E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

pablotz
Posts: 5
Joined: 12/07/2008 23:34

#1 E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by pablotz »

Evo sta istaknuti i prvenci SDA misle o nasoj drzavi i kako bi oni nju uredili - KATASTROFA

Nisam ni protiv RS-a. Što se mene tiče nek se zove Dušanovo carstvo apsolutno mi to ne smeta samo nek poštuju zakone države BiH. Nisam ni protiv trećeg entiteta ako će to približiti Hrvate državi Bosni i Hercegovini.



Bio sam u Švicarskoj, u talijanskim kantonima govori se talijanski ali se poštuju švicarski zakoni, u francuskim kantonima govore francuski ali se poštuje država. Što tako ne bi bilo i u BIH? Odgovor je to Emira Hadžihafizbegovića na pitanje koje mu je u emisiji Nedjeljom u 2 uputio e-mailom Hrvat iz BIH koji je pitao zašto SDA politika i politika Bošnjaka uopće ne bi fleksibilnijim stavom prema Hrvatima približila Hrvate državi BIH i ujedno potakla bolji suživot sa muslimanima.

Hadžihafizbegović inače SDA dužnosnik i ministar odnedavno to pitanje nazvao je vrlo suvislim davši na njega gore navedeni odgovor. Vrlo zanimljiva emisija najavila je izgleda novu realniju politiku SDA kako prema BIH tako prema Hrvatima u BIH. Treći entitet do sada je bio tabu tema u tim krugovima. Danas se o njemu uvjetno rečeno otvoreno govori u cijeloj BiH i šire. Zanimljiv je i Hadžihafizbegović stav o HVO-u. On kaže da je ponosan na sve što je činio u vrijeme dok je sam bio vojnik HVO-a i bez obzira na sve nesretne okolnosti da je HVO danas legalna i vojna snaga u BiH, dio oružanih snaga te države.

Kad smo već kod tematike o entitetu zanimljivo je kako su BH mediji prešutjeli vrlo znakoviti podatak kako je sam britanski princ Charles u Banjoj Luci lobirao oko toga pitajući Željka Komšića zašto ne pristaje na treći entitet pri čemu mu je ovaj odgovorio da nema problema , da će poptisati treći entitet al uz uključenu Posavinu u njemu. Istina ovo englesko lobiranje za hrvatskim entitetom treba gledati s rezervom, kroz neupitnu podršku RS-u.O Emiru Hadžihafizbegoviću postoje razne teorije primjerice kako je od jugo omladinca postao bošnjački nacionalist čak i fundamentalist dok danas pokazuje osjećaj za realnu politiku.

Međutim on sam otvoreno prizna da je bio odan Markovićevoj ideji ali da nakon klanja i stradanja koja su počinjena u Bosni samo budale mogu vjerovati u jugoslavensku ideju. Pri tome je nekoliko puta naglasio da je politička indolencija muslimane u Bosni skupo stajala, te da samo neodgovorni ljudi u BIH mogu biti nezainteresirani za politku.

Image
zimomor
Posts: 555
Joined: 17/07/2007 14:58

#2 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by zimomor »

Kad se ''umjetnik'' uFati politike! :cry:
Last edited by zimomor on 22/09/2008 13:47, edited 1 time in total.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#3 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Abacija »

pablotz wrote:Evo sta istaknuti i prvenci SDA misle o nasoj drzavi i kako bi oni nju uredili - KATASTROFA

Nisam ni protiv RS-a. Što se mene tiče nek se zove Dušanovo carstvo apsolutno mi to ne smeta samo nek poštuju zakone države BiH. Nisam ni protiv trećeg entiteta ako će to približiti Hrvate državi Bosni i Hercegovini.



Bio sam u Švicarskoj, u talijanskim kantonima govori se talijanski ali se poštuju švicarski zakoni, u francuskim kantonima govore francuski ali se poštuje država. Što tako ne bi bilo i u BIH? Odgovor je to Emira Hadžihafizbegovića na pitanje koje mu je u emisiji Nedjeljom u 2 uputio e-mailom Hrvat iz BIH koji je pitao zašto SDA politika i politika Bošnjaka uopće ne bi fleksibilnijim stavom prema Hrvatima približila Hrvate državi BIH i ujedno potakla bolji suživot sa muslimanima.

Hadžihafizbegović inače SDA dužnosnik i ministar odnedavno to pitanje nazvao je vrlo suvislim davši na njega gore navedeni odgovor. Vrlo zanimljiva emisija najavila je izgleda novu realniju politiku SDA kako prema BIH tako prema Hrvatima u BIH. Treći entitet do sada je bio tabu tema u tim krugovima. Danas se o njemu uvjetno rečeno otvoreno govori u cijeloj BiH i šire. Zanimljiv je i Hadžihafizbegović stav o HVO-u. On kaže da je ponosan na sve što je činio u vrijeme dok je sam bio vojnik HVO-a i bez obzira na sve nesretne okolnosti da je HVO danas legalna i vojna snaga u BiH, dio oružanih snaga te države.

Kad smo već kod tematike o entitetu zanimljivo je kako su BH mediji prešutjeli vrlo znakoviti podatak kako je sam britanski princ Charles u Banjoj Luci lobirao oko toga pitajući Željka Komšića zašto ne pristaje na treći entitet pri čemu mu je ovaj odgovorio da nema problema , da će poptisati treći entitet al uz uključenu Posavinu u njemu. Istina ovo englesko lobiranje za hrvatskim entitetom treba gledati s rezervom, kroz neupitnu podršku RS-u.O Emiru Hadžihafizbegoviću postoje razne teorije primjerice kako je od jugo omladinca postao bošnjački nacionalist čak i fundamentalist dok danas pokazuje osjećaj za realnu politiku.

Međutim on sam otvoreno prizna da je bio odan Markovićevoj ideji ali da nakon klanja i stradanja koja su počinjena u Bosni samo budale mogu vjerovati u jugoslavensku ideju. Pri tome je nekoliko puta naglasio da je politička indolencija muslimane u Bosni skupo stajala, te da samo neodgovorni ljudi u BIH mogu biti nezainteresirani za politku.

Image
Koja demagogija. :-)
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#4 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by uvjek dobar gost »

.... Nije problem što kloc priča o nečemu o čemu pojma nema ... problem je što on zastupa mišljenje svoje baze, svoje stranke... koja će znači sa njim il bez njega ići na ovu opciju... znači sutra će možda onaj propali košarkaš(čitaj Dino Konaković) trabunjati isto..

Šta bi on sad dijelio ovu zemlju, nakon svega.. u miru radio ono za šta su ljudi u ratu ginuli i davali dijelove tijela....

Emire sram te bilo... tebe i sve one koji pomišljaju u ovom pravcu.... eno cijeli se Kovači okreću u mezaru i svi ostali ljudi koji su ginuli za cjelotitu republiku Bosnu i Hercegovinu koju Vi sada iz udobnosti svojih fotelja prodajete.... haram vam bilo !

Evo sada biračima činjenice, neka otvore oči za koga će glasati.. a Sarajevo neka bude sramota jer upravo u njemu stoluje uzoriti Emir Hadžihafizbegović, glumac, komičar, pjevač, plesač i ljudska NULA
Last edited by uvjek dobar gost on 22/09/2008 14:02, edited 1 time in total.
User avatar
jazz001
Posts: 90
Joined: 11/08/2008 15:13

#5 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by jazz001 »

Ovaj emir mi ja vazda bio bljak,,,prodana duša,,,od prvog dana mi se gadio sa svojim patriotskim predstavama o bosanskom borcu,bosanskom invalidu i bosanskom izbjeglici,,,uzmanju para na bosanskom merhametu i šta znam već,,,, a glumčina od Tuzle bio u HVO-u,,,jadan li si emire zna se sta znači to slovo H,,,a koliko ja znam ne znaci sigurno Bosanski NI Bosanska,,,,Forzza Bosna :bih: :bih: :bih:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#6 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by VjecitiStudent »

Nije lako biti clan SDA i natjecati se za uloge sirom bivse Yu, valja od neceg zivjeti i poslije fotelje ....
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#7 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by dallton »

uvijek je bio nula od covjeka i vrlo nerealan politicar - u koju bi god politicku opciju usao postao bi ekstrem. Dok je bio u markovicevoj stranci, hodao je po tuzli s majicom na kojoj je na ledjima pisalo volim jugu i s govornice prijetio "razbijacima jugoslavije" u isto vrijeme dok je srpska vojska rusila vukovar a arkan ulazio u bjeljinu. kad je postao "osvijesceni bosnjak" onda odjednom tvrda linija sda, predstave "godine prevare", po dijaspori skupe ulaznice i skupljanje "humanitarne pomoci za bosnu".... ma nikakav covjek, a uz sve to i glup i povodljiv, vrlo se lako proda
Babonić
Posts: 137
Joined: 24/07/2008 08:23

#8 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Babonić »

Izdajnik bio i ostače dabogda mu ruke izgorile ko bude glasao za SDA I Sz BiH :bih: :sax:
ivannn
Posts: 923
Joined: 14/06/2008 19:25

#9 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by ivannn »

Pametan čovjek :bih:
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#10 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by dallton »

ivannn wrote:Pametan čovjek :bih:
sreca nasa pa je Emir vazda istorijski na strani gubitnika - cim on nekog podrzi, taj neko propadne, dali na izborima ili na neki drugi nacin
User avatar
supersonic
Posts: 179
Joined: 01/06/2004 01:21
Location: sarajevo

#11 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by supersonic »

dajte mi glasove, nece mi smetati ni da marsovci osnuju 4. entitet:D
harka
Posts: 728
Joined: 18/02/2007 20:32

#12 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by harka »

kojoj novinskoj kuci je on ovo gore izjavio
User avatar
jazz001
Posts: 90
Joined: 11/08/2008 15:13

#13 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by jazz001 »

Slazem se da je dobar glumac,,,ali to na stranu,,,bori se kroz zivot pogresnim metodama i to mu zamjeram kao i vecini tiposa poput njega,,,imamo jebote hiljade emira,,,gdje god se okrenes podlaci sa pogresnim stavom prema zivotu i zivotima ljudi za koje treba da se ako nista pokusaju da izbore sa DODAMA,ČOVIĆIMA I INIMA a ne da se odmah naguze,,,jebem vam pleme seljačko,,,Forzza Bosna :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#14 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by uvjek dobar gost »

ivannn wrote:Pametan čovjek :bih:

..... daleko je on od toga.....
harka
Posts: 728
Joined: 18/02/2007 20:32

#15 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by harka »

gdje iskopa ovaj clanak bas sad koji je objavljen u martu 2007g
sta je pozadina :?

http://--- NO LINKS ---/index.php?option ... 0&Itemid=2
Last edited by harka on 22/09/2008 15:22, edited 1 time in total.
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#16 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Dado dijasporitus »

Djeronimo wrote:Po svjetskim standardima Hadzihafizbegovic nije nikakav glumac ali ni polticar.

On moze praviti treci entitet u svojoj avliji, ali nema pravo u moje ime nastavljati politiku podjele i rusenja i moje drzave Republike BIH. Tipicna SDA-ovsjka mafijaska njuska, koja bi prodala i rodjenu mater za pare.

Ispravka, Emir je klasa glumac ali sup... kao covjek. Cuj bio u Svicarskoj pa vidio kako je lijepo. Je li se meni prividja ili Svicarska nije bila ni u jednom od svjetskih ratova.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#17 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by uvjek dobar gost »

harka wrote:gdje iskopa ovaj clanak bas sad koji je objavljen u martu 2007g
sta je pozadina :?

http://--- NO LINKS ---/index.php?option ... 0&Itemid=2
Nisam ja citirao članak ali mogu reći u svoje ime da nemam pozadine iza tvrdnje da je on ljudska nula, a također stojim iza tvrdnje da stranka kojoj on pripada nije časna i da je učestvovala i da učestvuje u podjeli ove moje jadne ali jedine zemlje.....
Babonić
Posts: 137
Joined: 24/07/2008 08:23

#18 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Babonić »

Hebo ga onaj ko mu pokaza put za Sarajevo pakaš pravi nit je čovjek nit je glumac on je samo umišljeni papak koji je došao oz Tuzle da nam soli pamet izrod nad izrodima.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#19 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Banksy »

pablotz wrote:Evo sta istaknuti i prvenci SDA misle o nasoj drzavi i kako bi oni nju uredili - KATASTROFA

Nisam ni protiv RS-a. Što se mene tiče nek se zove Dušanovo carstvo apsolutno mi to ne smeta samo nek poštuju zakone države BiH. Nisam ni protiv trećeg entiteta ako će to približiti Hrvate državi Bosni i Hercegovini.



Bio sam u Švicarskoj, u talijanskim kantonima govori se talijanski ali se poštuju švicarski zakoni, u francuskim kantonima govore francuski ali se poštuje država. Što tako ne bi bilo i u BIH? Odgovor je to Emira Hadžihafizbegovića na pitanje koje mu je u emisiji Nedjeljom u 2 uputio e-mailom Hrvat iz BIH koji je pitao zašto SDA politika i politika Bošnjaka uopće ne bi fleksibilnijim stavom prema Hrvatima približila Hrvate državi BIH i ujedno potakla bolji suživot sa muslimanima.

Hadžihafizbegović inače SDA dužnosnik i ministar odnedavno to pitanje nazvao je vrlo suvislim davši na njega gore navedeni odgovor. Vrlo zanimljiva emisija najavila je izgleda novu realniju politiku SDA kako prema BIH tako prema Hrvatima u BIH. Treći entitet do sada je bio tabu tema u tim krugovima. Danas se o njemu uvjetno rečeno otvoreno govori u cijeloj BiH i šire. Zanimljiv je i Hadžihafizbegović stav o HVO-u. On kaže da je ponosan na sve što je činio u vrijeme dok je sam bio vojnik HVO-a i bez obzira na sve nesretne okolnosti da je HVO danas legalna i vojna snaga u BiH, dio oružanih snaga te države.

Kad smo već kod tematike o entitetu zanimljivo je kako su BH mediji prešutjeli vrlo znakoviti podatak kako je sam britanski princ Charles u Banjoj Luci lobirao oko toga pitajući Željka Komšića zašto ne pristaje na treći entitet pri čemu mu je ovaj odgovorio da nema problema , da će poptisati treći entitet al uz uključenu Posavinu u njemu. Istina ovo englesko lobiranje za hrvatskim entitetom treba gledati s rezervom, kroz neupitnu podršku RS-u.O Emiru Hadžihafizbegoviću postoje razne teorije primjerice kako je od jugo omladinca postao bošnjački nacionalist čak i fundamentalist dok danas pokazuje osjećaj za realnu politiku.

Međutim on sam otvoreno prizna da je bio odan Markovićevoj ideji ali da nakon klanja i stradanja koja su počinjena u Bosni samo budale mogu vjerovati u jugoslavensku ideju. Pri tome je nekoliko puta naglasio da je politička indolencija muslimane u Bosni skupo stajala, te da samo neodgovorni ljudi u BIH mogu biti nezainteresirani za politku.

Image
Ovo je pisano u formi saopštenja, ali nema ga nigdje na netu.

Ko je ovo bio vrijedan pa skidao izjave iz TV emisije :lol: ... stare godinu i po 8-) ... 2 sedmice pred izbore. :lol:

Odakle ti ovo, pablozt? :)

A EH je rijetka kombinacija bilmeza i uvlakača, znali smo to i bez ovog.


Nego, evo jedna zanimljiva tema, ako vam se ne gadi. :)

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =3&t=55178
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#20 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by pici »

nemojte mi dirat ministra Hađžiđžiđžiđžija :D pri KS moljem ljepo :D ima i gorih dobar je on...............za avlije :D
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#21 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Lincoln-Burrows »

Čovjek je putovao po svijetu, opisao i Švicu,
znači jedni talijanski drugi francuski a ista država.
Čovjek nema predrasuda o torovima :-D
Balkan je ovo i nema ovdje ravnopravnosti bez batine :(
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#22 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Abacija »

Lincoln-Burrows wrote:Čovjek je putovao po svijetu, opisao i Švicu,
znači jedni talijanski drugi francuski a ista država.
Čovjek nema predrasuda o torovima :-D
Balkan je ovo i nema ovdje ravnopravnosti bez batine :(
Sta si mislio sa ovim boldiranim? (iskreno pitanje)
brdo
Posts: 432
Joined: 26/11/2006 10:59

#23 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by brdo »

Abacija wrote:
pablotz wrote:Evo sta istaknuti i prvenci SDA misle o nasoj drzavi i kako bi oni nju uredili - KATASTROFA

Nisam ni protiv RS-a. Što se mene tiče nek se zove Dušanovo carstvo apsolutno mi to ne smeta samo nek poštuju zakone države BiH. Nisam ni protiv trećeg entiteta ako će to približiti Hrvate državi Bosni i Hercegovini.



Bio sam u Švicarskoj, u talijanskim kantonima govori se talijanski ali se poštuju švicarski zakoni, u francuskim kantonima govore francuski ali se poštuje država. Što tako ne bi bilo i u BIH? Odgovor je to Emira Hadžihafizbegovića na pitanje koje mu je u emisiji Nedjeljom u 2 uputio e-mailom Hrvat iz BIH koji je pitao zašto SDA politika i politika Bošnjaka uopće ne bi fleksibilnijim stavom prema Hrvatima približila Hrvate državi BIH i ujedno potakla bolji suživot sa muslimanima.

Hadžihafizbegović inače SDA dužnosnik i ministar odnedavno to pitanje nazvao je vrlo suvislim davši na njega gore navedeni odgovor. Vrlo zanimljiva emisija najavila je izgleda novu realniju politiku SDA kako prema BIH tako prema Hrvatima u BIH. Treći entitet do sada je bio tabu tema u tim krugovima. Danas se o njemu uvjetno rečeno otvoreno govori u cijeloj BiH i šire. Zanimljiv je i Hadžihafizbegović stav o HVO-u. On kaže da je ponosan na sve što je činio u vrijeme dok je sam bio vojnik HVO-a i bez obzira na sve nesretne okolnosti da je HVO danas legalna i vojna snaga u BiH, dio oružanih snaga te države.

Kad smo već kod tematike o entitetu zanimljivo je kako su BH mediji prešutjeli vrlo znakoviti podatak kako je sam britanski princ Charles u Banjoj Luci lobirao oko toga pitajući Željka Komšića zašto ne pristaje na treći entitet pri čemu mu je ovaj odgovorio da nema problema , da će poptisati treći entitet al uz uključenu Posavinu u njemu. Istina ovo englesko lobiranje za hrvatskim entitetom treba gledati s rezervom, kroz neupitnu podršku RS-u.O Emiru Hadžihafizbegoviću postoje razne teorije primjerice kako je od jugo omladinca postao bošnjački nacionalist čak i fundamentalist dok danas pokazuje osjećaj za realnu politiku.

Međutim on sam otvoreno prizna da je bio odan Markovićevoj ideji ali da nakon klanja i stradanja koja su počinjena u Bosni samo budale mogu vjerovati u jugoslavensku ideju. Pri tome je nekoliko puta naglasio da je politička indolencija muslimane u Bosni skupo stajala, te da samo neodgovorni ljudi u BIH mogu biti nezainteresirani za politku.

Image
Koja demagogija. :-)
SVE JE TO U REDU SAMO DA NIJE RS NASTALA GENOCIDOM ,A SVICARSKA SA NAMA NEMA NIKAKVE VEZE TAMO NIJE BILO ISTREBLJENJA NI ITALIJANA NI FRANCUZA NITI NIJEMACA I ZATO MOGU ZAJEDNO A KOD NAS JE SASVIM DRUGO ,NISAM SAGLASAN NI SA OVH DVA A KAMOLI SA TRI ---NIKAKVIH ENTITETA JEDNA I CJELOVITA BIH PA MAKAR OPET RATOVALI ZA NJU. :bih: :bih: :bih:
harka
Posts: 728
Joined: 18/02/2007 20:32

#24 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by harka »

uvjek dobar gost wrote:
harka wrote:gdje iskopa ovaj clanak bas sad koji je objavljen u martu 2007g
sta je pozadina :?

http://--- NO LINKS ---/index.php?option ... 0&Itemid=2
Nisam ja citirao članak ali mogu reći u svoje ime da nemam pozadine iza tvrdnje da je on ljudska nula, a također stojim iza tvrdnje da stranka kojoj on pripada nije časna i da je učestvovala i da učestvuje u podjeli ove moje jadne ali jedine zemlje.....
to je tvoje demokratsko pravo,sloboda misljenja
ja ti ga sigurno nebi osporavala.Ja isto nisam mislila
niti na bilo koju stranku,pa ni u ovom slucaju,ali
moras priznati da je malo cudno da se ovo
koje je od marta 2007 sad stavlja na forum
a da se nestavi datum i gdje je objavljeno.
Kako se neki koriste niskim udarcima,to sam mislila
svojim postom.Objaviti nesto kao da je juce
izjavljeno .
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#25 Re: E. Hadžihafizbegović: Nisam protiv trećeg entiteta

Post by Vozdra raja :-) »

Babonić wrote:Izdajnik bio i ostače dabogda mu ruke izgorile ko bude glasao za SDA I Sz BiH :bih: :sax:
I za SDP Micine ulizice!
Post Reply