Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Location: Mostar

#51 Re: Edin Visca

Post by Bazinga1234 »

luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Osam golova i jedanaest asistencija, još malo i dostići će double-double učinak.

Od tada 2 gola i asistencija
:D Caru bitno je da Edin zabija i asistira a i Sehic eno malo izludjuje napadace Galate

klix analiza :D
Možda i u najboljoj formi od svih reprezentativaca trenutno je Edin Višća koji je u gostujućoj pobjedi Bašakšehira kod Yeni Malatyaspora postigao novi pogodak i trenutno je na brojci od 10 golova i 12 asistencija u turskoj Superligi.
User avatar
manijak1
Contact:

#56 Re: Edin Visca

A sad Edine na Armence ima tu dosta razloga :D i sportskih i onih okolo sporta :D , opet posebno na one Grke , brzi udar im napraviti u 20 minuta .
User avatar
manijak1
Contact:

#57 Re: Edin Visca

I opet nešto ne štima , mada si prerano ispuho protiv Grka , a napravismo udar u 20 minuta i stadosmo.
Gledaćemo te u Ligi šampiona :oops:
User avatar
luckylaka

#58 Re: Edin Visca

Da dodamo :thumbup: :bih:

VELIKA ČAST Edin Višća proglašen za najboljeg stranog fudbalera u Turskoj ZA 2018.

Edin Višća (29), reprezentativac Bosne i Hercegovine i prvotimac lidera na tabeli Super lige Turske Istanbul Basaksehiram proglašen je najboljim stranim fudbalerom u 2018. godini u ovoj zemlji u izboru državne televizije TRT.

Post by Tomahawk11 »

manijak1 wrote:Šest kola do kraja , pet bodova više od Galatasaraja , nesretan poraz protiv mrskog Bešiktaša , najbolji asistent Superlig , sedmi strijelac .
Al se zato i Fener posra u ćejf Galati, još imali igrača više, otkidoše zlata vrijedna dva boda :mrgreen:

#64 Re: Edin Visca

Herr Flick wrote:A kakav penal dosudjen jeebote, ovo mozes samo mozes vidit jos u nasim kantonalnim ligama :lol: :lol: :lol: :lol:

#66 Re: Edin Visca

Rizespor je za Basaksehir ko GOŠK za Želju i komšinice , neugodna ekipa u PM .....
Bešiktaš ih natrpa kući sa 7 golova, a oni ovako otmu dva boda , šampionu :D .
Tri boda prednosti ....opet zahvaljujući Višći :D
Slijedeće kolo dolazi Goztepe Basaksehiru , a Galatasaray ide Konyasporu , gdje igraju dvojica naših Hadžiahmetović (mogo bi zaigrat sa 200 posto snage za jarana iz Želje :D ) i Deni Milošević ....
A u 33-om kolu je gostovanje Basaksehira kod Galate , u prvom dijelu sezone igrali 1 :1 .
U slučaju istog broja bodova , mislim da se gleda prvo međusobni omjer timova , pa tek onda gol razlika.
User avatar
studeni76
Posts: 5417

#67 Re: Edin Visca

Klizi im titula iz ruku. Gube za sada kod kuce a valja Galati na noge.

#69 Re: Edin Visca

Valjda će Višća napustiti ovaj luzerski klub.

Post by palermo »

Ma nije luzerski klub, nego klub koji je ocito osnovan sa nekim drugim ciljevima, a me sportskim.. Nemoguce je da se dvije godine uzastopce isti scenàrij dogada.

#73 Re: Edin Visca

studeni76 wrote:Idealan rasplet bi bio da je neki drugi velikan prvak a ne usrana Galata
Posto ovi Viscini garant otpadaju mozda ce prvaka rijesiti direktni duel Galata- Besiktas