog...
haha, ma de ba, opusti se, nisi prvi koji se provalio. Otisao si u vapiano bez kupona :) a cijela sustina stranice je KUPON, cak se i stranica zove ekupon :)

eto, kupi sada ovu masazu da se malo opustis, ali otidji tek kad dobijes, isprintas kupon i DOGOVORIS TERMIN :)
necu kupovati...ima gratis u nedzaricima :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#43 Re: ekupon.ba

Post by Comrad »

Isto da odes na koncert i zalis se sto te nisu pustili da udjes bez karte.

Inace, topla voda nije, ali ljudi su krenuli s tim i imaju dobar marketing, ko je drugima kriv sto se nisu prije sjetili da ovo iskopiraju. Znam ima tu jos nekoliko stranica, ali iza ovih stoji pik, dernek, sa-x...
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#44 Re: ekupon.ba

Post by didgeridoo »

link wrote:
furuna wrote: necu kupovati...ima gratis u nedzaricima :D
jel zensko masira i mozel se gledat u nju? :D
zavisi s koje strane legnes
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#45 Re: ekupon.ba

Post by Grof »

Samo jos fali da ti oni odrede sta mozes jesti a sta ne za taj kupon. Ali moze kod nas sve.

Realno, hrana u Vapianu i vrijedi 50% od njihove cijene.
Dodjes tamo, stojis u redu i cekas, u medjuvremenu ti neko zauzme mjesto. Posluge nema, porcije male. I onda ti jos masno naplate. :D

Mozes jednom tamo otici, i NIKAD VISE! :bih:
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#46 Re: ekupon.ba

Post by kEN0 »

ubiše milione na tuđim idejama, respekt!
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#47 Re: ekupon.ba

Post by SaMaster »

Zux wrote:
samke.il wrote:
Tranquilizer wrote:Biti ce to fino skroz, mislim da je super ideja a i krajnje korisna :D
ta ideja postoji vec dize vrijeme ljudi su prekoprali stranicu http://www.citydeal.ba/
Ti uzeo kod pa red po red provjeravao je li neko nesto kopirao?

Normalno da su sve stranice ovog tipa slicne. Centralno mjesto zauzima ponuda dana i opis iste, okolo se vrte linkovi za fejsbuk, twitter i slicno. Gore stoji pregled ponuda i to je to. Nema bas prostora za kreativnost, prije svega treba biti funkcionalna i jednostavna stranica. Ideja normalno da postoji odavno, ali je kod nas nije bilo u pravom obliku i obimu realizovane.
Daj ba nemoj da seres! Cuj nema prostora za ovo ono. Naravno da ima. Sta se pravis budala...
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#48 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

link wrote:ma ja, sa-x je i ovaj forum iskopirao. stvarno tuzno i zalosno. evo, necu se vise nikad javljati ovdje jer se oni nisu prvi sjetili da naprave forum. de ne rise zivota ti.
ma ovdje su ljudi očajni kad im ponudiš nešto, a još su očajniji kad vide kako ljudi žive vani a toga kod nas nema
i haj ti udovolji takvom insanu :)
User avatar
dr.Gonzo
Posts: 1543
Joined: 11/03/2009 17:08

#49 Re: ekupon.ba

Post by dr.Gonzo »

Mene zanima zasto je na SaX juce vijest dana bila da je ekupon u prvom danu prodao x kupona i tako ustedio xy maraka?

Mislim, jel ovo news ili pr portal? :-)
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#50 Re: ekupon.ba

Post by teAMICA »

SaMaster wrote:
Daj ba nemoj da seres! Cuj nema prostora za ovo ono. Naravno da ima. Sta se pravis budala...
Šta ti bi života ti? :shock: :shock: :?
Post Reply