Ekskluzivno-Marakana u 60 minuta

da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#26 Re: Ekskluzivno-Marakana u 60 minuta

Post by da pamtis »

truhlo14 wrote:bice od narednog ponedjeljka na http://www.rtvfbih.ba cijela emisija.
i????????????????????????????????/
wanderer
Posts: 725
Joined: 11/12/2004 13:10

#27

Post by wanderer »

Vjerovatno navecer, mislim da se prikazuje tek veceras.
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#28

Post by da pamtis »

wanderer wrote:Vjerovatno navecer, mislim da se prikazuje tek veceras.
ok hvala...ja ne mogu vise cekati X4 :D :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31612
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#29

Post by hrasno38 »

kike wrote:
Prenj wrote:Pretpostavljam da ce tradicionalni kriticari anti-bosnjacke emisije '60 minuta' preskociti i ovo izdanje ...
60 minuta je privatna emisija SDP-a
Aha i govorice o tome kako je 1000 SDP-ovaca nagrabusilo u BG. Naravno svako ko govori o lopovluku SDA i ostale dvije stranke je mrski SDP-ovac.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#30

Post by Mahalac »

Nevjerovatno glupo i da ne kazem neprofesionalno je da se u 60 minuta nikad ali ama bas nikad ne nadje neko iz SDP-a kao lopov ili kriminilac.
Jeli to stvarno tako :D . Pa zar nema ama bas niko da skonta da bi emisija dobila jaaaaaaako mnogo na gledanosti i vaznoti da se samo jednom makar malo objavi nesto ili bar pokusa sa SDP-om u glavnoj ulozi.
Mislim stvarno uvrjedljivo za bilo koga ko ozbiljno promatra situaciju oko nas.
Moram priznati da je 60min odlicna emisija i da zasigurno ima puno vise dobrog nego stetnog zato me ova gore cinjenica vise smeta :sad:
User avatar
hrasno38
Posts: 31612
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#31

Post by hrasno38 »

Mahalac wrote:Nevjerovatno glupo i da ne kazem neprofesionalno je da se u 60 minuta nikad ali ama bas nikad ne nadje neko iz SDP-a kao lopov ili kriminilac.
Jeli to stvarno tako :D . Pa zar nema ama bas niko da skonta da bi emisija dobila jaaaaaaako mnogo na gledanosti i vaznoti da se samo jednom makar malo objavi nesto ili bar pokusa sa SDP-om u glavnoj ulozi.
Mislim stvarno uvrjedljivo za bilo koga ko ozbiljno promatra situaciju oko nas.
Moram priznati da je 60min odlicna emisija i da zasigurno ima puno vise dobrog nego stetnog zato me ova gore cinjenica vise smeta :sad:
E to je vec nesto sa cim se mogu sloziti
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#32

Post by Prenj »

Mahalac wrote:Nevjerovatno glupo i da ne kazem neprofesionalno je da se u 60 minuta nikad ali ama bas nikad ne nadje neko iz SDP-a kao lopov ili kriminilac.
Jeli to stvarno tako :D . Pa zar nema ama bas niko da skonta da bi emisija dobila jaaaaaaako mnogo na gledanosti i vaznoti da se samo jednom makar malo objavi nesto ili bar pokusa sa SDP-om u glavnoj ulozi.
Mislim stvarno uvrjedljivo za bilo koga ko ozbiljno promatra situaciju oko nas.
Moram priznati da je 60min odlicna emisija i da zasigurno ima puno vise dobrog nego stetnog zato me ova gore cinjenica vise smeta :sad:
Ako mozemo sugerisati, bespovratni "krediti" na Ekonomiji bi bili vrlo zahvalna tema, sa naslovom "Kakva je veza izmedju socijal-demokratije i 100.000km bespovratnog "kredita""?
IRENA
Posts: 109
Joined: 25/03/2004 19:04
Location: Sarajevo
Contact:

#33

Post by IRENA »

Misli da bolje rade momci iz Narodnog pozorista iz Prijedora.Oni su mnogo zanimljiviji od polupismenog voditelja 60 minuta.
User avatar
Saian
Posts: 15383
Joined: 08/04/2004 21:50

#34

Post by Saian »

IRENA wrote:Misli da bolje rade momci iz Narodnog pozorista iz Prijedora.Oni su mnogo zanimljiviji od polupismenog voditelja 60 minuta.
a gledash Bakira Irena sram te bilo, josh cete "MI" chut :D :D , jedle jes sladak Bakir :D :D :D
Ze Dijaspora
Posts: 77
Joined: 20/09/2005 15:11

#35

Post by Ze Dijaspora »

Ako neko moze da ovo snimi i postavi na net bilo bi super. Mislim da je vrijedno paznje.
Veliko Hvala.
da pamtis
Posts: 1514
Joined: 16/07/2005 14:10

#36

Post by da pamtis »

Ze Dijaspora wrote:Ako neko moze da ovo snimi i postavi na net bilo bi super. Mislim da je vrijedno paznje.
Veliko Hvala.
........nemoj da te citiram u avazuu,, pa skini sebi sa gore datog linka...... :D :D :D brate dragi :D
Ze Dijaspora
Posts: 77
Joined: 20/09/2005 15:11

#37

Post by Ze Dijaspora »

Izemi vraga nisam obratio paznju. Hvala i pozdrav. :-D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#38

Post by pitt »

wanderer
Posts: 725
Joined: 11/12/2004 13:10

#39

Post by wanderer »

Fakat bi bilo dobro da neko snimi i postavi na net, jer ce kvalitet garant biti katastrofa! :sad:

Koliko se sjecam, obicno bude Real format, 33.6 kb/s, znaci ocaj... :(
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#40

Post by FFK as Lucy01 »

pitt wrote:Vidim i peticiju su organizovali :roll:


http://www.petitiononline.com/utakmica/petition.html
Znam ko je i zasto organizovao peticiju. Onakava dogadjanja, da su bila na bilo kojoj drugoj utakmici, utakmica bi bila prekinuta i ponovo bi se igrala bez publike. Fuj, ono je sramota. Nakon 10 godina od zavrsetka rata, i dalje se na sportskim terenima pojavljuju natpisi tipa "noz, zica, Srebrenica" :sad: i to na sportskom dogadjaju Evropskih razmjera....
Sramota za Evropu, sramota za Balkan, ali iznenadjen niko nije...

Peticija je napravljena da se bar da do znanja FIFI da je ponasanje kakvo je vidjeno na utakmici protiv SiCG totalno neprihvatljivo u civilizovanom i demokratskom svijetu kojem , na kraju krajeva i oni (bar tvrde) pripadaju.

Peticija svakako nece nista promijeniti, ali bar pokazuje da ima jos ljudi koji nisu OVCE, pa prihvataju sve sto im se servira.
A bas me zanima da su igrali Njemacka i Izrael, pa da je neko stavio transparent "noz, zica, Ausvic"...sta bi se desilo....
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#41

Post by pitt »

Naravno da nece......jer smo mi svima zadnja rupa na svirali...svima pa cak i sebi samima :(
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#42

Post by manijak1 »

:oops: :D Prvi susret na Koševu u okviru kvalifikacija je protekao bez napada na vas , a susret prije toga kao nekakav prijateljski ..........dobili ste ono što ste tražili :oops: :D .
Međutim ........nije još sve završeno.
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#43

Post by FFK as Lucy01 »

Sto je post izbrisan??????? Sljedece se odnosi na onog sto je replicirao na moj post, zna on koji je :roll:
Malo bolje procitaj moj post, jer rijeci nisam rekla protiv reprezentacije SiCG niti ima ikakvu primjedbu na pobjedu, a na ponasanje idiota u publici, imam.
Ti da si iskreni ljubitelj sporta, i sam bi osudio onakvo ponasanje na jednom sportskom dogadjaju, pa taman da ga je moj ili tvoj tata prouzrokovao. Svi dobro znaju sta se dogodilo u Srebrenici i koristit transparente koji direktno ukazuju na zlocin koji se nedavno dogodio (10 godina je malo :sad:) zarad provociranja protivnika u sportu, je najnize sto su mogli uraditi.
A ti na Kosevu idu u istu korpu sa njima i kapak.
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#44

Post by TheGame »

Lucy01 wrote:Sto je post izbrisan??????? Sljedece se odnosi na onog sto je replicirao na moj post, zna on koji je :roll:
Malo bolje procitaj moj post, jer rijeci nisam rekla protiv reprezentacije SiCG niti ima ikakvu primjedbu na pobjedu, a na ponasanje idiota u publici, imam.
Ti da si iskreni ljubitelj sporta, i sam bi osudio onakvo ponasanje na jednom sportskom dogadjaju, pa taman da ga je moj ili tvoj tata prouzrokovao. Svi dobro znaju sta se dogodilo u Srebrenici i koristit transparente koji direktno ukazuju na zlocin koji se nedavno dogodio (10 godina je malo :sad:) zarad provociranja protivnika u sportu, je najnize sto su mogli uraditi.
A ti na Kosevu idu u istu korpu sa njima i kapak.
ja sam se ogradio od transparenta jer je to stvarno odvratno...a vjerovatno je moderatorima po ušima zaparalo ono ubij zakolji da srbin ne postoji...nema veze...za 10 dana će biti ko da tekme nikad nije ni bilo..
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#45

Post by FFK as Lucy01 »

TheGame wrote:
Lucy01 wrote:Sto je post izbrisan??????? Sljedece se odnosi na onog sto je replicirao na moj post, zna on koji je :roll:
Malo bolje procitaj moj post, jer rijeci nisam rekla protiv reprezentacije SiCG niti ima ikakvu primjedbu na pobjedu, a na ponasanje idiota u publici, imam.
Ti da si iskreni ljubitelj sporta, i sam bi osudio onakvo ponasanje na jednom sportskom dogadjaju, pa taman da ga je moj ili tvoj tata prouzrokovao. Svi dobro znaju sta se dogodilo u Srebrenici i koristit transparente koji direktno ukazuju na zlocin koji se nedavno dogodio (10 godina je malo :sad:) zarad provociranja protivnika u sportu, je najnize sto su mogli uraditi.
A ti na Kosevu idu u istu korpu sa njima i kapak.
ja sam se ogradio od transparenta jer je to stvarno odvratno...a vjerovatno je moderatorima po ušima zaparalo ono ubij zakolji da srbin ne postoji...nema veze...za 10 dana će biti ko da tekme nikad nije ni bilo..
Ma nece ba, ja zivim u US i stavila sam peticiju i slike na sve moguce forume i poslala emailom svima na mojoj listi, cak i poslovnim kontaktima. Ma ne moze ba vise tako, treba jednom za sva vremena da se razdvoje normalni od nenormalnih, pa da se oni porokaju, pa onda bar da ostanu ili jedni ili drugi. Ovako nas sve trpaju u isti kos, i sada zbog nekoliko stotina idiota na Marakani, ljudi ce misliti da svi Srbi misle tako, a ne misle...Ali jednom se neko treba dignuti sa te strane, pa se izdvojiti od te mase i reci jednom za sva vremena da s njima nema nista niti zeli da ima, pa taman da su Srbi po 5 puta i da su na Hilanadaru krsteni tri puta :-) :-)

Nije ovo generalizovanje, i ne tvrdim ja da su svi Srbi isti, ali u masi idiota tesko je prepoznati jednog normalnog. Reprezentacijama na obje strane svaka cast, momci su dosli da igraju fudbal, pa majku mu zar se i to treba u politiku da pretvori, malo je sto svima zivot zagorcavaju svaki dan u svakom pogledu.
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#46

Post by TheGame »

Lucy01 wrote:
TheGame wrote:
Lucy01 wrote:Sto je post izbrisan??????? Sljedece se odnosi na onog sto je replicirao na moj post, zna on koji je :roll:
Malo bolje procitaj moj post, jer rijeci nisam rekla protiv reprezentacije SiCG niti ima ikakvu primjedbu na pobjedu, a na ponasanje idiota u publici, imam.
Ti da si iskreni ljubitelj sporta, i sam bi osudio onakvo ponasanje na jednom sportskom dogadjaju, pa taman da ga je moj ili tvoj tata prouzrokovao. Svi dobro znaju sta se dogodilo u Srebrenici i koristit transparente koji direktno ukazuju na zlocin koji se nedavno dogodio (10 godina je malo :sad:) zarad provociranja protivnika u sportu, je najnize sto su mogli uraditi.
A ti na Kosevu idu u istu korpu sa njima i kapak.
ja sam se ogradio od transparenta jer je to stvarno odvratno...a vjerovatno je moderatorima po ušima zaparalo ono ubij zakolji da srbin ne postoji...nema veze...za 10 dana će biti ko da tekme nikad nije ni bilo..
Ma nece ba, ja zivim u US i stavila sam peticiju i slike na sve moguce forume i poslala emailom svima na mojoj listi, cak i poslovnim kontaktima. Ma ne moze ba vise tako, treba jednom za sva vremena da se razdvoje normalni od nenormalnih, pa da se oni porokaju, pa onda bar da ostanu ili jedni ili drugi. Ovako nas sve trpaju u isti kos, i sada zbog nekoliko stotina idiota na Marakani, ljudi ce misliti da svi Srbi misle tako, a ne misle...Ali jednom se neko treba dignuti sa te strane, pa se izdvojiti od te mase i reci jednom za sva vremena da s njima nema nista niti zeli da ima, pa taman da su Srbi po 5 puta i da su na Hilanadaru krsteni tri puta :-) :-)

Nije ovo generalizovanje, i ne tvrdim ja da su svi Srbi isti, ali u masi idiota tesko je prepoznati jednog normalnog. Reprezentacijama na obje strane svaka cast, momci su dosli da igraju fudbal, pa majku mu zar se i to treba u politiku da pretvori, malo je sto svima zivot zagorcavaju svaki dan u svakom pogledu.
nije problem u nacionalizmu...problem je u huliganstvu koje je prouzrokovano nezaposlenošču..pogledaj samo koliko problema hrvati prave...malta, madjarska, neki dan su izgubili u finalu svetskog prvenstva u vaterpolu protiv nas pa su zapalili voz koji vozi na relaciji ljubljana-beograd.
kike
Posts: 381
Joined: 17/09/2004 14:05

#47

Post by kike »

Ako je nezaposlenost jedini uzrok huliganstva onda Engleska ili Španija spadju među zemlje sa visokim procentom nezaposlenosti, što baš nije statistički podatak :?
TheGame
Posts: 360
Joined: 17/09/2004 16:23

#48

Post by TheGame »

kike wrote:Ako je nezaposlenost jedini uzrok huliganstva onda Engleska ili Španija spadju među zemlje sa visokim procentom nezaposlenosti, što baš nije statistički podatak :?
profil fudbalskog huligana je osoba izmedju 20-35 godina, u 95% slučajeva nezaposlena..a što se engleske tiče prije nego što su uveli rigorozne zakone o navijačima, kod njih si imao navijače koji idu navijati na utakmicu i one koje ne idu na utakmicu nego traže po gradu da se biju sa protivnicima..bio je dokumentarac na tv-u o tome, bbc-jev
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2946
Joined: 24/08/2003 00:00

#49

Post by Novi_Nick »

PAZNJA :-D
Pod hitno potpisite ovu peticiju. Stacemo mi u kraj tim srpskim fasistima za sva vremena :-D

http://www.petitiononline.com/utakmica/petition.html
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#50

Post by pitt »

Nije nezaposlenost uzrok (moze biti jedan od faktora samo) vec politika koja je prisutna u svim sferama zivota na Balkanu.....i cak i u sportu...na zalost :roll:
Post Reply