Egzorcizam, istjerivanje duhova

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#101 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by Kroksica »

miskin wrote:Ma jock, pri dnu stranice imas linkove na prijasnja pitanja i ako pazljivo pogledas naci ces bas ovo http://www.zijadljakic.com/index.php?op ... &Itemid=44

Po mom ukusu stranica je lose urađena, moze Joomla to puno bolje, neki su moduli bezveze ubaceni, ima tu stvari za ispravit, ali vjerovatno vec ima nekog tko mu odrzava stranicu. O ukusima se ne raspravlja
Jao, o cemu se sve ne raspravlja...
amazon
Posts: 609
Joined: 26/10/2012 14:28

#102 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by amazon »

miskin wrote:
Kroksica wrote:Ja sam pro Converse, Nike su previse sminkerske.
Kad je kod nas u Osnovnoj prvi put neko kupio orginal patike bas marke Converse, on je to pricao sedmicama prije i poslije kupovine, a mi se smijali nismo nikad culi za tu marku, svi furali Nike, Adidas i tako to. Bila su to vremena...

Ja nisam nikad patio za tim markama, doduse kad sam bio manji roditelji mi nisu mogli to ni priustit, kasnije vec kad sam bio zarađivao svoj dinar mogao sam, ali eto nisam. Kad sam prvi put zvanicno dobio platu, mimo sto sam radio na crnu, ja otisao na banku, digao karticu, nisam znao ni kako se to koristi, odem na Rafiesen i pitam koliko ima na racunu kaze on meni 1004 marke, ja blehno, nije bukvalno, ja dignem milju ostavim 4 marke na racunu. Kupim po nesto onima koji su mi nesto znacili od te prve plate u prvom redu roditeljima, sto ti je budzet sta bi. Svasta covjek prozivi u zivotu, radio sam prije toga vise od godine svaki Boziji dan, ni Bozica ni Bajrama, za 350 maraka, svi mi govorili da napustim nije ti zapelo vele, ali eto ja gurao, trpio, sve zamisljao dan kada cu dobti bolji posao i kazem onom sefu sa zadovoljstvom da dajem otkaz. Cudan je ovaj zivot, zaista, nikad ne znas sta te ceka u njemu, treb uzivati u malim stvarima.

Evo gdje me odvede prica o Nike-u, izvinjaam se svima, ali eto htio sam podijelit ovo, ni sam ne znam zasto
Pa koliko ti imas god. Converse je bio i danas je marka,
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#103 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by Kroksica »

amazon wrote:
Pa koliko ti imas god. Converse je bio i danas je marka,
:lol: :lol: :lol:
amazon
Posts: 609
Joined: 26/10/2012 14:28

#104 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by amazon »

Kroksica wrote:
miskin wrote:Ma jock, pri dnu stranice imas linkove na prijasnja pitanja i ako pazljivo pogledas naci ces bas ovo http://www.zijadljakic.com/index.php?op ... &Itemid=44

Po mom ukusu stranica je lose urađena, moze Joomla to puno bolje, neki su moduli bezveze ubaceni, ima tu stvari za ispravit, ali vjerovatno vec ima nekog tko mu odrzava stranicu. O ukusima se ne raspravlja
Jao, o cemu se sve ne raspravlja...
Ja, tema egzorcizam a mi o patikama :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#105 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

amazon wrote:
Ja, tema egzorcizam a mi o patikama :D
Pa kad patike ono pravo tuknu svi duhovi, aveti, nakaze, džinovi i ostala mala raje bježe glavom bet obzira, :lol:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#106 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by miskin »

Pa koliko ti imas god. Converse je bio i danas je marka,
Imam 24 godine, znam da je bio, ali mi tada klinci mislim da je bio 6 ili 7 osnovne, nije bilo expanzije neta kao danas ili sta ja znam, igrali smo klikera, pravili rose, sad sam i zaboravio kako se to igra, loptu ganjali, isli u tresnje, dosta sam stvari zaboravio, ja prvu simpatiju imao tek u 8 razredu,mozda i ranije jedna Arijana je bila, ali toga se vec slabije sjecam, jedna Almedina se zvala u dnevniku prije mene bila ja bio broj 9 ona 2, mobitel tek u srednjoj dobio pri kraju, jos smo mi tu, ali svi smo krenuli nekim drugacijim stazama, valjda me neka nostalgija fata, ne znam zasto, ali eto tako je. Pa lopte igrali po snijegu, dođes kuci sav mokar, ruke kad pocnu da svrbe hoces poludit, klizali se, danas ova djeca nista od toga ne rade, kada see sve sjetim, ali vjerovatno svako od nas je bio slican tome. Danas je sve drugacije iljepsi je zivot, ali nesto fali.
Last edited by miskin on 10/01/2013 01:55, edited 1 time in total.
amazon
Posts: 609
Joined: 26/10/2012 14:28

#107 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by amazon »

I jos nesto, kad je dotle doslo, moje prve conversice sam kupio u Zenici, mislim da je bila trgovina Planica, davne: 1983, prvi razred srednje skole..koja je to radost bila..
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#108 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

miskin wrote:. Danas je sve drugacije iljepsi je zivot, ali nesto fali.
U pravu si, fali poštenja moj dobri Miske, :D
amazon
Posts: 609
Joined: 26/10/2012 14:28

#109 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by amazon »

miskin wrote:
Pa koliko ti imas god. Converse je bio i danas je marka,
Imam 24 godine, znam da je bio, ali mi tada klinci mislim da je bio 6 ili 7 osnovne, nije bilo expanzije neta kao danas ili sta ja znam, igrali smo klikera, pravili rose, sad sam i zaboravio kako se to igra, loptu ganjali, isli u tresnje, dosta sam stvari zaboravio, ja prvu simpatiju imao tek u 8 razredu,mozda i ranije jedna Arijana je bila, ali toga se vec slabije sjecam, jedna Almedina se zvala u dnevniku prije mene bila ja bio broj 9 ona 2, mobitel tek u srednjoj dobio pri kraju, jos smo mi tu, ali svi smo krenuli nekim drugacijim stazama, valjda me neka nostalgija fata, ne znam zasto, ali eto tako je. Pa lopte igrali po snijegu, dođes kuci sav mokar, ruke kad pocnu da svrbe hoces poludit, klizali se, danas ova djeca nista od toga ne rade, kada see sve sjetim, ali vjerovatno svako od nas je bio slican tome. Danas je sve drugacije iljepsi je zivot, ali nesto fali.
Jebote po tvojim postovima ja mislio ti imas 60 god..izvini..
User avatar
odr0n
Posts: 2082
Joined: 29/07/2012 15:21

#110 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by odr0n »

miskin wrote:Ma jock, pri dnu stranice imas linkove na prijasnja pitanja i ako pazljivo pogledas naci ces bas ovo http://www.zijadljakic.com/index.php?op ... &Itemid=44

Po mom ukusu stranica je lose urađena, moze Joomla to puno bolje, neki su moduli bezveze ubaceni, ima tu stvari za ispravit, ali vjerovatno vec ima nekog tko mu odrzava stranicu. O ukusima se ne raspravlja
Samo zato što eto kao nije jasno nacrtana može, dok u protivnom bi i to bilo zabranjeno.

Image

Nego može li ovo proći (za ženski dio populacije) :lol:, obični zeko, ne bi trebalo da bude valjda problema. :lol:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#111 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by miskin »

amazon wrote:I jos nesto, kad je dotle doslo, moje prve conversice sam kupio u Zenici, mislim da je bila trgovina Planica, davne: 1983, prvi razred srednje skole..koja je to radost bila..
Drug i ja sam iz Zenice, samo eto mlađi sam od tebe, Planica, Astra i Borovo, kasnije se pojavile ove trgovine Wink i ovi neki novi
amazon
Posts: 609
Joined: 26/10/2012 14:28

#112 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by amazon »

miskin wrote:
amazon wrote:I jos nesto, kad je dotle doslo, moje prve conversice sam kupio u Zenici, mislim da je bila trgovina Planica, davne: 1983, prvi razred srednje skole..koja je to radost bila..
Drug i ja sam iz Zenice, samo eto mlađi sam od tebe, Planica, Astra i Borovo, kasnije se pojavile ove trgovine Wink i ovi neki novi
Onda je bila Astra, nije planica, da Astra je imala converse..
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#113 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by miskin »

A sta mislis o ovoj?

Image
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#114 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

miskin wrote:A sta mislis o ovoj?

Image
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#115 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by Kroksica »

Sad uopste ne lici na zeku. :(
User avatar
odr0n
Posts: 2082
Joined: 29/07/2012 15:21

#116 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by odr0n »

miskin wrote:A sta mislis o ovoj?

Image
Hahah pa to je još izazovnije (gore). :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#117 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

Kroksica wrote:Sad uopste ne lici na zeku. :(
Isto kakav burekdžija sa Čaršije, :lol:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#118 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by miskin »

Kroksica wrote:
miskin wrote:Ma jock, pri dnu stranice imas linkove na prijasnja pitanja i ako pazljivo pogledas naci ces bas ovo http://www.zijadljakic.com/index.php?op ... &Itemid=44

Po mom ukusu stranica je lose urađena, moze Joomla to puno bolje, neki su moduli bezveze ubaceni, ima tu stvari za ispravit, ali vjerovatno vec ima nekog tko mu odrzava stranicu. O ukusima se ne raspravlja
Jao, o cemu se sve ne raspravlja...
Ako malo pretrazis stranicu, vidjet ces jos dosta slicnih stvari
amazon
Posts: 609
Joined: 26/10/2012 14:28

#119 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by amazon »

Kroksica wrote:Sad uopste ne lici na zeku. :(
Zeko konvertiro :(
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#120 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by Kroksica »

fatamorgana wrote:
Kroksica wrote:Sad uopste ne lici na zeku. :(
Isto kakav burekdžija sa Čaršije, :lol:
Meni isto Papa, with all due respect.

:lol:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#121 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by miskin »

Kroksica wrote:Sad uopste ne lici na zeku. :(
Da, imao sam i zeca, dao mi jedan rođak, bijeli kunic crvenih ociju, kako sam ga volio, a mislim i on je mene, ja ga pustim u dani i on hoda napolju, ode u grah pa jeo lisce, svi galamili na njega, ali navece uvijek dođe i ja ga zatvorim u kavez, nikad nije pobjegao od prvog dana, uginuo je, jednom nije htio uci a kisa padala pa ga ja ganjao navece u 10, jedva sam ga uhvatio, bojao se da ga psi ili macke ne rastragju a on u inat nije htio u kavez.

Edit: Da vas ne smaram vise sa svojim glupostima, bilu je tu raznih snova, zamisli kako ce ovaj zivot izgledati, ali u ovakvoj BiH, i u Zenici je to tesko ostvarit, mada mi nekad sa snovima pretjerujemo, zato kazem treba uzvivati u svemu sto ti zivot pruza bez obzira sta to bilo, sto citam neki dan, neka slika, nemam sve sto zelim ali volim sve sto imam, ja tako i mi. A rekao je Mesa Selimovic "Sve je bilo moguće, a ništa se nije ostvarivalo."
Last edited by miskin on 10/01/2013 02:19, edited 1 time in total.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#122 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

Kroksica wrote:
fatamorgana wrote:
Kroksica wrote:Sad uopste ne lici na zeku. :(
Isto kakav burekdžija sa Čaršije, :lol:
Meni isto Papa, with all due respect.

:lol:
Pozdravio nas oboje Rorschach, :lol:

http://theinkblot.com/ ..... ;-)
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#123 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by Kroksica »

fatamorgana wrote:
Pozdravio nas oboje Rorschach, :lol:

http://theinkblot.com/ ..... ;-)
Image
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#124 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

:thumbup: ..... :lol:

uradim i ja sutra pa ako ipadnem dobro metnem rezultate, :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#125 Re: Egzorcizam, istjerivanje duhova

Post by fatamorgana »

Evo malo egzorcizma na pakistanski način ....

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/pakis ... /130110144
Post Reply