Ekspedicija u...

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#1 Ekspedicija u...

Post by ljuspica »

Ko je zainteresovan neka se javi. Objasnjenje u inbox. Ako se javljate samo zbog znatizelje nemojte, necu da objasnjavam....Ovo je samo za planinare!
User avatar
coek
Posts: 864
Joined: 24/08/2007 16:28
Location: najcesce negdje na planini blizu Sarajeva

#2 Re: Ekspedicija u...

Post by coek »

ne bi ti pala kruna s glave da si napisala gdje je ekspedicija ... tako bi ustedila na objasnjavanjima, kad ti se vec ne da ...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3 Re: Ekspedicija u...

Post by spreca »

ljuspica wrote:Ko je zainteresovan neka se javi. Objasnjenje u inbox. Ako se javljate samo zbog znatizelje nemojte, necu da objasnjavam....Ovo je samo za planinare!
Mogla si onda na nekoj temi ovo pitati umjesto da otvaras temu na kojoj ne zelis debatu
User avatar
coek
Posts: 864
Joined: 24/08/2007 16:28
Location: najcesce negdje na planini blizu Sarajeva

#4 Re: Ekspedicija u...

Post by coek »

spreca wrote:
ljuspica wrote:Ko je zainteresovan neka se javi. Objasnjenje u inbox. Ako se javljate samo zbog znatizelje nemojte, necu da objasnjavam....Ovo je samo za planinare!
Mogla si onda na nekoj temi ovo pitati umjesto da otvaras temu na kojoj ne zelis debatu
a i tebi je iritantna? :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5 Re: Ekspedicija u...

Post by spreca »

coek wrote:
spreca wrote:
ljuspica wrote:Ko je zainteresovan neka se javi. Objasnjenje u inbox. Ako se javljate samo zbog znatizelje nemojte, necu da objasnjavam....Ovo je samo za planinare!
Mogla si onda na nekoj temi ovo pitati umjesto da otvaras temu na kojoj ne zelis debatu
a i tebi je iritantna? :D
nije ona meni iritantna...zasto onda otvarati temu ako ce se samo na PP obracati
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6 Re: Ekspedicija u...

Post by insomnia78 »

Otkud ti, u pola tri...
I meni je tata govorio nekad
Da je Žil Vern pusta mašta
I da niko nikad stići neće
U središte od majkata zemlja...
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#7 Re: Ekspedicija u...

Post by ljuspica »

Mrzi me da pisem i da cita bas svako. Uopste mi nije mrsko detaljno objasnjavati na PP onima koji su zaista zainteresovani. Mrzi me da citam komentare pametnjakovica i providura, u smislu "jao dal' je to moguce", pa negativna energija u smislu kako je sve nemoguce, pa ovo, pa ono, pa onda da ja pojasnjavam kako sam zamislila dok na kraju ne kazu "Necu ja to...", taman bio moj rođeni brat-pliz postedi me, zaobidji temu, .jedino ako si zainteresovan/a , ako volis planinarenje, bujrum, javi se na pp. Gotova prica.
Ostali ne javljajte se jer necu objasnjavati, narocito onima za koje znam da nece ovo.
Jasno?
Jasno :izet:
User avatar
coek
Posts: 864
Joined: 24/08/2007 16:28
Location: najcesce negdje na planini blizu Sarajeva

#8 Re: Ekspedicija u...

Post by coek »

Jaranice, velika je razlika da li je ekspedicija u Rakitnicu ili na Ande. Zato je lijepo da bude neki naslov. Inace, s takvim karakterom i nisi za ekspedicije, jer moraš prvo naučiti komunicirati. Btw, takva velika planinarka kao ti bi trebala imati neko društvo, ili bar neki interni krug, a ne ovako, traziti drustvo za ekspedicije medju besposlicarima na klixu. To mi je indikativno.
I da, ja jako volim planinarenje, ali ne volim ljude poput tebe, koji misle da su najpametniji na svijetu, pa ne bih s tobom ni na Vrelo Bosne, a kamoli na 'ekspediciju' :lol:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#9 Re: Ekspedicija u...

Post by Russki »

coek wrote:ne bi ti pala kruna s glave da si napisala gdje je ekspedicija ... tako bi ustedila na objasnjavanjima, kad ti se vec ne da ...
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#10 Re: Ekspedicija u...

Post by Russki »

ljuspica wrote:Mrzi me da pisem i da cita bas svako. Uopste mi nije mrsko detaljno objasnjavati na PP onima koji su zaista zainteresovani. Mrzi me da citam komentare pametnjakovica i providura, u smislu "jao dal' je to moguce", pa negativna energija u smislu kako je sve nemoguce, pa ovo, pa ono, pa onda da ja pojasnjavam kako sam zamislila dok na kraju ne kazu "Necu ja to...", taman bio moj rođeni brat-pliz postedi me, zaobidji temu, .jedino ako si zainteresovan/a , ako volis planinarenje, bujrum, javi se na pp. Gotova prica.
Ostali ne javljajte se jer necu objasnjavati, narocito onima za koje znam da nece ovo.
Jasno?
Jasno :izet:
bogapomogo sta je problem da samo ostavis lokaciju i završeno
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#11 Re: Ekspedicija u...

Post by spreca »

ako je sa nocenjem, na par dana ,moglo bi se otici :mrgreen:
Post Reply