EDIN AVDIC

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#1 EDIN AVDIC

Post by Cavendish »

Mislim kada je svoj topic imao Baho I njemu slicni red je da I Edin Avdic dobije svoj. Kada ste bosanac, bosnjak, pricate ijekavicom I rodjeni ste u Sarajevu I pored svega toga u Srbiji vas smatraju za najboljeg u vasem poslu onda to zaista znaci da ste nivo. To je Edin Avdic.
User avatar
FAP mashina
Posts: 469
Joined: 04/10/2008 16:53
Location: Dolina glupana

#2 Re: EDIN AVDIC

Post by FAP mashina »

Cavendish wrote:Mislim kada je svoj topic imao Baho I njemu slicni red je da I Edin Avdic dobije svoj. Kada ste bosanac, bosnjak, pricate ijekavicom I rodjeni ste u Sarajevu I pored svega toga u Srbiji vas smatraju za najboljeg u vasem poslu onda to zaista znaci da ste nivo. To je Edin Avdic.
Srbija je ta koja postavlja standarde?
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#3 Re: EDIN AVDIC

Post by Cavendish »

FAP mashina wrote:
Cavendish wrote:Mislim kada je svoj topic imao Baho I njemu slicni red je da I Edin Avdic dobije svoj. Kada ste bosanac, bosnjak, pricate ijekavicom I rodjeni ste u Sarajevu I pored svega toga u Srbiji vas smatraju za najboljeg u vasem poslu onda to zaista znaci da ste nivo. To je Edin Avdic.
Srbija je ta koja postavlja standarde?[/quotea Kad je kosarka u pitanju onda da. Svidjalo se to nekome ili ne . Srbija je zemlja kosarke sa izrazenom kosarkaskom kulturom, a tome u prilog idu rezultati njihove reprezentacije ili uspjesi njihovih klubova.
Locked