ekupon.ba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Vaše mišljenje o ekupon.ba ?

Dobra ideja, učestvovati ću u kupovinama
403
64%
Ništa posebno, a sigurno je i navlakuša
103
16%
Ne zanima me
119
19%
 
Total votes: 625

User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1 ekupon.ba

Post by because_of_you »

http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/clanak/110315026


Šta mislite o ovome? Da li ćete kupovati preko njih?

Da li je možda neko već kupio kupon za 50% jeftniji ručak/večeru u Vapianu? :)
User avatar
Tranquilizer
Posts: 1865
Joined: 04/06/2010 10:34
Contact:

#2 Re: ekupon.ba

Post by Tranquilizer »

Biti ce to fino skroz, mislim da je super ideja a i krajnje korisna :D
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#3 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Jesi li pohvatao sva pravila? :-)

Meni nije jasan onaj dio "uspjela je prodaja", a još uvijek se može učestvovati? Na portalu su rekli da će se ishod tek nakon završene kupovine znati :-?
User avatar
Tranquilizer
Posts: 1865
Joined: 04/06/2010 10:34
Contact:

#4 Re: ekupon.ba

Post by Tranquilizer »

because_of_you wrote:Jesi li pohvatao sva pravila? :-)

Meni nije jasan onaj dio "uspjela je prodaja", a još uvijek se može učestvovati? Na portalu su rekli da će se ishod tek nakon završene kupovine znati :-?

Pa nema pravila nekih posebnih, kupiš kupon i odeš i iskoristiš ga, radi na principu velicine ponude, vjerovatno je vapiano rekao nama se isplati ako preko 50 ljudi da po 15km = 750km da vam damo popust od 50% i onda oni formirali ponudu na konto toga...simple ;)

Evo sada sam vidio da ima 72 kupljena kupona, vjerovatno je vapiano dao limit do 100-200 ljudi ili nije ni dao limit uopšte, da popust i odbije sebi od zarade, tj. marže ali dobije sigurne online uplacene novce i jako dobru reklamu :mrgreen:

Pravi kapitalizam, ponuda, kvantitet, reklama i rezultat :mrgreen:

samo ovo se isplati jedino u slucaju da imaš DOBAR proizvod u koji si siguran, i da privuceš ljude popustom na kvalitet koji ceš poslje pretvoriti u naviku konzumenta i dobro unovciti...ma truli zapad :thumbup:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#5 Re: ekupon.ba

Post by Gospoda Ministarka »

Kako to oni ustvari naplacuju? Skidaju sa kartice? U kom vremenskom roku ja to mogu iskoristiti, samo kad oni odobre?

A ide mi se u Vapiano? :D
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#6 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Kako sam ja shvatila, kad se završi ponuda (za Vapiano traje još 2 dana), onda se skine iznos sa računa, a dobije taj kupon, s kojim ideš papati, te vrijedi 3 mjeseca mesčini :D

Meni je nejasno da li je npr. Vapiano već skontao šta možeš uzeti u tih 30 km, tj 15 sa popustom, ili....? :-?
true
Posts: 265
Joined: 26/02/2011 14:13

#7 Re: ekupon.ba

Post by true »

super ali imaju samo taj kupon ocekivao sam puno vise
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#8 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Pa tek sinoć je puštena ta usluga :)

Najavljuju i mnogočega drugoga osim restorana da će biti u ponudi.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#9 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

dobra fora skroz.....čuo sam za ovakve stranice....u hrvatskoj razvaljuju
haj lijepo da ima i kod nas, jel iko od forumaša uplatio? mene nekako strah jbg naša posla kartice podaci folovi golovi....vidim da je već 109 kupona kupljeno za vapiano :-)
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#10 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

"Prava navlakusa u vapianu vecera od 30 km za samo 15 km i dobijes jedan tanjur spageta i sok za 15 km kao da je to sa popustom sto kosta 30 km ili ponuda dva pica srednja i kola,piva ili kafa za 15 km sa super ponudom koja kosta 30 km hahaha navlakusa prava.Bio sam tamo i uvjerio sam se u taj vid prevare i narode nemoj da mislite da je pica ogromna srednja pica sto kosta u piceriji 8 km."

Jedan od komentara na portalu, i ne bi me iznenadilo da je zaista ovako... Bilo bi previše očekivati da zaista možeš otići u taj restoran, naručiti šta ti hoćeš za 30 km, i onda dobiti popust... :roll:

Al, čut će se, od ovih 100 i nešto što će dobiti kupon :D
true
Posts: 265
Joined: 26/02/2011 14:13

#11 Re: ekupon.ba

Post by true »

because_of_you wrote:"Prava navlakusa u vapianu vecera od 30 km za samo 15 km i dobijes jedan tanjur spageta i sok za 15 km kao da je to sa popustom sto kosta 30 km ili ponuda dva pica srednja i kola,piva ili kafa za 15 km sa super ponudom koja kosta 30 km hahaha navlakusa prava.Bio sam tamo i uvjerio sam se u taj vid prevare i narode nemoj da mislite da je pica ogromna srednja pica sto kosta u piceriji 8 km."

Jedan od komentara na portalu, i ne bi me iznenadilo da je zaista ovako... Bilo bi previše očekivati da zaista možeš otići u taj restoran, naručiti šta ti hoćeš za 30 km, i onda dobiti popust... :roll:

Al, čut će se, od ovih 100 i nešto što će dobiti kupon :D
hasha znaci tamo nesto dobijes a ne da ti nakupis 30 km
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#12 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Izgleda... :-) :-)

A i logično je vala... :|
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#13 Re: ekupon.ba

Post by Erzsebet »

Ne piše da je tako. Evo ja sam kupio, pa ću vam javiti odmah šta se desilo. U slučaju da mi oni ponude šta da jedem, vjerujte mi da ću potrošiti 30 KM i neću htjeti platiti, a neka kuponom onda obrišu guzicu.
Samo mi nije jasno gdje ste čuli da oni određuju šta jedete? Bilo bi smiješno, dobili bi kontraefekat, jer im se sigurno i ovako isplati platiti ovakvu reklamu.

Javim vam šta je bilo :).
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#14 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Ja prenijela komentar sa portala, ako on laže, i ja lažem :D


Malo sam gledala ponudu identične stranice u HR, i kod njih se jasno naznači da čitava ponuda npr. neke slastičarne ulazi u taj kupon, tj da se može odabrati...


No, čekamo izvještaj sa lica mjesta, tj. iz Vapiana :thumbup:
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#15 Re: ekupon.ba

Post by Erzsebet »

because_of_you wrote:Ja prenijela komentar sa portala, ako on laže, i ja lažem :D


Malo sam gledala ponudu identične stranice u HR, i kod njih se jasno naznači da čitava ponuda npr. neke slastičarne ulazi u taj kupon, tj da se može odabrati...


No, čekamo izvještaj sa lica mjesta, tj. iz Vapiana :thumbup:
Ma joj, pa znaš da komentarišu samo bolesnici, ništa to ne znači. Ovaj dio me sad buni "hrana i piće u vrijednosti od 30 KM". Ipak, nigdje ne piše da će ti oni odabrati ručak, tako da ipak ne vjerujem da je tako. Takođe, na stranici ekupon.ba piše kako zahtijevaju jednako kvalitetnu ponudu bez obzira na popust. Ne vjerujem da bi ovo dopustili s prvim kuponom, ali vidjećemo :).
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#16 Re: ekupon.ba

Post by teAMICA »

Tražih neki dan... ko da sam znala, a nisam Tita mi :-)
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=85162

Kupih i ja 2 x Vapiano, ako ne mognem jest šta ja hoću i kako hoću, @Erzsebet idemo hin demolirat :D
iSwagga
Posts: 1547
Joined: 22/03/2010 10:30

#17 Re: ekupon.ba

Post by iSwagga »

:thumbup:
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#18 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

uzeh i ja kupon

čuo sam da se kupon koristi tek kada izlazite, tj na kasi, što je i logično
dakle možemo jesti i piti šta hoćemo i koliko hoćemo...dok god smo u tih 30 maraka :D
User avatar
hare116
Posts: 67
Joined: 22/02/2008 22:45
Location: Sarajevo
Contact:

#19 Re: ekupon.ba

Post by hare116 »

because_of_you wrote:Ja prenijela komentar sa portala, ako on laže, i ja lažem :D


Malo sam gledala ponudu identične stranice u HR, i kod njih se jasno naznači da čitava ponuda npr. neke slastičarne ulazi u taj kupon, tj da se može odabrati...


No, čekamo izvještaj sa lica mjesta, tj. iz Vapiana :thumbup:
kopija iz HR
kopija indenticna
http://www.kupime.hr/
http://www.ekupon.ba/
iSwagga
Posts: 1547
Joined: 22/03/2010 10:30

#20 Re: ekupon.ba

Post by iSwagga »

Valjda ce uskoro, odnosno kako se razvijaju, imati ponude nevezane za restorane..
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#21 Re: ekupon.ba

Post by Cafe Camargue »

link wrote:ja sam takodjer kupio pa cemo vidjeti sta ce biti :) kuponi inace vaze 90 dana, tako ne morate svi nagrnuti prvi dan :)
:lol: ma valjda nećemo...dobra je stvar što ti kupon ne propada ni nakon tih 90 dana...tj tada bi vrijedio "samo" 15 KM (kolko sam i platio) :thumbup:
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#22 Re: ekupon.ba

Post by SaMaster »

hare116 wrote:
because_of_you wrote:Ja prenijela komentar sa portala, ako on laže, i ja lažem :D


Malo sam gledala ponudu identične stranice u HR, i kod njih se jasno naznači da čitava ponuda npr. neke slastičarne ulazi u taj kupon, tj da se može odabrati...


No, čekamo izvještaj sa lica mjesta, tj. iz Vapiana :thumbup:
kopija iz HR
kopija indenticna
http://www.kupime.hr/
http://www.ekupon.ba/
Ma kakva HR, pa i oni su kopirali od nekog. Evo ti isto sranje kod nas u BIH a i u Njemackoj.

http://www.citydeal.ba
http://www.citydeal.de
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#23 Re: ekupon.ba

Post by Zux »

Cuj kopirano, presmijesno.

Ja sam tri kupio. Kuponi vrijede 90 dana, sigurno cu ionako otici u tih 3 mjeseca 3-4 puta da nesto pojedem tamo, tako da se isplati.

Ohanite ljudi sa pljuvanjem necega unaprijed, a da ni nemate pojma o cemu se radi. Posebno ne treba obracati paznju na komentare budala na clanke.
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#24 Re: ekupon.ba

Post by because_of_you »

Javi kad odeš iskoristiti prvi kupon :)


Ja inače nisam ni bila u tom Vapianu niti mi se ide, sačekat ću neku drugu ponudu, možda bude kao u HR za kina, kozmetičke salone i slično..
Bobi
Forum administrator
Posts: 31991
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#25 Re: ekupon.ba

Post by Bobi »

Kad se budu prodavali BMW-ovi i mercedesi uz 50 % popusta zovite :D.
Post Reply