Ekspres lonac

Post Reply
User avatar
All Apologies
Posts: 315
Joined: 06/02/2015 18:09

#1 Ekspres lonac

Post by All Apologies »

Treba mi ekspres lonac. Po internetu sam cackala i nisam nista posebno nasla osim jednog slucaja eksplodiranja metalac lonca. Sigurnost mi je na prvom mjestu. Delimanu bas nesto ne vjerujem niti ikakvom proizvodu koji ima veze sa top shopom, nemam iskustva, ali eto nuspojava njihovog reklamiranja. Dopada mi se tefal. Eh sad imaju secure 5 i clipso. Oba mi djeluju ok, secure vjerovatno stariji model, a clipso ima ono novo zatvaranje/otvaranje poklopca. Na stranici tefala nista posebno ni o jednom. Koji je bolji, sigurniji za upotrebu? Da sebi uzimate koji biste uzeli i zasto?
maajaa
Posts: 305
Joined: 14/05/2007 16:14

#2 Re: Ekspres lonac

Post by maajaa »

Ja imam pozitivno iskustvo sa Tefal Secure 5, koristim vec duze vrijeme i OK je. Odlika ovog je sigurnost, a Clipso modela jednostavnost - zato sam se odlucila za ovaj prvi :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3 Re: Ekspres lonac

Post by insomnia78 »

Ljudi salju misiju na Mars, jebeni Pakistan uspjesno testirao svoj borbeni dron a kod nas se Hamse raspituju o sigurnosti pretis lonca
Cuj, "sigurnost mi je na prvom mjestu" :lol: :lol: :lol:
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#4 Re: Ekspres lonac

Post by manekenka u penziji »

insomnia78 wrote:Ljudi salju misiju na Mars, jebeni Pakistan uspjesno testirao svoj borbeni dron a kod nas se Hamse raspituju o sigurnosti pretis lonca
Cuj, "sigurnost mi je na prvom mjestu" :lol: :lol: :lol:
:lol:

Danas se rucak sa pancirom sprema :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5 Re: Ekspres lonac

Post by insomnia78 »

Ma hajde boga ti
:lol:
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#6 Re: Ekspres lonac

Post by SSemir »

samo ti trazi one sa 5 zvjezdica o sigurnosti. nije se igrati sa kuhanjem :D
User avatar
All Apologies
Posts: 315
Joined: 06/02/2015 18:09

#7 Re: Ekspres lonac

Post by All Apologies »

Nije se jednom desilo da pretis eksplodira, ili kao sto se desava kod nekih delimanovih da ne dihtuje dobro, neinformisana pretenciozna forumska piskarala.

Hvala, maajaa :) Nasla sam detaljno o karakteristikama na tefal.com stranici. Odusevio me nutricook :)
User avatar
Evelinda
Posts: 952
Joined: 21/01/2015 11:38
Location: Sarajevo

#8 Re: Ekspres lonac

Post by Evelinda »

Imam tefal lonac ono sa zutim iznad,grah meso i povrce.Da li neko ima kako ga sluzi i za sta je konkretno posuda koja dodje unutra?Vjerovatno neko kuhanje na paru ili?Usput koliko vam dugo traje guma unutar,ne podlijeze garanciji.
User avatar
djigibau
Posts: 337
Joined: 16/02/2006 11:21
Location: Sarajevo

#9 Re: Ekspres lonac

Post by djigibau »

Imam ja taj lonac služi dobro, rešetka služi za kuhanje na pari , a za gumu nemam pojma moja još radi svoju funkciju mada zadržava miris kod kuhanja teže hrane.
Post Reply