eBay kako obrisati proizvod

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
KalasHD

eBay kako obrisati proizvod

Post by KalasHD » 04/07/2011 20:53

Kao sto naslov kaze , zna li iko kako cu obrisati proizvod iz Purchase History, pa u Buying Reminders i stoji mi tamo da moram platiti neki proizvod (I need to pay for 1 item). Kada kliknem na proizvod stoji mi da sam ga kupio '' You bought this item'' i opcija Pay now ,,,a nisam ga platio, i necu da ga kupim jer sam slucajno kliknuo na njega.

Digla_da_kreci
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: eBay kako obrisati proizvod

Post by Digla_da_kreci » 04/07/2011 21:01

U gornjem desnom cosku imas sliku kolica i pise Cart - kliknes na to i otvori ti proizvode koje si ubacio za kupovinu. Ispod svakog proizvoda sitnim slovima ce ti pisati Remove/Save for later - ti kliknes Remove i to je to.

kOmpir

Re: eBay kako obrisati proizvod

Post by kOmpir » 04/07/2011 23:47

Bogami ja kako znam kada klikneš na Buy Now, pita te prvo jesi li siguran da ga hoćeš kupiti, iz razloga što se obavezuješ da platiš ono što i kupuješ, znači nema predomišljanja. Ako baš ne želiš da platiš što si "kupio" onda se javi prodavaču, pa probajte izgladiti nekako situaciju. Ali budi spreman da eventualno ispaštaš zbog toga, jer ti eBay može i zatvoriti račun i blokirati paypal (ovo su najekstremniji slučajevi) zbog toga.
Mislim da ćeš se izvući sa nekom opomenom na kraju :)

Post Reply