E-book ili Elektronske knjige

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
Smjeskica
Posts: 16
Joined: 22/04/2005 20:57

#151

Post by Smjeskica »

Kingu, ovu knigu English Vocabulary in Use upper-intermediate and advanced, Cambridge, sam vec skinula, ali si ti postavio nastavak sa podnaslovom advanced. Ispostavilo se da je to ista knjiga. Jeli greska ili knjiga ima dvije verzije naslova? Ako je greska mogu li dobiti advanced?

Ako bi imao nesto vezano za turizam bila bih ti zahvalna do kraja zivota!!!

Hvala ti legendo unaprijed.
Smjeskica
Posts: 16
Joined: 22/04/2005 20:57

#152

Post by Smjeskica »

:? Opet mi smjeske...Imala sam problem u vezi stranice sa medicinskim knjigama.Fino si napisao -kucati 2 puta 1929 gdje treba-ali ne ide.Posto si ti jedno pravo inteligentno ljudsko bice,uputi nas dummije kako da dodemo do ovih kvalitetnih knjiga.
Unaprijed zahvalne smjeske.
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#153

Post by The_Fluid »

Smjeskica wrote::? Opet mi smjeske...Imala sam problem u vezi stranice sa medicinskim knjigama.Fino si napisao -kucati 2 puta 1929 gdje treba-ali ne ide.Posto si ti jedno pravo inteligentno ljudsko bice,uputi nas dummije kako da dodemo do ovih kvalitetnih knjiga.
Unaprijed zahvalne smjeske.
znaci i kao username i kao sifru, to te pita tamo negdje, koliko se sjecam, malo sam u frci, te ces za ovo drugo pitanje malo pricekati. pozdrav
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#154

Post by kub lajkan »

Fluid, ima li štagod iz psihologije džabalesku? Zanimali bi me žurnali sa naučnim sadržajem i sl. Znam da je strogo usko područje, al' kad već ispunjavaš želje reko' da probam... hvala...
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#155

Post by The_Fluid »

kub lajkan wrote:Fluid, ima li štagod iz psihologije džabalesku? Zanimali bi me žurnali sa naučnim sadržajem i sl. Znam da je strogo usko područje, al' kad već ispunjavaš želje reko' da probam... hvala...
ovako, nemam ja nishta, nego se mozhe natji ;) samo da malo posao se smanji pa tjemo ti to potrazhiti, mozhe li na engleskom?
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#156

Post by kub lajkan »

žemo... hvala za trud...
mukkii
Posts: 101
Joined: 20/04/2005 20:31
Location: Sarajevo

#157

Post by mukkii »

Tecni, lave, imal sta o Adobe ImageReady, neki tutorial ili nesto slicno???
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#158

Post by The_Fluid »

29.04.2005.
Image (12,7MB, pdf)


Adobe Acrobat 7 Tips and Tricks (25MB, rar, 150 trikova za Adobe Reader 7)
User avatar
CiCiban
Posts: 2075
Joined: 17/02/2002 00:00

#159

Post by CiCiban »

a ovo --->''history of beauty'' umberto eco :roll:
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#160

Post by The_Fluid »

CiCiban wrote:a ovo --->''history of beauty'' umberto eco :roll:
cini mi se da sam stavljao nesto od umberta, jesi pregledala?
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#161

Post by The_Fluid »

1.
Image

detaljnije:
This book focuses on a critical aspect of the Cisco IOS--access lists, which are central to securing routers and networks. Administrators cannot implement access control or traffic routing policies without them. The book covers intranets, firewalls, and the Internet. Unlike other Cisco router titles, it focuses on practical instructions for setting router access policies rather than the details of interfaces and routing protocol settings.
--
2.
Image

detaljnije:
Introduction to Cascading Style Sheets (CSS), the CSS1 and CSS2 standards, the browser wars, CSS support on the Netscape, Internet Explorer, Opera and Mozilla browsers; basic CSS (grouping, inheritance, and contextual selectors), cascading order, CSS units, pseudo-classes and pseudo-elements, font properties, color and background properties, text and box properties, classification properties, new CSS2 features, Unicode support, generated content and automatic numbering for lists, properties for printing Web pages, new table properties, aural style sheets for speech-enabled browsers, CSS1 and CSS2 reference and cross-browser comparison of supported properties.
--
3.
Image

detaljnije:
This two-part reference covers IOS configuration for the TCP/IP protocol family. The first part includes chapters on the user interface, configuring lines and interfaces, access lists, routing protocols, and dial-on-demand routing and security. The second part is a classic O'Reilly-style quick reference to all the commands you need to work with TCP/IP and the lower-level protocols on which it relies, with lots of examples of the most common configuration steps for the routers themselves.
--
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#162

Post by Frutek »

The_Fluid wrote:1.
Image

2.
Image
Za ove dvije trazi password da bi se otvorile tečni :(
Imaš li slučajno šifru?
Nenadv24
Posts: 940
Joined: 07/03/2005 14:07

#163

Post by Nenadv24 »

Je li ti traži password nakon download-a? Ako jeste mislim da je password isti kao i web lokacija s koje si skinuo file.
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#164

Post by Frutek »

Nenadv24 wrote:Je li ti traži password nakon download-a? Ako jeste mislim da je password isti kao i web lokacija s koje si skinuo file.
Hvala na odgovoru Nenade, ali nazalost nece ni to :(
Al dobro, sta se moze, bice jos knjiga na istu temu :-D
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#165

Post by The_Fluid »

dobro ti je rekao nenad, password je sajt znachi http://...sve do i zakljucno sa .nr dalje ne kucaj, good luck :-)
Frutek
Posts: 1525
Joined: 22/01/2005 01:39

#166

Post by Frutek »

Hvala obadvojici - profunkcionisalo je :shock: :D :D :D
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#167

Post by The_Fluid »

Frutek wrote:Hvala obadvojici - profunkcionisalo je :shock: :D :D :D
e ovo je sto maraka, knjige su dzhaba, a ovo je ipak :D
neko iz mase
Posts: 2018
Joined: 29/12/2004 21:18

#168

Post by neko iz mase »

da li mozda imate linkove knjiga vezanih za computer forensics
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#169

Post by Alfons Kauders »

Ima li gdje 3dsMax Bible, link ne radi... :roll: Treba mi kooo 'ljeb ! :D
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#170

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

Alfons Kauders wrote:Ima li gdje 3dsMax Bible, link ne radi... :roll: Treba mi kooo 'ljeb ! :D

3D Studio Max 6 Bible.part1

3D Studio Max 6 Bible.part2

password: pR0JectW!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#171

Post by Alfons Kauders »

Kareem Abdul-Jabbar wrote:
Alfons Kauders wrote:Ima li gdje 3dsMax Bible, link ne radi... :roll: Treba mi kooo 'ljeb ! :D

3D Studio Max 6 Bible.part1

3D Studio Max 6 Bible.part2

password: pR0JectW!
Hvala Kareeme, svaka ti dala. Vise puta. :D

Samo valja mi sacekat sat vremena, kazu Svabe...
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#172

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

Alfons Kauders wrote:
Kareem Abdul-Jabbar wrote:
Alfons Kauders wrote:Ima li gdje 3dsMax Bible, link ne radi... :roll: Treba mi kooo 'ljeb ! :D

3D Studio Max 6 Bible.part1

3D Studio Max 6 Bible.part2

password: pR0JectW!
Hvala Kareeme, svaka ti dala. Vise puta. :D

Samo valja mi sacekat sat vremena, kazu Svabe...
:D pronadji si dobar proxy :D:D ( a da vec nije pronadjen od ostalih baraba :D:D)
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#173

Post by The_Fluid »

1.
Image i Image

iz dva dijela
--
2.
Image (note: 6.78GB)

detaljnije:
Experience Level: Beginner Through Advanced
Running Time: 42 Hours, 13 DVDs
Project Files: Included

Get comprehensive training on both the core and enhanced functionality found in the Professional Version of Adobe’s® motion graphics and visual effects software with Total Training for Adobe® After Effects® 6 (Professional Version). Industry experts, Brian Maffitt and Steve Holmes, offer the most comprehensive training available for the After Effects® 6 Professional Version. This series of in-depth and engaging video training is a necessity for any professional seeking to bring their After Effects® knowledge base and skill set to the next level.

Highlights

- Attain a higher level of sophistication among your projects with 16-bits-per-channel color, 3D channel effects, and over 30 specialized visual effects
- Utilize enhanced keying and warping tools to increase productivity and render amazing work
- Enhance your projects with state-of-the-art audio effects
- Learn how to benefit from render automation and network rendering

--
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#174

Post by La_Forge »

.. pa što stavljaš ove linkove ba...
bezzveze nas ložiš .. ko će skidat 6 GB..
(a jesu dobre knjige!)
:o
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#175

Post by The_Fluid »

La_Forge wrote:.. pa što stavljaš ove linkove ba...
bezzveze nas ložiš .. ko će skidat 6 GB..
(a jesu dobre knjige!)
:o

naći ćemo i manjeg kapaciteta jednako dobre, a ove može skinuti neko ko je u inostranstvu, sa malo "jačom" konekcijom, lijep pozdrav, no prva knjiga nije velika
Locked