Ekspanzija terorizma

User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3301 Re: Ekspanzija terorizma

Post by salik79 »

Challenger__ wrote:
salik79 wrote:Uz svakog "mudzahida" koji je dosao u BiH, preko kojih se sirila ova nakaradna ideologija koju zastupa Imamovic i ini, je bio po jedan obavjestajac, koji je uredno dokumentovao (video snimci) zlocine pocinjene u BiH. Ovaj kolje i reda glave u sanduk, a obavjestajac ga snima i salje snimke na BBC i Sky news. Da se zna ko i sta je Armija BiH.
Mislim, u stvari znam, da su motivi bili sasvim drugačiji. USA su zazirale od iranskog uticaja kome je bio sklon Izetbegović i krug oko njega. Ubacivanje ovih likova je imalo za cilj da taj uticaj oslabi, da ga potisne i da se promiče - mislili su - prijateljski "Wahhabi brand of Islam".

Vidi kako su samo :arrow: tepali jaranu Osami.

Klanja su bila korateralna šteta za primarni cilj - kačenje bosanskih muslimana na Zio-Wahhabi sisu.

:thumbup:

Miks svega.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#3302 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

Kikibombona wrote:
LSD wrote:Kikice, možeš li nam objasniti ukratko šta je halifat ?
Naravno da mogu al' je nebitno za ovu pricu.
Odlicno, hajd budi drug, ucini nam uslugu, prosvjetli nas i otvori nam oči....šta je to halifat ?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3303 Re: Ekspanzija terorizma

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
salik79 wrote:Kako i zasto nam '93 udjose u drzavu vehabitski agenti obavjestajnih sluzbi, poput Lionela Dumonta (a.k.a. Hamza) i onih agenata MI6 sto, da bi sprijecili hapsenje, kao taoce uzese rahmetli efendiju Kubata i njegovu porodicu?

Uz svakog "mudzahida" koji je dosao u BiH, preko kojih se sirila ova nakaradna ideologija koju zastupa Imamovic i ini, je bio po jedan obavjestajac, koji je uredno dokumentovao (video snimci) zlocine pocinjene u BiH. Ovaj kolje i reda glave u sanduk, a obavjestajac ga snima i salje snimke na BBC i Sky news. Da se zna ko i sta je Armija BiH.
Ja koliko znam pomenuti mediji su Bosnjake-muslimane predstavljali kao dobre a Srbe-pravoslavce kao lose momke.
Otprilike kao i ona posveta u Rambo 3 filmu: "THIS FILM IS DEDICATED TO THE BRAVE MUJAHIDEEN FIGHTERS OF AFGANISTAN" :roll:

Ili hvalospjevi o Osami, sto maloprije i Chelli postavi:
Image
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3304 Re: Ekspanzija terorizma

Post by nema me tamo »

LSD wrote:
Kikibombona wrote:
LSD wrote:Kikice, možeš li nam objasniti ukratko šta je halifat ?
Naravno da mogu al' je nebitno za ovu pricu.
Odlicno, hajd budi drug, ucini nam uslugu, prosvjetli nas i otvori nam oči....šta je to halifat ?

to je opšte poznato
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#3305 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

Ne pitam pitarske neznalice, vec ozbiljne ljude :izet:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3306 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Challenger__ »

Kikibombona wrote:Reci ti nama jesu Bajro Ikanovic i Nusret Imamovic agenti Mossada i CIA? Jesu ovi ljudi sa klipova jevreji koji se lazno predstavljaju kao muslimane kako bi iste oblatili i prikazali kao nazadne i primitivne?
Površno, dječije pitanja. Naravno da nisu niti iko to tvrdi ali ta saudijska sekta (kult, ideologija) je SAVRŠENO KOMPLEMENTARNA interesima cionizma, Izraela i USA, od Afganistana, preko Čečenije, Libije do Sirije i nadalje.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3307 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Challenger__ »

Onaj kome je mozak setovan posredstvom saudijskih bilmeza je zagarantovani, gotovi korisni idiot u rukama cionizma i anglosaksonske elite.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3308 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Kikibombona »

LSD wrote:
Kikibombona wrote:
LSD wrote:Kikice, možeš li nam objasniti ukratko šta je halifat ?
Naravno da mogu al' je nebitno za ovu pricu.
Odlicno, hajd budi drug, ucini nam uslugu, prosvjetli nas i otvori nam oči....šta je to halifat ?
Halifat je islamska drzava utemeljena na zakonima koje crpi iz Kurana i hadisa.

E sad, kako se bira halifa, tj. 'sef drzave', je pitanje oko kojeg se muslimani nikada nisu dogovorili. Suniti smatraju da halifu bira elita a siiti smatraju da je pozicija halife nasljedna, tj. da halifa mora imati krvnu vezu sa Muhamedom. Tako dolazimo do toga da nijednog halifu nisu priznali svi muslimani. :D Pravo na poziciju 'halife' siiti osporavaju prvoj trojici halifa, Muavija je osporavao pravo Aliji itd. Muslimani su se od kada postoje krvili oko vlasti, svaki halifa je imao opoziciju koja mu je zeljela skinuti glavu.

Isto je sa halifom Abu Bekra al-Bagdadija, rade mu o glavi. :lol:

Muslimani nisu saglasni, nikada nisu bili, oko toga kako se bira legitimni halifa.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3309 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Kikibombona »

Challenger__ wrote:
Kikibombona wrote:Reci ti nama jesu Bajro Ikanovic i Nusret Imamovic agenti Mossada i CIA? Jesu ovi ljudi sa klipova jevreji koji se lazno predstavljaju kao muslimane kako bi iste oblatili i prikazali kao nazadne i primitivne?
Površno, dječije pitanja. Naravno da nisu niti iko to tvrdi ali ta saudijska sekta (kult, ideologija) je SAVRŠENO KOMPLEMENTARNA interesima cionizma, Izraela i USA, od Afganistana, preko Čečenije, Libije do Sirije i nadalje.
Otkud znam, vidis da ima pojedinaca koji smatraju da je Abu Bekr al-Bagdadi nekakav Simon Eliot. :lol:

Ako je neko Iracanima i Sirijcima, koji su izgleda gluplji od najglupljih majmuna, podvalio Zidova Simona Eliota, onda su isto tako mogli nama podvaliti Bajru Ikanovica i Nusreta Imamovica.

Kod mene u mahali ima par vehabija, garant su sve to Zidovi.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#3310 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

Kikibombona wrote:
Halifat je islamska drzava utemeljena na zakonima koje crpi iz Kurana i hadisa.

E sad, kako se bira halifa, tj. 'sef drzave', je pitanje oko kojeg se muslimani nikada nisu dogovorili. Suniti smatraju da halifu bira elita a siiti smatraju da je pozicija halife nasljedna, tj. da halifa mora imati krvnu vezu sa Muhamedom. Tako dolazimo do toga da nijednog halifu nisu priznali svi muslimani. :D Pravo na poziciju 'halife' siiti osporavaju prvoj trojici halifa, Muavija je osporavao pravo Aliji itd. Muslimani su se od kada postoje krvili oko vlasti, svaki halifa je imao opoziciju koja mu je zeljela skinuti glavu.

Isto je sa halifom Abu Bekra al-Bagdadija, rade mu o glavi. :lol:

Muslimani nisu saglasni, nikada nisu bili, oko toga kako se bira legitimni halifa.
:lol: :lol:

De mi reci, ima li tu odakle crpiš te podatke (vjerovato Wiki :lol: ) šta je hulefau rašidun? de malo to protabiri, pa cemo onda nastaviti.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3311 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Kikibombona »

LSD wrote:
Kikibombona wrote:
Halifat je islamska drzava utemeljena na zakonima koje crpi iz Kurana i hadisa.

E sad, kako se bira halifa, tj. 'sef drzave', je pitanje oko kojeg se muslimani nikada nisu dogovorili. Suniti smatraju da halifu bira elita a siiti smatraju da je pozicija halife nasljedna, tj. da halifa mora imati krvnu vezu sa Muhamedom. Tako dolazimo do toga da nijednog halifu nisu priznali svi muslimani. :D Pravo na poziciju 'halife' siiti osporavaju prvoj trojici halifa, Muavija je osporavao pravo Aliji itd. Muslimani su se od kada postoje krvili oko vlasti, svaki halifa je imao opoziciju koja mu je zeljela skinuti glavu.

Isto je sa halifom Abu Bekra al-Bagdadija, rade mu o glavi. :lol:

Muslimani nisu saglasni, nikada nisu bili, oko toga kako se bira legitimni halifa.
:lol: :lol:

De mi reci, ima li tu odakle crpiš te podatke (vjerovato Wiki :lol: ) šta je hulefau rašidun? de malo to protabiri, pa cemo onda nastaviti.
O tome ti govorim. Sija muslimani smatraju da su prva trojica halifa, Ebu Bekr, Omer i Osman uzurpirali hilafet, da je poslanik Muhamed, na Gadir Humu, pred okupljenom masom, rekao da je njegov nasljednik Ali ibn Talib!

I onda je krenula koljacina medju muslimanima. Cim je Muhamed umro muslimani su se podijelili.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3312 Re: Ekspanzija terorizma

Post by nema me tamo »

Muhamed nije ni postojao..
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3313 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Challenger__ »

Kako onaj lik lupa to je za antologiju.

_______

Imperije se služe mekom moći a u meku moć - između ostalog - spada čitav konglomerat različitih ideologija i sekti. Jednu grupu ljudi setuješ vehabizmom, druge američkim sektama a ateiste "liberalnom" ideologijom i eto beskrajnog krda majmuna pored kojih i sa kojima možeš da radiš šta god hoćeš. Jedni kliču "halifatu", drugi Kurdistanu ,i jedni i drugi i treći treći se tresu na pomen Rusije i Irana a sva tri nemaju pojma ni gdje se nalaze ni šta se dešava.

Modeliranje beskorisnih Goyim.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#3314 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

Kikibombona wrote:
LSD wrote:
Kikibombona wrote:
Halifat je islamska drzava utemeljena na zakonima koje crpi iz Kurana i hadisa.

E sad, kako se bira halifa, tj. 'sef drzave', je pitanje oko kojeg se muslimani nikada nisu dogovorili. Suniti smatraju da halifu bira elita a siiti smatraju da je pozicija halife nasljedna, tj. da halifa mora imati krvnu vezu sa Muhamedom. Tako dolazimo do toga da nijednog halifu nisu priznali svi muslimani. :D Pravo na poziciju 'halife' siiti osporavaju prvoj trojici halifa, Muavija je osporavao pravo Aliji itd. Muslimani su se od kada postoje krvili oko vlasti, svaki halifa je imao opoziciju koja mu je zeljela skinuti glavu.

Isto je sa halifom Abu Bekra al-Bagdadija, rade mu o glavi. :lol:

Muslimani nisu saglasni, nikada nisu bili, oko toga kako se bira legitimni halifa.
:lol: :lol:

De mi reci, ima li tu odakle crpiš te podatke (vjerovato Wiki :lol: ) šta je hulefau rašidun? de malo to protabiri, pa cemo onda nastaviti.
O tome ti govorim. Sija muslimani smatraju da su prva trojica halifa, Ebu Bekr, Omer i Osman uzurpirali hilafet, da je poslanik Muhamed, na Gadir Humu, pred okupljenom masom, rekao da je njegov nasljednik Ali ibn Talib!

I onda je krenula koljacina medju muslimanima. Cim je Muhamed umro muslimani su se podijelili.
:lol: :lol: :lol:

A u stvarnosti hz. Ebu Bekr , potom hz. Omer, zatim hz. Osman i na koncu hz. Alija bili halife, i to baš tim redom...smatraju se pravednim halifama (hulefau rašidun).

Loša ti je literatura, jako loša...mora to mnogo bolje.
Ništa, u narednom augustu na popravni, nema druge :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3315 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Kikibombona »

LSD wrote: :lol: :lol: :lol:

A u stvarnosti hz. Ebu Bekr , potom hz. Omer, zatim hz. Osman i na koncu hz. Alija bili halife, i to baš tim redom...smatraju se pravednim halifama (hulefau rašidun).

Loša ti je literatura, jako loša...mora to mnogo bolje.
Ništa, u narednom augustu na popravni, nema druge.
Ko ih smatra pravednim?

Sije ne smatraju!

Dvojica od deset poslanikovih ashaba, kojima je za zivota obecan dzenet, su pokrenuli oruzanu pobunu protiv halife Alija. Talha je ubijen a mislim i Zubejr. Neda mi se guglati. Dakle, tri od deset najvecih Muhamedovih prijatelja su do smrti ratovali. Ratovao je Muhamedov pisar, Muavija, sa Alijom. Poslanikova zena Aisa je bila na strani pobunjenika koji su se borili protiv Alija. Cijela historija islamskih vladara, od Ebu Bekra pa nadalje je ispisana krvlju, zavjerama, spletkama itd. Nista drugacije nego kod ostalih vladavina i vladara.


Al' nemas ti o tome blage veze, tako da se moja diskusija sa tobom ovdje zavrsava...

Simon Eliot! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gori sam ja... :roll:
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#3316 Re: Ekspanzija terorizma

Post by LSD »

Kikibombona wrote:
LSD wrote: :lol: :lol: :lol:

A u stvarnosti hz. Ebu Bekr , potom hz. Omer, zatim hz. Osman i na koncu hz. Alija bili halife, i to baš tim redom...smatraju se pravednim halifama (hulefau rašidun).

Loša ti je literatura, jako loša...mora to mnogo bolje.
Ništa, u narednom augustu na popravni, nema druge.
Ko ih smatra pravednim?

Sije ne smatraju!

Dvojica od deset poslanikovih ashaba, kojima je za zivota obecan dzenet, su pokrenuli oruzanu pobunu protiv halife Alija. Talha je ubijen a mislim i Zubejr. Neda mi se guglati. Dakle, tri od deset najvecih Muhamedovih prijatelja su do smrti ratovali. Ratovao je Muhamedov pisar, Muavija, sa Alijom. Cijela historija islamskih vladara, od Ebu Bekra pa nadalje je ispisana krvlju, zavjerama, spletkama itd. Nista drugacije nego kod ostalih vladavina i vladara.

Al' nemas ti o tome blage veze...
:lol: :lol: :facepalm: pa jel moguce šta covjek piše :facepalm:

Ako ništa drugo, otrkili smo još jednog jeftinog šiitskog propagandistu...provaljen si jarane ;-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3317 Re: Ekspanzija terorizma

Post by SmokingMan »

Neuračunjivi penzos ili tamo neki ISILOV imaginarni sveti ratnik?

Image

Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3318 Re: Ekspanzija terorizma

Post by salik79 »

1,516 mass shootings in 1,735 days: America's gun crisis – in one chart
https://www.theguardian.com/us-news/ng- ... CMP=twt_gu

"Murica".... :-) :-) :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#3319 Re: Ekspanzija terorizma

Post by SmokingMan »

Kikibombona wrote:
LSD wrote:Kikice, možeš li nam objasniti ukratko šta je halifat ?
Naravno da mogu al' je nebitno za ovu pricu.

Reci ti nama jesu Bajro Ikanovic i Nusret Imamovic agenti Mossada i CIA?

Jesu ovo agenti Mossada?

I stotine drugih sejhova koji su zavrsili fakultete po arapskim zemljama i sada sire vehabijsku ideologiju u BiH?

Je li dzamija kralja Fahda pod kontrolom Mossada?

De nam malo o tome...

Jesu ovi ljudi sa klipova jevreji koji se lazno predstavljaju kao muslimane kako bi iste oblatili i prikazali kao nazadne i primitivne?
Klimavo ti je ovo,isto onoliko kao kada bi neko rekao da je Salik iranski špijun,da radi za Hezbollah i prima velike pare,mislim,nešto se slično i dalje dešava ovde. :D

Jedino za koga bi sa nekom rezervom mogao tvrditi da ima neku povezanost sa Mosadom je Imamović,ali ima i jedna kraća provjerena priča i o njemu.

Bolje poznajem situaciju od tebe kad su u pitanju pojedinci,ili ti ga omiljeno narocki vehabije čije si video sadžaje postavio,ne samo tebe već većine vas ovde na forumu.Al,to je za besjede uz kafu,nikako forum,jer ovde malo ko pažljivo čita ono što se piše,tako da rasprave često odu ne udesno ili ulijevo,već nizbrdice,u provaliju.Jebi ga,ovde se uvijek nateže i natezalo se,i natezat će se na svoju stranu. :D

Pratim,jako dobra tema i uvijek interesatni likovi. :mastakazes:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3320 Re: Ekspanzija terorizma

Post by Dr. Kuca »

U las vegasu nije bio terorizam jer nije puco musliman. Mozda je vaj zaboravio kostim kod kuce.
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3321 Re: Ekspanzija terorizma

Post by sumirprimus »

realno smijesna vam je prica.
ovo je sve borba za vlast. samo sto se oni bore za vlast ne glasackim listicima i glasovima naroda nego terorom i arapske diktature i teroristicke organizacije. simple as that.
naravno da zapadnjaci koriste radi nafte, nema ljubavi, samo interes.
i na svu tu pricu ubacivat teorije zavjera i jevreje kao dezurne krivce i vise nego smijesno, tragikomicno.
da ste vi djeca pa da ne znate sta pricate pa haj. i shvatit al ovako ala salamet :lol: :kiss:

i rusi,. i oni su tu zarad interesa. kojeg god, da su ponovo svjecka sila, da naplate od irana i sirije, da izloze svoje orudje zarad bolje prodaje, kako god samo interes nista vise nista manje ja wohl! :D
turci, interes.
iran interes.
ameri interes.
interes.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3322 Re: Ekspanzija terorizma

Post by The 51st State »

Challenger__ wrote:Kako onaj lik lupa to je za antologiju.

_______

Imperije se služe mekom moći a u meku moć - između ostalog - spada čitav konglomerat različitih ideologija i sekti. Jednu grupu ljudi setuješ vehabizmom, druge američkim sektama a ateiste "liberalnom" ideologijom i eto beskrajnog krda majmuna pored kojih i sa kojima možeš da radiš šta god hoćeš. Jedni kliču "halifatu", drugi Kurdistanu ,i jedni i drugi i treći treći se tresu na pomen Rusije i Irana a sva tri nemaju pojma ni gdje se nalaze ni šta se dešava.

Modeliranje beskorisnih Goyim.
homeninijiva siitska revolucija je tu najjaci eksponent te politike nikakvo trehanje, a rusi su mali braco amerike.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#3323 Re: Ekspanzija terorizma

Post by salik79 »

Uvijek se sjetim ovoga filma kada se ovakva sranja desavaju:


User avatar
plain vanilla
Posts: 66775
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3324 Re: Ekspanzija terorizma

Post by plain vanilla »

Da bi postao terorista nije dovoljno da ubijes ljude, treba i da vices Allahu ekber!!!
srdjan puhalo :thumbup:
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#3325 Re: Ekspanzija terorizma

Post by BajramBarecula »

LSD wrote:
Fudo387 wrote:
salik79 wrote:Pa kako mozes nesto tvrditi za nekoga, ako sam priznajes da pojma nemas ni ko su, ni sta su?!
Mogu, fino.
Cim mi kazes Iran, sve mi je jasno.
Sva zemlja je luda i zdravo, lokalne mule i ajatolasi uzjahali i ne silaze.
Cuj ti matere ti titule, ajatolah?
Daj bjezi...
I gdje si se ti spandjo sa tim likovima i navukao na te njihove budalastine?
Bar im naki pokemoni ne lupaju predsjednika po glavi, ko Donalda...realno :mrgreen:
https://www.liveleak.com/view?i=775_1395616331

zato ovi sami sebe po glavama lupaju

eto video, za ove sto tvrde da ovakvih pecinskih rituala nema u muslimanskom svijetu

The Day of Ashura is on the tenth day of Muharram in the Islamic calendar and marks an important day of the Mourning of Muharram. It is commemorated by Shi'a Muslims as a day of mourning for the martyrdom of Husayn ibn Ali, the grandson of Muhammad at the Battle of Karbala on 10 Muharram in the year 61 AH
Post Reply