E-cigarete

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Ermin ZM
Posts: 1552
Joined: 09/01/2019 18:40

#1351 Re: E-cigarete

Post by Ermin ZM »

Danas uzeh prvi put novu aromu nakon dugo vremena (dugo sam na Pinkmanu od monster vapea bio). Crni caj, limun, mentol i malina. Bas predobra aroma, crni caj daje bas finu notu okusu.
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#1352 Re: E-cigarete

Post by bonovoxjasen »

Ermin ZM wrote: 20/03/2023 18:10 Danas uzeh prvi put novu aromu nakon dugo vremena (dugo sam na Pinkmanu od monster vapea bio). Crni caj, limun, mentol i malina. Bas predobra aroma, crni caj daje bas finu notu okusu.
je li to DTL ili MTL ??? koji uredjaj ?>
Ermin ZM
Posts: 1552
Joined: 09/01/2019 18:40

#1353 Re: E-cigarete

Post by Ermin ZM »

Doric Voopoo, PnP DTL. Baterija je 2500 mah, meni dovoljno, 4.5 ml stanu u tank. Nekako je uzeo kao jeftino rjesenje na pocetku i ostade pri ovom kitu. Evo ova

https://dampfdorado.de/voopoo-doric-60-pod-kit


Kad ova sad (druga, prva crkla nakon mozda godinu i pol) otkaze uzecu nesto malo ozbiljnije sa vise kapaciteta baterije.
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#1354 Re: E-cigarete

Post by bonovoxjasen »

probao sam 20 ak aroma za DTL parenje, nikako mi nijedna nije dovoljno jakog ukusa, kontam da sam krenem mixati tekucine...
Ermin ZM
Posts: 1552
Joined: 09/01/2019 18:40

#1355 Re: E-cigarete

Post by Ermin ZM »

Jednostavno vise doziraj. Ja sam npr Pinkmann pravio sa 20 posto upravo iz razloga sto volim jak okus arome(inace ide 12 ako se sjecam). Probaj Heisenberg od Vampire Vape. Izuzetno jaka aroma, ja sam znao koju kap dodat u Pinkmena i preuzme mi okus.
Nekome se svidja nekome ne, nema sredine

Vampire Vape Heisenberg Aroma koncetrat 10ml (10 KM)
https://olx.ba/artikal/43456663

Nju smjesaj na 15 posto, nema da je ne osjetis
Last edited by Ermin ZM on 21/03/2023 10:42, edited 1 time in total.
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#1356 Re: E-cigarete

Post by bonovoxjasen »

Ermin ZM wrote: 21/03/2023 10:40 Jednostavno vise doziraj. Ja sam npr Pinkmann pravio sa 20 posto upravo iz razloga sto volim jak okus arome(inace ide 12 ako se sjecam). Probaj Heisenberg od Monster Vape. Izuzetno jaka aroma, ja sam znao koju kap dodat u Pinkmena i preuzme mi okus.
Nekome se svidja nekome ne, nema sredine

Vampire Vape Heisenberg Aroma koncetrat 10ml (10 KM)
https://olx.ba/artikal/43456663

Nju smjesaj na 15 posto, nema da je ne osjetis
ziv bio, nisam miksao, bi li na pp malo detaljnije kad stignes
Ermin ZM
Posts: 1552
Joined: 09/01/2019 18:40

#1357 Re: E-cigarete

Post by Ermin ZM »

Nije problem, javi se. Al evo i ovde za nove ukratko:
Puno je jeftinije sam smijesati tecnost nego kupovat u radnji gotove. Mene npr mjesecno izadje oko 30tak eura ovde u Njemackoj.

-Potrebno vam je baza, nikotinski shotovi i aroma.
Ja koristim 50pg - 50 vg. Ima i 70-30 itd(razne kombinacije u odnosu da li zelite jaci okus ili vise pare). Ja uzimam bez nikotina i sam dodajem shotove mada postoje baze i sa nikotinom. Ukoliko uzmete sa nikotinom u mix ne dodajete nikotin shotove vec samo aromu.

-Nikotin dolazi u onim malim bocicama od 10ml, 20 mg bude.

-I aroma se moze kupit na vise tipa 30 ml, ili longshot(dodje 10 ml u flasici od 100 ml, prakticno za smijesat) itd

Za 3 mg nikotina u flasici od 100 ml potrebno je dodati 2 nikotinska shota. Za 6mg 4 itd. Mogubse naci tabele
Za aromu postoje preporuke proizvodjaca mada ja to vise po osjecaju radim.
Npr hocu 100 ml Pinkmana sa 4.5 mg nikotina.
Naspem u flasicu od 100 ml 20 ml arome, dodam 3 nikotinska shota, i ostatatak naspem bazu 50pg - 50 vg bez nikotina. Dobro izmuckati i ostaviti koji sat da sazrije. Moze se i odma pariti ali je slabija aroma dok ne "sazrije". Kako kod koje arome, neke tek nakon 2 dana npr dobiju pravi okus. Ugl 5 minuta posla.

Evo fino objasnjeno

https://www.inhalika.com/clanak/kako-sa ... e-cigaretu#
Last edited by Ermin ZM on 21/03/2023 11:24, edited 3 times in total.
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#1358 Re: E-cigarete

Post by bonovoxjasen »

to je to, hvala
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1359 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Ermin ZM wrote: 21/03/2023 10:40 Jednostavno vise doziraj. Ja sam npr Pinkmann pravio sa 20 posto upravo iz razloga sto volim jak okus arome(inace ide 12 ako se sjecam). Probaj Heisenberg od Vampire Vape. Izuzetno jaka aroma, ja sam znao koju kap dodat u Pinkmena i preuzme mi okus.
Nekome se svidja nekome ne, nema sredine

Vampire Vape Heisenberg Aroma koncetrat 10ml (10 KM)
https://olx.ba/artikal/43456663

Nju smjesaj na 15 posto, nema da je ne osjetis
Heisenberg je tolko nahajpana tekucina, meni licno ima ukus paste za zube

Pinkman je vec puno bolji
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1360 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Ermin ZM wrote: 21/03/2023 10:54 Nije problem, javi se. Al evo i ovde za nove ukratko:
Puno je jeftinije sam smijesati tecnost nego kupovat u radnji gotove. Mene npr mjesecno izadje oko 30tak eura ovde u Njemackoj.

-Potrebno vam je baza, nikotinski shotovi i aroma.
Ja koristim 50pg - 50 vg. Ima i 70-30 itd(razne kombinacije u odnosu da li zelite jaci okus ili vise pare). Ja uzimam bez nikotina i sam dodajem shotove mada postoje baze i sa nikotinom. Ukoliko uzmete sa nikotinom u mix ne dodajete nikotin shotove vec samo aromu.

-Nikotin dolazi u onim malim bocicama od 10ml, 20 mg bude.

-I aroma se moze kupit na vise tipa 30 ml, ili longshot(dodje 10 ml u flasici od 100 ml, prakticno za smijesat) itd

Za 3 mg nikotina u flasici od 100 ml potrebno je dodati 2 nikotinska shota. Za 6mg 4 itd. Mogubse naci tabele
Za aromu postoje preporuke proizvodjaca mada ja to vise po osjecaju radim.
Npr hocu 100 ml Pinkmana sa 4.5 mg nikotina.
Naspem u flasicu od 100 ml 20 ml arome, dodam 3 nikotinska shota, i ostatatak naspem bazu 50pg - 50 vg bez nikotina. Dobro izmuckati i ostaviti koji sat da sazrije. Moze se i odma pariti ali je slabija aroma dok ne "sazrije". Kako kod koje arome, neke tek nakon 2 dana npr dobiju pravi okus. Ugl 5 minuta posla.

Evo fino objasnjeno

https://www.inhalika.com/clanak/kako-sa ... e-cigaretu#
Jel kod vas nema ngotova baza sa nikotinom da se kupi ?
Ermin ZM
Posts: 1552
Joined: 09/01/2019 18:40

#1361 Re: E-cigarete

Post by Ermin ZM »

Nez, vjerovatno ima ali ja ovako poceo i nastavio. 50-50 bez nikotina, uzmem odmah litar-dva baze kad mi ponestane. Doduse i pase mi tako jer si doziram tecnosti kako mi naleti. Obicno 3 mg ali nekad i pojacam na 4.5-6.
Do nedavno su kostali 1.5 euro po flasici, e sad zbog nekog novog zakona o nikotinu poskupili na 6 eura. I ostale stvari su. Mada msm opet da necu preci 50 eura mjesecno.

Sto se tice heisenberga nez sta ti kazem, meni je dobar ali bas je intenzivan, dosadi mi brzo. E sad nez kakav se dole prodaje, ja sam uzeo pinkman jednom prilikom na godisnjem, nebo i zemlja okus od ovoga sto ovde uzimam.
Al evo promijenio sam, bas mi pase ova tecnost sa crnim cajem. Samurai Instikt se zove

https://samurai-vaping.de/product/samur ... ml-chubby/
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1362 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Ermin ZM wrote: 21/03/2023 16:38 Nez, vjerovatno ima ali ja ovako poceo i nastavio. 50-50 bez nikotina, uzmem odmah litar-dva baze kad mi ponestane. Doduse i pase mi tako jer si doziram tecnosti kako mi naleti. Obicno 3 mg ali nekad i pojacam na 4.5-6.
Do nedavno su kostali 1.5 euro po flasici, e sad zbog nekog novog zakona o nikotinu poskupili na 6 eura. I ostale stvari su. Mada msm opet da necu preci 50 eura mjesecno.

Sto se tice heisenberga nez sta ti kazem, meni je dobar ali bas je intenzivan, dosadi mi brzo. E sad nez kakav se dole prodaje, ja sam uzeo pinkman jednom prilikom na godisnjem, nebo i zemlja okus od ovoga sto ovde uzimam.
Al evo promijenio sam, bas mi pase ova tecnost sa crnim cajem. Samurai Instikt se zove

https://samurai-vaping.de/product/samur ... ml-chubby/
Ma jasta heisenberg nije ono allday vape, dobar za presjeci neke kremaste arome.
Citao sam nesto da sad u EU se ne smije prodavati Baza sa nikotinom nego samo cista baza i kao sto ti radis kupujes nicshotove, srecom kod nas to ne vazi, ja kupujem bazu sa 9 ili 12mg nikotina. 70/30 ili 80/20 VG/PG,
Sve je stvar ukusa ja volim imat uvijek 5-6 steep-ovanih tekucina, jer mislim sam znas kad jednu tekucinu dugo paris dobijes onaj kako se zove vapers tongue.

I da ovo sam zaboravio se nadovezati za uredjaj koji koristis VooPoo Doric 60, on koristi PnP grijace iz licnog iskustva ti mogu reci da ti grijacu da daju puni ukus arome, koristio sam neko vrijeme Voopoo ARGUS pro isti grijaci u pitanju.
dudlov
Posts: 1913
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#1363 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

beni-bu-man wrote: 21/03/2023 17:10
Ermin ZM wrote: 21/03/2023 16:38 Nez, vjerovatno ima ali ja ovako poceo i nastavio. 50-50 bez nikotina, uzmem odmah litar-dva baze kad mi ponestane. Doduse i pase mi tako jer si doziram tecnosti kako mi naleti. Obicno 3 mg ali nekad i pojacam na 4.5-6.
Do nedavno su kostali 1.5 euro po flasici, e sad zbog nekog novog zakona o nikotinu poskupili na 6 eura. I ostale stvari su. Mada msm opet da necu preci 50 eura mjesecno.

Sto se tice heisenberga nez sta ti kazem, meni je dobar ali bas je intenzivan, dosadi mi brzo. E sad nez kakav se dole prodaje, ja sam uzeo pinkman jednom prilikom na godisnjem, nebo i zemlja okus od ovoga sto ovde uzimam.
Al evo promijenio sam, bas mi pase ova tecnost sa crnim cajem. Samurai Instikt se zove

https://samurai-vaping.de/product/samur ... ml-chubby/
Ma jasta heisenberg nije ono allday vape, dobar za presjeci neke kremaste arome.
Citao sam nesto da sad u EU se ne smije prodavati Baza sa nikotinom nego samo cista baza i kao sto ti radis kupujes nicshotove, srecom kod nas to ne vazi, ja kupujem bazu sa 9 ili 12mg nikotina. 70/30 ili 80/20 VG/PG,
Sve je stvar ukusa ja volim imat uvijek 5-6 steep-ovanih tekucina, jer mislim sam znas kad jednu tekucinu dugo paris dobijes onaj kako se zove vapers tongue.

I da ovo sam zaboravio se nadovezati za uredjaj koji koristis VooPoo Doric 60, on koristi PnP grijace iz licnog iskustva ti mogu reci da ti grijacu da daju puni ukus arome, koristio sam neko vrijeme Voopoo ARGUS pro isti grijaci u pitanju.
gdje u sarajevu kupuješ bazu? hvala
Ermin ZM
Posts: 1552
Joined: 09/01/2019 18:40

#1364 Re: E-cigarete

Post by Ermin ZM »

beni-bu-man wrote: 21/03/2023 17:10
Ermin ZM wrote: 21/03/2023 16:38 Nez, vjerovatno ima ali ja ovako poceo i nastavio. 50-50 bez nikotina, uzmem odmah litar-dva baze kad mi ponestane. Doduse i pase mi tako jer si doziram tecnosti kako mi naleti. Obicno 3 mg ali nekad i pojacam na 4.5-6.
Do nedavno su kostali 1.5 euro po flasici, e sad zbog nekog novog zakona o nikotinu poskupili na 6 eura. I ostale stvari su. Mada msm opet da necu preci 50 eura mjesecno.

Sto se tice heisenberga nez sta ti kazem, meni je dobar ali bas je intenzivan, dosadi mi brzo. E sad nez kakav se dole prodaje, ja sam uzeo pinkman jednom prilikom na godisnjem, nebo i zemlja okus od ovoga sto ovde uzimam.
Al evo promijenio sam, bas mi pase ova tecnost sa crnim cajem. Samurai Instikt se zove

https://samurai-vaping.de/product/samur ... ml-chubby/
Ma jasta heisenberg nije ono allday vape, dobar za presjeci neke kremaste arome.
Citao sam nesto da sad u EU se ne smije prodavati Baza sa nikotinom nego samo cista baza i kao sto ti radis kupujes nicshotove, srecom kod nas to ne vazi, ja kupujem bazu sa 9 ili 12mg nikotina. 70/30 ili 80/20 VG/PG,
Sve je stvar ukusa ja volim imat uvijek 5-6 steep-ovanih tekucina, jer mislim sam znas kad jednu tekucinu dugo paris dobijes onaj kako se zove vapers tongue.

I da ovo sam zaboravio se nadovezati za uredjaj koji koristis VooPoo Doric 60, on koristi PnP grijace iz licnog iskustva ti mogu reci da ti grijacu da daju puni ukus arome, koristio sam neko vrijeme Voopoo ARGUS pro isti grijaci u pitanju.
Sto se tice grijaca tacno, bas prave dobar okus i paru. Kombinujem 0.6 i 0.3 Ohm. Najvise 0.6.
0.3 pravi bas brutalnu paru ali brzo pregore i puno se tecnosti trosi. Ja ih mijenjam na 10tak dana. Mozda bi moglo biti i duze al eto tako sam navikao. 5 komada dodje 17 eura.

Da mi je nac ovakvu el cigaru samo sa 4000mah baterijom i 6ml spremnikom za tekucinu. Nisam fan velikih, imam jednu ali nikako mi nije prakticna. Nek drzi baterija, pravi fino pare i ne kapa.
Ja sam obicno bio na Pinkmanu, tj Pinkman-Ice i druga je bila neka genericna borovnica-menta ili visnja-menta ili ponekad heisenberg. Samo mi vocne i odgovaraju
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1365 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

dudlov wrote: 21/03/2023 17:26
beni-bu-man wrote: 21/03/2023 17:10

Ma jasta heisenberg nije ono allday vape, dobar za presjeci neke kremaste arome.
Citao sam nesto da sad u EU se ne smije prodavati Baza sa nikotinom nego samo cista baza i kao sto ti radis kupujes nicshotove, srecom kod nas to ne vazi, ja kupujem bazu sa 9 ili 12mg nikotina. 70/30 ili 80/20 VG/PG,
Sve je stvar ukusa ja volim imat uvijek 5-6 steep-ovanih tekucina, jer mislim sam znas kad jednu tekucinu dugo paris dobijes onaj kako se zove vapers tongue.

I da ovo sam zaboravio se nadovezati za uredjaj koji koristis VooPoo Doric 60, on koristi PnP grijace iz licnog iskustva ti mogu reci da ti grijacu da daju puni ukus arome, koristio sam neko vrijeme Voopoo ARGUS pro isti grijaci u pitanju.
gdje u sarajevu kupuješ bazu? hvala
Vapeshop il eJoy
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1366 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Ermin ZM wrote: 21/03/2023 17:28
beni-bu-man wrote: 21/03/2023 17:10

Ma jasta heisenberg nije ono allday vape, dobar za presjeci neke kremaste arome.
Citao sam nesto da sad u EU se ne smije prodavati Baza sa nikotinom nego samo cista baza i kao sto ti radis kupujes nicshotove, srecom kod nas to ne vazi, ja kupujem bazu sa 9 ili 12mg nikotina. 70/30 ili 80/20 VG/PG,
Sve je stvar ukusa ja volim imat uvijek 5-6 steep-ovanih tekucina, jer mislim sam znas kad jednu tekucinu dugo paris dobijes onaj kako se zove vapers tongue.

I da ovo sam zaboravio se nadovezati za uredjaj koji koristis VooPoo Doric 60, on koristi PnP grijace iz licnog iskustva ti mogu reci da ti grijacu da daju puni ukus arome, koristio sam neko vrijeme Voopoo ARGUS pro isti grijaci u pitanju.
Sto se tice grijaca tacno, bas prave dobar okus i paru. Kombinujem 0.6 i 0.3 Ohm. Najvise 0.6.
0.3 pravi bas brutalnu paru ali brzo pregore i puno se tecnosti trosi. Ja ih mijenjam na 10tak dana. Mozda bi moglo biti i duze al eto tako sam navikao. 5 komada dodje 17 eura.

Da mi je nac ovakvu el cigaru samo sa 4000mah baterijom i 6ml spremnikom za tekucinu. Nisam fan velikih, imam jednu ali nikako mi nije prakticna. Nek drzi baterija, pravi fino pare i ne kapa.
Ja sam obicno bio na Pinkmanu, tj Pinkman-Ice i druga je bila neka genericna borovnica-menta ili visnja-menta ili ponekad heisenberg. Samo mi vocne i odgovaraju

Da da sto manja ohmaza i veca wataza vise guta se tekucina, ja parim na Zeusu na nekih 1.8 ohma i 75 wati, 5Ml tekucine mi ne bude ni citav dan

Sto se tice baterije nista bez MOD-a sa dvije 18650 baterije


Image
Shiba
Posts: 233
Joined: 07/09/2013 20:59

#1367 Re: E-cigarete

Post by Shiba »

Imam malo čudan, možda i poglup problem.

Koristim Innokin Kroma-R sa 0.3ohm Z Coil grijačima (na 32-35W) i Vaporesso Xros 3 sa 0.8ohm podovima. Kako je moguće da je ista tečnost znatno bolja na Xrosu nego na Innokinu? Probao sam više različitih tečnosti i sve su slabašne na Innokinu, baš se ne može uporediti. Na Xrosu je svaka tečnost jaka, čak i nakon dvije hefte gaženja istog poda. Ista tečnost na Innokinu (čak i sa novim grijačem) dođe kao da neko pari u drugoj sobi pa se malo provuče neke arome.

Zna li neko šta radim pogrešno?
dudlov
Posts: 1913
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#1368 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

Shiba wrote: 21/03/2023 23:52 Imam malo čudan, možda i poglup problem.

Koristim Innokin Kroma-R sa 0.3ohm Z Coil grijačima (na 32-35W) i Vaporesso Xros 3 sa 0.8ohm podovima. Kako je moguće da je ista tečnost znatno bolja na Xrosu nego na Innokinu? Probao sam više različitih tečnosti i sve su slabašne na Innokinu, baš se ne može uporediti. Na Xrosu je svaka tečnost jaka, čak i nakon dvije hefte gaženja istog poda. Ista tečnost na Innokinu (čak i sa novim grijačem) dođe kao da neko pari u drugoj sobi pa se malo provuče neke arome.

Zna li neko šta radim pogrešno?
isti slučaj je kod mene, znači ništa neobično u tome
Shiba
Posts: 233
Joined: 07/09/2013 20:59

#1369 Re: E-cigarete

Post by Shiba »

Znači nije do mene. Haj' ako ništa makar to je dobro da znam, da ne razbijam glavu više. Zahvaljujem. :D

Mada me čudi, iskreno. Očekivao sam više od Innokina jer je duplo skuplji.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1370 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Shiba wrote: 21/03/2023 23:52 Imam malo čudan, možda i poglup problem.

Koristim Innokin Kroma-R sa 0.3ohm Z Coil grijačima (na 32-35W) i Vaporesso Xros 3 sa 0.8ohm podovima. Kako je moguće da je ista tečnost znatno bolja na Xrosu nego na Innokinu? Probao sam više različitih tečnosti i sve su slabašne na Innokinu, baš se ne može uporediti. Na Xrosu je svaka tečnost jaka, čak i nakon dvije hefte gaženja istog poda. Ista tečnost na Innokinu (čak i sa novim grijačem) dođe kao da neko pari u drugoj sobi pa se malo provuče neke arome.

Zna li neko šta radim pogrešno?
Do pamuka koji se koristi

Tako sam i kolegi gore govorio za PnP grijace od VooPoo koji su za mene sranje zivo u poredjenju na Vaporesso GT Mesh grijace
avijon
Posts: 1529
Joined: 20/08/2012 22:10

#1371 Re: E-cigarete

Post by avijon »

Odakle narucujete sa stranih stranica da je normalna cijena dostave
dudlov
Posts: 1913
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#1372 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

avijon wrote: 23/03/2023 19:23 Odakle narucujete sa stranih stranica da je normalna cijena dostave
ja kupujem u sarajevu, a evo sad gledao na stranoj stranici tekućina koju sam platio 25 km plus nikotinski dodatak 5 km ovdje u sarajevu, vani košta 8 euro. niisam se mogao snaći da li šalju u bosnu, jer je stranica na španskom jeziku. ako ko ima informaciju gdje kupiti vani a da vrše dostavu u bosnu, neka je podijeli.
User avatar
bonovoxjasen
Posts: 182
Joined: 03/01/2023 19:22
Location: Stavanger, Norway

#1373 Re: E-cigarete

Post by bonovoxjasen »

ja preko vapeshopa Banjaluka, izbor sjajan, cijene odlicne, nema sta nema, nema potrebe za narudzbe iz inostranstva zaista
User avatar
black
Posts: 17156
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#1374 Re: E-cigarete

Post by black »

kanim se da predjem sa analogije na digitalu :mrgreen:
Vaporesso XROS 2 Kit + No Smoke Usa Mix NicSalt jel ovo ok, kako uredjaj tako i tecnost ili preporuka za nesto trece
dudlov
Posts: 1913
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#1375 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

black wrote: 07/04/2023 10:25 kanim se da predjem sa analogije na digitalu :mrgreen:
Vaporesso XROS 2 Kit + No Smoke Usa Mix NicSalt jel ovo ok, kako uredjaj tako i tecnost ili preporuka za nesto trece
odličan izbor. ja imam xros 1 i 2 i oba su super. nikotinske soli su dobre, ali ja uzimam obje varijante jer obična tekućina ima udarac u grlo ko prava cigareta, samo što nmoraš uzeti jaču tekućinu sa više nikotina. nikotinske soli nemaju taj udarac u grlo, ali ubijaju sa nikotinom i ako se češće diminja, onda se zavrti u glavi.
sretno
Post Reply