e-novine.com/urednik Petar Lukovic

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

strujnik
Posts: 340
Joined: 28/02/2003 00:00

#51 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by strujnik »

seln wrote:
strujnik wrote:Ja tamo nisam vidio nikakav devizni racun, pa da priupitam postoji li on ikako, a da ga ja nisam vidio. Ovo placanje preko interneta jos ne praktikujem.
Deviznog racuna nema, previse je komplikovano. Zavisi gdje zivis, mozes uplatiti preko plimus-servise(uzima i paypal), a nabolje bi bilo, ako mozes, da odes na donatorsko vece. Tamo ce se organizovano skupljati.
Evo sta kazu same e-novine:
http://www.e-novine.com/srbija/vesti/32 ... acija.html
Znam da izgleda kao izvlakusa, ali stvarno nije. Ne zivim u Sarajevu, a za placanje preko Plimusa, imao sam namjeru, ali kod mene je Maestro kartica. Zato sam pitao za dvizni racun.
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#52 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by Margita81 »

http://www.e-novine.com/kultura/kultura ... mikom.html

Stranica mi je "bookmarked" a ovo stivo mi je narocito posebno :thumbup:
Obavezno procitam i sve sto pise Boris Dezulovic lik je fenomenalan.
User avatar
bascelik
Posts: 142
Joined: 26/02/2007 18:15

#53 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by bascelik »

Kako ova vijest nije objavljena na sa-x.
http://www.e-novine.com/region/region-b ... aanin.html

Dakle, cestitke Lukovicu na kandidaturi (mislim da je ovo prva normalna stvar sto je Emiru Suljagicu pala na pamet od kako se poceo SDPeovat)
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#54 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by elSaik »

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#55 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by Chmoljo »

http://www.e-novine.com/entertainment/e ... jetar.html
Šumski odliv: Krvavi krik Rajka Vasića, počasnog Dodikovog uloška

Luković piša uz srpski vjetar

Ozabavio: Petar Luković

Nesuđeni dobitnik „Ninove“ nagrade, duhovni ljubavnik Milorada Dodika, napredni grafički radnik, stolar, slikar, dizajner, enigmat, fudbaler banjalučkog drugoligaša Krajina, televizijski novinar, ratnik, posljednji ministar informacija Republike Srpske, inicijator osnivanja žurnalistike na banjalučkom Filozofskom fakultetu i portparol Dodikove SNS, pravo se iznenadio na svom blogu gde je pod šumskim naslovom „počasni Sarajnik“ tugovao što je Petar Luković kandidat za počasnog građanina Sarajeva. Njegov menstrualni odliv glede pomenutog Lukovića, prenosimo u blood formi, s obaveznim SNS krilcima

C’MON, RAJKO: Izvjesni beogradski, što ne znači i srbijanski, rok-kritičar, Petar Luković, kandidat je za status i zvanje počasnog građanina Sarajeva. Tu lentu već nosi Nataša Kandić, također Beograđanka.

TKO SU TI ANTISRBI: Oboje su, i još mnogi, iz svojevrsnog soja egzibicionih nacioautista kojima je glavno obilježje da djeluju „protiv svojih“, da ponižavaju naciju kojoj bi trebalo da pripadaju, dokazujući svoju realnost i mnogonacijstvo forsiranom jednostranošću koja je toliko daleko od svake realanosti kao i tvrdnja da je u prvoj bračnoj noći neko silovan.Iz soja egzibicionih nacioautista svojstvenog samo Srbima beograđanske endemske intelektualpatije.

KLALI SMO KOLIKO SMO MOGLI I UMELI: Radi se o zavaravanju sebe samih ali i javnosti, vlastite ali i tuđe nacije. Petar Luković tvrdi da su se sve vrste fašista, nacista, četnika, koljača, digle u odbranu srpskog zločina. To govori najmanje dvije stvari: On Srbe, ili dio Srba, naziva fašistima i nacistima što može da sugeriše da su Bakir Video Uradak i Luković iz iste radionice. I drugo, on laže. Niko ne brani zločine Srba. Radi se o egzaktiranju nasuprot egzaltiranju i propagiranju utvrđenog i neutvrđenog zločina kao vladavine nacije nad nacijom. Elementarna istrorijskonaučna postavka jeste da se u ratu bitke, zločini, vojske i političke odluke ne mogu posmatrati izdvojeno.

ŠTA LUKOVIĆ & SLIČNI SUGERIŠU: Luković i slični, sugerišu da zastupaju drugačiju političku opciju, da su rijetka i probrana opozicija zvaničnoj vlasti, vladajućim strankama i ideologijama, režimu i sistemu.

A JESU LI LUKOVIĆ & OSTALI OPOZICIJA: Nisu. Oni su opozicija čija je ideologija jevtino pišanje uz vjetar ponukano unutrašnjim bolesnim porivom da se bez ikakvog koncepta, koncepcije, sistema, političkog programa, ideologije ili stava, bude u centru pažnje kao neko ko narodu otvara oči. Njihov glavni politički poriv je u kafanskoj rečenici: Jesam im ga vikno, a?

KAŽI NAM, RAJKO, PLEASE: Ta jevtina beograđanska dodvoričavost nedobronamjernima, nekidan je pokazana u Sandžačkom dnevnom listu Danas, kada je jedna gospođa sa tog nenacionalnog strništa, izgrdila taj list ko gospođa štene, što malo, malo pa objavljuje viceve o Hasi i Husi. To je rasizam. Ili nešto slično, rekla je. A vicevi o plavušama su najdublji umjetnički poriv. Kao i o Piroćancima, Lalama, Crnogorcima.Taj nevjerovatno sniženi prag međunacionalnog dostojanstva i činjeničnosti, govori o nezrelosti nacija i nacionalnih pripadnika.

DA LI TI SE, RAJKO, JEBE ZA LUKOVIĆA: Jebe mi se za Lukovića i počasno sarajgrađanstvo. Ali Sarajevo na taj način ponižava Srbe. Probira ih. Selektira.

KAO: Kao da će se taj Luković samooprašivanjem razroditi i namnožiti u Sarajevu pogodne Srbe.

MENE, RAJKA DODIKOVOG VASIĆA, BOLI KAPA, A EVO ZAŠTO: S druge strane, Sarajevo time pokazuje i svoj negativistički odnos prema svojim bivšim Srbima. Dodjelom lente počasnog građanima dvoma Srba, Sarajevo pokazuje da je grad bez Srba. To je kao da se u parku mira zasađuje japanska trešnja. Nešto što ne živi ovdje.

***

POČASNI ODGOVOR PETRA LUKOVIĆA:

Da se Odliv Od Dodika (OOD) nije javio protestom što me je glavni grad Bosne i Hercegovine izabrao za počasnog građanina 2010, smatrao bih da mi je čitav život promašen. Jebeš život koji ti ne zasere stolar Vasić, spretan sa rečima kao Dodik sa verbalnim genocidom & pobožnim smislom za koljački humor. Umesto da odgovaram budali koju je Milorad ubedio da je književnik posebnog, srebreničkog soja likvidacije reči s neophodnom zaklanom gramatikom šumske provenijencije, koristim naslov meni najomiljenijeg benda Archive koji su to već odavno odradili s dve reči, uz prigodnu muziku: Fuck U.

Jesmo li se na engleskom razumeli, nesrećni Vasiću?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#56 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by Margita81 »

:thumbup: :dance:
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#57 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by pici »

http://www.e-novine.com/entertainment/e ... ajevo.html
Sarajevo: Promocija e-novina
We Love You

Image


žao mi šHo nisam imao vremena da popijem pivaru s ljudinom :thumbup:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#58 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by arzuhal »

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#59 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by kamen spoticanja »

U tekstu pod naslovom: "Ima li etničkog čišćenja", u broju SIM NOVINA od septembra 1994. godine, Pero Simić piše: "Šta je u stvari prava istina o laganoj migraciji jednog broja muslimana iz Semberije ka Tuzli odnosno Saveznoj Republici Jugoslaviji? Pre svega želja da se živi na prostorima kojima vlada islamski duh i na kojima je način života regulisan po kuranu (malo slovo je Simićevo, kao i ekavica).Već duže vreme velika većina muslimana iz Semberije želi da ode na slobodnu muslimansku teritoriju u Tuzlu da se spoje porodice, živi sa rođacima i istomišljenicima. ... Pojačana želja muslimana da odu iz Semberije usledila je nakon što je SR Jugoslavija uvela ekonomske sankcije prema Republici Srpskoj. Svesni da će i Srbi imati problema u nabavci hrane, odeće i obuće te sredstava za normalan život muslimani su izrazili želju da odu u Tuzlu gde je mogućnost uvoza slobodna i gde nema nikakvih sankcija. Poznati kao dobri trgovci, zanatlije, oni su zbog toga poželeli da pod svaku cenu odu u Tuzlu gde bi na prostoru bez sankcija, koje ovde dele sa Srbima, mogli da imaju lepu perspektivu. Pošto nije bio moguć dogovor sa Tuzlom koja je odbijala razmenu civilnog stanovništva, muslimani iz Semberije su organizovano sprovođeni do tuzlanske teritorije. Možda je negde bilo i pojedinačnih primera grubosti, netaktičnosti, itd., ali velika većina muslimana je bila zahvalna majoru Đurkoviću za korektnost za što postoje i video zapisi, kao i argumenti za ovu tvrdnju".

Sick In The Head definitivno – ali je to real Pero Simić :-) :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#60 Re: e-novine.com/urednik Petar Lukovic

Post by Chmoljo »

sve će ovo RAK sankcionisati :mrgreen: pazite šta vam kažem... ja to načuo u Centru za kulturu dijaloga. :evil:
milostivi
Posts: 13
Joined: 12/05/2009 02:02

#62 Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by milostivi »

Namjerno stavljam ovaj text u temu "politika" jer je ovo prije svega političko pitanje (pogotovo u svjetlu trenutnih aktuelnih dešavanja na liniji Beograd-Sarajevo)! Molim Sarajlije (i sve Bosance) da hitno odu na http://www.e-novine.com i pročitaju članak o gašenju istih! Ne zaboravimo da je Petar Luković jedan od najvećih prijatelja Bosne i da je predložen za "Počasnog gradjanina Sarajeva"!
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#63 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by kiky »

bilo je samo pitanje vremena kad če se e-novine ugasit ...
nažalost, mi iz bosne nemožemo puno pomoč ...
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#64 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by Bosnolog »

Taj gospodin Lukovic i e-novine su jedan od rijetkin elektronskih svijetlosti tamne Srbije,...Lukic i ljudi oko njega koji rade i pisu za te novine ukazuju na stranputicu propasti kojom je Srbija isla 90tih i nastavlja da ide sve ove godine.

Na njima se iznose i mnogo objektivnije ukazuje na graske danasnje Srbije kao i pogresno pogubna desavanja u drugim drzavama nastalih krvavi raspadom ex YU,....Lukovic i ljudi oko njega koji gledajau stvari i dogadaje s vece distance sirih vidika i shvatanja ukupne slike dogadaja koristeci sire izvore dokazje da i u Srbiji ima ljudi koji razmisljaju drugacije i vide tezinu posljedica u kojoj se Srbija nasla danas nakon svih godina zla i propsti i i ukazuju na dalje propasti lutajuce Srbije ukoliko nastavi istim putem i svadama nastavkom Slobine idologije i politike sada sa Tadicem i Jeremicem...

Vrijedi pomoci i podrzati sve one koji Srbiji zele pomoci da se u ime buducnosti suoci sa prosloscu,.Da li ce uspjeti mali sam optimista da ce se u Srbiji naci kriticna i zdrava masa da spasi posrnulu i potonulu Srbiju,.... ostaje da vidimo i da se nadamo,..

Sa takvim ljudima treba ostati u kontaktu i pomoci im na svakom planu u buducnosti pa i finasisjskom kad je i u pitanju odrzavanje da se ne ugasi jedna od rijetkih svijetlecih elektronskih novina u zemlji ideoloske tame i zla proslosti,i sve nesigurnije buducnosti......
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#65 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by PipiDugaDevetka »

25€ od mene!
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#66 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by Abacija »

felipe kajetano wrote:
Slazem se....
Ma ja. Vazno je da se ne kritikuje fasizam koji hara Srbijom. :-)
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#67 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by pici »

Image
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#68 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by pustopoljina »

kada bi e-novine bile rasparcavane putem e-maila,iskljucivo na srbe (srbija+dijaspora), da li biste vas trojica njega i tada pocastili ovim rijecima?

ili biste ga tada zvali hrabrim i bez dlake na jeziku?

da li je moguce da vas (kao srpske nacionaliste u pozitivnom smislu-dakle VOLIM SVOJE!) smeta to sto iznosi prljavi ves?
ili zaista ocjenjujete njegov rad kao izgubljen u prostoru,jeftin i uvredljiv (za koga? za srbina koji se osjeca cistim i nikom duznim-moja slobodna pretpostavka?).
tj. da li je moguce da ste vi svjesni svega onog sto ne valja,sto je opasno i sto je jednostavno glupo,ako zelis sebi i drugima dobro...ali da vas jos vise smeta sto se to iznosi na vidjelo-drugima? onima kojih se to ne tice? je li vam se on cini kao covjek bez ponosa?

Molila bih,ako vam nije previse tesko ili sta ja znam, mrsko...da odgovorite, jer me zanima zasto (sa bosanske strane-jedne od najcitanijih srpskih novina) e-novine smatrate smecem?
kost_u_grlu
Posts: 364
Joined: 20/01/2010 14:18

#69 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by kost_u_grlu »

pustopoljina wrote: kada bi e-novine bile rasparcavane putem e-maila,iskljucivo na srbe (srbija+dijaspora), da li biste vas trojica njega i tada pocastili ovim rijecima?

ili biste ga tada zvali hrabrim i bez dlake na jeziku?

da li je moguce da vas (kao srpske nacionaliste u pozitivnom smislu-dakle VOLIM SVOJE!) smeta to sto iznosi prljavi ves?
ili zaista ocjenjujete njegov rad kao izgubljen u prostoru,jeftin i uvredljiv (za koga? za srbina koji se osjeca cistim i nikom duznim-moja slobodna pretpostavka?).
tj. da li je moguce da ste vi svjesni svega onog sto ne valja,sto je opasno i sto je jednostavno glupo,ako zelis sebi i drugima dobro...ali da vas jos vise smeta sto se to iznosi na vidjelo-drugima? onima kojih se to ne tice? je li vam se on cini kao covjek bez ponosa?

Molila bih,ako vam nije previse tesko ili sta ja znam, mrsko...da odgovorite, jer me zanima zasto (sa bosanske strane-jedne od najcitanijih srpskih novina) e-novine smatrate smecem?
Pera Lukovic je nekad bio hrabar novinar, za vreme Milosevica, posle njegovog pada mnogi novinari su morali da biraju svoj put, neki od do tada opozicionih novinara su se uhlebili u raznim medijima koji od tada nisu bili na udaru drzave, a on je birao alternativnije puteve.

Sa protokom godina sve je vise prostacio, jedno vreme je bio u vakumu, ali je izdvajanjem Cede iz DS, i formiranjem LDP krenuo svim plucima da duva u ta jedra. U medjuvremenu je pisao za Feral, jako neukusno, nasladjivao se svim manama srpskog drustva, bas sa onim predrasudama sa kojima nastupa prosecan hrvatski puk.

Ima on smisao da magarci nekog koga uzme na zub, nekad je to i duhovito, ali obicno je to plitak humor i ironija, nema ni malo rafiniranosti u njegovom peru, sve je sirovo, i kad vredja, i kad ismeva.

Dno je dotakao kad je rekao da mu nije vazno dal ce predsednik Srbije biti Tadic ili Nikolic, da on nece da glasa jel mu je to svejedno, tu je pokazao svu destruktivnost njegovih ideja. To je kao ono-ako nije po mome, uzimam loptu i idem kuci

Problem za njega je nastao sto ni Ceda i LDP nisu vise "urbana gerila", grupacija idealista koji sanjaju totalno drugaciju Srbiju, mesavinu hipi pokreta i levicarenja o slobodi. Ceda je shvatio da bi mogao nesto da menja mora da se priblizi vlasti, pomogao je Tadicu u nekim kljucnim trenucima, prihvatio vlast u Beogradu sa njim, na republickom nivou saradjuje kad treba.

Tada jasno uigran tim - LDP, Pescanik, e-novine, razne nevladine organizacije pocinju da se sukobljavaju oko strateskih pravaca, pocinju napadi i na Cedu.

U svemu tome se Pera nasao ni na nebu ni na zemlji, verovatno mu je dosadilo da ismeva Tadica i Jeremica, malo se i umorio, ostao bez love...i to je otprilike to.

Ne brinem ja za njega, uhlebice se on, neka pise svoje tekstove dokle god ima citaoca, a to mu nikad nece faliti.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#70 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by pustopoljina »

ok,malo mi je izmijenjen post, a moji adresanti nestali- hvala ti na odgovoru @kost-u-grlu.
(sad je bezveze napisati da me zacudio sinhronizovan nastup onih forumasa,kad su netragom nestali).
tuzlak-x
Posts: 212
Joined: 04/05/2008 21:49

#71 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by tuzlak-x »

Dno je dotakao kad je rekao da mu nije vazno dal ce predsednik Srbije biti Tadic ili Nikolic, da on nece da glasa jel mu je to svejedno, tu je pokazao svu destruktivnost njegovih ideja. To je kao ono-ako nije po mome, uzimam loptu i idem kuci


ec dugo nisam procitao nesto ovako podlo kao sto kost u g. napisa.
lukovic je jednostavnim jezikom, a koji drugi jezik razumije "stoka", objasnio da se politika tadica i demokratske stranke srbije ne razlikuje od politike seselja, nikolica, karadzica,milosevica, etc. mi zivimo tu politiku karadzica i milosevica kroz sadasnju vlast u srbiji i lukovicu dajemo za pravo da razlike nema. dapace, jos je, cini mi se, u napadima na bosnu i gora, a zasad samo verbalno, sto ne iskljucuje i ratna sredstva.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#72 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by Vodenjak »

tuzlak-x wrote:Dno je dotakao kad je rekao da mu nije vazno dal ce predsednik Srbije biti Tadic ili Nikolic, da on nece da glasa jel mu je to svejedno, tu je pokazao svu destruktivnost njegovih ideja. To je kao ono-ako nije po mome, uzimam loptu i idem kuci


ec dugo nisam procitao nesto ovako podlo kao sto kost u g. napisa.
lukovic je jednostavnim jezikom, a koji drugi jezik razumije "stoka", objasnio da se politika tadica i demokratske stranke srbije ne razlikuje od politike seselja, nikolica, karadzica,milosevica, etc. mi zivimo tu politiku karadzica i milosevica kroz sadasnju vlast u srbiji i lukovicu dajemo za pravo da razlike nema. dapace, jos je, cini mi se, u napadima na bosnu i gora, a zasad samo verbalno, sto ne iskljucuje i ratna sredstva.

Upravo tako @tuzlak!
Nacin pisanja Lukovica je primitivan - ne zbog toga sto Lukovic ne zna drugacije, vec zbog toga da ga sto veci broj ljudi razumije.
Je li to mozda nesto novo ako kazemo da se narod na Balkanu, na vecem dijelu bivse SFRJ, vec poodavno pretvorio u jednu bezlicnu primitivnu masu? :-x
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#73 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by Goran_35 »

Moja podska!
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#74 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by karanana »

tuzlak-x wrote:Dno je dotakao kad je rekao da mu nije vazno dal ce predsednik Srbije biti Tadic ili Nikolic, da on nece da glasa jel mu je to svejedno, tu je pokazao svu destruktivnost njegovih ideja. To je kao ono-ako nije po mome, uzimam loptu i idem kuci


ec dugo nisam procitao nesto ovako podlo kao sto kost u g. napisa.
lukovic je jednostavnim jezikom, a koji drugi jezik razumije "stoka", objasnio da se politika tadica i demokratske stranke srbije ne razlikuje od politike seselja, nikolica, karadzica,milosevica, etc. mi zivimo tu politiku karadzica i milosevica kroz sadasnju vlast u srbiji i lukovicu dajemo za pravo da razlike nema. dapace, jos je, cini mi se, u napadima na bosnu i gora, a zasad samo verbalno, sto ne iskljucuje i ratna sredstva.
nisi dobro citirao tuzlak-x pa mi se ucinilo da si napisao i prvi i drugi paragraf koji se kontrediktuju, ali vidim da je prvi paragraf ustvari trebao da bude citat kost_u_grlu.
slazem se sa tobom, ja ustvari vec duze vrijeme molim boga i haaski tribunal da pusti seselja i da se on ziv vrati u srbiju, da pobijedi predsjednicke izbore, pa da brate znamo na cemu smo a ne ova hinjska politika za koju sigurno nije ni vecina srpske javnosti nego su ljudi posteni i glasaju za radikale, ali se uz pomoc zapada uvijek nategne 1-2% da bi "demokrate" pobijedile. juhuuuu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55677
Joined: 15/12/2008 16:53

#75 Re: Pomozimo Peru Lukovića i njegove e-novine!

Post by ultima_palabra »

Toliko o forumskim "demokratama iz manjeg entiteta" :-)
Pretpostavljam da je jebeno kad te neko kao Luković stalno pokazuje onakvog kakvog jesi, a svi drugi mediji te uvjeravaju da si nebeski, bolji od drugih, nepravedno ugrožen...možeš ga pokušati zanemariti, ali bolje bi bilo da ga neko satare, ako već ne sačekušom u haustoru, može i finansijski :roll:
Ista priča kao sa Feralom nažalost :sad:
Post Reply