Eksplozija u FIS Vitez

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#26 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by Babsy »

Jaranicina stara radi tamo.. i sad je ne mogu dobiti na mob. :/
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#27 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by karanana »

pogino 1 pripadnik mup-a a 5 ranjeno
nelo
Posts: 227
Joined: 04/12/2006 22:58

#28 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by nelo »

nadam se da nece opet vehabije stavit u 1. plan :run:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#29 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by mIRCerka »

leo karan wrote:
VjecitiStudent wrote:
karanana wrote: FIS Vitez - Vitez.

jebo majku da se zarati ili da atomska pukne ja bih to cuo ovdje na forumu a ne preko ovicijelnih drzavnih medija.
Ne bih da ih previse branim, ali kako oni da saznaju??? Da policija iz Viteza, javi kantonalnoj, pa oni Federalnoj, pa Federalna nazove TV?
U normalnim zemljama obicno ima neka centralna sluzba koja se bavi ovakvim stvarima.
posto kod nas nema medija koji je senzacionalisticki, tipa nova tv, nema ni brzih vijesti ovog tipa
posto kod nas vecina medija informacije skuplja po forumima poput SAxa, jadni mi sto nemamo makar jednu Novu TV.

Ljudi ja nijedan radio ne mogu dobit online :S
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#30 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by mamica papucarka »

ovo vise covjek nije dzaiz ni u trgovinu otic, ni u tramvaj sjest :(
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#31 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by trinaesti »

Her Flick wrote:
trinaesti wrote:i da ima. javit ce se telefonom, ili ce iz zenickog studija. LIVE sliku iz ili ispred FIS-a svakako necemo gledat.
daleko smo mi od dostignuca Nove TV!
to nije televizija, to je radio federacije!!!
hmmm, bas me zanima kako ce ovo prokomenterisati na novoj tv
sve zavisi ko bude koje nacije.

ako ovo bude uradio hrvat bit ce samo pomenut kao kriminalac.

a ako bude bosnjak. bice bosnjacki bombas ili neki radikalni islamista.
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#32 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by Amazonka27 »

sta reci...
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#33 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by zena21 »

Boze sacuvaj.. pa ima li kraja vise.. hebo divlji zapad u sta smo se pretvorili
User avatar
lejlasa
Posts: 1316
Joined: 24/06/2005 11:53
Location: sarajevo

#34 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by lejlasa »

[quote="leo karan posto kod nas nema medija koji je senzacionalisticki, tipa nova tv, nema ni brzih vijesti ovog tipa[/quote]

Jeste da je nevezano za temu, ali moram napisati da, po mom misljenju, Nova TV nije senzacionalisticka, oni samo odlicno rade ono sto im je posao. Daleko najbolje u sirem okruzenju. Izvinjavam se jos jednom.
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#35 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by Citizen-X »

mamica papucarka wrote:ovo vise covjek nije dzaiz ni u trgovinu otic, ni u tramvaj sjest :(
Jest nemres se ni posrat na miru u tramvaju :mrgreen:
User avatar
portfast
Posts: 271
Joined: 07/08/2008 09:47

#36 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by portfast »

="mIRCerka"]
leo karan wrote:
VjecitiStudent wrote:
karanana wrote: FIS Vitez - Vitez.

jebo majku da se zarati ili da atomska pukne ja bih to cuo ovdje na forumu a ne preko ovicijelnih drzavnih medija.
Ne bih da ih previse branim, ali kako oni da saznaju??? Da policija iz Viteza, javi kantonalnoj, pa oni Federalnoj, pa Federalna nazove TV?
U normalnim zemljama obicno ima neka centralna sluzba koja se bavi ovakvim stvarima.
posto kod nas nema medija koji je senzacionalisticki, tipa nova tv, nema ni brzih vijesti ovog tipa
posto kod nas vecina medija informacije skuplja po forumima poput SAxa, jadni mi sto nemamo makar jednu Novu TV.

Ljudi ja nijedan radio ne mogu dobit online :S[/quote]

Pa hayat je objavio informaciju.
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#37 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by trinaesti »

vec su krenuli na index.hr-u

zena samoubica - ma daaaaaaaaaj
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#38 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by trinaesti »

naslovnica index.hr-a

Žena samoubojica aktivirala bombu ispred trgovačkog centra u Vitezu u BiH: Ima mrtvih i ranjenih

a kad kliknes pise sasvim drugi naslov


mamu im j++++++++++
User avatar
portfast
Posts: 271
Joined: 07/08/2008 09:47

#39 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by portfast »

FIS Vitez imao dojave o bombi još prije tri dana

Četvrtak, 09 Oktobar 2008

Prema neslužbenim informacijama saznajemo da je FIS Vitez imao dojave o postavljenoj bombi još prije tri dana.

Najvjerovatnije su bombu postavili članovi nepoznate kriminalne grupe.

Kako saznajemo od naših izvora, bomba je aktivirana kada je jedan od uposlenika FIS-a pokuša da pomjeri sumljivi paket.

(tnt.ba)
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#40 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by Lady Saray »

na ftv-u na vanrednim vjestima rekose da je jedna osoba poginula valjda zastitar, 5 je povrijednjeno medju kojima je jedno teze i smjesteno je u bolnicu, medju povrijedjenima je i 1 beba, detalje ne znaju i desilo se na ulazu tj oko kasa
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#41 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by mIRCerka »

TRINAESTI CITAJ BA
mIRCerka wrote:
sinus wrote:Upravo sam zvao neke ljude iz FISA i pošto je zvrka trka još se ne zna sigurno da li je neko podmetnuo Eksplozivnu napravu ili je navodno neko sebe raznijeo eksplozivnom napravom. Ovo je nepotvrđeno još.

Ali sigurno je da je poginuo jedan momak iz obezbjeđenja i da je jedan zaposlenik još teško ranjen prilikom eksplozije i da ima još ranjenih.
AKTIVIRANA EKSPLOZIVNA NAPRAVA U TC FIS VITEZ - IMA MRTVIH I OZLIJEĐENIH PDF E-mail
Četvrtak, 09 Oktobar 2008
Kako neslužbeno doznajemo u Trgovačkom centru FIS Vitez je aktivirana eksplozivna naprava. U nesreći ima mrtvih i ozlijeđenih, a koliki su razmjeri tragedije još uvijek nije poznato.

Prema riječima očevidaca eksplozivnu napravu je aktivirala nepoznata ženska osoba.

Glasnogornica FIS-a Željka Bajramović je potvrdila ovu informaciju kao i policija u Vitezu.


(tnt)
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#42 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by karanana »

Her Flick wrote:ne bih da komentarisem upozorenje admina, ali onda bolje da odma zakljucas ovu temu jer ce za koji sat otici bas u ovom pravcu
ako zasluzi da ode - nek ode, a sada su sve spekulacije.
mislim da je ovo djelo kriminalaca.
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#43 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by Leonid Breznjev »

Her Flick wrote:ne bih da komentarisem upozorenje admina, ali onda bolje da odma zakljucas ovu temu jer ce za koji sat otici bas u ovom pravcu
onda ga ne komentarisi, te se smatraj upozorenim...
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#44 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by trinaesti »

CITAJ TI. procitao sam maloprije da je naprava bila na stropu. onda da ima 4 mrtvih. onda samo jedno.

onda zena samoubica.


i sta je sad tacno?

jedno je kad neko lupa na forumima, a drugo kad to isto postave na zvanicni sajt kao sto je pomenuto dezinformatorsko smece od stranice.
User avatar
lejlasa
Posts: 1316
Joined: 24/06/2005 11:53
Location: sarajevo

#45 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by lejlasa »

Jedna osoba je poginula u eksploziji koja se danas dogodila u Vitezu, u unutrašnjosti objekta Trgovačkog centra FIS Vitez, potvrdio je za Fenu glasnogovornik MUP-a Srednjobosanskog kantona Sefir Baručija.

Baručija je kazao da je do eksplozije došlo oko 12.40 sati, a još nije poznato da li je eksplozivna naprava bačena ili je bila postavljena.

U eksploziji je smrtno stradao zaštitar firme Zvonko Barbić. Osim toga, jedna osoba je teže povrijeđena, a dvije lakše.

Uviđaj je u toku, kazao je Baručija.

(Fena)
User avatar
zastoqsviram
Posts: 851
Joined: 29/05/2008 10:52
Location: kao kod elektrona

#46 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by zastoqsviram »

ha ljudi sto ste tol'ko nestrpljivi, ovde mozda ekspeditivnost informacije nije jaca strana, al' kad se neceg' ufate nece popustat' danima.....a, sto se eksplozije tice, pa zar ljude ovde jos nesto moze iznenaditi... :?
User avatar
selmap26
Posts: 1065
Joined: 10/10/2007 08:19
Location: tu i tamo

#47 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by selmap26 »

:(
vajkrem
Posts: 259
Joined: 13/06/2008 12:11
Location: Sarajevo

#48 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by vajkrem »

zagazaga wrote:evo na ftv
haj nama koji ne mozemo pratiti prenesi sta kazu...hvala
User avatar
SiSaJuMe
Posts: 983
Joined: 27/10/2005 12:24

#49 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by SiSaJuMe »

Hm,. KRENULO JE,.. ili je samo sljedeci nivo. "Kako saznaje FTV, među povrijeđenima je i jedna beba"
E sad zena samoubica ili kriminalac ili urac palac nije ni bitno,. Dok ljudi ginu mi ce mo i dalje trazit krivce jedni u drugima,. Zbogom pameti - Zbogom BIH,.
Zalosno ali smo na dnu ovozemaljskog cmara.
sasa_t
Posts: 463
Joined: 19/09/2008 01:15

#50 Re: Eksplozija u FIS Vitez

Post by sasa_t »

Ono sto me sokira u ovoj situaciji je indolentonst svih bh medija bez obzira na predznak, umjesto da sad sami pokusavaju doci do informaicja oni cekaju od nadleznih i onda dolazi do svakakvih spekulacija.
Niko ne reaguje na informaciju da su u FIS-u imali dojave o postavljenim bombama a nisu reagovali itd. itd. sasvim je nebitno ko je uradio ovo ali zbog ovoga i ovakvih situacija je potrebno uvesti sankciju dozivotnog zatvora... ako vec nema smrtne. Beba je povrjedjena zbog toga sto se mozda vlasnik zamjerio nekom ili nije platio reket??? Smrtna kazna!
Post Reply