ekupon.ba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Vaše mišljenje o ekupon.ba ?

Dobra ideja, učestvovati ću u kupovinama
403
64%
Ništa posebno, a sigurno je i navlakuša
103
16%
Ne zanima me
119
19%
 
Total votes: 625

User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#101 Re: ekupon.ba

Post by bijela »

e, ovo za pastazen je stvarno dobro
User avatar
Luce
Posts: 406
Joined: 04/04/2008 09:39

#102 Re: ekupon.ba

Post by Luce »

Generalno smo vrlo negativni, sve ocrnimo i prije nego probamo. Evo ja uzela kupon i za Va piano koji mi se bas onako svidja, odem povremeno tamo, a sto ne bih platila u pola cijene jednu veceru ako vec mogu?
Isto tako usluge F&A kozmetickog salona sam vec koristila, znam kako im se krecu cijene. Iskreno ne bih platila tu masazu 54KM pa da me licno Kleopatra masira :-D ali 27 km za sat vremena je i vise nego ok cijena.
Elem mozda da se suzdrzimo tih negativnih komentara prije nego probamo, vidimo, iskusimo pa onda, ako niste zadovoljni s necim pricajte.
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#103 Re: ekupon.ba

Post by Zux »

Ja sam danas u Vapianu iskoristio jedan od kupona koje sam kupio. Dvije pizze i dvije Cole za 15 KM, mislim da je to vise nego pristojno i povoljno. Regularna cijena toga je bila 26 KM. Mozda regularna cijena i jeste previse, ali ova od 15 je itekako povoljna, jer nema normalnog mjesta u gradu gdje dvoje moze pojesti dvije odlicne pizze i popiti dva soka za 15 KM. I o regularnoj cijeni bi se dalo raspravljati s obzirom se recimo ne pusi u restoranu, a to je meni recimo itekako bitno. Ako cu vec jesti vani i jesti tu vrstu hrane koju imaju tamo, radije cu malo vise platiti nego trpiti neciju cigaru i izaci iz restorana sav usmrdjen na dim.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#104 Re: ekupon.ba

Post by Erzsebet »

U Vapianu jedete šta god želite, ali u Pasta Zenu ne, nego ste ograničeni na dva jela, dva deserta i dva pića, što nije ni loše, jer biste svakako to uzeli :).

Pitam se mogu li kupiti kupon danas i danas ga i iskoristiti, s obzirom da je ponuda uspjela, i da će sigurno biti iskorišten. Već sutra putujem i ne mogu drugačije.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#105 Re: ekupon.ba

Post by plejka2 »

Ovo je dobra stvar ako nista sad znam gdje necu krocit nogom :D
Samo vratili cijene na "normalu" kao sto je na svim mjestima i oni shatro povoljni ma bjaziii bjaziiiiii :D
Nafurali se bezze cuj 2 pice i 2 kole 26 maraka :lol:
Ja sto se ismija nane mi u prahu :-D
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#106 Re: ekupon.ba

Post by kEN0 »

otkud pareeeeeee ljudi za masazu otkud pareeee
Kanis
Posts: 16
Joined: 22/03/2011 14:22

#107 Re: ekupon.ba

Post by Kanis »

Nemojte mi se smijati...jel sigurno ovo plaćanje za -ekupon (ono broj kartice itd)... :shock: ja sam do sad sve izbjegavala...
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#108 Re: ekupon.ba

Post by Zux »

plejka2 wrote:Ovo je dobra stvar ako nista sad znam gdje necu krocit nogom :D
Samo vratili cijene na "normalu" kao sto je na svim mjestima i oni shatro povoljni ma bjaziii bjaziiiiii :D
Nafurali se bezze cuj 2 pice i 2 kole 26 maraka :lol:
Ja sto se ismija nane mi u prahu :-D
Gdje se to moze pojesti 2 pizze i 2 kole za 15 KM, pa da je to "normalna" cijena?? Mozda ima u nekim rupama gdje kao prilog dobijes salmonelu. Ali pizze u gradu nema ispod 7 KM. Kola je minimalno 2.5 KM svugdje. Pa ti digitron u ruke i sracunaj.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#109 Re: ekupon.ba

Post by plejka2 »

Zux wrote:
plejka2 wrote:Ovo je dobra stvar ako nista sad znam gdje necu krocit nogom :D
Samo vratili cijene na "normalu" kao sto je na svim mjestima i oni shatro povoljni ma bjaziii bjaziiiiii :D
Nafurali se bezze cuj 2 pice i 2 kole 26 maraka :lol:
Ja sto se ismija nane mi u prahu :-D
Gdje se to moze pojesti 2 pizze i 2 kole za 15 KM, pa da je to "normalna" cijena?? Mozda ima u nekim rupama gdje kao prilog dobijes salmonelu. Ali pizze u gradu nema ispod 7 KM. Kola je minimalno 2.5 KM svugdje. Pa ti digitron u ruke i sracunaj.
Slazem se da pice normalnije nema ispod 7km ne racunam agu i u2 gdje ista kosta 3-4km mada je oni prodaju po realnoj cijeni samo je neznaju napravit kako treba.Pica kad je prave njih izadje generalno 4km plafon kola nek je 60 ili 70 feninga to nije ni petak al hajmo uzet nek je petak :razz: 2 pice i 2 kole cener a ovi prije famoznog popusta trazili za to 26km :D
Sta im kosta onda 16km sto ti donesu?Ko donosi Ronaldo?Ili Versaći :D :lol:
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#110 Re: ekupon.ba

Post by black »

pa jel to neko misli da je fakat jeftinije, nebudite naivni :mrgreen:
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#111 Re: ekupon.ba

Post by Entropio »

Pa Gospoda Ministarka misli da 2 pice i 2 kole vrijede 26 maraka. :D
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#112 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

Entropio wrote:Pa Gospoda Ministarka misli da 2 pice i 2 kole vrijede 26 maraka. :D
pa nisu sve pizze iste :-) dobra pizza u restoranu vrijedi 10KM
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#113 Re: ekupon.ba

Post by Gospoda Ministarka »

Entropio wrote:Pa Gospoda Ministarka misli da 2 pice i 2 kole vrijede 26 maraka. :D
Zavisi na sta si navikao,moj ti,i sta preferiras. Znam da ima u U2 na Dobrinji margarita za 3 KM, ali koliko platis toliko i dobijes,meni kad se jede margarita odem u Trattoriu i platim je 8KM,bar znam da sam jela mozzarelu a ne neki srpski sir biljnog porijekla.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#114 Re: ekupon.ba

Post by Cholina_Lokica »

E gdje nadjete dvije pizze i dvije kole za cenera da pojedete i da vam nista ne bude :-)

Gdje god pizzu jedem 8km je margarita, znaci 2x8=16, kola 3km 3x2=6, 16+6=22km :-) To je minimum neki, ako ces pizzu sa tunjevinom ili neku drugu dodaj na ovu cifru jos 3-4km :-)

Onaj ko jede u evo vapianu isplati mu se uzeti kupon, sto ste tako namcorasti pa samo pljujete i ovo "snizenje" i ljude koji eto pobogu idu u vapiano i sve, fuj
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#115 Re: ekupon.ba

Post by plejka2 »

Cholina_Lokica wrote:E gdje nadjete dvije pizze i dvije kole za cenera da pojedete i da vam nista ne bude :-)

Gdje god pizzu jedem 8km je margarita, znaci 2x8=16, kola 3km 3x2=6, 16+6=22km :-) To je minimum neki, ako ces pizzu sa tunjevinom ili neku drugu dodaj na ovu cifru jos 3-4km :-)

Onaj ko jede u evo vapianu isplati mu se uzeti kupon, sto ste tako namcorasti pa samo pljujete i ovo "snizenje" i ljude koji eto pobogu idu u vapiano i sve, fuj
Ne kontas ti izgleda :D
Nisam reko da nadjem nego da njih izadje toliko (te sto prodaju)
Sad sto neki hoce da zarade na tome 16km neki manje do njih je.Cinjenica je da pica ko pica ne vrijedi vise od 7km i to je previse ne znam kakva da je.Kod nas su ljudi zeljni dobre pice zato bi i platili vise.
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#116 Re: ekupon.ba

Post by erni3 »

Da je meni naci s kim otici na picu, jebo ekupon :lol:
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#117 Re: ekupon.ba

Post by missko »

plejka2 wrote:
Cholina_Lokica wrote:E gdje nadjete dvije pizze i dvije kole za cenera da pojedete i da vam nista ne bude :-)

Gdje god pizzu jedem 8km je margarita, znaci 2x8=16, kola 3km 3x2=6, 16+6=22km :-) To je minimum neki, ako ces pizzu sa tunjevinom ili neku drugu dodaj na ovu cifru jos 3-4km :-)

Onaj ko jede u evo vapianu isplati mu se uzeti kupon, sto ste tako namcorasti pa samo pljujete i ovo "snizenje" i ljude koji eto pobogu idu u vapiano i sve, fuj
Ne kontas ti izgleda :D
Nisam reko da nadjem nego da njih izadje toliko (te sto prodaju)
Sad sto neki hoce da zarade na tome 16km neki manje do njih je.Cinjenica je da pica ko pica ne vrijedi vise od 7km i to je previse ne znam kakva da je.Kod nas su ljudi zeljni dobre pice zato bi i platili vise.
Zato ce kod nas po tom razmisljanju i plate vjecito biti u prosjeku 500 marki. Racunas li u tu pizzu da se mora platit radna snaga kolko god da prodo radnik se mora isplatit.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#118 Re: ekupon.ba

Post by plejka2 »

Oni imaju svoju cijenu za tu picu i po jednoj pici je sasvim dovoljno da se uzmu 3 marke.Kod nas lupaju cijene a plate su male sto opet nema nikakve veze sa tim sto ti govoris.Da ovde pica kosta 4km onda bi to sto kazes bilo na mjestu ali ovde pica kosta od 7 pa na dalje a plate su tanke.
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#119 Re: ekupon.ba

Post by le piaf »

plejka2 wrote:Oni imaju svoju cijenu za tu picu i po jednoj pici je sasvim dovoljno da se uzmu 3 marke.Kod nas lupaju cijene a plate su male sto opet nema nikakve veze sa tim sto ti govoris.Da ovde pica kosta 4km onda bi to sto kazes bilo na mjestu ali ovde pica kosta od 7 pa na dalje a plate su tanke.
Svi zaboravljate jednu bitnu stvar, neko je vec to gore spomenuo, nije samo stvar u pizzi, vec lokacija (!), sigurnost, enterijer i ostale sitnice koje placas kad kupis pizzu. Ne mozes jesti pizzu u centru grada, na eltnoj lokaciji u sminka enterijeru za 3,4 marke.
Ima U2, Mahir, pa pojedite pizzu s nogu i ustedite koju marku.
Svako ima svoj ceif, a ima onih kojima nije zao dati koju marku vise za ugodniji ambijent.

Kolike su plate u VaPianu, ne znam, ali mislim da su ipak vece nego u nekom butiku, ili robot komercu.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#120 Re: ekupon.ba

Post by Urban B. »

Fukarama nikad nista i ne valja,svemu traze mane i od takvih nista bolje ocekivat i ne mozete osim negativnih komentara!Da im se ponudi sve za marku opet im ne bi valjalo a razlog bi izmislili!

Ja ne znam dal ste ikad igdje ista pojeli osim kod Age il u U2 pa pricate takve nebuloze!
Ako vam se ne svidja onda sutite i nastavite jesti kod Age i slicnim,za ljude koji vole malo ljepsi ambijent,ugodjaj a na kraju i kvalitet hrane ovo je odlicna stvar!
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#121 Re: ekupon.ba

Post by missko »

link wrote:Nova ponuda je solarij. 12 minuta za 6KM. Da li se smije uopste biti u solariju za pocetak 12 minuta?
:mrgreen: :lol: ma jok gdje ces u solarij 12 minuta usafunjat ces se. Udjes fino i na 5toj minuti ga ugasis i lezi nako jos onaj rest. :P
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#122 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Valjda će poslije masaže i solarija naići depilacija, krenuli su u tom smjeru :D

Znači, umjesto 30, za 15. 8-) Da i ja nešto kupim :lol:
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#123 Re: ekupon.ba

Post by plejka2 »

Urban B. wrote:Fukarama nikad nista i ne valja,svemu traze mane i od takvih nista bolje ocekivat i ne mozete osim negativnih komentara!Da im se ponudi sve za marku opet im ne bi valjalo a razlog bi izmislili!

Ja ne znam dal ste ikad igdje ista pojeli osim kod Age il u U2 pa pricate takve nebuloze!
Ako vam se ne svidja onda sutite i nastavite jesti kod Age i slicnim,za ljude koji vole malo ljepsi ambijent,ugodjaj a na kraju i kvalitet hrane ovo je odlicna stvar!
Neki od vas bi rekli da je i govno dobro ako je kupljeno na dobroj lokaciji :D
Ago je spomenut samo zato sto mu je pica po realnoj cijeni a niko nije reko da tamo pica valja stoga nebi bilo lose da pocnes pisati onako kako neko kaze a ne da izmisljas gluposti.
Sama pica je studenska ili kako neki kazu sirotinjska hrana stoga nema potrebe dizat joj cijenu nije janje ispod saca 8-)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#124 Re: ekupon.ba

Post by Gospoda Ministarka »

plejka2 wrote:Ago je spomenut samo zato sto mu je pica po realnoj cijeni
Slazem se, ali je to realna cijena za fast food. Isto kao sto mi je realno da mi u talijanskom restoranu naplate pizzu 15 KM, ali onda za 15 KM hocu na pizzi mozzarellu a ne neki biljni sir (kojeg narendanog, u kantama dovoze u fast food ) , svjeze gljive a ne iz konzerve, dobar paradajz sos a ne razvodnjeni paradajz pire oko kojeg se ni ne potrude da ga ucine jestivim. Dobru pilecu sunku a ne jeftinu salamu koja na kg kosta 4 KM.
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#125 Re: ekupon.ba

Post by plejka2 »

Gospoda Ministarka wrote:
plejka2 wrote:Ago je spomenut samo zato sto mu je pica po realnoj cijeni
Slazem se, ali je to realna cijena za fast food. Isto kao sto mi je realno da mi u talijanskom restoranu naplate pizzu 15 KM, ali onda za 15 KM hocu na pizzi mozzarellu a ne neki biljni sir (kojeg narendanog, u kantama dovoze u fast food ) , svjeze gljive a ne iz konzerve, dobar paradajz sos a ne razvodnjeni paradajz pire oko kojeg se ni ne potrude da ga ucine jestivim. Dobru pilecu sunku a ne jeftinu salamu koja na kg kosta 4 KM.
Mislim da je to ipak do vlasnika objekta sta ce reci(kupiti) da se stavlja.Ako je gladan para stavit ce ono sto je jeftino i sto ce mnogi prepoznati vec prvi put kad odu na to mjesto.Na zalost vecina picerija se danas tom politikom bavi.Opet da stavljaju ono sto je najkvalitetnije nebi trebali dizat cijenu jer se ne stavlja kilama.
Zato raja koja zna sta valja ide na mjesta gdje se stavlja kvalitetno i placaju skuplje ali sa obzirom na kolicinu onoga sto se stavi na tu pizzu opet cu ponoviti da realna cijena nebi trebala biti iznad 7km.
Post Reply